Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotanie

Czy taka relacja, ma szanse, co sadzic o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość zaklopotanie

Spotykamy sie od 2 miesiecy, mniej wiecej raz w tygodniu. Z poczatku bylem nia zauroczony, ale teraz, pewne rzeczy mi sie nie podobaja. Wydawala mi sie taka, z klasa, elegancka, mila, uprzejma, usmeichniata, smiejaca sie z wielu rzeczy, z poczuciem humoru, ale.. wiec -ona pracuje w urzedzie pracy, nie wiem ile zarabia ale przypuszczam ze okolo 3 x mniej niz ja, generalnie za nic nie placi, wszystkie spotkania finansuje ja, nawet mnie nie zaprosila ani razu, nie zadeklarowala sie ze ona zaprosi i zaplaci, albo ze sie dorzuci, teraz chce jechac ze mna gdzies na wakacje i ani slowa o tym kto bedzie to finansowal. Pozatym nic innego nie zwraca mojej uwagi, prosze o komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprosiła Cię chociaż do domu na obiad? Gotuje dobrze? Jest dobra w łóżku? Wiesz, są układy kiedy to mężczyzna wyklada kasę, a kobiet prowadzi dom i odstresowuje go łóżku.

Jeśli jednak na powyższe odpowiedziałeś nie to pal wrotki. Zresztą: jeśli czujesz, że w jakiejkolwiek relacji coś jest nie tak to ją zerwij. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak powinno być, jak się nie podoba to pal wroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

 Zapytaj wprost jak sobie wyobraża finansowanie wakacji. Wiesz są faceci  którym taki układ nie przeszkadza, ale jeśli czujesz dyskomfort na tym polu to jest spora szansa że kiedyśtam  będziecie się o to ostro żreć. Postaw granice, ustalcie coś i już. Zresztą sporo się może przy tej okazji wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ja odpuscil

taka kobieta nie ma klasy ani taku to ze sie smieje i jest mila to zaslona dymna pod jej pazerny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poirytowana

Płacenie w restauracji/kawiarni itp. to zupełnie inna sprawa aniżeli wspólne wakacje... Poza tym spotykacie się dopiero 2 m-ce. A jeśli nie odpowiada Ci TYLKO to, że wszystko finansujesz, a poza tym wszystko ok, to pogadaj z nią i tyle. Ludzie fundament komunikacji to rozmowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy

Moja zona od razu za siebie placila, wg mnie traktuje cie jak bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanie

Płacenie w restauracji/kawiarni itp. to zupełnie inna sprawa aniżeli wspólne wakacje... Poza tym spotykacie się dopiero 2 m-ce. A jeśli nie odpowiada Ci TYLKO to, że wszystko finansujesz, a poza tym wszystko ok, to pogadaj z nią i tyle. Ludzie fundament komunikacji to rozmowa.

x

wg mnie nie do konca, wystarylo by odrobine ludzkiej przyzwoitosci aby zapytac sie czy dolozyc sie lub czy powiedziec ok nastepnym razem chce Cie gdzie zaprosic, a tu wszystkie spotkania z mojej inicjatwy, ona chyba nie jest mna zainteresowana, tak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brewka

wychodzisz na frajera ktory placi - i zaplaci o wiele wiecej w przyszlosci - za zaszczyt przebywania z ksiezniczka.

zmartwie cie - wymagania ekonomiczne beda tylko rosly. na wakacjach sie NIE SKONCZY. i serio, wakacje, po 2 miesiacach znajomosci? szybka jest w braniu, ciekawe co daje... procz zaszczytu jej finansowania. juz czujesz sie "wyjatkowo", pomysl jak bedziesz sie czul kiedy zacznie gadac o mieszkaniu, samochodzie... zarabiasz na tyle zeby nie wpasc w wieloletnie dlugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobieta - pasożyt. Wiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj szybko

uciekaj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

laska robi w chuja a ty się Jeszcze pytaszlask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość zaklopotanie napisał:

prosze o komentarze.

Krótko - porozmawiaj o tym ze swoją kobietą.

Dobra komunikacja jest podstawą związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwi nie chodzą po polu

Nie gadaj z nią bo to nic nie da jeszcze się obrazi Jak śmiesz pytać księżniczki o pieniądze Zostaw ją Powiedz że do siebie nie pasujecie charakterami i znajdź nową lepszą bardziej wartościową wspierającą kobietę naprawdę nie trać czasu ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×