Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytam bo nie wiem

Co jest dla was ważne u kobiety

Polecane posty

Gość Gość
8 godzin temu, Gość Sangael napisał:

Nie lubię typowo "kobiecych" kobiet z charakteru, bo większość takich jest porąbana emocjonalnie i słaba psychicznie. No i wiele to idiotki. A kobiety z borderline to już w ogóle omijam szerokim łukiem. Nie potrzebuję dziecka, tylko partnerki.

Lubię kobiety silne psychiczne, zaradne i nie dające sobie wejść na głowę. Ale też i nie próbujące dominować. Jednocześnie delikatne, empatyczne i wyrozumiałe kiedy trzeba. Przede wszystkim opanowane psychicznie. I mądre. I z którymi jest o czym rozmawiać. Mające jakieś zainteresowania, fajnie gdyby były też tożsame z moimi, choć częściowo. No i wolałbym żeby pracowała. Na wykształcenie nie zwracam uwagi, tylko na intelekt i ogólną wiedzę oraz kulturę osobistą. Nie znoszę prymitywnych kobiet. Wolę też introwertyczki - z reguły są o wiele ciekawsze i mają więcej w głowie od ekstrawertyczek. Poza tym sam jestem introwertykiem.

Z wyglądu oczywiście kobiece, szczupłe, zadbane, no i dłuższe włosy. Lubię takie dziewczęce twarze.

Kiedyś spotkałem taką -z jednej strony taka kumpela z charakteru, z drugiej cholernie inteligentna, ciekawa i fascynująca; silna introwertyczka, a to wszystko w ciele seksownego wampa. IDEAŁ kurfa. Prawie każdy facet skakał przy niej jak pies, co mnie wcale nie dziwi. I każdą napotkaną do niej porównuję, ale żadna jej nie dorówna. Nigdy.

Ja taką poznałem i jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja taką poznałem i jest niesamowita.

gratuluję chłopaki, widocznie macie coś w głowach a frustraci mogą tylko patrzeć z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda was wyzwoli!
13 minut temu, Piaskun napisał:

Nie wiesz kto ? Naprawdę ??????

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie obrażaj mnie nazywając mnie siostrą twojej rozkraczonej

Dlaczego z gościa ? Nie jesteś siostra ?  Nic o siostrze nie pisała ! Obie siostry rozkraczały się do kamerek i zarabiały na tym ,z pewnością robią to nadal ,tylko zapewne, wizerunek zmieniły ! Takiego zarobku ,nie przepuszczą innym !

Naciągali ludziom telefony ,nabijając im rachunki ,a że 4 tyś ich mieli, to nawet grosze ,robiły w miesiącu sumkę ,nie małą ! Przecież ,nikt rachunków nie sprawdza ,aż tak dokładnie ,a nawet gdyby ,to w domu pełna chata ,mąż ,syn ,koledzy ,nikt na śmieszność ,nie będzie się narażał ! Interes się kręcił ,dość dobrze ,na trybunach for ,tylko ich awatary wisiały ,jako najpopularniejszych ! Wszystko można było załatwić ,gdy im ktoś na forum podskoczył,na wzór fali w w wojsku /ustawkami to nazywali/ uaktywniali dziesiątki swoich lewych profili ,robiąc tłum,aby takiego zniszczyć ! A gdyby ,dalej podskakiwał, to przecież z jego komputera ,można na alegro próbować się włamać,albo do banku, lub zdjęcia dzieci i taki ,mając kłopoty z policją ,siedział już na dopie cicho ,nie wadząc ! Telefony jednak to było za mało ,interesy trzeba przecież rozwijać , więc wpadli na pomysł , że ten materiał filmowy ,nakręcony potajemnie ,można nie tylko do szantażu wykorzystać ,ale jeszcze na tym ,nieźle zarobić ! Są strony z kamerkami zbierają żetony ,więc wizerunki i tło podglądanych ,a c*pa , swojej starej ,czy szwagierki i spoko kasa leci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość prawda was wyzwoli! napisał:

Nie wiesz kto ? Naprawdę ??????

Naciągali ludziom telefony ,nabijając im rachunki ,a że 4 tyś ich mieli, to nawet grosze ,robiły w miesiącu sumkę ,nie małą ! Przecież ,nikt rachunków nie sprawdza ,aż tak dokładnie ,a nawet gdyby ,to w domu pełna chata ,mąż ,syn ,koledzy ,nikt na śmieszność ,nie będzie się narażał ! Interes się kręcił ,dość dobrze ,na trybunach for ,tylko ich awatary wisiały ,jako najpopularniejszych ! Wszystko można było załatwić ,gdy im ktoś na forum podskoczył,na wzór fali w w wojsku /ustawkami to nazywali/ uaktywniali dziesiątki swoich lewych profili ,robiąc tłum,aby takiego zniszczyć ! A gdyby ,dalej podskakiwał, to przecież z jego komputera ,można na alegro próbować się włamać,albo do banku, lub zdjęcia dzieci i taki ,mając kłopoty z policją ,siedział już na dopie cicho ,nie wadząc ! Telefony jednak to było za mało ,interesy trzeba przecież rozwijać , więc wpadli na pomysł , że ten materiał filmowy ,nakręcony potajemnie ,można nie tylko do szantażu wykorzystać ,ale jeszcze na tym ,nieźle zarobić ! Są strony z kamerkami zbierają żetony ,więc wizerunki i tło podglądanych ,a c*pa , swojej starej ,czy szwagierki i spoko kasa leci !

sprdlj schizofreniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

nie wiesz co to szacunek i bedziesz miał odpady, tyle w temacie

Bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę ?
12 minut temu, Gość gość napisał:

sprdlj schizofreniku

No nie spodziewała się niczego innego ! Dlaczego z gościa ? Przeszkadza w zabawie ? Nie wystarczy zmienić nicka ,żeby być kimś innym ,to tak nie działa ! O rozkraczonej umiałeś wspomnieć ,chciałeś  dokuczyć ? Ajajaj  ! Nie udało się ? Więc schizofrenie zdiagnozowałeś i jeszcze spiertalaj ?  NIGDY ! Aż do śmierci ,będzie siedzieć  wam na ogonie ! TO CO PISZE, TO PRAWDA O WAS SUKINSYNY ! Spróbuj  się jej pozbyć  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriri

Czytam, czytam i nie dowierzam. Faceci to prymitywne istoty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bredzisz

idz stukaj lampucery i patrz jak mężczyźni prowadzaja się z kobietami na poziomie szczylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośću

1. Aby była dopełnieniem mojego charakteru, nie taki sam nie zupełnie inny tylko po prostu moim uzupełnieniem. :classic_biggrin:

2. Wygląd po prostu musi zadziałać na mnie,  jak zadziała chemia to zwariuję. :classic_tongue: A tego nikt nie przewidzi kiedy to nastąpi.

3. Wykształcenie? Jeżeli jest spełniona tym co ukończyła to nie mam z tym problemu. 

4. Praca? Ważne żeby pracowała, tam gdzie czuje się dobrze i tyle. Dla mnie się liczy że czymś się zajmuje w życiu i tyle. 

5. Czas wolny poświęcony swemu hobby, każdy ma hobby jakie by nie było. Fajnie jeżeli chociaż 1 pokrywa się z moim aby w czymś był wspólny temat, wymiana doświadczeń, a nawet w czym się można przekomarzać i wymądrzać nawzajem. 😄 

Chyba wszystkie wartości jakimi się kieruję przy wyborze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiem odwrotnie, co u faceta

x

zego nie jesteście w stanie zaakceptować i co jest dla was ważne, jak duzo jestescie w stanie zaakceptowac?

jak wazna jest dla was uroda? 4/5

charakter? 5/5

robi różnice praca, 4/5, ale to rzecz zmienna

wykształcenie? 3/5 (bo to zależy, wykształcenie można różnie zdobywać, ktoś może być np. nie po studiach, ale oczytany itp

zwracacie uwagę na dziewictwo? 1/5 (teoretycznie powinno  mnie to interesować, bo jestem chrześcijanką, ale jako as nie mam rozeznania XD)

nałogi?

a) papierosy 4/5

b) alkohol 5/5

c) narkotyki 5/5

d) żarcie 4/5

e) kawa 5/5 fajnie mieć kawosza;)

co jeszcze?

prawo jazdy? 4/5 (niektórzy nie powinni prowadzić)

przeszłość? 3/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Całe życie myślałem, że to uczucie jest najważniejsze:/ a tu jednak nie..... Musze pomyśleć nad stworzeniem takiego szablonu cech i na takiej podstawie szukac sobie kobiety, Dzięki ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enoja

co za głupi temat, a jeszcze glupsze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tensuper

Charakter i uroda. Reszta to niuanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Całe życie myślałem, że to uczucie jest najważniejsze:/ a tu jednak nie..... Musze pomyśleć nad stworzeniem takiego szablonu cech i na takiej podstawie szukac sobie kobiety, Dzięki ludzie

ale się ropuszka uniosła ideałami:D obyś nie skończył z uczuciem do szpetnej, narzekającej, gotującej na tłuszczu, śmierdzącej potem idealistki, ale z przekonaniami, lepszej od tego plebsu co teraz ocenia ludzi jak kurła, hitler żydów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosc
5 minut temu, brokeninside87 napisał:

ale się ropuszka uniosła ideałami:D obyś nie skończył z uczuciem do szpetnej, narzekającej, gotującej na tłuszczu, śmierdzącej potem idealistki, ale z przekonaniami, lepszej od tego plebsu co teraz ocenia ludzi jak kurła, hitler żydów:O

czlowieku, kto cie skrzywdzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

idz stukaj lampucery i patrz jak mężczyźni prowadzaja się z kobietami na poziomie szczylu

Jacy mężczyźni jak ty jesteś męską pipą błaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Całe życie myślałem, że to uczucie jest najważniejsze:/ a tu jednak nie..... Musze pomyśleć nad stworzeniem takiego szablonu cech i na takiej podstawie szukac sobie kobiety, Dzięki ludzie

Och! Ach! Nie rozpłacz się męska pizdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Kobieta powinna mieć czym oddychać i na czym usiąść, być zgrabna i ładna. Inteligentna i obrotna. Dobra w łóżku. I bez dwóch lewych rąk, lenistwa i pasożytnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyłki

Nie dla nałogów. Sam jestem czysty więc tego oczekuję od kobiety. 

Tak patrzę na to czy się uczy/pracuje. Nie będę utrzymać lenia. Zaradnośc mile widziana.

Na przeszłość patrzę ale tylko na rzeczy istotne. 

Prawo jazdy obojętne ale jeśli nie posiadałaby to nauczylbym jeździć na bezdrożach i nakłanial do kursu. 

Wygląd jest na drugim miejscu zaraz po charakterze. Ważne by o siebie choć trochę dbała. Bez tony szplachli na twarzy. Nie chciałbym być z twarzą śnieżki czy dekoralu ;)

Charakter jest najważniejszy. Ciepła, delikatna, romantyczka. Uczuciowa. 

Ale to jest marzenie. I to się nie spełni. Pewnie dlatego też jestem sam. Cóż życie. Będę sobie sam, będę pracować, jeździć na ryby, zwiedzać przy okazji ładne miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyłki

Dla mnie odpadają, bo nie lubię gdy ktoś próbuje mną rządzić. Jak już to pół na pół ale nigdy nie dam komuś mną sterować raz za razem. I tyczy się to obu płci ;) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Pyłki napisał:

Dla mnie odpadają, bo nie lubię gdy ktoś próbuje mną rządzić. Jak już to pół na pół ale nigdy nie dam komuś mną sterować raz za razem. I tyczy się to obu płci ;) 

 

Jesteś bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezedury

Baba powinna:

1. Mieć zapach, który coś w sobie ma (to są te chyba feromony całe)

2. Lubię kobiety wesołe, które mają radosne usposobienie - jak jakaś zamula, ma jakieś odjazdy depresyjne czy inne dziwne myśli czy wydawała się wariatką to od razu było cześć nie mam czasu

3. Dziewictwo - zawsze mnie to odrzucało, na poważny związek to tylko kobieta, która jest bardziej lub mniej doświadczona - ciekawostka, nigdy nie uprawiałem seksu z dziewicą (zawsze dziewice były jakieś ję.bnięte  jak dla mnie) - najlepiej wspominam dziewczynę, z którą się spotykałem, zawsze o niej znajomi mówili, że lubi ten sport - niestety inne aspekty jej osobowości mi nie spasowały

4. Kobita musi rządzić w związku (przeważnie teoretycznie ale musi facet mieć takie wrażenie) - facet ma dwie fazy w życiu swoim - najpierw boi się/ma respekt przed matką a później tą rolę spełnia żona - inaczej łatwo facetowi się stoczyć (alkoholizm, pracoholizm i inne używki)

5. Seks - najważniejsza sprawa  w długoletnim związku/małżeństwie - jak się udaje to inne problemy nie są istotne. Jak seks nie bangla to reszta spraw życiowych urasta do rangi problemów nie do przeskoczenia. Chłopy w średnim wieku przestają sobie radzić z brakiem seksu, kobiety mają odwrotnie (mogą nie uprawiać)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Duże cycki, fajny tyłek, zgrabne nogi, ładna twarz. Do tego życiowo ogarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×