Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iryza

W invikcie robią 1 weryfikację już w 3 dobie, choć na wszystkich forach piszą że to zbyt wcześnie. Mi nawet zrobili po 2 dobie bo 3 doba wypadła w niedziele a wtedy klinika zamknięta. Trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość nowa 1988

Wiem że beta nic nie pokaże po 3 dniach ale nie rozumiem dlaczego musiałam zwiększyć progesteron i estradiol. Bardziej to mnie martwi. Dzisiaj mam 2 weryfikację. Strach jest ogromny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Nowa, z tego co wiem to progesteron musi być na dosyć wysokim poziomie żeby utrzymać ciążę. Ja od początku brałam 3 luteiny dopochwowo i 3 duphaston. Mam nadzieję że wszystko będzie ok i koniecznie daj znać po drugiej weryfikacji. W jakiej klinice i gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ja mam jutro 2 weryfikację. Z pierwszej wyszła mi beta 44.6 po 2 dobie. Ale po transferze miałam zastrzyk z pregnyl 2500 jednostek, więc wynik jest zaburzony. Mi progesteron też lekarka zwiększyła po 1 weryfikacji. Progesteron pomaga w zagnieżdżeniu zarodka i pomaga utrzymać potencjalną ciążę. Później już łożysko będzie produkować progesteron. Nowa będzie dobrze, wysyłam Ci pozytywną energię🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

Ja mam jutro 2 weryfikację. Z pierwszej wyszła mi beta 44.6 po 2 dobie. Ale po transferze miałam zastrzyk z pregnyl 2500 jednostek, więc wynik jest zaburzony. Mi progesteron też lekarka zwiększyła po 1 weryfikacji. Progesteron pomaga w zagnieżdżeniu zarodka i pomaga utrzymać potencjalną ciążę. Później już łożysko będzie produkować progesteron. Nowa będzie dobrze, wysyłam Ci pozytywną energię🌷

Gratulacje Iryza! To super wynik bety! Teraz tylko dużo odpoczywaj i się relaksuj! Ja czułam się super po transferze i o odpoczynku trochę zapomnialam...aż mnie nosiło w domu. Po drugim przez 10 dni nie rusze się z łóżka 🙂 kolejny w maju 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
3 minuty temu, Gość Dominika napisał:

Gratulacje Iryza! To super wynik bety! Teraz tylko dużo odpoczywaj i się relaksuj! Ja czułam się super po transferze i o odpoczynku trochę zapomnialam...aż mnie nosiło w domu. Po drugim przez 10 dni nie rusze się z łóżka 🙂 kolejny w maju 🙂

Iryza, a to był zarodek podany od razu po punkcji czy był zamrozony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Mam podane 2 zarodki mrozaki. To mój drugi transfer. Przy pierwszym miałam też podane 2 mrozaki i beta nawet nie drgnęla z poziomu 0. Kompletnie nic, czułam się zwyczajnie. Teraz miałam mieć podany 1 zarodek. Podobno super klasy, niestety w dniu planowanego transferu nie przeżył rozmrożenia. Szybka decyzja była rozmrażamy ostatnie 2 zarodki by nie stracić przygotowań. Martwie się tylko czy ta beta to nie wynik zastrzyku po transferze, ale mam nadzieję że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58

mam pytanie odnośnie mrożonych zarodków. 

Jak często się zdarza, że zarodek nie przeżywa takiego rozmrożenia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
45 minut temu, Gość Iryza napisał:

Mam podane 2 zarodki mrozaki. To mój drugi transfer. Przy pierwszym miałam też podane 2 mrozaki i beta nawet nie drgnęla z poziomu 0. Kompletnie nic, czułam się zwyczajnie. Teraz miałam mieć podany 1 zarodek. Podobno super klasy, niestety w dniu planowanego transferu nie przeżył rozmrożenia. Szybka decyzja była rozmrażamy ostatnie 2 zarodki by nie stracić przygotowań. Martwie się tylko czy ta beta to nie wynik zastrzyku po transferze, ale mam nadzieję że nie

Nic się nie martw! Mam nadzieję że kolejna weryfikacja będzie również pozytywna. U mnie lekarz nie chciał się zgodzić na podanie dwóch zarodków. Zostały mi tylko dwa i mam nadzieję że wszystko będzie ok w maju. Trzymam za Ciebie kciuki i daj koniecznie znać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ilona ~ na stronie invicta jest napisane cytuję: przeżywalność zarodków w stadium blastocysty po rozmrożeniu wynosi powyżej 95%. 

Dominika ~ czekam na Twój maj🌻uda się. Trzeba wierzyć😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

Ilona ~ na stronie invicta jest napisane cytuję: przeżywalność zarodków w stadium blastocysty po rozmrożeniu wynosi powyżej 95%. 

Dominika ~ czekam na Twój maj🌻uda się. Trzeba wierzyć😁

Ja właśnie mam w Inviccie i kolejny transfer będzie z mrożaczka... dlatego się zastanawiam jak to wygląda w praktyce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ilona ja jestem w Warszawie w klinice. Pani embriolog powiedziała nam że to się zdarza bardzo bardzo rzadko. Chyba nawet sami się zdziwili. Będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1988
6 godzin temu, Gość Dominika napisał:

Nowa, z tego co wiem to progesteron musi być na dosyć wysokim poziomie żeby utrzymać ciążę. Ja od początku brałam 3 luteiny dopochwowo i 3 duphaston. Mam nadzieję że wszystko będzie ok i koniecznie daj znać po drugiej weryfikacji. W jakiej klinice i gdzie się leczysz?

Leczę się w invicta w Słupsku. Po 2 weryfikacji B-HCG 18,2 Estradiol 2448  progesteron 30,09. jak myślicie jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
35 minut temu, Gość Iryza napisał:

Ilona ja jestem w Warszawie w klinice. Pani embriolog powiedziała nam że to się zdarza bardzo bardzo rzadko. Chyba nawet sami się zdziwili. Będzie dobrze. 

Dziękuje 🙂 uspokoiłaś mnie. Ja jestem w Invicta Warszawa.

jutro jadę na usg i żeby ustalić datę transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
10 minut temu, Gość Nowa 1988 napisał:

Leczę się w invicta w Słupsku. Po 2 weryfikacji B-HCG 18,2 Estradiol 2448  progesteron 30,09. jak myślicie jest szansa

Wszyscy z invicty 🙂 ja się przeniosłam do Gamety ale widzę że invicta naprawdę super daje rade. Ja nie dogadywalam się z moją panią doktor. Oby się udało! Super wynik! Teraz tylko Relax 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1988
6 godzin temu, Gość Dominika napisał:

Nowa, z tego co wiem to progesteron musi być na dosyć wysokim poziomie żeby utrzymać ciążę. Ja od początku brałam 3 luteiny dopochwowo i 3 duphaston. Mam nadzieję że wszystko będzie ok i koniecznie daj znać po drugiej weryfikacji. W jakiej klinice i gdzie się leczysz?

Leczę się w invicta w Słupsku. Po 2 weryfikacji B-HCG 18,2 Estradiol 2448  progesteron 30,09. jak myślicie jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
36 minut temu, Gość Ilona58 napisał:

Dziękuje 🙂 uspokoiłaś mnie. Ja jestem w Invicta Warszawa.

jutro jadę na usg i żeby ustalić datę transferu

Ja będę w inviccie rano na drugą werkę, to się rozminiemy czasowo😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
14 minut temu, Gość Iryza napisał:

Ja będę w inviccie rano na drugą werkę, to się rozminiemy czasowo😁

Tez będę rano, muszę hormony sprawdzić.

trzymam mocno kciuki za Twoją weryfikację 🙂 daj znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam badanie estradiol, LH, progresteron.  Narazie wszystko dobrze. Dostałam zastrzyki kolejne menopour 600 i czekam na kolejne badanie hormonalne w poniedziałek ☺ coraz bliżej do punkcji oby tak dalej. Tsh tylko musi mi się poprawić bo ostatnio wariuje..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam pytanie w kwestii L4. Brałyście zwolnienia na punkcje lub transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
Przed chwilą, Nowa19 napisał:

Dziewczyny, mam pytanie w kwestii L4. Brałyście zwolnienia na punkcje lub transfer?

Ja brałam zwolnienie po transferze, na własne życzenie. Lekarz trochę kręcił nosem: przecież z Pani okaz zdrowia. Teraz przy kolejnym transferze chyba nie będę brała. 

jeśli chodzi o punkcję to mnie pytano czy nie potrzebuję zwolnienia. To samo jak miałam histeroskopię. Ale akurat wzięłam urlop na te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poprzednich podejść nie brałam i prowadziłam normalny tryb życia, teraz zastanawiam się czy nie wziąść i nie odpoczywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
23 godziny temu, Nowa 1988 napisał:

 

Tak jak myślałam, beta była zaburzona przez zastrzyk z pregnyl. Dziś po 2 weryfikacji jest 7,8. Estradiol w górę. Progesteron w górę ale mamy czekać do poniedziałku do 3 weryfikacji.Zobaczymy, ale szanse chyba maleją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Nowa 1988 zrobiłaś betę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Iryza napisał:

Nowa 1988 zrobiłaś betę? 

robiłam dzisiaj rano. Po południu będa wyniki. Że strachu aż mnie brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ok. Czekamy. Trzymam kciuki😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem po dwóch próbach in vitro, w zasadzie 3, 7 dpt(2 zadodki trzy dniowe), nie mamy stwierdzonej żadnej przyczyny od paru dni boli mnie brzuch jak na okres. Też tak mialyscie? Biorę 3xlutunus, 3x estrofem i 2x duphaston 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
14 minut temu, Ulka napisał:

Cześć wszystkim! Jestem po dwóch próbach in vitro, w zasadzie 3, 7 dpt(2 zadodki trzy dniowe), nie mamy stwierdzonej żadnej przyczyny od paru dni boli mnie brzuch jak na okres. Też tak mialyscie? Biorę 3xlutunus, 3x estrofem i 2x duphaston 

Hej Ulka, ja niestety przy nieudanym transferze miałam bóle brzucha w 8 dpt ale moja koleżanka która zaszła w ciaze przez in vitro miała właśnie takie bóle na ciążę. Każdy chyba przechodzi to inaczej i nie ma co sobie wkręcac (wiem, wiem, łatwo się mowi 🙂 ) oby tym razem Ci się udalo:) a wcześniej miałaś podawany jeden zarodek? Mój lekarz przy drugim transferze znowu proponuje mi jeden bo mówi że niby wszystko jest ok i powinnam zajść w ciaze. No zobaczymy w maju 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×