Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackglitter

On się nie odzywa po spotkaniu

Polecane posty

4 godziny temu, Krzyśipiłka napisał:

to nie jest dobrze ujęty problem. Problem poruszysz od tego, że ludzie są totalnie głupi i poyebani - w ogóle nie powinno być tak głupiej laski z tak poyebanym problemem.

 

Co z tego że nie dała dopy, jak dała gardła ?  jedna wielka szm ta.

Gardła tez nie dałam wiec nie wymyślaj swojej wersji wydarzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przynajmniej gość będzie wiedział , że kobitka go chce . ja bym już jej nie puścił i z nią był no ale i tak bym się odezwał na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka to naiwna siksa. Tyle w temacie. Po co jej robicie większą sieczke we łbie? Wysyła zdjęciach obcemu spotyka się w samochodzie a wy się spuszczacie że wszystko nie jest czarno białe? Haha jo kur/wa serio? Nie osmieszajcie się. Jeśli tak ci zależy że odbija ci palma do jedz do niego i się ponizaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorka to naiwna siksa. Tyle w temacie. Po co jej robicie większą sieczke we łbie? Wysyła zdjęciach obcemu spotyka się w samochodzie a wy się spuszczacie że wszystko nie jest czarno białe? Haha jo kur/wa serio? Nie osmieszajcie się. Jeśli tak ci zależy że odbija ci palma do jedz do niego i się ponizaj. 

takiego gnojka jak ty pewnie by olała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

takiego gnojka jak ty pewnie by olała 🙂

No z pewnością bo raczej nie jesteśmy obie lesbami. Prawda jest bolesna wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No z pewnością bo raczej nie jesteśmy obie lesbami. Prawda jest bolesna wiem. 

taka objawiona, wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście

Odezwał się może albo ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklopotana
19 godzin temu, Gość Goście napisał:

Odezwał się może albo ty?

Też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zapomnij o nim .. Nie zależało mu... Gdyby było inaczej to utrzymywał by kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 minutę temu, Gość Aga napisał:

Zapomnij o nim .. Nie zależało mu... Gdyby było inaczej to utrzymywał by kontakt

Też byłam na spotkaniu dwa tygodnie temu i po spotkaniu już się nie odezwał... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciova

a najlepiej to się seksić a po wszystkim tweirzdić że dziewczyna to szmata :O kocham to .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Aga napisał:

Też byłam na spotkaniu dwa tygodnie temu i po spotkaniu już się nie odezwał... 

A jak się za zachowywał na spotkaniu? Długo trwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal

Przez rok nie mogliscie sie dogadac o co wam chodzi? Chyba zadne z was nie bylo szczere w tych rozmowach. Kiedys mowilo sie ze papier przyjmie wszystko. Teraz klawiatura lub ekran smartfona, ale sens ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Zal napisał:

Przez rok nie mogliscie sie dogadac o co wam chodzi? Chyba zadne z was nie bylo szczere w tych rozmowach. Kiedys mowilo sie ze papier przyjmie wszystko. Teraz klawiatura lub ekran smartfona, ale sens ten sam.

Mogliśmy się dogadać. Chcieliśmy  się spotykać. Dużo rozmawialiśmy, wspieraliśmy się... ja jego gdy doznał kontuzji, on mnie jak zmarła mi babcia i miałam zle chwile. Z reszta, nie tylko wtedy a zawsze. Ciężko mi opisać cały ten rok rozmów, ale był wyjątkowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie daj sie

Dzien dobry!

Gratulacje dziewczyno! Szacunek dla Ciebie. Moim zdaniem, skromnym, dobrze zrobilas. Nie rozpaczaj za nim bo on nie wart ani jednej lzy.

Ja jestem facetem, z duzymi potrzebami. Wiekszymi przecietny. Mam zone, dzieci. Nieraz bylem i nieraz jestem mocno nakrecony. Niemniej zawsze mam w sobie to cos co mowi - to jest osoba, moja zona jest czlowiekiem. Szanuje ja. Musze uszanowac jej zdanie. Nie oznacza to ze nie probuje :) owszem. i w tym jest piekno.

Jestem juz po 50, aptet wciaz mam wielki, wciaz szanuje zone.

 

Gratuluje! I trzymam kciuki.

Nie sluchaj komentarzy gdzie mowia ludzie... rozmawialas to teraz dawaj. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, ze jest mały „przełom” w sprawie ;) jeśli posiadacie konto na instagramie wiecie, ze można na „story” dodawać różne rzeczy (tabele do zadawania pytań np). I ja takowa opcje uruchomiłam i on napisał tam wiadomość, co nigdy tego nie robił, nawet jak mieliśmy kontakt 😱 pierwszy tez wyświetla to wstawiam, wiec zastanawiam się czy nie szuka „zaczepki” ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, blackglitter napisał:

Można powiedzieć, ze jest mały „przełom” w sprawie ;) jeśli posiadacie konto na instagramie wiecie, ze można na „story” dodawać różne rzeczy (tabele do zadawania pytań np). I ja takowa opcje uruchomiłam i on napisał tam wiadomość, co nigdy tego nie robił, nawet jak mieliśmy kontakt 😱 pierwszy tez wyświetla to wstawiam, wiec zastanawiam się czy nie szuka „zaczepki” ;)

Jaka wiadomość tam napisał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jaka wiadomość tam napisał? 

Oczywiście ze szuka i będzie szukał. Kobieta która nie idzie szybko do łóżka w tych cAsach to ewenement, on musi pomyśleć co zrobić.

 Będzie działał ostrożnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Goście napisał:

Oczywiście ze szuka i będzie szukał. Kobieta która nie idzie szybko do łóżka w tych cAsach to ewenement, on musi pomyśleć co zrobić.

 Będzie działał ostrożnie;)

Jeśli mu zależy to będzie zaczepiał, jeśli nie to.... jego strata :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2018 o 15:53, Gość Zaklopotana napisał:

Też jestem ciekawa

Można powiedzieć ze..Zaczepił na instagramie mimo ze nie robił tego nawet jak mieliśmy ciągły kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, blackglitter napisał:

Można powiedzieć ze..Zaczepił na instagramie mimo ze nie robił tego nawet jak mieliśmy ciągły kontakt 🙂

Nadal się łudzisz... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże jaki człowiek jest stary nirmodny i do dupy niepodobny... Jakieś zaczepki relacje wtf? Cieszysz się jakby kwiaty wysłał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I będę się cieszyć i możecie sobie gadać co chcecie. Bez powodu by nie zaczepiał wiec darujcie sobie denne teksty. No niektórzy nie rozumieją ery instagramow i innych social mediów. Mówiłam już ze i ja i on jesteśmy osobami publicznymi wiec budowanie wizerunku w sieci i publikowanie różnych treści jest konieczne. Możecie mówić co chcecie - Pozytywne nastawienie jest najważniejsze wiec darujcie sobie, serio. Nie znacie do końca sytuacji i relacji, a jeśli sprawia Wam radość pisanie swojej wersji wydarzeń to róbcie to w innym wątku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🐩 Hau

To zachowaj dla siebie wszystko jeśli cię drażni cudze zdanie bo pisanie na forum mija się z celem w takim przypadku. Osoby publiczne no ciekawe. Celebryci z pudelka pewnie. Liga 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, blackglitter napisał:

I będę się cieszyć i możecie sobie gadać co chcecie. Bez powodu by nie zaczepiał wiec darujcie sobie denne teksty. No niektórzy nie rozumieją ery instagramow i innych social mediów. Mówiłam już ze i ja i on jesteśmy osobami publicznymi wiec budowanie wizerunku w sieci i publikowanie różnych treści jest konieczne. Możecie mówić co chcecie - Pozytywne nastawienie jest najważniejsze wiec darujcie sobie, serio. Nie znacie do końca sytuacji i relacji, a jeśli sprawia Wam radość pisanie swojej wersji wydarzeń to róbcie to w innym wątku :))

Hehe to może pisz teraz do niego i upewnij się czy aby na pewno chce mieć regularny kontakt z Tobą czy tylko z doskoku przypomina Ci o swoim istnieniu i chce zrobić z Ciebir opcje na ru...nie (czasem jak nie będzie innych opcji na horyzoncie) bo tak też może być ;) więc z takiej pierdooly bym się nie cieszyła przedwcześnie i obserwowałam kolesia, co dalej zrobi... Chyba jeszcze facetów nie znasz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×