Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Milka

Patrycja, wiesz też jak jest, w internecie różne historie, nie wszystkie prawdziwe, ja stwierdziłam, że jakby mi pappa źle wyszło, to i tak nie robiłabym amniopunkcji, tylko poszłabym na sanco czy nifty. Jedno co przeczytałam w internecie i potwierdził to lekarz, żeby nie robić rozszerzonych tych badań (nifty pro i sanco pro), bo ze względu na mała ilość danych i przypadków tych mniej popularnych  zmian genetycznych, też lubi wyjść coś nie tak, więc sanco zrobiłam podstawowe. Boli, że to tyle kosztuje i nawet jakby chociaż połowa kwoty była refundowana.. No ale 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Lexy masz wynik?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Właśnie siedze w poczekalni przed gabinetem i chyba zaraz tutaj zejdę😐...wlasnie przeczytałam wasze wpisy, ja biore jeszcze leki (luteine, duphaston i acard)... nie wiedzialam ze jak sie bierze leki to moze byc cos nie tak...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Iwonkja napisał:

Mags trzymam kciuki za dzisiejszą bete 😊

Wiem ze tu za czesto nie pisze ale codziennie Was czytam i prosze Was jutro o mocne trzymanie kciuków przed moja punkcja-8.20 🙂

Iwonkja, czekam na informacje o Twoim jutrzejszym pick up'ie. Wszystko bedzie dobrze. ZYCZE CI WSPANIALYCH ZBIOROW 🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Właśnie siedze w poczekalni przed gabinetem i chyba zaraz tutaj zejdę😐...wlasnie przeczytałam wasze wpisy, ja biore jeszcze leki (luteine, duphaston i acard)... nie wiedzialam ze jak sie bierze leki to moze byc cos nie tak...🙄

Lexy , nie denerwuj sie, prosze Cie! Wszystko musi byc dobrze. Odzywaj sie zaraz po!!!!!! 🥰😘🥰😘🥰😘🥰😘🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
3 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Właśnie siedze w poczekalni przed gabinetem i chyba zaraz tutaj zejdę😐...wlasnie przeczytałam wasze wpisy, ja biore jeszcze leki (luteine, duphaston i acard)... nie wiedzialam ze jak sie bierze leki to moze byc cos nie tak...🙄

Ja biore dokładnie te same leki co Ty i tez sie okropnie boje jutra, chyba oszaleje 😑

Daj znac jak wynik, czekam ze zaraz napiszesz ze wszystko ok to moze i ja sie troche uspokoje ✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Dziewczyny no stress, w internecie piszą różne rzeczy, będzie dobrze 😘😘😘to że kilka przypadków się rozpisalo o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

No to ja dziewczyny do tego całego zestawu leków co Wy macie, brałam jeszcze 2 zastrzyki, gigantyczne ilości progesteronu, encorton, i antybiotyk na bakterie więc naprawdę głowy do góry 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Dzieki dziewczyny za wsparcie 😘 zaraz sie wszystko okaże, ale jest lekkie opoznienie i kazda minuta ciągnieeee się strasznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
18 godzin temu, Gość Wiki napisał:

Cześć Dziewczyny! Niedawno wrociliśmy - i to cała paczką! Jest Nas czworo ❣ Ja, Mąż i dwa cudowne Twixy!!! Iryza możemy sobie przybić piątke 🤣👋❣ kolejna wizyta z serduszkiem w lutym 🥰 dziekuje za wsparcie i kciuki - jak zwykle jesteście niezawodne 😘

Małgosia bardzo mi przykro 😭Wiem jak to boli ale wiem też że nigdy nie można się poddawać i tej woli walki życzę Ci z całego serduszka i dwóch kreseczek na teście 

Kinga1234 jesli chodzi o doktora Pasnika to polecam Lodz APC. Dzwon tam codziennie po 18 bo wtedy maja potwierdzone terminy na kolejny dzień. Jak ktos zrezygnuje to jest miejsce do wzięcia 😊 mnie się zawsze udawało w przeciągu tygodnia wkręcić 😉

 

Wielkie gratulacje!!!! Podwójne szczeście! Radocha niezmierna 😄 fajnie jest czytać cudowne wiadmości ❤️ 

Wiki, mam pytanko, w którym dniu po transferze oddawałaś ostatnio krew? i jaką miałas bete?

Ja się martwię bo dziś mam 21dpt i mam 26 797, a progesteron mi spadł na 19.90.

jutro mam wizytę u Gina, moze zrobi mi usg nawet nie wiem co bedzie mi robił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
10 minut temu, Gość Milena napisał:

Wielkie gratulacje!!!! Podwójne szczeście! Radocha niezmierna 😄 fajnie jest czytać cudowne wiadmości ❤️ 

Wiki, mam pytanko, w którym dniu po transferze oddawałaś ostatnio krew? i jaką miałas bete?

Ja się martwię bo dziś mam 21dpt i mam 26 797, a progesteron mi spadł na 19.90.

jutro mam wizytę u Gina, moze zrobi mi usg nawet nie wiem co bedzie mi robił. 

Dziękuję jesteśmy przeszczęśliwi 🥰

Powiem Ci tak - u mnie z badaniami szaleństwa nie było 😉 Zrobilam bete w 6 i 9 dpt a potem nie robilam juz nic. Dopiero wczoraj 21 dpt mialam USG. Pani Doktor mowila mi zeby nie robić ich bo tylko sie można martwic a dopiero USG prawde Ci powie. Twoja beta wyglada mi ładnie a na progesteronie sie niestety nie znam. Nie martw sie bo na mojego czuja nie ma powodu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
4 minuty temu, Gość Wiki napisał:

Dziękuję jesteśmy przeszczęśliwi 🥰

Powiem Ci tak - u mnie z badaniami szaleństwa nie było 😉 Zrobilam bete w 6 i 9 dpt a potem nie robilam juz nic. Dopiero wczoraj 21 dpt mialam USG. Pani Doktor mowila mi zeby nie robić ich bo tylko sie można martwic a dopiero USG prawde Ci powie. Twoja beta wyglada mi ładnie a na progesteronie sie niestety nie znam. Nie martw sie bo na mojego czuja nie ma powodu 😉

Wydaje mi się, że mam duzo za wysoką betę. Próbowałam coś w necie wyszukać jak tam inni mieli ale takich wysokich wartości raczej nie znalazłam. Mi lekrza mówił zebym zrobiła badania, bo biorę troche tych leków bo u mnie produkcja własna hormonów zawodzi 🙂

A powiedz czy Ty miałas transfer jednego zarodka? czy dwóch? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Wszystko jest ok, lekarz dal mi wynik razem z opisem i powiedział ze jest super i ze dzidzius zdrowy 😁 i nie potrzebnie sie denerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Lexy, No widzisz❤️♥️🤗♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Wszystko jest ok, lekarz dal mi wynik razem z opisem i powiedział ze jest super i ze dzidzius zdrowy 😁 i nie potrzebnie sie denerwowałam

No I brawo !!!!!! Super, tak sie ciesze, ze wszystko jest dobrze. 👶💓💗🙏💕🤱🤱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Wszystko jest ok, lekarz dal mi wynik razem z opisem i powiedział ze jest super i ze dzidzius zdrowy 😁 i nie potrzebnie sie denerwowałam

Super wiadomość, dobrze że masz to już za sobą i że bejbi ma się dobrze, bardzo się cieszę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
5 minut temu, Gość Milena napisał:

Wydaje mi się, że mam duzo za wysoką betę. Próbowałam coś w necie wyszukać jak tam inni mieli ale takich wysokich wartości raczej nie znalazłam. Mi lekrza mówił zebym zrobiła badania, bo biorę troche tych leków bo u mnie produkcja własna hormonów zawodzi 🙂

A powiedz czy Ty miałas transfer jednego zarodka? czy dwóch? 🙂

Ja mialam transferowane 2 zarodki. A pisalas do lekarza? Mnie wlasnie tłumaczyła ze z tymi normami bywa roznie i czasami mogą nas wprowadzac w błąd. A ty mialas jeden zarodek transferowany?

1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Wszystko jest ok, lekarz dal mi wynik razem z opisem i powiedział ze jest super i ze dzidzius zdrowy 😁 i nie potrzebnie sie denerwowałam

Super!!! 🤩😍🥰 cudowne wieści!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
5 minut temu, Gość Milena napisał:

Wydaje mi się, że mam duzo za wysoką betę. Próbowałam coś w necie wyszukać jak tam inni mieli ale takich wysokich wartości raczej nie znalazłam. Mi lekrza mówił zebym zrobiła badania, bo biorę troche tych leków bo u mnie produkcja własna hormonów zawodzi 🙂

A powiedz czy Ty miałas transfer jednego zarodka? czy dwóch? 🙂

Ja mialam transferowane 2 zarodki. A pisalas do lekarza? Mnie wlasnie tłumaczyła ze z tymi normami bywa roznie i czasami mogą nas wprowadzac w błąd. A ty mialas jeden zarodek transferowany?

1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Wszystko jest ok, lekarz dal mi wynik razem z opisem i powiedział ze jest super i ze dzidzius zdrowy 😁 i nie potrzebnie sie denerwowałam

Super!!! 🤩😍🥰 cudowne wieści!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, Gość Milka napisał:

Lexy, No widzisz❤️♥️🤗♥️

😘 dzięki kochana. Kolejne takie badanie dopiero po 20tc. Patrycja u Ciebie też będzie wszystko dobrze zobaczysz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Teraz czekamy na wspaniale wiadomości od Mags 🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
Przed chwilą, Gość Lexy napisał:

😘 dzięki kochana. Kolejne takie badanie dopiero po 20tc. Patrycja u Ciebie też będzie wszystko dobrze zobaczysz 😘

Właśnie mnie to teraz czeka.. Takie będę miała w 22 tygodniu.. A więc za 3 tygodnie z hakiem, też będzie jazda 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
2 minuty temu, Gość Wiki napisał:

Ja mialam transferowane 2 zarodki. A pisalas do lekarza? Mnie wlasnie tłumaczyła ze z tymi normami bywa roznie i czasami mogą nas wprowadzac w błąd. A ty mialas jeden zarodek transferowany?

Dziś robiłam badania, ale jutro mam wizytę i zapewne wszystkiego się dowiem. Ale to czekanie.... jako ze już znam wynik badania i nie wiem czy jest dobry czy moze za dobry, to tego czekanieeeee i  czytanie w necie, doszukiwanie sie jakiś informacji. Zwariować mozna. 

Tak, ja miałam jeden zarodek transferowany, tylko jeden udało sie uzyskać z całej procedury.

 

Lexy, super wiadomość! 🙂 najważniejsze ze dzidzia zdrowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Lexy cudownie!!!!! To teraz mozesz odetchnac, zazdroszczę!! 

A ile bierzesz duphastonu i luteiny?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Lexy napisał:

Wszystko jest ok, lekarz dal mi wynik razem z opisem i powiedział ze jest super i ze dzidzius zdrowy 😁 i nie potrzebnie sie denerwowałam

Wspaniała wiadomosc! Niech bobasek wypoczywa ♥️♥️♥️🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Lexy napisał:

Teraz czekamy na wspaniale wiadomości od Mags 🍀🍀🍀

Sprawdzam strone Brussa z szalona czestotliwoscia I nic jeszcze nie ma.... 🤯🤯🤯🤯🤯 odezwe sie jak tylko dostane wynik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
8 godzin temu, Gość Justyśka000 napisał:

DziewczynyDziewczyny pytanie z innej beczki, jak lekarz zapisał wam tabletki DHEA ELIOT I KOENZYM Q10 mieliście problem z sercem? Od pewnego czasu zauważyłam że wieczorem szaleje mi serce jak arytmia , normalnie a zaraz wali jak szalone jakby koziołki robił, nasila się jak leżę na lewej stronie no ale jak leżę prosto też. Byłam mega przestraszona tej nocy. Ja nie wiem czy od tych lekow czy coś się dzieje źle w moim organizmie. 

Justyś to raczej nie od leków  to niestety nerwy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
7 godzin temu, malagosia napisał:

Karolina dużo tych badań od immunologa? A powiedz mi mialas. Inseminacje wcześniej czy odrazu in vitro?

ja dwie inseminacje zaskoczyłam ale pózniej beta spadała, a teraz blastka 5AA i nic...

Na poczatek z 8 różnych.  Ale około 25 dnia cyklu zrobić więc muszę czekać;(. My do ivf odrazu. Nasienie tragedia nie nadawało się na inseminacje więc nie wyrzucalismy kasy w błoto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Milka wiadomo stresik jest zawsze, ale wierze ze będzie wszystko ok.

Patrycja luteina 3x1 dopochwowo i duphaston tak samo 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mags1706 napisał:

Sprawdzam strone Brussa z szalona czestotliwoscia I nic jeszcze nie ma.... 🤯🤯🤯🤯🤯 odezwe sie jak tylko dostane wynik 

Mags będzie dobrze, trzymam kciuki cały czas ✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Na poczatek z 8 różnych.  Ale około 25 dnia cyklu zrobić więc muszę czekać;(. My do ivf odrazu. Nasienie tragedia nie nadawało się na inseminacje więc nie wyrzucalismy kasy w błoto 

Rozumiem. Ja właśnie musze pogadać z lekarka co teraz zrobić bo jak Boga kocham to niewiem 😞 

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×