Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lorenzo01

Dziewczyna z badoo - problem ze spotkaniem

Polecane posty

Dnia 12.12.2018 o 16:17, Gość Lorenzo01 napisał:

Dobra poskromiłem własne konie i napisałem coś co Ruda proponowała + dodałem od siebie. Mimo, że miałem sporo połączeń na badoo to usunąłem konto. 

 

Napisałem do niej: "Właśnie usunąłem konto na badoo. To jednak nie dla mnie zabawa. 🙂 Co do piątku, jeżeli chcesz się spotkać to piłeczka jest teraz po Twojej stronie. Mam po pracy trening i saune gdzieś do 21. Później pewnie będę umierał z głodu."

Po 10 sekundach mi pisze: "Dlaczego usunąłeś konto na badoo?" 

I znowu unika konkretów. 🙂 No nic, pozostaje mi w piątek przytulanie się do mojego Buldożka. 😛 

Lepsze przytulanki do Buldożka niż do babki,która ma pewnie mnóstwo adoratorow (czytaj:jest atrakcyjna) i jak widać po Twoim opisie lubi być w centrum uwagi ,bo zdawkowo Tobie odpisuje i jakoś nie pali się biec w podskokach na spotkanie z Tobą.😬 Chcesz konkretnej rady od konkretnej kobiety takiej jak ja ,to słuchaj,a raczej czytaj😉:

Kobieta ,która powinieneś wybrać,to taka ,która szczerze i raczej szybko odpisuje Tobie.Gdy Ty coś proponujesz,to bez owijania w bawełnę pisze Tobie,że teraz nie może,ale proponuje w zamian np.sobotę itd.Reszta pseudo kobiet nadaje się raczej do zabawy w piaskownicy.Jeśli lubisz durne gierki kobiet, to też weź foremki i wskocz do piasku.Zrobicie razem może fajną "babkę".😁Dobra,taki żarcik.

Reasumując:kobieta warta zainteresowania = szczerość i szybkość odpowiadania.

Życzę powodzenia w szukaniu tej jedynej I wymarzonej 😉

p.s.A propos calowania się na 1szej randce.Dla mnie taka kobieta nadaje się tylko do" jednego",czyli bzzzzzz. Jeśli całuje się z Tobą, to zazwyczaj całuje się też z innymi na 1szej randce .Kaszanka miłosna po całości i tyle.😁

 

Edytowano przez Greatpetla
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2021 o 10:25, zwenus napisał:

Może ma kogoś na Ukrainie, a tutaj szuka tylko "popychaczki", żeby od czasu do czasu spuścić z krzyża .

Taa,pragnie tylko stosunków pobocznych.😄

Dobre z tą popychaczką i z krzyżem😅 .Muszę to zapamiętać 😆.Lubię zabawne porównania.

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Luka95 napisał:

Napisz jej że albo się idzie roochać, albo niech spi***ala 

I wtedy ona albo powinna podać odpowiednią kwotę, albo zablokować kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka pewnie prowadzi rozmowy z paroma jednocześnie. Na miejscu faceta mi by się nie chciało i nie napalalabym się jsk dzik na żołędzie na takie laski na portalach randkowych chyba że się lubi konkurencję 

Edytowano przez Zue samce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×