Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blondynka321709

Facet nie odzywa się po randce

Polecane posty

Gość Blondynka321709

Wczoraj byłam na randce z facetem. Na koniec mówił, że chce się jeszcze spotkać. Napisał wieczorem jednego smsa, pytał czy dotarłam do domu. Odpisałam mu dopiero rano i od tej pory cisza. Myślcie, że się jeszcze odezwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wątpię

po co komu ladacznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego odpisałaś rano, a nie jeszcze wieczorem? Może sobie pomyślał, że nie jesteś nim zainteresowana, że go zignorowałaś... nie robi się tak. Skoro wykazał się troską, czy wszystko u Ciebie w porządku, trzeba było utrzymać kontakt.

Btw, tytuł wątku powinien brzmieć - ''nie odezwałam się po randce'' 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
6 minut temu, Nenesh napisał:

A dlaczego odpisałaś rano, a nie jeszcze wieczorem? Może sobie pomyślał, że nie jesteś nim zainteresowana, że go zignorowałaś... nie robi się tak. Skoro wykazał się troską, czy wszystko u Ciebie w porządku, trzeba było utrzymać kontakt.

Btw, tytuł wątku powinien brzmieć - ''nie odezwałam się po randce'' 😜

Jeżeli obraził się z tak błachego powodu to nic straconego. Jest jakąś ciotą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja właśnie wrocilam z randki. I zawsze po niej mój luby sie odzywa. Nie musi mi pisać czy dotarlam do domu bo oczywistym jest, ze mnie odwozi zawsze i odprowadza. Ale powinno sie odezwac od razu. Pozdrawiam wszystkich randkujacych. Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

a był seks po randce?

jak był to na 100% już nie zadzwoni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Alf napisał:

Jeżeli obraził się z tak błachego powodu to nic straconego. Jest jakąś ciotą. 

Być może zależało mu na kobiecie wykazującej się podstawową kulturą osobistą. A ta nakazywałaby jednak odpisać tego samego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Sama zawalilas a takie bzdury piszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Blondynka321709 napisał:

Wczoraj byłam na randce z facetem. Na koniec mówił, że chce się jeszcze spotkać. Napisał wieczorem jednego smsa, pytał czy dotarłam do domu. Odpisałam mu dopiero rano i od tej pory cisza. Myślcie, że się jeszcze odezwie. 

Trochę słabo to wygląda jeśli szkoda Ci było napisać kilka słów. Chyba, ze przeprosilaś go w porannym SMSie, że tamtego nie zauważyłaś (może by uwierzył).

Może jeszcze napisze, tylko przetrzymuje Cię odpłacając pięknym za nadobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesu

nie przesadzajcie, facet pissda, 3m sie kolezanko, olej dziada i pamiętaj z nimi trzeba lrótko, zadna łezka ma nigdy nie poleciec buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blb

pytal czy dotarlas do domu. dostal wyrazna informacje, ze sie szlajalas do rana jeszcze, cholera wie z kim, cholera wie gdzie. na jego miejscu do kogos prowadzacego taki tryb zycia (dosc domyslnie - rozchodzacy sie w neonach), jesli sam nie jest typem, imprezujacym cale noce W SRODKU TYGODNIA z niewiadomo kim i niewiadomo gdzie - tez bym nie napisal. mniej wiecej NIGDY wiecej.

a moze po prostu chce ci dac odespac zarwana nocke i nie budzic? milo z jego strony.

ale atencjuszka mysli, ze moze sobie przez wiele godzin miec kogos w glebokim powazaniu, jednak taka osoba ma sie wykazac telepatia i napisac NATYCHMIAST jak tylko laskawie dostanie w fizjonomie namiastka zainteresowania, bo sie hrabiance zachcialo napisac RANO jakas odpowiedz, mezczyzna ma wedlug kretynki obowiazek warowac jak pies nad telefonem, bo moze jej sie zachce cos napisac i jeszcze najlepiej miec juz kilka balwochwalczych referatow w zanadrzu gotowych do wyslania wymagajacej uwagi ksiezniczce.

przerysowalem trzeci akapit? tak, troszke. ale moze odrobina absurdu cos autorce uswiadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Ta trzeba krotko i każdy dzień spędzisz na kafe zamiast na randce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie słuchaj tych frustratow a ja zaraz wychodzżę do ukochanego, gdzie te prawikowe frustraty mogą jedynie mu zazdrościć bo to facet z klasą, nie daj się mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dla takiego chwiejnego o jeden za mało napiszesz żle i o jeden za dużo to tez żle... znam takich to zaburzenia,   a w pisdu z takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie było aktu sexualnego i to nie była pierwsza randka. Proszę sie nie obawiać, jesteśmy w kontakcie czy to po randce, czy przed. Agnieszka. Ps. Odnosząc sie do tematu uważam, ze należy sobie wyjaśnić to faux-pas i nie robić tragedii z tego tytułu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dla takiego chwiejnego o jeden za mało napiszesz żle i o jeden za dużo to tez żle... znam takich to zaburzenia,   a w pisdu z takimi

E tam, pisać i pisać do upadłego, aż w końcu po latach zrozumie, że nie chcesz złego dla niego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

nie słuchaj tych frustratow a ja zaraz wychodzżę do ukochanego, gdzie te prawikowe frustraty mogą jedynie mu zazdrościć bo to facet z klasą, nie daj się mała

odezwała się umysłowa dziewica, nieskalane żadną inteligentną myślą psychiczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogini
19 minut temu, Gość gosc napisał:

odezwała się umysłowa dziewica, nieskalane żadną inteligentną myślą psychiczne dziecko.

pierdołami się nie zajmuję, mam większą fantazję czopku ... i paru frustratów na konie z przeszłosci takze wiem co mowię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Bogini napisał:

pierdołami się nie zajmuję, mam większą fantazję czopku ... i paru frustratów na konie z przeszłosci takze wiem co mowię

straszna fantazja wylewać jad z kilku różnych anonimów. zwykły trol jesteś, więc twojej rzekomej wiedzy bez jakiejkolwiek rękojmi nie przyjmę, szczególnie że zawiewa od niej zwyklymi uprzedzeniami i kompletnym brakiem jakiegokolwiek pomyślunku. więc, umysłowa dziewico, możesz ciskać się dalej i tupać przeszczepami, takie zachowanie mnie w żaden sposób nie będzie w stanie przekonać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawika
8 minut temu, Gość gosc napisał:

straszna fantazja wylewać jad z kilku różnych anonimów. zwykły trol jesteś, więc twojej rzekomej wiedzy bez jakiejkolwiek rękojmi nie przyjmę, szczególnie że zawiewa od niej zwyklymi uprzedzeniami i kompletnym brakiem jakiegokolwiek pomyślunku. więc, umysłowa dziewico, możesz ciskać się dalej i tupać przeszczepami, takie zachowanie mnie w żaden sposób nie będzie w stanie przekonać.

 

nie zamierzam, selekcja naturalna prawiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyslowadziewico

nie zamierzasz, wiec to usilujesz robic. zaznaczajac jak bardzo nie zamierzasz. mozesz byc jeszcze glupsza? czy osiagnelas juz dno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssij
9 minut temu, Gość umyslowadziewico napisał:

nie zamierzasz, wiec to usilujesz robic. zaznaczajac jak bardzo nie zamierzasz. mozesz byc jeszcze glupsza? czy osiagnelas juz dno? 

ssij cyca czy co tam wolisz prawiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łykaj
24 minuty temu, Gość ssij napisał:

ssij cyca czy co tam wolisz prawiku

lykaj nasienie umyslowa amebo, przynajmniej bedziesz miala W SOBIE odrobine inteligencji. dopoki jej nie strawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka321709

Odpowiedziałam dopiero rano, bo jak napisał to już spałam. :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reckon

czuć ciskającą się pierdziorną, bo szambo jej znowu wybija i potrzeba ostatniego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej
3 minuty temu, Gość Blondynka321709 napisał:

Odpowiedziałam dopiero rano, bo jak napisał to już spałam. 😞

wiem a debile się roztrząsają , powtarzam olej prawika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reckon

pierdziorno zamknij szambo.

a ty, autorko, czemu zakladasz, że mężczyzna nie ma nic innego do zrobienia a jedynym jego życiowy obowiązkiem jest pisać do ciebie smsy? może wychodzi z założenia, że nie powinien się narzucać i pisać dziennie niewiadomo ile wiadomości, nie wygląda po opisie że jesteście parą, to była zaledwie randka - ani słowa o jakichś deklaracjach. lepiej by było gdyby zachowywał się jak jakiś desperat, bez własnego życia/zajęć/obowiązków? może masz po prostu nienormalnie dużą potrzebę bycia w centrum uwagi? na następnych spotkaniach możecie poznawać siebie i swoje oczekiwania lepiej, teraz to zbyt szybko wymagać od kogoś dostosowywania się do twoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość jesu napisał:

nie przesadzajcie, facet pissda, 3m sie kolezanko, olej dziada i pamiętaj z nimi trzeba lrótko, zadna łezka ma nigdy nie poleciec buziole

Nie pajacuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

nie słuchaj tych frustratow a ja zaraz wychodzżę do ukochanego, gdzie te prawikowe frustraty mogą jedynie mu zazdrościć bo to facet z klasą, nie daj się mała

Taa, pewnie kolejna kretynka zmyślająca o swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

dla takiego chwiejnego o jeden za mało napiszesz żle i o jeden za dużo to tez żle... znam takich to zaburzenia,   a w pisdu z takimi

Ne pierdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×