Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie jak widzicie młodą, ładną dziewczynę z tatuażami?

Polecane posty

Gość gość
3 godziny temu, Gość marcin_wawa napisał:

Myślę, że jest mega pewna siebie i odważna, niejednego faceta już miała. Raczej takie dziewczyny odbieram pozytywnie.

To jak pewna siebie to musi mieć dużo facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Spam dalej szaleje na forum 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mało kto kto nie jest jakiś przesadnie religijny i samotny trzyma "cnotę" latami. Seks to część zdrowego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy rodzaj tatuaży robi różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic nie myślę, jej sprawa, przecież ważne by się sobie i swojemu facetowi podobała, nie musi mi, czy innym dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysowanka

Fajne podejście, większość z facetów chyba zapomina, że te kobiety pewnie są w związkach (w końcu są ładne!). 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość rysowanka napisał:

Fajne podejście, większość z facetów chyba zapomina, że te kobiety pewnie są w związkach (w końcu są ładne!). 😛

Tych którym się nie podobają tatuaże to ani ziębi ani grzej to czy są w związkach czy nie, więc co ma piernik do wiatraka? 😛

Ja tam się w sumie ciesze na manifestacje niezwykłej oryginalności i wyjątkowego poczucia estetyki takie jak tatuaże tunele i kolczyki w nosie typu krowiak,

Przynajmniej wiem na które kobiety nie muszę marnować czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysowanka
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Tych którym się nie podobają tatuaże to ani ziębi ani grzej to czy są w związkach czy nie, więc co ma piernik do wiatraka? 😛

Ja tam się w sumie ciesze na manifestacje niezwykłej oryginalności i wyjątkowego poczucia estetyki takie jak tatuaże tunele i kolczyki w nosie typu krowiak,

Przynajmniej wiem na które kobiety nie muszę marnować czasu.

I ja się z takim podejściem zgadzam. Przynajmniej od razu wiesz kto nie jest dla ciebie i pewnie nigdy nie byłby zainteresowany nawet nie mając takich ozdób. Gdybyś jednak przeczytał kilka poprzednich wpisów to wiedziałbyś, że niektórym facetom szkoda jak ładna kobieta ma tatuaże, bo moooże mogliby ją poderwać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość rysowanka napisał:

I ja się z takim podejściem zgadzam. Przynajmniej od razu wiesz kto nie jest dla ciebie i pewnie nigdy nie byłby zainteresowany nawet nie mając takich ozdób. Gdybyś jednak przeczytał kilka poprzednich wpisów to wiedziałbyś, że niektórym facetom szkoda jak ładna kobieta ma tatuaże, bo moooże mogliby ją poderwać 😛

Mnie tam nie szkoda. Jeśli przyjąć za prawdę tezę, że te wszystkie ozdóbki, modyfikacje i inne cuda-wianki to wyraz osobowości takiej osoby, to nie ma w takiej osobie nic ciekawego mnie interesującego, a wgłębianie się w tak pokręcony umysł mogłoby li tylko spowodować niestrawność.

Nieważne jakby wyglądałoby bez tych "ozdób" - ciało, jak ciało. Zawsze jest więcej ładnych ciał niż ładnych zamieszkujących je osobowości. Ergo repeto: żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysowanka
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Mnie tam nie szkoda. Jeśli przyjąć za prawdę tezę, że te wszystkie ozdóbki, modyfikacje i inne cuda-wianki to wyraz osobowości takiej osoby, to nie ma w takiej osobie nic ciekawego mnie interesującego, a wgłębianie się w tak pokręcony umysł mogłoby li tylko spowodować niestrawność.

Nieważne jakby wyglądałoby bez tych "ozdób" - ciało, jak ciało. Zawsze jest więcej ładnych ciał niż ładnych zamieszkujących je osobowości. Ergo repeto: żadna strata.

No i słuszne podejście. Lepsze to niż komentarze typu "szkoda, że sobie to zrobiłaś, taka ładna jesteś!". Ładnych kobiet nie brakuje i dla każdego się coś znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wygląd, tak jak wystrój domu, sporo mówi o człowieku. Tylko interpretacja czasem jest błędna i zbyt daleko idąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaże są OK

jak taką dziewczynę widzę to myślę, że ma szczęście, bo odstrasza facetów, którzy i tak by jej nie podpasowali. Na co komu taki nudny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No ale bogaty juz nie bedzie takiej chcial 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysowanka

To jakich facetów lubią wytatuowane kobiety - pytanie do tych kobiet 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie myślę, dziwne pytanie w czasach, w których chyba połowa młodzieży ma tatuaże, bo chcą być oryginalni, a uzyskują efekt zupełnie odwrotny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii

laski z tatuażami ogólnie mozna podzielić na te które nie kaceptują siebie i starają się za wszelką cenę wyróznić z tłumu ( im większe tatuaże tym lepiej dla nich) no i na te że tak powiem -łatwe w sprawach seksu.

Ogólnie kiedyś nosiły to osoby z nizin społecznych,nie rzadko o cechach ryminogennych,dziś stało się to ślepo nasladowczą modą,gdzie taka np. szara zakompleksiona myszka tatuuje sie by przydac sobie atrakcyjności.

To dodaje kobiecie seks apilu - mały skromny tatuaż choćby w tak intymnym miejscu jak piersi czy okolice ekh. no wiecie  ale ja osobiscie bym sie z taką kobietą nie związał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysowanka
25 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

nic nie myślę, dziwne pytanie w czasach, w których chyba połowa młodzieży ma tatuaże, bo chcą być oryginalni, a uzyskują efekt zupełnie odwrotny.

 

Chcą być oryginalni? Dobrze, że mi powiedziałaś bo nigdy bym nie wiedziała czego chcę 😛

 

6 minut temu, Gość iuii napisał:

laski z tatuażami ogólnie mozna podzielić na te które nie kaceptują siebie i starają się za wszelką cenę wyróznić z tłumu ( im większe tatuaże tym lepiej dla nich) no i na te że tak powiem -łatwe w sprawach seksu.

Ogólnie kiedyś nosiły to osoby z nizin społecznych,nie rzadko o cechach ryminogennych,dziś stało się to ślepo nasladowczą modą,gdzie taka np. szara zakompleksiona myszka tatuuje sie by przydac sobie atrakcyjności.

To dodaje kobiecie seks apilu - mały skromny tatuaż choćby w tak intymnym miejscu jak piersi czy okolice ekh. no wiecie  ale ja osobiscie bym sie z taką kobietą nie związał.

Nie znam za wiele osób które zaliczają się do tych kategorii, coś ta teoria dziurawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"No wiecie". Nie. Nie wiemy. Powiedz ktora czesc ciala tak cie oniesmiela, ze az boisz sie napisac jej nazwe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsi są faceci którzy tłumaczą jak to żaden facet nie będzie tej dziewczyny chciał 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli jest atrakcyjna i ładnie opalona to myślę sobie że może fajnie się wyginac w łóżku z facetem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiekszosc ludzi z tatuazami nie opala sie bo to niszczy skore (i tatuaze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idealny nick masz w takim razie. Myslisz, ze ta osoba uwaza sie za oszpecona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kto dostał tatuaż na święta? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak o tych bogatych facetach słowo. Wiecie, że niektórzy tatuażyści bardzo dobrze zarabiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×