Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Chcialabym poznac wasze zdanie na temat niegolenia nog , pach przez kobiety

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A wiesz, ze nawet jak myjesz wlosy to mozesz dostac wszy?  Naprawde, one przechodza od innych ludzi, a nie wylegaja sie z drobic brudu...  Warto to wiedziec.  Myciem wlosow mozesz nie zapobiec zawszenia.

A czy ktoś powiązał wszy z myciem? Nie. Ty zaczęłaś się cofać pod względem higieny, więc naturalne było myślenie, że dojdziesz do czasów, kiedy się je tępiło młoteczkami (bo peruki były za drogocenne, żeby je prać, a włosy cóż, może odrosną, ale jak peruka spadnie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Cóż, rozsądek przez setki lat nie narzucał mycia, a już na pewno nie codzienne (i wiele społeczności dziś tego nie robi) więc jeśli rozsądek każe ci się cofnąć o paręset lat wstecz to wolna wola (nie zapomnij tylko o złotym młoteczku do zabijania wszy).

Oto wypowiedz powiazania wesz z myciem we wlasnych slowach no chyba, ze chodzi o cos innego z tym mloteczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe te spoleczenstwa, ktore do dzisiaj sie codziennie nie myja jak bardzo musza ich bolec smak i sluch.  Kurcze trzeba im jakas ksiazeczke wyslac zeby wiedzieli skad te bole pochodza.

To ty sobie jeszcze przekłuj uszy i zrób 10 cm koła. Albo niech twój facet ma na plecach skaryfikacje, nabyte  w wieku 10 lat. Albo niech przejdzie próbę mrówek ognistych w tym samym wieku. Bo jak tego nie będzie miał, to go albo ciebie ze społeczności wykluczą. To jednak nasza kultura chyba jest bardzie tolerancyjna, nie tylko nie musisz sobie na czole niczego tatuować, ale się nawet wykłócać o to  możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedni ludzie.  Ci bogatsi mieli zlote mloteczki do zabijania wesz, a ci biedni pewnie miedziane patelnie.  Nic dziwnego, ze sredniowiecze trwalo tak dlugo jak wszyscy byli po glowie tluczeni mlotkami i patelniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy bolą

On powiazal. Ja ide golic nogi (zamiast mycia). Kufffa cale zycie w bledzie...dobrze,ze ta mlodziez teraz taka swiadoma.

Dobranoc :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość oczy bolą napisał:

On powiazal. Ja ide golic nogi (zamiast mycia). Kufffa cale zycie w bledzie...dobrze,ze ta mlodziez teraz taka swiadoma.

Dobranoc 🙂

 

Dobranoc, fajnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy bolą

Wiem ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Biedni ludzie.  Ci bogatsi mieli zlote mloteczki do zabijania wesz, a ci biedni pewnie miedziane patelnie.  Nic dziwnego, ze sredniowiecze trwalo tak dlugo jak wszyscy byli po glowie tluczeni mlotkami i patelniami.

I biedactwo nawet nie wiesz, że to się nie do średniowiecza odnosi?  Bo paradoksalnie oni byli czystsi niż parę pokoleń ich potomków. Złote młoteczki to wiek XVII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

I biedactwo nawet nie wiesz, że to się nie do średniowiecza odnosi?  Bo paradoksalnie oni byli czystsi niż parę pokoleń ich potomków. Złote młoteczki to wiek XVII.

O jejku jak dobrze, ze ja mam lazienke z bierzaca woda.  Moze kiedys jej uzyje.  Narazie woskuje sie w gabinecie dla czystosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

O jejku jak dobrze, ze ja mam lazienke z bierzaca woda.  Moze kiedys jej uzyje.  Narazie woskuje sie w gabinecie dla czystosci.

A słownik ortograficzny masz? To też używaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

A słownik ortograficzny masz? To też używaj.

Nie poniewaz to tez presja spoleczna i nie lubie byc do niczego zmuszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie poniewaz to tez presja spoleczna i nie lubie byc do niczego zmuszana.

Aha. To rozumiem, dlaczego jesteś nieukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość luiza napisał:

Żeby włosy na nogach mogły grzać, to trzebaby genetycznie mieć bardzo bujne futro na ciele. Przez długie lata ewolucji, odkąd człowiek pierwotny przestał skakać nago po drzewach, owłosienie zaczęło zanikać na jego ciele, ponieważ dzięki ubraniom nie pełniło już funkcji grzewczej. Nawet silniej owłosieni faceci nie mają na nogach gęstego futra z podszerstkiem, jakie mają ssaki, które futro ma chroni przed zimnem. 

Co do niegolenia nóg przez mężczyzn (nie tylko mojego męża), to dla mnie akurat jest to fajne, bo świadczy w pewnym sensie o męskości, o ilości testosteronu, którego panowie mają zdecydowanie więcej. Zbyt obfite owłosienie u kobiet też występuje zresztą przy zbyt dużej ilości testosteronu. Panowie z ogolonymi nogami wyglądają dla mnie jak niedojrzali chłopcy. Mnie owłosiony facet się podoba a owłosiona kobieta nie. Kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.

Jak dla mnie to możesz nic nie golić i chodzić sobie w rajstopach, tańczyć w balecie, chodzić na plażę i kochać się tak z mężem. Twoje włosy, twój wybór i nic mi do tego. Ja bym nie mogła chodzić zarośnięta niezależnie od pory roku. Nawet zimą, gdy chodzę non stop w spodniach i będąc po zabiegu ginekologicznym, gdy musiałam odłożyć seks na kilka tygodni, nie pozwoliłam ciału zarosnąć. Po rostu źle bym się tak czuła. 

Nie rozumiem natomiast tego, że kobieta goli się latem a zimą nie, bo nie widać. To dla kogo się goli? Dla obcych ludzi na ulicy czy dla siebie? Skoro nie przeszkadza komuś owłosienie i dla samej siebie się nie goli, to niech się nie goli cały rok. Jakby zapanowała moda na łyse głowy, to taka kobieta ogoliłaby na łyso piękne loki, które kocha i zapuszcza od lat tylko po to, by przypodobać się społeczeństwu? Tego nie rozumiem.

To po copiszesz, że mąż może nie golić bo w rajstopach nie chodzi i w balecie nie tańczy. Napisz, że mąż nie goli bo jest facetem i Ty lubisz takie nieestetyczne nogi u facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie otyli i chorzy teżsą nieestetyczni. Kobiety w ciąży są nieestetyczne. Małe dzieci drące się na ulicach też nie są "nieestetyczne". Może niech ci ludzie nie wychodzą z domu w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Bhj napisał:

Ja o babach czesto mowie glupie ci.py ale w sumie moge zaczac mowic glupie sromy bo to ohydniejsze slowo:) to do tej co sie plula o dol 🙂

cipa to odpowiednik kutasa , mowisz glupia cipa , albo glupi kutas 

srom to medyczna nazwa odpowiednik penisa 

natomiast TAM NA DOLE   mowia niedojrzale infantylne kobietki ( zeby nie pisac idiotki)  

ja osobiscie nie spotkalam sie zeby faceci mowili tam na dole , natomiast czesto slysze jak przerazone baby ze sciszonym glosem mowia , wiesz tam na dole , jakby tam na dole czailo sie jakies zlo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

cipa to odpowiednik kutasa , mowisz glupia cipa , albo glupi kutas 

srom to medyczna nazwa odpowiednik penisa 

natomiast TAM NA DOLE   mowia niedojrzale infantylne kobietki ( zeby nie pisac idiotki)  

ja osobiscie nie spotkalam sie zeby faceci mowili tam na dole , natomiast czesto slysze jak przerazone baby ze sciszonym glosem mowia , wiesz tam na dole , jakby tam na dole czailo sie jakies zlo 

Ale masz problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie tylko ja mam taki problem , np Magdalena Boczarska czy Anja Rubik , ambasadorki wychowania seksualnego i swiadomosci seksualnej, tez bardzo czesto zwracaja na to uwage 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

nie tylko ja mam taki problem , np Magdalena Boczarska czy Anja Rubik , ambasadorki wychowania seksualnego i swiadomosci seksualnej, tez bardzo czesto zwracaja na to uwage 

Urzekające. Problemy znudzonych i pretensjonalnych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość gosc napisał:

cipa to odpowiednik kutasa , mowisz glupia cipa , albo glupi kutas 

srom to medyczna nazwa odpowiednik penisa 

natomiast TAM NA DOLE   mowia niedojrzale infantylne kobietki ( zeby nie pisac idiotki)  

ja osobiscie nie spotkalam sie zeby faceci mowili tam na dole , natomiast czesto slysze jak przerazone baby ze sciszonym glosem mowia , wiesz tam na dole , jakby tam na dole czailo sie jakies zlo 

Od dzisiaj mówię głupi srom i głupi penis. A może lepiej prącie? Jak jest bardziej prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może lepiej ty głuia wagino? Albo pochwo?

Chociaż na niektóre kobiety lepszym określeniem jest "ty głupia macico".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja na facetow zaczne wołac Ty durnya nieogolona moszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A niech mi mąż znowu powie coś o mojej "cipce". Od dziś ma mówić srom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Od dzisiaj mówię głupi srom i głupi penis. A może lepiej prącie? Jak jest bardziej prawidłowo?

w twoim przypadku najbardziej prawidlowo bedzie mowic glupie tam na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość Gość napisał:

A może lepiej ty głuia wagino? Albo pochwo?

Chociaż na niektóre kobiety lepszym określeniem jest "ty głupia macico".

no tak , tylko ze my mowimy o narzadach zewnetrznych , nie powiesz do faceta ty glupi nasieniowodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Urzekające. Problemy znudzonych i pretensjonalnych bab.

widze ze dyskusja z toba nie ma celu , ja uwazam ze edukacja seksualna jest wazna , ty uwazasz ze to glupota a fakty sa takie , ze w Polsce z tym bardzo na bakier , dobrze ze ktos  chce powiedziec mlodym dziewczynom przewaznie z malych miasteczek i wsi , ze np przy pierwszym stosunku tez mozna zajsc w ciaze , ze do ginekologa nie chodza tylko puszczalskie a od masturbacji nie wyrastaja wlosy miedzy palcami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 14.12.2018 o 18:53, Gość svek napisał:

Dla mnie  nie ma znaczenia  czy zima czy lato  , zawsze  lubie  czuc sie  dobrze  , to tak jakby nie myc wlosow  przez zime,  bo mozna czapke  zakladac 

To teraz pomyśl, że dla każdego wyrażenie "czuć się dobrze" oznacza co innego. Ja np. nie mam wanny i mnie szlag trafia na samą myśl o goleniu ile sie trzeba nakombinować. W wakacje robię się wręcz agresywna jak mam to robić prawie co dzień. Uzeranie się z tą znienawidzoną czynnością nie ma to dla mnie nic wspólnego z dobrym samopoczuciem. Usuwanie owłosienie trwałe też nie załatwia sprawy. Raz sobie usunęłam owłosienie pastą cukrową i nie odrastało przez długi czas. Wystąpił wtedy inny problem. Gdy na skórze np. z zimna wychodziła gęsia skórka pozbawiona włosów to bolała mnie cała skóra na nogach. Wróciłam więc do golenia maszynką, ale w zimie to jeszcze czego.

Ja bym kazała każdemu chłopu golić całe nogi, pachwiny i pachy przez cały rok tak aby były zawsze idealnie gładkie, ile to czasu zajmuje. Ciekawe jak szybko by zwątpił. A dodam jeszcze prace gdzie przez 9 godzin ponad nie ma człowieka w domu, a po pracy sto załatwień na mieście, sprzątanie, pranie, gotowanie i dzieci gdzie już po samej pracy zawodowej człowiek jest ledwie przytomny, a jeszcze baby jedne na drugie sie nawzajem szczują która bardziej perfekt, podczas gdy facet w tym czasie pierdzi w stołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wspolczuje pracy po ktorej jestes ledwie przytomna ( kamieniolomy?) 

sprzatanie , pranie gotowanie , dzieci , hmmm wspolczuje tez ze jestes samotna matka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

no tak , tylko ze my mowimy o narzadach zewnetrznych , nie powiesz do faceta ty glupi nasieniowodzie 

Wiem o czym mówimy. Nie zmienia to faktu, że do niektórych kobiet "ty głupia macico" psuje znakomicie :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

widze ze dyskusja z toba nie ma celu , ja uwazam ze edukacja seksualna jest wazna , ty uwazasz ze to glupota a fakty sa takie , ze w Polsce z tym bardzo na bakier , dobrze ze ktos  chce powiedziec mlodym dziewczynom przewaznie z malych miasteczek i wsi , ze np przy pierwszym stosunku tez mozna zajsc w ciaze , ze do ginekologa nie chodza tylko puszczalskie a od masturbacji nie wyrastaja wlosy miedzy palcami 

Tak. Super. Tylko to co innego niż rokminianie czy lepiej mówić "srom" czy cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

To teraz pomyśl, że dla każdego wyrażenie "czuć się dobrze" oznacza co innego. Ja np. nie mam wanny i mnie szlag trafia na samą myśl o goleniu ile sie trzeba nakombinować. W wakacje robię się wręcz agresywna jak mam to robić prawie co dzień. Uzeranie się z tą znienawidzoną czynnością nie ma to dla mnie nic wspólnego z dobrym samopoczuciem. Usuwanie owłosienie trwałe też nie załatwia sprawy. Raz sobie usunęłam owłosienie pastą cukrową i nie odrastało przez długi czas. Wystąpił wtedy inny problem. Gdy na skórze np. z zimna wychodziła gęsia skórka pozbawiona włosów to bolała mnie cała skóra na nogach. Wróciłam więc do golenia maszynką, ale w zimie to jeszcze czego.

Ja bym kazała każdemu chłopu golić całe nogi, pachwiny i pachy przez cały rok tak aby były zawsze idealnie gładkie, ile to czasu zajmuje. Ciekawe jak szybko by zwątpił. A dodam jeszcze prace gdzie przez 9 godzin ponad nie ma człowieka w domu, a po pracy sto załatwień na mieście, sprzątanie, pranie, gotowanie i dzieci gdzie już po samej pracy zawodowej człowiek jest ledwie przytomny, a jeszcze baby jedne na drugie sie nawzajem szczują która bardziej perfekt, podczas gdy facet w tym czasie pierdzi w stołek.

Rozumiem ten bol.  Ja probowalam sie golic i po jakims czasie dorobilam sie uczulenia na golenie przy bikini  (metal, nie moge nosic nieszlachetnych).  Zwatpilam, ale znalazlam pozniej wosk i mialam spokoj.  Tez mi sie nie chce caly czas walczyc z tym owlosieniem.  Jak musze w lecie i mi sie chce to woskuje, a zimie jak napewno nie musze to tylko na Sylwestra chyba.  Mam lepsze rzeczy do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×