Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Chcialabym poznac wasze zdanie na temat niegolenia nog , pach przez kobiety

Polecane posty

Gość Mamatrojeczki

Jak będziecie miały dzieci to ciekawe czy też będziecie zawsze takie wydepilowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

A myjesz się czy  śmierdolisz? Bo jeszcze całkiem nie tak dawno temu ludzie się myli od wielkiego święta, ubrania prali raz na pół roku i też było "dobrze". Estetyka olfaktoryczna czy wizualna to aż taka różnica? Bo jedno i drugie to wymaganie społeczne, i tylko inne zmysły cierpią jak ktoś je ignoruje.

Jeszcze całkiem niedawno, jakieś 30 lat temu golili się tylko faceci na twarzy 😛 ,  a myć się myli częściej niż od większego święta. Możesz mieć ogolone nogi, a zaniedbane zęby. Możesz mieć ogolone nogi i nieumyte przez dwa tygodnie włosy. Golenie nie ma nic wspólnego z czystością ogólną, a wrażeniem czystości. To tak jakbyś sprawiała wrażenie zadbanej poprzez makijaż, a miała brudną szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiem o czym mówimy. Nie zmienia to faktu, że do niektórych kobiet "ty głupia macico" psuje znakomicie 🙂

 

mysle, ze wsciekła macica jest jeszcze lepsza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I cały ten wątek badzo ładnie pokazuje dlaczego to fececi rządzą światem. Kobiety są po prostu głupie. Baba będzie sie golić, żeby czasem jej facet nie poczuł jej odrastających włosów na nogach bo się przestraszy i będzie miał traumę. Jednoczesnie ten facet sam ma owlosione nogi i pachy i mu zwisa, czy to się komus podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak. Super. Tylko to co innego niż rokminianie czy lepiej mówić "srom" czy cipka.

no wlasnie chodzi o to zeby mowic albo srom , albo cipka , albo wargi sromowe , zamiast tego dziwnego konspiracyjnego , tam na dole , tak jakbysymy sie wstydzily ze mamy cipki albo wargi sromowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

wspolczuje pracy po ktorej jestes ledwie przytomna ( kamieniolomy?) 

sprzatanie , pranie gotowanie , dzieci , hmmm wspolczuje tez ze jestes samotna matka 

Nie do mnie to pytanie, ale nie wiem czy wiesz, że po intensywnej pracy umysłowej można byc ledwo przytomnym. I to bardziej niżpo pracy fiycznej. Pewnie niegdy nie próbowałaś czegoś takiego to na to nie wpadłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

no wlasnie chodzi o to zeby mowic albo srom , albo cipka , albo wargi sromowe , zamiast tego dziwnego konspiracyjnego , tam na dole , tak jakbysymy sie wstydzily ze mamy cipki albo wargi sromowe 

No i właśnie to są problemy znudzonych bab. Jak ktoś chce mówić "tam na dole" to niech mówi. Dla mnie to sztuczny problem. Z resztą wczesniej pisałaś, że cipka również jest nieodpowiednim słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

I cały ten wątek badzo ładnie pokazuje dlaczego to fececi rządzą światem. Kobiety są po prostu głupie. Baba będzie sie golić, żeby czasem jej facet nie poczuł jej odrastających włosów na nogach bo się przestraszy i będzie miał traumę. Jednoczesnie ten facet sam ma owlosione nogi i pachy i mu zwisa, czy to się komus podoba czy nie.

Własnie, głupie i wrogie sobie.  Faceci trzymaja sie razem w kilkach, gangach (czyli najwyzszych pozycjach), a baba jedna drugiej noz w plecy wbije za faceta wiec codzienne golenie nog dla faceta to juz pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gosc napisał:

To teraz pomyśl, że dla każdego wyrażenie "czuć się dobrze" oznacza co innego. Ja np. nie mam wanny i mnie szlag trafia na samą myśl o goleniu ile sie trzeba nakombinować..

Dokładnie! Dla mnie czuć się dobrze może właśnie oznaczać nie mieć owłosienia. Czuję się "świeższa". I dokładnie z tego powodu wyrzuciłam kabinę i wstawiłam wannę, bo ja muszę dobrze nagrzać skórę nóg, żeby nie było podrażnień. Ale znowu wychodzę z tej wanny niekoniecznie "odświeżona", bo serce się w gorącej wodzie męczy. Więc znowu nie golę co drugi dzień, a raz na tydzień. Tak źle i tak niedobrze. Na szczęście nie mam w zimie tak jak ty i mogłam sobie iść na laser. I to jest dla mnie najlepsze rozwiązanie, ale nigdy mi nie przyszło na myśl piętnować kogoś za nieogolone nogi w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie do mnie to pytanie, ale nie wiem czy wiesz, że po intensywnej pracy umysłowej można byc ledwo przytomnym. I to bardziej niżpo pracy fiycznej. Pewnie niegdy nie próbowałaś czegoś takiego to na to nie wpadłaś....

Masz rację. Ja osobiście wolę robić fizycznie, bo przynajmniej jestem dotleniona. Co do pracy umysłowej, to też jedna praca drugiej umysłowej pracy nie jest równa. W jednej pół dnia możesz siedzieć na kafe, czy układać pasjansa, a z inne wychodzisz z głowa dwa razy większą niż naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mnie to zwisa, każdy robi jak chce. Ja wolę się golić, inna niekoniecznie, co mnie to obchodzi skoro jej to nie przeszkadza? Grunt żeby być czystym i nie śmierdzieć. Włosy na nogach nie są wyznacznikiem braku higieny, a ich brak nie oznacza, że ktoś tą higienę utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tez mam to gdzies.  Kazdy sobie niech robi jak mu jest najwygodniej.  Byle osoba nie smierdziala, a wiec czysta byla  poniewaz tylko to uprzyksza zycie innym osoba.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

O jejku jak dobrze, ze ja mam lazienke z bierzaca woda.  Moze kiedys jej uzyje.  Narazie woskuje sie w gabinecie dla czystosci.

O! To jest to o czym pisałam wcześniej. Do wosku nóg nie musisz myć, ale jak golisz w wannie na mydle, to te nogi są czyste. Łyse nogi nie świadczą o czystości.

A co to jest bierząca woda? Bo u mnie w kranie jest bieżąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

O! To jest to o czym pisałam wcześniej. Do wosku nóg nie musisz myć, ale jak golisz w wannie na mydle, to te nogi są czyste. Łyse nogi nie świadczą o czystości.

A co to jest bierząca woda? Bo u mnie w kranie jest bieżąca.

Do wosku jak najbardziej musisz nogi umyc przed i po woskowaniu.  W sumie dodatkowo nawet musisz je rowniez olejkiem posmarowac wiec sa bardzo czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co myslicie  kiedy widzicie latem dziewczyne w ladnej letniej sukience , trampkach i nogach calych w kedziorach , bo ja takie widywalam ( bo czepilyscie sie tej zimy ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a co myslicie  kiedy widzicie latem dziewczyne w ladnej letniej sukience , trampkach i nogach calych w kedziorach , bo ja takie widywalam ( bo czepilyscie sie tej zimy ) 

Mysle, za ma moszne wielkosci slonia (jezeli slonie maja wielkie jaja).  Podziwiam poniewaz ja nie mam odwagi.

O to chodzi, ze tutaj panie w lecie gola nogi, ale mowia, ze w zimie sobie popuszczaja i sa natychmiast wyzywane i atakowane za to dlatego caly czas ta gadka o zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Masz rację. Ja osobiście wolę robić fizycznie, bo przynajmniej jestem dotleniona. Co do pracy umysłowej, to też jedna praca drugiej umysłowej pracy nie jest równa. W jednej pół dnia możesz siedzieć na kafe, czy układać pasjansa, a z inne wychodzisz z głowa dwa razy większą niż naturalna.

Dlatego pisałam o intesywnej pracy umysłowej. A nie o układaniu pasjansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia

Próbowałam się golić, ale rosną coraz szybciej. Chyba odpuszczę na zimę. Udawanie nieowłosionej jest trudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Salata

Nie depiluje w zimie nóg. Jestem jasną blondynką i mam tak jasne i cienkie włosy na nogach, że zimą przejadę je depilatorem raz na 2 miesiące. Nigdy nie gole nóg maszynką bo się okropnie zacinam, zawsze albo wosk, albo depilator. Mnie to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gole nie gole

Ja siebie akceptuje. Swoje owłosienie też. Latem gole nogi raz w tygodniu, pachy co dwa trzy dni. Okolice bikini na tyle, by spod majtek na plaży nie było widać, a na plażę chodzę jak tylko pogoda pozwala. W te lato byłam prawie codziennie. Zimą różnie. Mojemu mężowi nie przeszkadza. A sam ma nogi zrobione laserem, bo mial bardzo gęste ciemne włosy i mówił, że w lato się wytrzymać nie dało, że wchodziły w ciuchy i ciagnely. Ja jestem blondynka i włosy na nogach mam jasne. Czasami jak miałam nieogolone nogi i sukienke to widziałam wzrok kobiet. Jak tak można! Włosy mieć! To nienaturalne! Śmieszne to było. Gole nogi jak mam ochotę, średnio latem razna tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Własnie, głupie i wrogie sobie.  Faceci trzymaja sie razem w kilkach, gangach (czyli najwyzszych pozycjach), a baba jedna drugiej noz w plecy wbije za faceta wiec codzienne golenie nog dla faceta to juz pikus.

 

Nieprawda ja lubie kobiety i czesto staje po ich stronie :)

Po stronie faceta tez potrafie stanac,j ak nie jest glupkiem oczywiscie ;)

Dla mnie liczy sie nie plec lecz czlowiek. Czy jest madry i czy umie sluchac,czytac ze zrozumieniem, a nie walic setki postow w kazdym temacie, w stylu smerfa Madrali zawsze wyrywajac zdania z konteksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie do mnie to pytanie, ale nie wiem czy wiesz, że po intensywnej pracy umysłowej można byc ledwo przytomnym. I to bardziej niżpo pracy fiycznej. Pewnie niegdy nie próbowałaś czegoś takiego to na to nie wpadłaś....

A gdzie ja napisalam ze ta kobieta  pracuje fizycznie? ? Napisalam tylko ze wspolczuje pracy ( jaka by nie byla) po ktorej  przychodzi do domu  nieprzytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

A gdzie ja napisalam ze ta kobieta  pracuje fizycznie? ? Napisalam tylko ze wspolczuje pracy ( jaka by nie byla) po ktorej  przychodzi do domu  nieprzytomna

Coś o kamieniołomach wspominałas. No rzeczywiście może nie chodziło ci o pracę fizyczną, bo można w kamieniołaomach jako księgowa pracować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czemu myszki golicie na zero ? nawet nie ma co pogłaskać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel, 33 lata

Osobiście nie przeszkadza mi zarośnięte krocze kobiety, z pachami jest inaczej i nogami, ale o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

one chyba nie wiedzą , że jak mają tam kłaczki to taki widok też podnieca mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Mowa o nogach a nie o klaczkach na pipie,  wiec wypiertalac na erotyczny  , jeden z drugim i to migiem! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość gość napisał:

 Czyli dla was jedno wymaganie społeczne jest lepsze od innego, i same sobie wybieracie, co wam pasuje? Jak wam się zechce nie myć to też sobie wytłumaczycie. że społeczeństwo wam narzuca, a wy wcale nie musicie?

 

Wymaganie społeczne ? Golenie nóg to wymaganie spoleczne ? Moze dla ciebie 🙂

Mi to wisi,co probuja mi wmowic media, reklama i celebryci 😛

Ja nie mam nawet telefonu z netem 😛 Mam stara Nokie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Mamatrojeczki napisał:

Jak będziecie miały dzieci to ciekawe czy też będziecie zawsze takie wydepilowane...

Mam dwójkę (bez rodziców czy teściów pod bokiem),  i nie widzę w czym jedno drugiemu przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

widze ze dyskusja z toba nie ma celu , ja uwazam ze edukacja seksualna jest wazna , ty uwazasz ze to glupota a fakty sa takie , ze w Polsce z tym bardzo na bakier , dobrze ze ktos  chce powiedziec mlodym dziewczynom przewaznie z malych miasteczek i wsi , ze np przy pierwszym stosunku tez mozna zajsc w ciaze , ze do ginekologa nie chodza tylko puszczalskie a od masturbacji nie wyrastaja wlosy miedzy palcami 

Nikt im tego nie musi mowic,wystarczy ze zajrza do bibliotek czy to szkolnej czy wiejskiej 🙂 Ale to wymaga wysilku i umiejetnosci czytania.   Przesada natomiast jest trabienie o tym gdzie sie da.. seksualizacja wyskakuje juz nawet z platkow sniadaniowych i pampersow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×