Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blondynka321709

Facet nie odzywa się po randce

Polecane posty

Gość mhm
7 minut temu, Gość reckon napisał:

pierdziorno zamknij szambo.

a ty, autorko, czemu zakladasz, że mężczyzna nie ma nic innego do zrobienia a jedynym jego życiowy obowiązkiem jest pisać do ciebie smsy? może wychodzi z założenia, że nie powinien się narzucać i pisać dziennie niewiadomo ile wiadomości, nie wygląda po opisie że jesteście parą, to była zaledwie randka - ani słowa o jakichś deklaracjach. lepiej by było gdyby zachowywał się jak jakiś desperat, bez własnego życia/zajęć/obowiązków? może masz po prostu nienormalnie dużą potrzebę bycia w centrum uwagi? na następnych spotkaniach możecie poznawać siebie i swoje oczekiwania lepiej, teraz to zbyt szybko wymagać od kogoś dostosowywania się do twoich potrzeb.

tak tak prawiku, ta tak, napisz jeszcze esej ha ha  olej będzie chciał przyjść pies to przyjdzie, trzymaj fason!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Blondynka321709 napisał:

Odpowiedziałam dopiero rano, bo jak napisał to już spałam. 😞

Taa, a świnie latają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
32 minuty temu, Gość mhm napisał:

tak tak prawiku, ta tak, napisz jeszcze esej ha ha  olej będzie chciał przyjść pies to przyjdzie, trzymaj fason!!!!!!!!!!

tepa umyslowa dziewica, ktora potrafi tylko obrazac innych, nie majac zadnych argumentow ani filozofii zyciowej usiluje przekrzyczec kogos do swoich przekonan o wyzszosci zachowywania sie jak rozpieszczony bachor nad mysleniem i odrobina empatii:D ej kretynko, mialas pelznac do swojego "faceta z klasa", cos niesamowicie dlugo sie "zbierasz". moze zamiast debilizmu i bajek zaprezentujesz nastepnym razem cos wiecej niz trolowanie i ataki personalne na ludzi? czy jestes az takim imbecylem, impotencjo mentalna, ze to zenit twoich umiejetnosci? jesli to zenit i tylko trolic potrafisz to z gory sie zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prawiku nigdy nie zrozumiesz, ty nie masz pojęcia co to czytanie ze zrozumieniem, debil nie odpisuje to olać i tyle a ten rozpisuje eseje o gównie czyli dupie maryni i nie na temat idz już stąd prawiku analfabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tępa dziewico umysłowa, ty nigdy nic nie zaargumentujesz, jedyne co potrafisz to atakować innych. "debil nie odpisuje" bo autorka NIE ZAGAIŁA ŻADNEJ ROZMOWY, ŻEBY MÓGŁ COŚ ODPISAĆ, głupi niedorobie. i taka mentalna ameba umysłowa chce komuś wmówić że nie czyta ze zrozumieniem? CZYTAJ, w ogóle czytaj, a nie zmyślaj te swoje fantazje(pozdrawiam zmyślonego "faceta z klasa" przy okazji).

A potem naucz się rozumieć to co czytasz, wtórna analfabetko, daleka do tego dla ciebie droga.

ps. bezmózgu jerychoński, esej to coś co ma przynajmniej kilkaset słów. wróć do szkoły i się ogarnij przygłupie. i nie używaj w przyszłości słów, których znaczenia nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

tępa dziewico umysłowa, ty nigdy nic nie zaargumentujesz, jedyne co potrafisz to atakować innych. "debil nie odpisuje" bo autorka NIE ZAGAIŁA ŻADNEJ ROZMOWY, ŻEBY MÓGŁ COŚ ODPISAĆ, głupi niedorobie. i taka mentalna ameba umysłowa chce komuś wmówić że nie czyta ze zrozumieniem? CZYTAJ, w ogóle czytaj, a nie zmyślaj te swoje fantazje(pozdrawiam zmyślonego "faceta z klasa" przy okazji).

A potem naucz się rozumieć to co czytasz, wtórna analfabetko, daleka do tego dla ciebie droga.

ps. bezmózgu jerychoński, esej to coś co ma przynajmniej kilkaset słów. wróć do szkoły i się ogarnij przygłupie. i nie używaj w przyszłości słów, których znaczenia nie znasz.

napisz esej debilu pisałam, olać go autorko, nie ma co sobie psuć nastroju psikutami jakimiś melepetami umysłowymi, nie umie zdobywać, zaciekawić to won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość blb napisał:

pytal czy dotarlas do domu. dostal wyrazna informacje, ze sie szlajalas do rana jeszcze, cholera wie z kim, cholera wie gdzie. na jego miejscu do kogos prowadzacego taki tryb zycia (dosc domyslnie - rozchodzacy sie w neonach), jesli sam nie jest typem, imprezujacym cale noce W SRODKU TYGODNIA z niewiadomo kim i niewiadomo gdzie - tez bym nie napisal. mniej wiecej NIGDY wiecej.

a moze po prostu chce ci dac odespac zarwana nocke i nie budzic? milo z jego strony.

trafne spostrzeżenie. raczej stwierdził, że skoro nie odezwała się, to nie jest dla niej zbyt ważny i po prostu odpuścił.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo
3 minuty temu, frog_in_the_fog napisał:

trafne spostrzeżenie. raczej stwierdził, że skoro nie odezwała się, to nie jest dla niej zbyt ważny i po prostu odpuścił.

 

i dobrze bo nie jest ważny, bez przesady, baju baju 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

napisz esej debilu pisałam, olać go autorko, nie ma co sobie psuć nastroju psikutami jakimiś melepetami umysłowymi, nie umie zdobywać, zaciekawić to won

pisałem genetyczna pomyłko, nie używaj słów których znaczenia nie znasz. przy okazji powinnaś przestać się popisywać swoim debilizmem. gdzie ten twój "facet z klasa", zaspo? gdyby nie umiał zaciekawić/zainteresować, autorka by nie narzekała tylko kogoś kto zachowuje się jak jełop - olała. a nie wypłakiwała sie za nim na publicznym forum. skończ robić zamieszanie tępy przychlaście bez mikrograma sprawnych szarych komórek. jedna za drugą twoje teorie okazują się być błędne a dalej się udzielasz, jestes jak zwykly karaluch, tylko debilizmem nad tym owadem górujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyp..!!!
2 minuty temu, Gość gość napisał:

pisałem genetyczna pomyłko, nie używaj słów których znaczenia nie znasz. przy okazji powinnaś przestać się popisywać swoim debilizmem. gdzie ten twój "facet z klasa", zaspo? gdyby nie umiał zaciekawić/zainteresować, autorka by nie narzekała tylko kogoś kto zachowuje się jak jełop - olała. a nie wypłakiwała sie za nim na publicznym forum. skończ robić zamieszanie tępy przychlaście bez mikrograma sprawnych szarych komórek. jedna za drugą twoje teorie okazują się być błędne a dalej się udzielasz, jestes jak zwykly karaluch, tylko debilizmem nad tym owadem górujesz.

bo ona debilu na jełopa trafiła, i nie ma prawa w siebie wątpić, wypierd...laj stąd jak nie rozumiesz kwestii, won!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reckon

nie ma co z pierdziorną dyskutować. śmierdzące trole należy olać - niech zdychają z braku uwagi kisząc się we własnym smrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spier..!!
Przed chwilą, Gość wyp..!!! napisał:

bo ona debilu na jełopa trafiła, i nie ma prawa w siebie wątpić, wypierd...laj stąd jak nie rozumiesz kwestii, won!!

nie udzielaj sie wiecej zjebie, promujesz tylko slepa, tepa i bezpodstawna nienawisc, takimi jak ty to powinni na swieta dekorowac uliczne latarnie umyslowa amebo. skoncz juz piertolic smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj

naprawdę rzadko który koles jest ogarnięty i emocjonalnie dorównuje do kobiety, mało tego kobiety wmawiają sobie zawsze że to ich wina a te niedorozwoje choćby nie wiadomo jak głupie to zawsze z siebie zadowoleni, trzymaj fason, trafi sie lepszy ...a wy, no ćóż, plankton tez potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Do czego ci potrzebny plankton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obruszone..

obruszone śmieci śmieszą zawsze najbardziej, widzisz autorki...uderz w stół 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebny
2 minuty temu, Gość Jestem robotę napisał:

Do czego ci potrzebny plankton?

plankton żeby się nim żywiły grube ryby robotę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka to typowa polska kretynka. Nie odpisała chłopakowi do razu wieczorem, tylko dopiero rano, a sama oczekuje pisania do niej natychmiast.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Autorka to typowa polska kretynka. Nie odpisała chłopakowi do razu wieczorem, tylko dopiero rano, a sama oczekuje pisania do niej natychmiast.  

Pełna zgoda. Wyluzuj laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123

Skoro odpisałaś rano, to moim zdaniem nic wielkiego by sie nie stało gdybyś napisała coś w stylu " przepraszam, że odpisuje Ci dopiero teraz, ale byłam zmęczona i zasnęłam, wiec odczytałam Twojego smsa dopiero rano".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja mam podobnie oostatnio spotykalem sie z dziewczyna nawet spoko bylo poki nie wyszlo ze mamy zupelnie ronze style zycia i zwyczajnie dziala mi na nerwy ciaglymi zakupami siedzeeniem przed tv i sluchaniem ciagle muzyki. Od tego czasu nie oodpisywalem na smsy i nawet nie staralem sie niczego wyjasnic. Po co sie meczyc z kims jesli jej tryb zycia i zwyczajnie dzialaly mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×