Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Sylwia
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Masz racje musimy  dobrze wykorzystać nasze szanse. Bo szybko proby miną i potem 100% placic a nas na to juz nie stać. 

Oj dokładnie tak jak mówisz. To dofinansowanie spadło mi z nieba bo bez to byłoby bardzo ciężko. Ja to w sumie poza brakiem forsy to i czasu już nie mam bo AMH maleje jak szalone. Czas to ostatnio mój najgorszy wróg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Sylwia ja mam tego paciorkowca właśnie. I tu zdania są podzielone. Moja koleżankę lekarz chciał wyleczyć z tego bo mówili ze się nie podejmą ivi z tym a mnie lekarz nie powiedział nic. Normalnie rozpoczęłam procedurę. Wiem tylko ze jak się uda to prZed porodem muszę dostać antybiotyk i Niemoge prawdopodobnie naturalnie rodzic 😕 

Dziękuję Małgosia za informację. Ja to mam normalnie obsesję na tym punkcie! Mój mąż mówi ze nie jestem normalna! Moja dr w klinice też nie widzi przeszkód ale nic mi nie powiedziała co bedzie ewentualnie jakby się udało?! Pewnie w różnych klinikach mają inne podejście. Moja prywatna gin sugeruje żeby się tego jednak pozbyć skoro jeszcze jest czas.....

A Ty gdzie się leczysz i na jakim etapie jesteś? Pewnie czytałam twoją historię ale w tym gąszczu postów umknęło mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
13 minut temu, Zuzana napisał:

Aha dzieki kochana za podpisanie mniej wiecej dodam zecdwa dni gdyby dluzej trwało. A ile wizyt miałaś na stymulacj? Krew wiem ze rano można pobierać. Mam nadzieję że lekarz tez rano przyjmie. Jak za duzo męczę pytaniami napisz smiało 😉

Przez te dwa tygodnie co mialam sam Gonapeptyl to nie bylo wizyt, pozniej zaczelam Bemfole od 8.11 to wizyty byly 8.11, 12.11, 14.11, 16.11 i punkcja 18.11, na wizyty zapisywalam sie zazwyczaj na rano😉 pisz śmiało, chetnie odpowiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
13 minut temu, Zuzana napisał:

Aha dzieki kochana za podpisanie mniej wiecej dodam zecdwa dni gdyby dluzej trwało. A ile wizyt miałaś na stymulacj? Krew wiem ze rano można pobierać. Mam nadzieję że lekarz tez rano przyjmie. Jak za duzo męczę pytaniami napisz smiało 😉

Przez te dwa tygodnie co mialam sam Gonapeptyl to nie bylo wizyt, pozniej zaczelam Bemfole od 8.11 to wizyty byly 8.11, 12.11, 14.11, 16.11 i punkcja 18.11, na wizyty zapisywalam sie zazwyczaj na rano😉 pisz śmiało, chetnie odpowiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Karolina to może będziemy mialy podobnie transfer. Ja w piatek idę do lekarza i może też w przyszlym tygodniu transfer (crio). Będziemy pewnie w kontakcie forumowym😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Dziękuję Małgosia za informację. Ja to mam normalnie obsesję na tym punkcie! Mój mąż mówi ze nie jestem normalna! Moja dr w klinice też nie widzi przeszkód ale nic mi nie powiedziała co bedzie ewentualnie jakby się udało?! Pewnie w różnych klinikach mają inne podejście. Moja prywatna gin sugeruje żeby się tego jednak pozbyć skoro jeszcze jest czas.....

A Ty gdzie się leczysz i na jakim etapie jesteś? Pewnie czytałam twoją historię ale w tym gąszczu postów umknęło mi....

Jeśli Ci się nie spieszy to możesz próbować go wyleczyć. Tylko na niego daje się coś mocnego i żeby Ci organizmu „nie wyjałowił” przed zabiegiem. Dowiedz się od lekarza na spokojnie 🙂 

ja jestem na etapie przygotowań do transferu 🙂 już biorę estrofen i 14.01 usg w 10dc wiec już lada moment podanie 🍀🍀🍀♥️
u mnie endometrioza i dwa poronienia po inseminacjach. Mąż okaz zdrowia. 

 

🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki 14dpt i betka rośnie dzisiaj jest 298 ♥️🥑🍀

Trzymam za wszystkie punkcję i transfery mega kciuki✊

8 minut temu, malagosia napisał:

 

 

Edytowano przez Izka87
Nie chciałam cytować
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Już po wizycie weryfikacyjnej. 15 jajek, strasznie się cieszę ostatnio miałam tylko 3 . Nasienie do punkcji ile dni ma umieć u nas wskazaniem do ivf jest właśnie słaba jakość nasienia.

W invicta nam podali , że przerwa we współżyciu 2-4 dni. Zatem chyba 3 optymalnie 😉

15 jajeczek to naprawdę sporo! Ja miałam dziś punkcję, wygrzebali 13 (o 4  jajca więcej niż ostatnio) więc też się mega cieszę. Teraz czekam na info jak się mają, ale nastawienie pozytywne! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Przez te dwa tygodnie co mialam sam Gonapeptyl to nie bylo wizyt, pozniej zaczelam Bemfole od 8.11 to wizyty byly 8.11, 12.11, 14.11, 16.11 i punkcja 18.11, na wizyty zapisywalam sie zazwyczaj na rano😉 pisz śmiało, chetnie odpowiem 😘

Dziękuję bardzo:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Dzięki za info . Prawdopodobnie w sobotę a w następnym tygodniu transfer. 

To będziemy miały podobne daty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, margareta napisał:

W invicta nam podali , że przerwa we współżyciu 2-4 dni. Zatem chyba 3 optymalnie 😉

15 jajeczek to naprawdę sporo! Ja miałam dziś punkcję, wygrzebali 13 (o 4  jajca więcej niż ostatnio) więc też się mega cieszę. Teraz czekam na info jak się mają, ale nastawienie pozytywne! 

Będzie dobrze 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Karolina to może będziemy mialy podobnie transfer. Ja w piatek idę do lekarza i może też w przyszlym tygodniu transfer (crio). Będziemy pewnie w kontakcie forumowym😉

Dołączam się do Was 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczynki 14dpt i betka rośnie dzisiaj jest 298 ♥️🥑🍀

Trzymam za wszystkie punkcję i transfery mega kciuki✊

 

Super:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczynki 14dpt i betka rośnie dzisiaj jest 298 ♥️🥑🍀

Trzymam za wszystkie punkcję i transfery mega kciuki✊

 

Super 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Oj dokładnie tak jak mówisz. To dofinansowanie spadło mi z nieba bo bez to byłoby bardzo ciężko. Ja to w sumie poza brakiem forsy to i czasu już nie mam bo AMH maleje jak szalone. Czas to ostatnio mój najgorszy wróg!

Sylwia ja łykam prenatal uno, koenzym Q10, wit D, wit C polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Dziękuję Małgosia za informację. Ja to mam normalnie obsesję na tym punkcie! Mój mąż mówi ze nie jestem normalna! Moja dr w klinice też nie widzi przeszkód ale nic mi nie powiedziała co bedzie ewentualnie jakby się udało?! Pewnie w różnych klinikach mają inne podejście. Moja prywatna gin sugeruje żeby się tego jednak pozbyć skoro jeszcze jest czas.....

A Ty gdzie się leczysz i na jakim etapie jesteś? Pewnie czytałam twoją historię ale w tym gąszczu postów umknęło mi....

Jeśli Ci się nie spieszy to możesz próbować go wyleczyć. Tylko na niego daje się coś mocnego i żeby Ci organizmu „nie wyjałowił” przed zabiegiem. Dowiedz się od lekarza na spokojnie 🙂 

ja jestem na etapie przygotowań do transferu 🙂 już biorę estrofen i 14.01 usg w 10dc wiec już lada moment podanie 🍀🍀🍀♥️
u mnie endometrioza i dwa poronienia po inseminacjach. Mąż okaz zdrowia. 

 

🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Szczęśliwa napewno pisałaś... ale proszę przypnij. U Was ivi dlaczego? 

Hmmmm ciężko stwierdzić niepłodność  pierwotna także niewiadomo 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Izka87 piekna beta taka tłuściutka😉 gratuluję 

Małgosia trzymam kciukasy✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
51 minut temu, malagosia napisał:

Jeśli Ci się nie spieszy to możesz próbować go wyleczyć. Tylko na niego daje się coś mocnego i żeby Ci organizmu „nie wyjałowił” przed zabiegiem. Dowiedz się od lekarza na spokojnie 🙂 

ja jestem na etapie przygotowań do transferu 🙂 już biorę estrofen i 14.01 usg w 10dc wiec już lada moment podanie 🍀🍀🍀♥️
u mnie endometrioza i dwa poronienia po inseminacjach. Mąż okaz zdrowia. 

 

🍀🍀🍀

Będę się widziała z moją gin we czwartek więc zapytam dokładnie jak ona to widzi bo może faktycznie nie ma co się z koniem kopać! Już mi wcześniej mówiła że ciężko będzie sie tego pozbyć. Zobaczymy jaką będzie miała teorię. 

Czyli do invitro to twoje pierwsze podejście? Przykro mi że już masz za sobą tak trudne doświadczenia. Teraz musi się udać. Ciężkie działa wyciągnięte więc nie widzę inaczej! Będę trzymać kciuki za Ciebie.

28 minut temu, Zuzana napisał:

Sylwia ja łykam prenatal uno, koenzym Q10, wit D, wit C polecam

Dopisane do listy. Jutro po pracy dzida do apteki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Będę się widziała z moją gin we czwartek więc zapytam dokładnie jak ona to widzi bo może faktycznie nie ma co się z koniem kopać! Już mi wcześniej mówiła że ciężko będzie sie tego pozbyć. Zobaczymy jaką będzie miała teorię. 

Czyli do invitro to twoje pierwsze podejście? Przykro mi że już masz za sobą tak trudne doświadczenia. Teraz musi się udać. Ciężkie działa wyciągnięte więc nie widzę inaczej! Będę trzymać kciuki za Ciebie.

Dopisane do listy. Jutro po pracy dzida do apteki!

Dzięki 😘 będę dawać znaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
11 godzin temu, Gość Kinga1234 napisał:

Karolina to może będziemy mialy podobnie transfer. Ja w piatek idę do lekarza i może też w przyszlym tygodniu transfer (crio). Będziemy pewnie w kontakcie forumowym😉

To trzymam za Ciebie kciuki. Oby nam się w końcu udało.  Ostatnii miałam transfer na crio i klapa teraz punkcja i od razu transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
10 godzin temu, margareta napisał:

W invicta nam podali , że przerwa we współżyciu 2-4 dni. Zatem chyba 3 optymalnie 😉

15 jajeczek to naprawdę sporo! Ja miałam dziś punkcję, wygrzebali 13 (o 4  jajca więcej niż ostatnio) więc też się mega cieszę. Teraz czekam na info jak się mają, ale nastawienie pozytywne! 

Nagorzej to czekanie właśnie.  A w invicta jest tak że dają znać dopiero po 5 dniach ;( osiwieć można ;,). Kiedy transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Nagorzej to czekanie właśnie.  A w invicta jest tak że dają znać dopiero po 5 dniach ;( osiwieć można ;,). Kiedy transfer ?

No właśnie oni różnie mówią. Najpierw powiedzieli że po punkcji nie będzie żadnego spotkania z lekarzem, tylko pielęgniarka będzie dzwonić dzień po. Okazało się wczoraj , że spotkanie było, co mnie ucieszyło. Mimo to dziś siedzę i w zasadzie sama nie wiem czy czekam jeszcze na tel od pielęgniarki. No ale chyba lepiej żeby nie dzwonili, to lepszy znak 😏 

Transfer w sobotę 11.01, więc u mnie będzie 4 dniowy zarodek. Trochę żałuję, że nie 5, ale tak się poskładalo z tymi wolnymi i niedzielą. Mimo to nastawiam się na wysoką betę ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
14 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Już po wizycie weryfikacyjnej. 15 jajek, strasznie się cieszę ostatnio miałam tylko 3 . Nasienie do punkcji ile dni ma umieć u nas wskazaniem do ivf jest właśnie słaba jakość nasienia.

Ale ładny wynik ! Teraz trzymamy kciuki żeby ładnie rosły 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Wiki, bardzo się cieszę, że wszystko dobrze, i że też masz w brzuchu Twixy💗💗niech się tam wszczepiają, implantują, meblują, ogólnie niech tam robią co chcą, byle zostały na 9 miechów 😘

Szczęśliwa nie wiem ile w tym prawdy, żeby nie używać pachnidel, ale ja się dostosowalam, przed zabiegami wykąpalam się w żelu bialy jeleń kozie mleko i taki sam płyn do hig. int. I szampon. Dezodoranty, perfumy, pachnące kremy odstawilam na ten czas. Czy pomogło nie wiem, ale to chyba jak z ananasem, jadłam na potęgę, tak bardzo chciałam się starać i żeby coś zależało ode mnie🤣

Izka piękna beta, piękna, niech rośnie, a Ty dbaj o siebie, bo Ty w ciąży  jesteś🤣🤣🤣🤣lallalalallalala😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
41 minut temu, margareta napisał:

No właśnie oni różnie mówią. Najpierw powiedzieli że po punkcji nie będzie żadnego spotkania z lekarzem, tylko pielęgniarka będzie dzwonić dzień po. Okazało się wczoraj , że spotkanie było, co mnie ucieszyło. Mimo to dziś siedzę i w zasadzie sama nie wiem czy czekam jeszcze na tel od pielęgniarki. No ale chyba lepiej żeby nie dzwonili, to lepszy znak 😏 

Transfer w sobotę 11.01, więc u mnie będzie 4 dniowy zarodek. Trochę żałuję, że nie 5, ale tak się poskładalo z tymi wolnymi i niedzielą. Mimo to nastawiam się na wysoką betę ☺️

I bardzo dobrze wysoka beta musi być!! Ja transfer chyba w środę.  Pielęgniarka dzwoni na drugi dzień po punkcji spytać jak się czujesz niestety zadnego info o zrodkach nie ma;,(. Ale będzie dobrze masz tyle jajeczek parę musi wyjść.  Wzieliscie jakaś dodatkową procedurę?? My się zdecydowaliśmy na famsi i separację plemników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

I bardzo dobrze wysoka beta musi być!! Ja transfer chyba w środę.  Pielęgniarka dzwoni na drugi dzień po punkcji spytać jak się czujesz niestety zadnego info o zrodkach nie ma;,(. Ale będzie dobrze masz tyle jajeczek parę musi wyjść.  Wzieliscie jakaś dodatkową procedurę?? My się zdecydowaliśmy na famsi i separację plemników 

Super, to będziemy testować w podobnym czasie 🙂 my też famsi i separacja a do tego embryoGEN i lampa, która ma pomóc w razie potrzeby dojrzeć moim jajeczkom, bo ja mam niskie amh i w poprzedniej procedurze kiepściutkie jajeczka były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
17 godzin temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Polecam w 100% pierwsze podejście udane mamy córeczkę i teraz jestem w drugiej ciąży dr Chrostowski bardzo rzeczowy lekarz niewiem jak inni.To jedna z najlepszych klinik w Polsce 

Ale super! Gratuluję wam! 😃

A mogę spytać jaki u was był problem? U nas męski i raczej nie obejdzie się bez punkcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, margareta napisał:

Super, to będziemy testować w podobnym czasie 🙂 my też famsi i separacja a do tego embryoGEN i lampa, która ma pomóc w razie potrzeby dojrzeć moim jajeczkom, bo ja mam niskie amh i w poprzedniej procedurze kiepściutkie jajeczka były 

Ciekawe czy ten embriogen pomaga. Podobno zwieksza szansę o 1%. Mi lampy nikt nie zaproponował. Czasami się zastanawiam czy nie naciagaja bo skoro można włączyć światełko to czemu nie zrobić tego za darmo żeby poprawić statystyki. Jak teraz nie pójdzie to idę do hematolofa i immunologa zaczynam szukać przyczyny czemu się nie udaje zanim podejdę znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Margareta

A co to za lampy? Czy to jakos fachowo się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×