Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytam bo nie wiem

Co jest dla was ważne u kobiety

Polecane posty

Gość Pytam bo nie wiem

Czego nie jesteście w stanie zaakceptować i co jest dla was ważne, jak duzo jestescie w stanie zaakceptowac?

jak wazna jest dla was uroda? charakter?

robi różnice praca, wykształcenie?

zwracacie uwagę na dziewictwo? nałogi?prawo jazdy? przeszłość?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaskun

Żeby była wierna i oddana i skakała koło swojego pana - to ja , zakompleksiony głupek Piaskun pisałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 01

1. Tak 

2. Tak 

3. Nie 

4. Nie 

5. Nie 

6. Zależy jakie nałogi .

7. Nie 

8. Nie 

9. Nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z buzi 6/10 jeśli ma ładną figurę.

Charakter jest najważniejszy.

Praca mnie nie interesuje, jeśli nie jest leniwa i np potrafi zająć się domem. Wykształcenie tez nie jeśli nie jest tożsame z inteligencją. Nie mam ni przeciwko dziewczynie z technikum, cz nawet po zawodówce, jeśli jest oczytana.

Dziewictwo? Plusy i minusy się równoważą. Miło i podnieca, że jest się dla dziewczyny pierwszym, ale często gęsto takie kobiety szukają potem wrażeń na boku.

Bez nałogów.

Prawo jazdy mnie nie obchodzi.

Przeszłość owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozensiezemnom
5 minut temu, Piaskun napisał:

Z buzi 6/10 jeśli ma ładną figurę.

Charakter jest najważniejszy.

Praca mnie nie interesuje, jeśli nie jest leniwa i np potrafi zająć się domem. Wyksztakłcenie tez nie jeśli nie jest tożsame z inteligencją.

Nie mam ni przeciwko dziewczynie z technikum, cz nawet po zawodówce, jeśli jest oczytana.

Dziewictwo? Plusy i minusy się równoważą. Miło i podnieca, że jest się dla dziewczyny pierwszym, ale często gęsto takie kobiety szukają potem wrażeń na boku.

Bez nałogów.

Prawo jazdy mnie nie obchodzi.

Przeszłość owszem.

ozen sie, jestesmy sobie pisani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość ozensiezemnom napisał:

ozen sie, jestesmy sobie pisani

Moja droga stalkerko, nie spełniasz wymagań ani co do charakteru, ani co do inteligencji.
Poza tym w swojej głupiej krucjacie w której to próbujesz mi czynić wstręty li tylko zaśmiecasz ludziom topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Moja droga stalkerko, nie spełniasz wymagań ani co do charakteru, ani co do inteligencji.
Poza tym w swojej głupiej krucjacie w której to próbujesz mi czynić wstręty li tylko zaśmiecasz ludziom topiki.

przepraszam kochany, już nie bede ci robic konkurencji zaśmiecaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przeszłość zwracam uwagę, bo biorąc sobie kobietę biorę też cały bagaż jej doświadczeń, owszem należy żyć teraźniejszością i przyszłością, ale przeszłości, jej konsekwencji nie wymażesz;  tak samo ona musi akceptować moją przeszłość - to podstawa.

Charakter jest szalenie ważny. Chcę by była do mnie podobna, w tym znaczeniu by miała podobne wartości w życiu co ja, podobne podejście do życia, wierności, podobne oczekiwania i cele.

Uroda nie jest najważniejsza, ale zarówno dla pań jak i panów jest ważna, nie oszukujmy się. Jednak w tym sensie jest ważna, że musi być dla mnie atrakcyjna, natomiast nie wymagam by była super piękna, *dla kogoś przeciętna, a dla mnie może być ładna). Wymagam by była zadbana, bo ja też o siebie dbam i po prostu by mi się podobała, co jest oczywiste, a podobają mi się bardzo różne kobiety o różnym wyglądzie i typie urody.

Praca, wykształcenie. Fajnie by pracowała, bo ja też pracuję. Wykształcenie jest mniej istotne dla mnie, najistotniejsze jest to jakim jest człowiekiem i czy realizuje się sama dla siebie z nim. Zawodowe, średnie, wyższe, to wszystko drugi plan dla mnie.

Nie wymagam dziewictwa, ale też fajnie by jej poprzednie związki były stałe, a nie kilkudniowe czy kilkumiesięczne przygody.

Ja też nie miałem takich krótkich, szybkich przygód, a trwałe relacje, więc mam prawo tego samego wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytam was i myślę, że jesteście oderwani od rzeczywistości, np.:

może być po zawodówce, byle była inteligentna i oczytana - w dzisiejszych czasach inteligentne i odczytane nie idą do zawodowki ani do technikum, idą do LO i na studia, do zawodowek i szkół na niskim poziomie idą te, które nie mają szans skończyć dobrej szkoły średniej.

Może być otwarta na seks byle była wierna. A jaka będzie wierna,  która od bycia nastolatka seksi się  z chętnymi, bo chemia zadziałała?  

Przeszłość się liczy, ale powinna być długotrwałych związkach, czyli nie może być młoda czy mogła zaczynać w gimnazjum seksualne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Czytam was i myślę, że jesteście oderwani od rzeczywistości, np.:

może być po zawodówce, byle była inteligentna i oczytana - w dzisiejszych czasach inteligentne i odczytane nie idą do zawodowki ani do technikum, idą do LO i na studia, do zawodowek i szkół na niskim poziomie idą te, które nie mają szans skończyć dobrej szkoły średniej.

Może być otwarta na seks byle była wierna. A jaka będzie wierna,  która od bycia nastolatka seksi się  z chętnymi, bo chemia zadziałała?  

Przeszłość się liczy, ale powinna być długotrwałych związkach, czyli nie może być młoda czy mogła zaczynać w gimnazjum seksualne życie?

Czytaj proszę ze zrozumieniem.

Mogła być w związkach, ale nie musiała.

Mogła być w długich relacjach, ale nie musiała być w żadnych.

Innymi słowy może być dziewicą i to nie problem.

 

Chodzi o to, że jeżeli była w związkach zanim mnie poznała to spoko, ale w  prawdziwych związkach, a nie seks przygodach na jeden weekend, czy seks układach.

Jeżeli przede mną nikogo nie poznała i jest dziewicą - to spoko, żaden problem.

Jeżeli przede mną spotykała się z kim, ale nie ma jeszcze doświadczeń z seksem - to spoko, żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxi
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Czytam was i myślę, że jesteście oderwani od rzeczywistości, np.:

może być po zawodówce, byle była inteligentna i oczytana - w dzisiejszych czasach inteligentne i odczytane nie idą do zawodowki ani do technikum, idą do LO i na studia, do zawodowek i szkół na niskim poziomie idą te, które nie mają szans skończyć dobrej szkoły średniej.

Może być otwarta na seks byle była wierna. A jaka będzie wierna,  która od bycia nastolatka seksi się  z chętnymi, bo chemia zadziałała?  

Przeszłość się liczy, ale powinna być długotrwałych związkach, czyli nie może być młoda czy mogła zaczynać w gimnazjum seksualne życie?

Moja kolezanka z którą chodziłam do klasy do szkoły średniej nie ukończyła szkoły przez problemy rodzinne rezygnując pod koniec 2 klasy, a jest bardziej oczytana, ma większą wiedzę i lepiej mi się z nią rozmawia niż z moimi znajomymi ze studiów - a nie ma nawet wykształcenia zawodowego.

Mam też znajomą, która związała się ze swoim obecnym facetem w wieku 14 lat, pomimo minionych 11 lat - wciąż są razem, a seks uprawiali prawdopodobnie jeszcze będąc w gimnazjum.

Ja jestem otwarta na seks, a nigdy nie "sekscilam sie" z byle kim.

 

Krótkowzroczne masz myślenie : ( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

może być po zawodówce, byle była inteligentna i oczytana - w dzisiejszych czasach inteligentne i odczytane nie idą do zawodowki ani do technikum, idą do LO i na studia, do zawodowek i szkół na niskim poziomie idą te, które nie mają szans skończyć dobrej szkoły średniej.

Zdziwiłabyś się. Można być inteligentnym i pracować fizycznie. Można być inteligentny i wybrać szkołę która może nauczyć tego co lubisz. Kobieta zakochana w ciuchach może iść do zawodówki po to by nauczyć się szyć własne kreacje.

Co nie oznacza oczywiście, że Ci zaprzeczam całkowicie. W zawodówkach też się zdarzają tumany. Lecz po prawdzie w liceach gdzie gimbusy przepychano na siłę byle tylko się ich pozbyć jak najszybciej idiotów również nie brakuje. Pierwsza reforma edukacji zarżnęła ją totalnie a im dalej tym tylko gorzej.

Miałem nie tak dawno znowu zaproszenie na studniówkę i wśród wielu małolat z którymi rozmawiałem tylko jedna miała inteligencję, gust i urodę taką że byłby hmm... a co mi tam... dumny pokazując się z nią publicznie. Cała reszta... Szkoda gadać.

Cytat

Może być otwarta na seks byle była wierna. A jaka będzie wierna,  która od bycia nastolatka seksi się  z chętnymi, bo chemia zadziałała?  

Czyli ludzie, którzy są sobie wierni, albo nawet jedyni, którzy nie spali z nikim innym, nie mogą próbować nowych rzeczy: seksu w plenerze, na oczach innych osób, oralnego, analnego, BDSM, oblewać się woskiem etc?
Ciekawe. Mnie się wydawało, że to całkiem możliwe.

Cytat

Przeszłość się liczy, ale powinna być długotrwałych związkach, czyli nie może być młoda czy mogła zaczynać w gimnazjum seksualne życie?

Zauważ że nie piszą tu nastolatki. I nie koniecznie nastolatki bądź młodziutkie studentki są rozpatrywane jak partnerki ale szersze spektrum wiekowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mam kolegę po zawodówce, człowiek bardzo inteligentny i oczytany.

Ostatnio rozmawiałem z nim o czasach XX lecia międzywojennego i facet zagiął mnie wiedzą mimo, że jestem od niego lepiej wykształcony. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość xxi napisał:

Moja kolezanka z którą chodziłam do klasy do szkoły średniej nie ukończyła szkoły przez problemy rodzinne rezygnując pod koniec 2 klasy, a jest bardziej oczytana, ma większą wiedzę i lepiej mi się z nią rozmawia niż z moimi znajomymi ze studiów - a nie ma nawet wykształcenia zawodowego.

Mam też znajomą, która związała się ze swoim obecnym facetem w wieku 14 lat, pomimo minionych 11 lat - wciąż są razem, a seks uprawiali prawdopodobnie jeszcze będąc w gimnazjum.

Ja jestem otwarta na seks, a nigdy nie "sekscilam sie" z byle kim.

 

Krótkowzroczne masz myślenie : ( 

Fantazjujesz,  nic poza tym, jeżeli nie, to wyjątki nie stanowią o ogóle. 

Ktoś kto jest oczytany i inteligentny w dzisiejszych czasach nie kończy edukacji na gimnazjum a pracuje i uczy się,  są szkoły dla pracujących, zdaje maturę i idzie na studia dzienne lub wieczorowe/ weekendowe czy inne zaoczne tzw. Daruj wiec sobie te historie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis

Nie znam nikogo na poziomie, kto zakonczylby edukacje na szkole zawodowej, aczkolwiek nie mówię ze takivh ludzi nie ma. Moze są. Ja nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Narodowy napisał:

Poza tym mam kolegę po zawodówce, człowiek bardzo inteligentny i oczytany.

Ostatnio rozmawiałem z nim o czasach XX lecia międzywojennego i facet zagiął mnie wiedzą mimo, że jestem od niego lepiej wykształcony. 🙂

Też fantazjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pituy
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Fantazjujesz,  nic poza tym, jeżeli nie, to wyjątki nie stanowią o ogóle. 

Ktoś kto jest oczytany i inteligentny w dzisiejszych czasach nie kończy edukacji na gimnazjum a pracuje i uczy się,  są szkoły dla pracujących, zdaje maturę i idzie na studia dzienne lub wieczorowe/ weekendowe czy inne zaoczne tzw. Daruj wiec sobie te historie. 

ludzie z różnych powodów nie podejmują dalszej nauki i ocenianie inteligencji na podstawie papierka świadczy o strasznym ograniczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Też fantazjujesz.

Mogę cię z nim poznać, jak chcesz.

Jest bardzo towarzyski.

Daj znać jak mieszkasz na Dolnym Śląsku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Też fantazjujesz.

Podważając li tylko protekcjonalnymi tekstami czyjeś słowa udowadniasz, że ani nie jesteś zbyt lotna ani twoich słów nie należy traktować poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Fantazjujesz,  nic poza tym, jeżeli nie, to wyjątki nie stanowią o ogóle. 

Ktoś kto jest oczytany i inteligentny w dzisiejszych czasach nie kończy edukacji na gimnazjum a pracuje i uczy się,  są szkoły dla pracujących, zdaje maturę i idzie na studia dzienne lub wieczorowe/ weekendowe czy inne zaoczne tzw. Daruj wiec sobie te historie. 

My tu nie oceniamy ogółu, a jednostki. Gdybym trafił na dziewczynę z którą bym się dogadywał obojętne byłoby mi jej wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Podobno kobiety maja sprzeczne oczekiwania 😄 

Przecietna, ale piekna, otwarta na seks dziewica po kilkuletnim zwiazku, pracujaca opiekunka domowego ogniska, oczytana po szkilr zawodowej...i zeby miala jednorozca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Podobno kobiety maja sprzeczne oczekiwania 😄 

Przecietna, ale piekna, otwarta na seks dziewica po kilkuletnim zwiazku, pracujaca opiekunka domowego ogniska, oczytana po szkilr zawodowej...i zeby miala jednorozca.

Jednorożec? Phii. Chcę smoka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Pituy napisał:

ludzie z różnych powodów nie podejmują dalszej nauki i ocenianie inteligencji na podstawie papierka świadczy o strasznym ograniczeniu

Oceniam to co piszesz jako fantazje z prostego powodu - osoba kochająca książki, lubiąca zdobywać wiedzę ma impetatyw kształcenia się, nic nie zmusi jej do zakończenia edukacji na najniższym poziomie,  tacy ludzie pracują i uczą się, nie łakna papierków a wiedzy, kontaktów z ludźmi podobnymi,  dyskusji z nimi a to zapewnią studia a później praca. Powtarzasz nic nie warte slogany, nie miałaś doczynienia z ludźmi inteligentnym i laknacymi wiedzy i rozwoju. Żyjemy w XXI wieku, nie XIX, dzisiaj każdy może się kształcić kto chce, komu na tym autentycznie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Oceniam to co piszesz jako fantazje z prostego powodu - osoba kochająca książki, lubiąca zdobywać wiedzę ma impetatyw kształcenia się, nic nie zmusi jej do zakończenia edukacji na najniższym poziomie,  tacy ludzie pracują i uczą się, nie łakna papierków a wiedzy, kontaktów z ludźmi podobnymi,  dyskusji z nimi a to zapewnią studia a później praca. Powtarzasz nic nie warte slogany, nie miałaś doczynienia z ludźmi inteligentnym i laknacymi wiedzy i rozwoju. Żyjemy w XXI wieku, nie XIX, dzisiaj każdy może się kształcić kto chce, komu na tym autentycznie zależy.

Nie wiem jak u Ciebie z inteligencją za to zadęcia nie brakuje. I, owszem, to jest ta cecha in minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł

Najważniejsze - charakter, powinna być bezkonfliktowa i wyluzowana. Lubię introwertyczki - intelektualistki.

Figura - byle nie strasznie chuda, albo bardzo gruba.

Twarz - byle nie strasznie szpetna. Może być olśniewająco piękna, jakoś to zniosę ;)

Nałogi - spoko,  byle bez przesady.

Reszta to niuanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja sie zgodze. Ludzie inteligentni nie koncza edukacji na zawodowce bo nie ma po tej szkole nic co taka osoba moglaby robic zeby zaspokoic potrzebe rozwoju intelektualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech dziewczyny, dziewczyny. Ależ macie charakterki. Byście nie skończyły jak autorka tego topiku:
https://f.kafeteria.pl/temat-7390747-na-jakiego-partnera-moge-liczyc-bedac-samotna-matka/
 

Wasz styl jej styl pisania kubek w kubek przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Oceniam to co piszesz jako fantazje z prostego powodu - osoba kochająca książki, lubiąca zdobywać wiedzę ma impetatyw kształcenia się, nic nie zmusi jej do zakończenia edukacji na najniższym poziomie,  tacy ludzie pracują i uczą się, nie łakna papierków a wiedzy, kontaktów z ludźmi podobnymi,  dyskusji z nimi a to zapewnią studia a później praca. Powtarzasz nic nie warte slogany, nie miałaś doczynienia z ludźmi inteligentnym i laknacymi wiedzy i rozwoju. Żyjemy w XXI wieku, nie XIX, dzisiaj każdy może się kształcić kto chce, komu na tym autentycznie zależy.

Mamy XXI w. Dostęp do wiedzy jest na porządku dziennym i nie trzeba do tego systemu szkolnictwa, który w Polsce leży i kwiczy. Można się rozwijać na własną rękę i robić to efektywniej kładając nacisk na zakres własnych zainteresowań.

Nie wiedziałam, że w XXI wieku - ludzie takie poglądy mają :[ 

I nieprawdą jest to co piszesz odnośnie lgnienia do ludzi, rozmów z nimi. Są ludzie(introwertycy) , którym wystarczy niewielka zaufana ilość ludzi z którymi wymieniają się wiedzą, otwierają się przed nimi. Jest masa samotników, którzy nie potrzebują przeprowadzać żadnych "inteligentnych" rozmów - jak to piszesz. To śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Podobno kobiety maja sprzeczne oczekiwania 😄 

Przecietna, ale piekna, otwarta na seks dziewica po kilkuletnim zwiazku, pracujaca opiekunka domowego ogniska, oczytana po szkilr zawodowej...i zeby miala jednorozca.

nasz system edukacji mocno was skrzywdzil bo wiekszosc z was kompletnie nie potrafi czytac ze zrozumieniem i potem wyciaga sobie takie bzdury jak ta osoba. blagam czytajcie przynajmniej jedna ksiazke miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×