Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Milena
50 minut temu, Mags1706 napisał:

124 PROGESTERON

8.65 BETA HCG

To jest 5 dniowa mrozona blastocysta.... Jezuuuuu nie wierze🙏🙏🙏🙏🙏🙏czy to jest ciaza????

Suuuper! gratulacje ;* Niech rośnie ziarenko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
57 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Mags gratulacje❤️

Karolina te badania zlecil Ci lekarz prowadzący Twoje invitro czy inny lekarz? 

Poszłam do immunologa na 1 wizytę.  Nic jeszcze nie mówiłam mojemy dr. Umówię się potem do niego na wizytę po nieudanym transferze jak już będę miała wyniki alebo przed może też coś doradzi. Niewiem jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiki gratuluję maluszków  😍😍 

Milka u nas wszystko do przodu 😊 moje Twixy rosną, ruchy pojawiły się około 10 dni temu, brzuch mam kwadratowy 😂 niesamowicie się rozpychają, szczególnie jak kładę się spać 😉 Wiki, Ciebie też to czeka 😉 Coraz częściej mam bóle krzyża, ale uważam to za normę. Przytyłam 5kg i to praktycznie sam brzuch, także krzyż ma co nosić. Powoli zaczynam planować przemeblowanie mieszkania i inne zakupy związane z maluchami. No i nareszcie się ujawniły 😊 jest córcia i synuś 🥰🥰

Milka dawaj znać jak u Was, na kiedy masz termin? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny 💚💛🧡💚💛

Chcialam Wam podziekowac za cale wsparcie I kciuki. Mam 43 lata I myslalam,ze juz nigdy mnie to szczescie nie spotka....  a jednak Bog wysluchal mojej prosby....

Dalej w to nie wierze !!!! 💓💓💓💓

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
8 minut temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny 💚💛🧡💚💛

Chcialam Wam podziekowac za cale wsparcie I kciuki. Mam 43 lata I myslalam,ze juz nigdy mnie to szczescie nie spotka....  a jednak Bog wysluchal mojej prosby....

Dalej w to nie wierze !!!! 💓💓💓💓

Gratuluję 😃 Niech teraz pięknie przyrasta! 😀 Powtórka pewnie w piątek? Trzymam kciuki 🍀🤞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
9 minut temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny 💚💛🧡💚💛

Chcialam Wam podziekowac za cale wsparcie I kciuki. Mam 43 lata I myslalam,ze juz nigdy mnie to szczescie nie spotka....  a jednak Bog wysluchal mojej prosby....

Dalej w to nie wierze !!!! 💓💓💓💓

Gratuluję 😃 Niech teraz pięknie przyrasta! 😀 Powtórka pewnie w piątek? Trzymam kciuki 🍀🤞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Luna napisał:

Gratuluję 😃 Niech teraz pięknie przyrasta! 😀 Powtórka pewnie w piątek? Trzymam kciuki 🍀🤞 

Dziekuje 🙏🙏🙏

W piatek nastepne wyniki.

Wyslalam te wyniki dzisiejsze do lekarza. Odpisal ze progesteron jest prawidlowy a beta wskazuje wczesna ciaze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Mags1706 gratulacje❤️

Super że sie udało, kojarzę że to chyba Twoja 2 próba (ale mogę się mylić tyle nas tu😉). Życzę by dalej wszystko szło książkowo ciążowo💚

Karolina, dzięki za info. ja też się próbuje umówić do immunologa, ale niezależnie też idę do swojego lekarza prowadzągo. U mnie przygotowanie do crio jest dłuższe, wiec crio może być najwczesniej z końcem marca. Może jakoś to się zgra😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny 💚💛🧡💚💛

Chcialam Wam podziekowac za cale wsparcie I kciuki. Mam 43 lata I myslalam,ze juz nigdy mnie to szczescie nie spotka....  a jednak Bog wysluchal mojej prosby....

Dalej w to nie wierze !!!! 💓💓💓💓

Bardzo się cieszę:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
2 godziny temu, Mags1706 napisał:

124 PROGESTERON

8.65 BETA HCG

To jest 5 dniowa mrozona blastocysta.... Jezuuuuu nie wierze🙏🙏🙏🙏🙏🙏czy to jest ciaza????

Kochana cudowne wieści! Trzymam dalej mocno kciuki za przyrost 😍 🙏🍀✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Miałam to samo ale to naprawdę nerwy. Ja miałam tak ,że myślałam że mi ręce się trzęsą a to ja w środku się gotowałam

Karolina no mam identyczne odczucie jakbym była natrykana jakiegoś wróbla w środku miała coś dziwnego tylko kurde jak tu przeztac się stresować. Ja myslałam że jestem taka wyluzowana a tu kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Tunessia kochana cieszę sie ze u Was wszystko dobrze, i ze będziesz miala parke😍 to cudowne❤

Mags cieszę sie Twoim szczęściem 🍀🍀 teraz dbaj o siebie kochana, i uwierz ze zostaniesz mamą 🤰🤰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Mags ogromne gratulacje🤗♥️mega się cieszę 😃

Tunessia ja mam na koniec czerwca/początek lipca, ale raczej będzie cesarka, więc nastawiam się na ostatni tydzień czerwca, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem 😉 gratuluję parki z całego serca ❤️♥️🤗toż to ogromna radość, a Ty na kiedy masz termin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Tunessia ale wspaniale, od razu parka 👫 gratulacje 😘

Mags bardzo sie cieszę ze sie udalo!! 😉😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Patrycja napisał:

Tunessia ale wspaniale, od razu parka 👫 gratulacje 😘

Mags bardzo sie cieszę ze sie udalo!! 😉😘

😘😘😘😘

28 minut temu, Gość Milka napisał:

Mags ogromne gratulacje🤗♥️mega się cieszę 😃

Tunessia ja mam na koniec czerwca/początek lipca, ale raczej będzie cesarka, więc nastawiam się na ostatni tydzień czerwca, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem 😉 gratuluję parki z całego serca ❤️♥️🤗toż to ogromna radość, a Ty na kiedy masz termin? 

😘😘😘😘😘

34 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Tunessia kochana cieszę sie ze u Was wszystko dobrze, i ze będziesz miala parke😍 to cudowne❤

Mags cieszę sie Twoim szczęściem 🍀🍀 teraz dbaj o siebie kochana, i uwierz ze zostaniesz mamą 🤰🤰

Lexy dalej w to nie moge uwierzyc 😻😻😻

38 minut temu, Gość Wiki napisał:

Kochana cudowne wieści! Trzymam dalej mocno kciuki za przyrost 😍🙏🍀✊

Dziekuje, przydadza sie🤞🤞🤞🤞💚💛🧡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gość Lexy napisał:

Tunessia kochana cieszę sie ze u Was wszystko dobrze, i ze będziesz miala parke😍 to cudowne❤

Mags cieszę sie Twoim szczęściem 🍀🍀 teraz dbaj o siebie kochana, i uwierz ze zostaniesz mamą 🤰🤰

😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Milka napisał:

Mags ogromne gratulacje🤗♥️mega się cieszę 😃

Tunessia ja mam na koniec czerwca/początek lipca, ale raczej będzie cesarka, więc nastawiam się na ostatni tydzień czerwca, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem 😉 gratuluję parki z całego serca ❤️♥️🤗toż to ogromna radość, a Ty na kiedy masz termin? 

Dziękuję 🥰 bardzo się z mężem cieszymy 🤩 termin mam na dzień ojca, czyli 23.06. Lekarka prowadząca sugeruje cięcie cesarskie i oczywiście zgadzam się na to dla dobra maluchów i mojego. Wszystkie ciążę bliźniacze które znam zakończyły się między 34 a 36tc także liczę koniec maja początek czerwca 😊 oby siedziały z mamą jak najdłużej 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Tunessia ale wspaniale, od razu parka 👫 gratulacje 😘

Mags bardzo sie cieszę ze sie udalo!! 😉😘

Dziękuję 🥰🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny 💚💛🧡💚💛

Chcialam Wam podziekowac za cale wsparcie I kciuki. Mam 43 lata I myslalam,ze juz nigdy mnie to szczescie nie spotka....  a jednak Bog wysluchal mojej prosby....

Dalej w to nie wierze !!!! 💓💓💓💓

Mags1706 nieprawdopodobne szczęście 🤩 gratulujemy Ci z całego serca ❤️❤️❤️ dbaj o siebie mamuśko 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Tunessia, to jesteśmy blisko siebie ;)ja sobie mówię, byle do kwietnia, bo to już będzie 7 miesiąc 😜 czyli jeszcze całe dwa miechy 😉 i tak odliczam 😉 licząc że wtedy zejdzie mi całe ciśnienie 😉 nieśmiało kupiłam dla Synka kilka ubranek i na razie czekam, bo zostały już grube sprawy typu wózek, fotelik, łóżeczko.. A Ty już coś kupiłaś, czy jeszcze czekasz? Bo ja się tak po ludzku boję zapeszyc 😉

A wszystkim staraczkom jeszcze raz chce powiedzieć, że Was czas też przyjdzie 🙂 zanim odezwałam się pierwszy raz na forum, przeczytałam wszystkie wpisy i jak się któraś z dnia na dzień przestaje odzywać, to jakoś tak.. Czuję zdenerwowanie 😉 każda z Was sobie w jakiś sposób wyobrażam, i nie ma dnia, żebym tu nie zajrzała. Ale to dzięki Wam nie da się zwariować, na wszystkich etapach tej mega trudnej drogi. Cieszę się za na Was trafiłam 🙂

Ava1231234 a co u Ciebie♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Tunessia napisał:

Mags1706 nieprawdopodobne szczęście 🤩 gratulujemy Ci z całego serca ❤️❤️❤️ dbaj o siebie mamuśko 😊

Tunessia, dziekuje. To jest takie wspaniale uczucie, na ktore kazda z nas zasluguje. Chwilo.... trwaj 🙏🙏🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Tunessia napisał:

Mags1706 nieprawdopodobne szczęście 🤩 gratulujemy Ci z całego serca ❤️❤️❤️ dbaj o siebie mamuśko 😊

Tunessia, dziekuje. To jest takie wspaniale uczucie, na ktore kazda z nas zasluguje. Chwilo.... trwaj 🙏🙏🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
22 minuty temu, Gość Milka napisał:

Tunessia, to jesteśmy blisko siebie ;)ja sobie mówię, byle do kwietnia, bo to już będzie 7 miesiąc 😜 czyli jeszcze całe dwa miechy 😉 i tak odliczam 😉 licząc że wtedy zejdzie mi całe ciśnienie 😉 nieśmiało kupiłam dla Synka kilka ubranek i na razie czekam, bo zostały już grube sprawy typu wózek, fotelik, łóżeczko.. A Ty już coś kupiłaś, czy jeszcze czekasz? Bo ja się tak po ludzku boję zapeszyc 😉

A wszystkim staraczkom jeszcze raz chce powiedzieć, że Was czas też przyjdzie 🙂 zanim odezwałam się pierwszy raz na forum, przeczytałam wszystkie wpisy i jak się któraś z dnia na dzień przestaje odzywać, to jakoś tak.. Czuję zdenerwowanie 😉 każda z Was sobie w jakiś sposób wyobrażam, i nie ma dnia, żebym tu nie zajrzała. Ale to dzięki Wam nie da się zwariować, na wszystkich etapach tej mega trudnej drogi. Cieszę się za na Was trafiłam 🙂

Ava1231234 a co u Ciebie♥️

6 lutego mam na badania immunologiczne  potem 27 z wynikami do immunologa i zobaczymy co dalej. Nie chcemy się już tak spieszyć. Myślę że dopiero koło maja zaczniemy procedurę jak wszystkie badania będą dobre. Oczywiście wszystkim dziewczyną gratuluję pozytywnych bet. Bacznie was obserwuje ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Wow dziewczyny! Jakie tu się piękne rzeczy dzisiaj dzieją 😍

Wiki gratuluję 😍niech twixy rosną zdrowo 💕💕

Lexy świetne wieści 😊 najważniejsze że dzidzia zdrowa 💕

Mags jak cudownie 😍 niech rośnie!🥑💕 Dzięki za info o filmie 👍 dobrze że to jutro bo bym się spóźniła 😂

Tunessia co za radość!😍 Gratulacje! Niech rosną zdrowo 💕ja jutro kończę 15 TC i tak bardzo czekam na pierwsze ruchy🙄to musi być cudowne😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Anana napisał:

Wow dziewczyny! Jakie tu się piękne rzeczy dzisiaj dzieją 😍

Wiki gratuluję 😍niech twixy rosną zdrowo 💕💕

Lexy świetne wieści 😊 najważniejsze że dzidzia zdrowa 💕

Mags jak cudownie 😍 niech rośnie!🥑💕 Dzięki za info o filmie 👍 dobrze że to jutro bo bym się spóźniła 😂

Tunessia co za radość!😍 Gratulacje! Niech rosną zdrowo 💕ja jutro kończę 15 TC i tak bardzo czekam na pierwsze ruchy🙄to musi być cudowne😍

Anana to już 15tc 🥰🥰🥰 czas szybko zleci i lada chwila maluszek będzie buszować u mamusi w brzuszku 😊

Anana 😊 powiem szczerze że ruchy maluchów są dla mamy wielkim przeżyciem, ale spodziewałam się czegoś innego 😂 Na czytałam się że na początku czuje się jakby bąbelki szampana, że wiele kobiet pierwsze ruchy dziecka może pomylić ze sprawami jelitowymi itp. Możliwe że to dotyczy ciąży pojedynczej. U mnie to od razu były "fikołki" dosłowne uczucie że dziecko się obraca o 180 stopni, i te fikołki trwają 😊, a mój brzuch jest jak z gumy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Milka napisał:

Tunessia, to jesteśmy blisko siebie ;)ja sobie mówię, byle do kwietnia, bo to już będzie 7 miesiąc 😜 czyli jeszcze całe dwa miechy 😉 i tak odliczam 😉 licząc że wtedy zejdzie mi całe ciśnienie 😉 nieśmiało kupiłam dla Synka kilka ubranek i na razie czekam, bo zostały już grube sprawy typu wózek, fotelik, łóżeczko.. A Ty już coś kupiłaś, czy jeszcze czekasz? Bo ja się tak po ludzku boję zapeszyc 😉

Ja odliczam tydzień po tygodniu 😊 i oby do maja, czas pędzi i zaraz mamy luty 😊 Moja lekarka stwierdziła że powinnam powoli kompletować wyprawkę, że względu na to że jest to ciąża bliźniacza i może się tak stać że będzie trzeba się wcześniej położyć do szpitala, czy leżeć w domu i wtedy nie będę w stanie nigdzie iść i coś kupić, poza tym jest już połowa także czas najwyższy. Też się trochę boję, nie ukrywam tego. Z tych wiek rzeczy czyli wózek, łóżeczko to mam już upatrzone w sklepach internetowych i jest tylko kwestia zakupu, ale planuję to zrobić w kwietniu. Natomiast z tych małych rzeczy, to moja mama kupiła kilka ubranek i dwa piękne kocyki, i moja siostra się tym zajmuje 😉 bez pytania mnie o zdanie (i bardzo dobrze 😉) natomiast ja siedzę sobie przy maszynie do szycia i tworzę 😊 uszyłam wyprawkę do wózka, a teraz planuję coś uszyć do łóżeczek, ale jeszcze nie zaczęłam 😂 Moje mieszkanie jest niedoatosowane dla dwójki maluchów, także jestem na etapie kombinacji jak to zrobić aby się wszystko zmieściło 😉 ale ja tylko nad tym myślę, nic nie dotykam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Moj Boze Mags, co to za wiesci ! Nie wyobrazam sobie jak cudownie sie teraz musisz czuc😍  Tak wiele razy  wizualizuje sobie w glowie dzien w ktorym beta jest wyzsza niz 0,1..... nie wiem.....zwariowalabym ze szczescia.....naprawde wyladowalabym w wariatkowie na ten jeden dzien......🙊🙉🙈

 

Dziewczyny, podpinam sie pod pytanie o cytokinach th1/th2. Czy robi sie je na czczo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Malgosiu, bardzo Ci wspolczuje. Chce tylko napisac ze wszystko co przezywasz teraz, ja przezywalam miesiac temu po moim pierwszym nieudanym transferze. Bol i zadra w sercu do dzis....kombinowanie co poszlo nie tak , niekontrolowany placz w pracy, w autobusie, w sklepie......eh..... Oprocz niskiej rezerwy jajnikowej, moja rezerwa psychiczna (i ta finansowa) jest tez na wyczerpaniu 🙄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
41 minut temu, Tunessia napisał:

Ja odliczam tydzień po tygodniu 😊 i oby do maja, czas pędzi i zaraz mamy luty 😊 Moja lekarka stwierdziła że powinnam powoli kompletować wyprawkę, że względu na to że jest to ciąża bliźniacza i może się tak stać że będzie trzeba się wcześniej położyć do szpitala, czy leżeć w domu i wtedy nie będę w stanie nigdzie iść i coś kupić, poza tym jest już połowa także czas najwyższy. Też się trochę boję, nie ukrywam tego. Z tych wiek rzeczy czyli wózek, łóżeczko to mam już upatrzone w sklepach internetowych i jest tylko kwestia zakupu, ale planuję to zrobić w kwietniu. Natomiast z tych małych rzeczy, to moja mama kupiła kilka ubranek i dwa piękne kocyki, i moja siostra się tym zajmuje 😉 bez pytania mnie o zdanie (i bardzo dobrze 😉) natomiast ja siedzę sobie przy maszynie do szycia i tworzę 😊 uszyłam wyprawkę do wózka, a teraz planuję coś uszyć do łóżeczek, ale jeszcze nie zaczęłam 😂 Moje mieszkanie jest niedoatosowane dla dwójki maluchów, także jestem na etapie kombinacji jak to zrobić aby się wszystko zmieściło 😉 ale ja tylko nad tym myślę, nic nie dotykam 😊

Hej Tunessia jak ja ciebie rozumiem. Też bałam się kompletować wyprawkę żeby nie zapeszyć... Wszyscy się dziwili (ci co nie wiedzieli że mamy dzidzie z procedury in vitro) na co czekam że już zaraz 7 miesiąc a ja nadal niczego nie mam... Dopiero w połowie 7 miesiąca zaczęłam kupować wszystko i jak ruszyłam z zakupami to kurierzy odwiedzali mnie codziennie hehe. Co do stresu to on minie dopiero jak dzidziusie pojawia się  na świecie. A później zaczną się nowe stresy. Ja np. Teraz patrzę na mojego szkraba i sprawdzam czy oddycha a ona sobie smacznie śpi a ja zamiast spać razem z nią to czuwam... Ale kocham to czuwanie bo to najcudowniejsza rzecz jaką mi się w życiu przytrafiła. Uwielbiam też w nocy obudzić się i patrzeć na nią. To nasza mała słodycz a ty Tunessia będziesz miala dwie takie słodycze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

Hej Tunessia jak ja ciebie rozumiem. Też bałam się kompletować wyprawkę żeby nie zapeszyć... Wszyscy się dziwili (ci co nie wiedzieli że mamy dzidzie z procedury in vitro) na co czekam że już zaraz 7 miesiąc a ja nadal niczego nie mam... Dopiero w połowie 7 miesiąca zaczęłam kupować wszystko i jak ruszyłam z zakupami to kurierzy odwiedzali mnie codziennie hehe. Co do stresu to on minie dopiero jak dzidziusie pojawia się  na świecie. A później zaczną się nowe stresy. Ja np. Teraz patrzę na mojego szkraba i sprawdzam czy oddycha a ona sobie smacznie śpi a ja zamiast spać razem z nią to czuwam... Ale kocham to czuwanie bo to najcudowniejsza rzecz jaką mi się w życiu przytrafiła. Uwielbiam też w nocy obudzić się i patrzeć na nią. To nasza mała słodycz a ty Tunessia będziesz miala dwie takie słodycze 😉

Piękne słowa Izulka 🥰 Na pewno będzie tak jak mówisz 😊 bo już teraz jak są pod moim sercem to obserwuję każdy sygnał mojego ciała, czy przypadkiem nie dzieje się coś niedobrego, a jak się urodzą to dopiero będzie się działo 🤩🤩 ale tak bardzo pragnęliśmy z mężem dzieci że teraz dmuchany na zimne i zgadzamy się na wszystko, no prawie wszystko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×