Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Koralik
Dnia 10.03.2019 o 11:43, Gość Ava1231234 napisał:

Ja to w ogóle będę robila 10 dpt. w piątek bo potem sobota - niedziela nieczynne a do poniedziałku 13 dpt nie wytrzymam. Jutro daj znać jak wyniki. Trzymam mocno kciuki żeby Ci sie udalo.  Hehe daj spokój juz z tymi sikancami, juz tyle zrobilas ze olaboga. 

Nie mogę uwierzyć... choć czułam to już od 1 tygodnia 🙂 Beta 213  w 11dpt. 😀😀😄 Pierwsze podejście w wieku 41,5 lat udane. Pierwszy transfer. Dziewczyny - cuda się zdarzają!!! Ava trzymam kciuki - czuję, że Tobie też się powiedzie 😊😘 Trzymam za wszystkie dziewczyny! ☺ Mam tylko bardzo wysoki progesteron - 230 - nie wiem co to oznacza. Jutro zadzwonię do kliniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Gratulacje Koralik, lekarze zmniejsza tobie dawke progesteronu bo faktycznie duzo masz.

Ava a ty jak sie trzymasz? Nie myslisz za duzo?

Ja niestety uwiazana do lozka. Okazalo sie ze mam krwiaka i odkleja mi sie kosmowka. Do tego miesniak I torbiel wiec caly zestaw mam. Cale szczescie ze dzidzia ok  tylko 3 dni miejszcza niz powinna ale to zalezy od tego jak mierza wiec tym sie nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
50 minut temu, Gość Koralik napisał:

Nie mogę uwierzyć... choć czułam to już od 1 tygodnia 🙂 Beta 213  w 11dpt. 😀😀😄 Pierwsze podejście w wieku 41,5 lat udane. Pierwszy transfer. Dziewczyny - cuda się zdarzają!!! Ava trzymam kciuki - czuję, że Tobie też się powiedzie 😊😘 Trzymam za wszystkie dziewczyny! ☺ Mam tylko bardzo wysoki progesteron - 230 - nie wiem co to oznacza. Jutro zadzwonię do kliniki. 

Koralik super gratulacje, teraz tylko odpoczywaj i sie nie przemeczaj, ja od początku czułam ze Ci sie uda 🙂 i dzieki za słowa wsparcia. 

Marta u mnie wszystko w porządku, wszystko na spokojnie, nie denerwuje sie, czekam do piątku i zobaczymy, ale sikańca zrobie w czwartek juz. Kurcze to dlatego miałaś te plamienia. 

Dziewczyny oprócz Hcg i progesteronu jakie jeszcze badania zrobić na wlasna rękę? Bo bede robila u siebie bo do kliniki na sama badania nie oplaca mi sie jechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Super Dziewczynki 😄 trzymtrzymam kciuki 😄

Marta napewno bedzie wszystko oki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI

Gratulacje Koralik :))

Ava mi po transferze zlecali badać hcg, progesteron i estradiol.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Ava, beta i progesteron najwazniejsze. Ja mialam jeszcz estradiol robiony bo dostaje estofem. Tylko bez lekarza ciezko sie polapac z wartosciami dla estradiolu I progesteronu bo one sa podane dla normalnej ciazy a my dostajemy suplementy. Ogolnie progesteron mam okolo 90 I lekarz jest z tego zadowolony. Nie zmienia mi dawki. Estradolu juz dawno nie mialam sprawdzanego ale wynik chyba byl bardzo duzy okolo 2000 z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Jestem nowa na forum. Napisze kilka słów o sobie. Mam 40 lat, jedno dziecko poczęte naturalnie wieki temu bo syn juz ma 18 lat. Kilka ostatnich lat starań , w miedzy czasie usuniecie prawego jajowodu i jajnika. A ten lewy co sie ostal niestety niedrozny(zabieg laparoskopii). Myślicie ze mam jakies szanse?, pierwsza wizyta w Bocianie w Wawie 16 marzec. Pozdrawiam:))

Edytowano przez Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koralik super, gratuluje i trzymam kciuki😊😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
20 godzin temu, Ava123123 napisał:

 

Dziewczyny dziś z rana zrobiłam sikanca, wynik byl negatywny. Jeszcze jutro zrobię ale myślę ze jak by sie miało udać to pokazało by chociaż cieniutka druga kreske bo to juz 8 dpt a tu nic. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ava nic się nie martw wszystko jeszcze jest możliwe i pomysł o tym ze masz jeszcze dwa podejścia z zanadrzu i w końcu się uda 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralik
4 godziny temu, Gość Ava1231234 napisał:

Dziewczyny dziś z rana zrobiłam sikanca, wynik byl negatywny. Jeszcze jutro zrobię ale myślę ze jak by sie miało udać to pokazało by chociaż cieniutka druga kreske bo to juz 8 dpt a tu nic. 

 

Ava w 8 dpt sikaniec może nie wykazać. Było mnóstwo takich przypadków. Może poczekaj do 10? Trzymam mocno kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Najlepiej to zrobic z krwii, one as dokladniejsze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
Dnia 12.03.2019 o 14:40, Ava123123 napisał:

Herbatka: a u Ciebie co tam? Miałaś już transfer?

Hej, jak milo ze pamietasz :-) nie mialam transferu bo sie okazalo ze na cyklu naturalnym pecherzyk nie chcial rosnąć i dr powiedzial zeby nie ryzykowac bo mam tylko jeden zarodeczek. Zaproponowal mi ze bedzie cykl sztuczny czyli proszki dostalam estrofem  i mam brac od 3 dc. Czyli czekam na miesiaczke i potem proszki. Ciekawe czy w nastepnym cyklu mi sie uda zabrac kropka do siebie. Juz sie martwie ze znowu cos bedzie nie tak :-( Alez mam pecha. 

A tak swoja droga czy ktoras brala estrofem ? Dochodziło do transferu? Jak sie czulyscie na tych proszkach? To silny lek tak jak przy stymulacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Herbatka37 napisał:

Hej, jak milo ze pamietasz 🙂 nie mialam transferu bo sie okazalo ze na cyklu naturalnym pecherzyk nie chcial rosnąć i dr powiedzial zeby nie ryzykowac bo mam tylko jeden zarodeczek. Zaproponowal mi ze bedzie cykl sztuczny czyli proszki dostalam estrofem  i mam brac od 3 dc. Czyli czekam na miesiaczke i potem proszki. Ciekawe czy w nastepnym cyklu mi sie uda zabrac kropka do siebie. Juz sie martwie ze znowu cos bedzie nie tak 😞 Alez mam pecha. 

A tak swoja droga czy ktoras brala estrofem ? Dochodziło do transferu? Jak sie czulyscie na tych proszkach? To silny lek tak jak przy stymulacji? 

Ja w pierwszym cyklu brałam Estrofem ( on jest tylko na endometrium) od 1 -6dc   1 tabletka   od 7-9dc 2x   od 10dc 3x ale okazało sie że endometrium za cienkie i odwołali transfer, w nastepnym cyklu brałam juz od 2dc 2 tabletki a od 6 po 3 tabletki,, endometrium ładnie urosło ale zrobił mi sie pęcherzyk,  na szczeście nie aktywny. Transfer miałam 5 marca, jutro jade na bete ale coś czuje że sie nie udało. Po estrofemie nie miałam kompletnie żadnych dolegliwości wiec możesz brać bez obaw. Jak będziesz miała transfer to na pewno dojada Ci inne leki ale też nie odczuwam żadnych dolegliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
3 godziny temu, Ava123123 napisał:

Ja w pierwszym cyklu brałam Estrofem ( on jest tylko na endometrium) od 1 -6dc   1 tabletka   od 7-9dc 2x   od 10dc 3x ale okazało sie że endometrium za cienkie i odwołali transfer, w nastepnym cyklu brałam juz od 2dc 2 tabletki a od 6 po 3 tabletki,, endometrium ładnie urosło ale zrobił mi sie pęcherzyk,  na szczeście nie aktywny. Transfer miałam 5 marca, jutro jade na bete ale coś czuje że sie nie udało. Po estrofemie nie miałam kompletnie żadnych dolegliwości wiec możesz brać bez obaw. Jak będziesz miała transfer to na pewno dojada Ci inne leki ale też nie odczuwam żadnych dolegliwości. 

Dziekuje Ci za informacje. Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Mam nadzieje ze juz masz jakies obiawy i wszystkie bedzie jak najlepiej. 

Ja to sie stresuje zeby wogole doszlo do transferu bo jak narazie nic na to nie wskazuje. 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ava robiłaś bete ? Domyślam się ze jak nic nie piszesz to nie masz dobrych wieści ale głowa do góry tyle już przetrwałas także dasz radę nie łam się masz jeszcze szanse za którymś się uda na pewno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie udało się. Beta 0.100 😞 Wiadomo jest przykrość ale walcze dalej, nie poddaje sie. Jutro  jedziemy do kliniki i dowiemy sie co dalej... Zapytam czy są może jakieś badania, może organizm odrzuca zarodek. Dzięki Paula za słowa wsparcia, Ty też sie trzymaj, ja wierzę że nam wszystkim na forum sie kiedyś uda 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
1 godzinę temu, Ava123123 napisał:

No niestety nie udało się. Beta 0.100 😞 Wiadomo jest przykrość ale walcze dalej, nie poddaje sie. Jutro  jedziemy do kliniki i dowiemy sie co dalej... Zapytam czy są może jakieś badania, może organizm odrzuca zarodek. Dzięki Paula za słowa wsparcia, Ty też sie trzymaj, ja wierzę że nam wszystkim na forum sie kiedyś uda 🙂 

Bardzo mi przykro. Wiem co przechodzisz

zapytaj o rozszerzone badania immunologiczne. Mi takie lekarz zlecił właśnie, żeby sprawdzić czy przypadkiem organizm nie odrzuca ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
30 minut temu, Gość Ilona58 napisał:

Bardzo mi przykro. Wiem co przechodzisz

zapytaj o rozszerzone badania immunologiczne. Mi takie lekarz zlecił właśnie, żeby sprawdzić czy przypadkiem organizm nie odrzuca ciąży. 

A mozesz napisać jakie to sa dokładnie badania, jak sie nazywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
40 minut temu, Gość Ava1231234 napisał:

A mozesz napisać jakie to sa dokładnie badania, jak sie nazywają?

Subpopulacje limfocytów- profil rozszerzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
1 godzinę temu, Gość Ilona58 napisał:

Subpopulacje limfocytów- profil rozszerzony

Dziękuję, a to sa badania z krwi? Jaki koszt takich badań? 

Następnym razem spróbujemy z 2 zarodkami, moze sie uda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Przykro mi Ava, mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
10 godzin temu, Gość Ava1231234 napisał:

Dziękuję, a to sa badania z krwi? Jaki koszt takich badań? 

Następnym razem spróbujemy z 2 zarodkami, moze sie uda 🙂

Koszt 407 zl, tak to są badania z krwi. 

Tez się zastanawiam na dwoma przy kolejnym podejściu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po wizycie w klinice. Czekam na okres i w nastepnym cyklu jak endomerium bedzie OK to bedzie kolejny transfer.  Tylko dodatkowo pewnie dostane wlej Intralipid. Okazało się że te badania limfocytów miałam (nawet nie pamietałam bo miałam na "dzień dobry" ich tak duzo) wyszło mi coś ok 19, niby w normie ale powinno być troche mniej dlatego kroplówke dostane. Jak sie za drugim razem nie uda to pewnie czeka mnie histeroskopia. 

Ilona a Tobie ile wyszło tego NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
Dnia 16.03.2019 o 16:55, Ava123123 napisał:

Jestem właśnie po wizycie w klinice. Czekam na okres i w nastepnym cyklu jak endomerium bedzie OK to bedzie kolejny transfer.  Tylko dodatkowo pewnie dostane wlej Intralipid. Okazało się że te badania limfocytów miałam (nawet nie pamietałam bo miałam na "dzień dobry" ich tak duzo) wyszło mi coś ok 19, niby w normie ale powinno być troche mniej dlatego kroplówke dostane. Jak sie za drugim razem nie uda to pewnie czeka mnie histeroskopia. 

Ilona a Tobie ile wyszło tego NK?

NK z wysoką ekspresją miałam 8,6%.

Mi id razu po pierwszym nieudanym podejściu zaproponował histeroskopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa

Cześć dziewczyny, czy któraś z was ma doświadczenie z klinikami w Czechach? Np. Reprogenesis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny  Podczytuję Was i drugi temat o in vitro regularnie, bo temat ten jest bardzo bliski mojemu sercu. Zauważyłam, że raz na jakiś czas ktoraś z Was ma pilne zapotrzebowanie na jakiś lek. Gdyby któraś z Was potrzebowała, to mam na zbyciu, bo już mi się nie przyda: Estrofem 2mg (1 op., ważne do 10/2021), Encorton 10mg (1 op., ważne do 06/2021) i Luteina 100mg (2 op., ważne do 04/2021).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×