Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Milka
3 minuty temu, Gość kaja napisał:

Dziewczyny, biorę zastrzyki fraxiparine, jak poradzić sobie z obrzękiem który powstaje po nich na brzuchu ? Takie górki i zaczerwieniona skóra dookoła...

Ja tez mam z tym problem.. Mnie jeszcze cholernie swedzialo, wychodziły mi plamy jak po ugryzieniu komara i lekarka zmieniła mi na clexane i jest trochę lepiej.. Mnie po fraxiparine robiły się jeszcze guzy podskorne- czuje je do tej pory, ale dlaczego tak się dzieje? Nie mam pojęcia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
8 minut temu, Gość Lexy napisał:

Milka 😘fajnie ze się odezwałaś, który to juz tydzień u Ciebie? 

U mnie wg ostatnich badań na których byłam 2 tygodnie temu, wychodzi 15tydzien z OM i 16 tydzień z USG, także zaraz czekają mnie badania polowkowe, i jak zwykle stres.. Z krwiakiem sobie poradziłam,odpukac..ale dalej profilaktycznie leżę.. Mam też mega problemy z pecherzem, pomimo tego że nigdzie nie wychodzę i dbam o siebie bardzo.. Dostałam antybiotyk, ale lekarz mówi że bezpieczny dla Dziecka.. Więc grzecznie lykam.. Najgorszy jest ten codzienny strach, no ale cóż... A Ty jak się miewasz? Który u Was tydzień? Jak ogólnie znosisz ciąże? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
9 minut temu, Gość Milka napisał:

Ja tez mam z tym problem.. Mnie jeszcze cholernie swedzialo, wychodziły mi plamy jak po ugryzieniu komara i lekarka zmieniła mi na clexane i jest trochę lepiej.. Mnie po fraxiparine robiły się jeszcze guzy podskorne- czuje je do tej pory, ale dlaczego tak się dzieje? Nie mam pojęcia... 

Dokładnie swędzenie też u mnie występuje. Te górki co napisałam to właśnie takie guzy  podskórne. Na początku tego nie miałam. Później myślałam że może mąż słabiej zrobił zastrzyk:) i pojawiło się zaczerwienienie. Ale teraz powoli ciężko mi dopasować miejsce gdzie zrobić zastrzyk normalnie. Też zapytam o to lekarza...po clexane mi robiły się spore siniaki i bolący był ten zastrzyk , cieszyłam się że ten jest lepszy a tu takie kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
36 minut temu, Gość Milka napisał:

U mnie wg ostatnich badań na których byłam 2 tygodnie temu, wychodzi 15tydzien z OM i 16 tydzień z USG, także zaraz czekają mnie badania polowkowe, i jak zwykle stres.. Z krwiakiem sobie poradziłam,odpukac..ale dalej profilaktycznie leżę.. Mam też mega problemy z pecherzem, pomimo tego że nigdzie nie wychodzę i dbam o siebie bardzo.. Dostałam antybiotyk, ale lekarz mówi że bezpieczny dla Dziecka.. Więc grzecznie lykam.. Najgorszy jest ten codzienny strach, no ale cóż... A Ty jak się miewasz? Który u Was tydzień? Jak ogólnie znosisz ciąże? 🙂

Super gratuluję❤❤ nie ma co się stresować, na pewno wszystko będzie dobrze, nie widzę innej opcji!!😉 krwiak się wchłonął i to najważniejsze! Daj znac jak tam po polowkowym. Trzymam kciuki za Ciebie, maluszka i żeby pęcherz przestał dokuczać😘  U nas juz 10 tydzień, w tamtym tyg mialam USG i było wszystko ok, mimo wszystko gdzieś tam dalej stresa mam zeby wszystko bylo dobrze...za niedługo czekaja mnie badania prenatalne i też stresik. Ogólnie czuję sie ok,  nic mi nie dolega oprócz niepohamowanego apetytu 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Dziewczyny, czy ktoras z Was korzystała z poduszki typu C?? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
44 minuty temu, Gość kaja napisał:

Dokładnie swędzenie też u mnie występuje. Te górki co napisałam to właśnie takie guzy  podskórne. Na początku tego nie miałam. Później myślałam że może mąż słabiej zrobił zastrzyk:) i pojawiło się zaczerwienienie. Ale teraz powoli ciężko mi dopasować miejsce gdzie zrobić zastrzyk normalnie. Też zapytam o to lekarza...po clexane mi robiły się spore siniaki i bolący był ten zastrzyk , cieszyłam się że ten jest lepszy a tu takie kwiatki.

To ja tylko pilnuje żeby nie robić zastrzyku w te guzy, bo w nie trochę boli.. Teraz ładuje bardziej w bok, nie wiem czy tak można, ale stwierdziłam że brzuch to brzuch 😉 na jakimś forum wyczytałam, że można te w przedramie i uda, ale czy to prawda to nie mam pojęcia.. faktycznie też czuję że clexane boli, a raczej mnie mega piecze.. Ale przynajmniej aż tak bardzo nie swędzi.. Nie ma tu złotego środka 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Wiki napisał:

Ja jutro mam transfer i dopada mnie właśnie mega stres 😥 trzymajcie za mnie kciuki proszę!!! Bede się czula o wiele raźniej 🤩

✊✊✊Kciuki zacisniete 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
8 godzin temu, Gość Wiki napisał:

Ja jutro mam transfer i dopada mnie właśnie mega stres 😥 trzymajcie za mnie kciuki proszę!!! Bede się czula o wiele raźniej 🤩

Żadnego stresu, dziś jest Twój piękny dzień! Trzymam kciuki. Daj znać jak będziesz już po wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Wiki napisał:

Ja jutro mam transfer i dopada mnie właśnie mega stres 😥 trzymajcie za mnie kciuki proszę!!! Bede się czula o wiele raźniej 🤩

Kochana nie bój się. Ja też panikowałam, a potem się smiałam że nie było czego. Tak szybko poszło. Tylko szkoda, ze sie nue udało 😞 . Mam nadzieję że teraz się uda dziś pierwsza tabletka z antykoncepcji. Będzie protokół długi. Trzymam kciuki i ciepłe myśli w Twoją stronę. Zapytaj może mąż będzie mógł być z Tobą u mnie mógł być, bedzie Ci raźniej. Głowa do góry bedzie dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Kochana nie bój się. Ja też panikowałam, a potem się smiałam że nie było czego. Tak szybko poszło. Tylko szkoda, ze sie nue udało 😞 . Mam nadzieję że teraz się uda dziś pierwsza tabletka z antykoncepcji. Będzie protokół długi. 

Hej, krew oddana?

Ja już drugie opakowanie antykoncepcyjnych lecę. Niby już się cieszyłam ze jestem na najlepszej drodze a dziś rano bomba w pracy!!!! Epidemia ospy!!!! Pierwsza odpadła głowa księgowa najgorzej ze spędziłam w jej bliskim towarzystwie ostatnie dwa tygodnie bo rok razem zamykalysmy. Niby chorowalam w dzieciństwie na ospe ale ona też chorowala a teraz drugi raz zachorowala!!!! No tego było mi potrzeba teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Kochana nie bój się. Ja też panikowałam, a potem się smiałam że nie było czego. Tak szybko poszło. Tylko szkoda, ze sie nue udało 😞 . Mam nadzieję że teraz się uda dziś pierwsza tabletka z antykoncepcji. Będzie protokół długi. 

Hej, krew oddana?

Ja już drugie opakowanie antykoncepcyjnych lecę. Niby już się cieszyłam ze jestem na najlepszej drodze a dziś rano bomba w pracy!!!! Epidemia ospy!!!! Pierwsza odpadła głowa księgowa najgorzej ze spędziłam w jej bliskim towarzystwie ostatnie dwa tygodnie bo rok razem zamykalysmy. Niby chorowalam w dzieciństwie na ospe ale ona też chorowala a teraz drugi raz zachorowala!!!! No tego było mi potrzeba teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryza

Wiki nie denerwuj się, przecież zabieracie  malucha do domu:), tyle na to czekałaś. Wszystko będzie dobrze, trzymam Cię za rękę, stoję za Tobą i pilnuję, by było wszystko dobrze:) Trzymaj się :classic_love:

 

Lexy ja mam poduchę dużą typu C, dostałam od brata i bratowej, jestem bardzo zadowolona, kręgosłup odpoczywa, zupełnie inaczej się śpi, przede wszystkim się śpi:):):)

 

Ktoś pytał o acard, ja brałam zlecony przez gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Hej, krew oddana?

Ja już drugie opakowanie antykoncepcyjnych lecę. Niby już się cieszyłam ze jestem na najlepszej drodze a dziś rano bomba w pracy!!!! Epidemia ospy!!!! Pierwsza odpadła głowa księgowa najgorzej ze spędziłam w jej bliskim towarzystwie ostatnie dwa tygodnie bo rok razem zamykalysmy. Niby chorowalam w dzieciństwie na ospe ale ona też chorowala a teraz drugi raz zachorowala!!!! No tego było mi potrzeba teraz.....

Ja oddałam. Maz po pracy mam nadzieję ze dzis góra jutro uda mu się. Obys nue zlapała. Starczy zlego niech ospa trzyma sie z dala od Ciebie kochana. Sylwia ile jeszcze tabletek przed Tobą to ostatnie czy może jeszcze jedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
10 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Dziewczyny, czy ktoras z Was korzystała z poduszki typu C?? 😊

Hejka ja przez całą ciążę używałam poduszki takiej długiej i byłam z niej mega zadowolona. Teraz nadal się do niej przytulam i nie wyobrażam sobie teraz spania bez niej. Ta długa można sobie zawijać jak się chce 😉 więc z czystym sumieniem polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
11 godzin temu, Gość Wiki napisał:

Ja jutro mam transfer i dopada mnie właśnie mega stres 😥 trzymajcie za mnie kciuki proszę!!! Bede się czula o wiele raźniej 🤩

Trzymam kciuki z całych sił !✊🏻😘 Nie stresuj się ! Zabieraj maluszka do domu i odpoczywajcie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
1 godzinę temu, Gość iryza napisał:

 

Ktoś pytał o acard, ja brałam zlecony przez gin.

Dziękuję, ja pytałam. Muszę też swoją doktor zapytać bo podobno często dziewczyny to stosuja. Czy trzeba mieć jakieś wskazania do tego? I pytanie czy to się tylko przed transferem bierze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Dziewczyny, czy ktoras z Was korzystała z poduszki typu C?? 😊

Tak, ja korzystam cały czas. Teraz, kiedy brzuch już duży może już nie czuję, że jest to niezbędne, ale kiedy brzuch rósł, ale jeszcze nie opierał się o łóżko, spanie z tą poduszką było mega przyjemne. No i spiąc na boku strasznie bolała mnie ta obciążona strona, dzięki poduszce bólu nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Dzięki dziewczyny za opinie, poduszka juz zamówiona 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Któraś z Was korzystała z detektoru tętna płodu? Jestem w 10tc i nie wiem jak z tego korzystać, przykładam ale nic nie słyszę 🤣🤣 czy to nie aby za wcześnie?? Na pudełku jest napisane ze od 16tyg, ale ktoras z Was pisala ze można juz od 10tyg. Może coś źle robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
8 minut temu, Gość Lexy napisał:

Któraś z Was korzystała z detektoru tętna płodu? Jestem w 10tc i nie wiem jak z tego korzystać, przykładam ale nic nie słyszę 🤣🤣 czy to nie aby za wcześnie?? Na pudełku jest napisane ze od 16tyg, ale ktoras z Was pisala ze można juz od 10tyg. Może coś źle robię...

A jakiej firmy masz? Ja mialam AngelSounds i już w 10 było słychać fakt że jestem szczupła i dlatego mniej skóry i tkanki tłuszczowej było do pokonania 😉 musisz użyć żelu lub oliwki i przyłożyć do brzucha ale nisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

A jakiej firmy masz? Ja mialam AngelSounds i już w 10 było słychać fakt że jestem szczupła i dlatego mniej skóry i tkanki tłuszczowej było do pokonania 😉 musisz użyć żelu lub oliwki i przyłożyć do brzucha ale nisko. 

Ja mam firmy Dopplera, jakiś najtanszy kupiłam ok 150zł. Tez jestem szczupła a wręcz chuda 😂 nie wiedziałam o tej oliwce i chyba też przykladałam za nisko. Czyli gdzieś w okolicach pępka będzie dobrze? Później spróbuje jeszcze się tym pobawić 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Przepraszam firmy aCurio 🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Jaka klinike polecacie? napisał:

Hey Dziewczyny

Jaka klinike polecilybyscie? Rowniez jakiego lekarza? Przechodze pierwsza stymulacje poza granicami kraju jednak jesli sie nie uda to chcialabym poddac sie jeszcze raz calej procedurze ale juz w Polsce. Ciezko wybrac klinike, ktorej moznaby bylo zaufac. 

Pozdrawiam

Monika

Ja polecam Gravide w Plocku mega podjęcie i stały kontakt o każdej porze z położna lub lekarzem. 

15 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Dziewczyny, czy ktoras z Was korzystała z poduszki typu C?? 😊

Zdecydowanie. To najlepsze co może być dla kobiety w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Dziękuję Dziewczyny za kciuki! Już po transferze - jestem w domku z dwoma nadziejami w brzuszku 😍 oby tak zostało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Wiki napisał:

Dziękuję Dziewczyny za kciuki! Już po transferze - jestem w domku z dwoma nadziejami w brzuszku 😍 oby tak zostało 

♥️♥️♥️♥️✊🏼✊🏼✊🏼🙏🏼
 

Wiki a decyzja o dwóch była Wasza czy lekarz tak zalecił? 🙂 

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
6 minut temu, Gość Wiki napisał:

Dziękuję Dziewczyny za kciuki! Już po transferze - jestem w domku z dwoma nadziejami w brzuszku 😍 oby tak zostało 

Trzymam kciuki żeby kropki zostały na 9miesięcy  w brzuszku 🥰✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Wiki napisał:

Dziękuję Dziewczyny za kciuki! Już po transferze - jestem w domku z dwoma nadziejami w brzuszku 😍 oby tak zostało 

Wiki teraz tylko spokój i pozytywne myślenie 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Wiki napisał:

Dziękuję Dziewczyny za kciuki! Już po transferze - jestem w domku z dwoma nadziejami w brzuszku 😍 oby tak zostało 

Wiki teraz tylko spokój i pozytywne myślenie 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość Wiki napisał:

Dziękuję Dziewczyny za kciuki! Już po transferze - jestem w domku z dwoma nadziejami w brzuszku 😍 oby tak zostało 

Teraz odpoczywaj i nie martw się wszystko będzie dobrze ✊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×