Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

1 godzinę temu, malagosia napisał:

Blastka 😞 5AA. Zrobie w czwartek jak mowila ale już powoli oswajam się z myślą 😞 

Przykro mi bardzo 😔przytulam cię mocno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Blastka 😞 5AA. Zrobie w czwartek jak mowila ale już powoli oswajam się z myślą 😞 

Przykro mi bardzo 😔przytulam cię mocno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
2 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Mój gin każe brać do końca ciąży. 

1 godzinę temu, Kasia83.1 napisał:

Ja, co prawda, nie brałam clexane, ale inne leki mój ginekolog kazał brać dłużej, niż było w zaleceniach z kliniki. Tłumaczył mi, że leki, które biorę mi nie zaszkodzą, a w przypadku takich "ciężko wywalczonych ciąż" on woli dmuchać na zimne, mimo, że ciąża przebiega wzorcowo. Myślę, że nasi obecni lekarze wiedzą co robią i im też zależy na utrzymaniu ciąży. A z tego co wiem clexane można stosować do rozwiązania. 

A to jest coś takiego jak heparyna? Na rozrzedzenie krwi? Bo ja np. Brałam heparyne prawie do końca ciąży. Tzn. Tydzień przed cesarka lekarz kazał mi odstawić 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malagosia napisał:

Dziewczyny mam wyniki 😞 

progesteron 16,60,

beta hcg < 0,1.

Dwie wcześniejsze inseminacje zaskakiwałam, teraz podany był zarodek po PGS.

transfer był 20.01 wiec kiepsko to widzę 😞 czekam aż Doktor odpisze. 
 

kurcze dziwi mnie to tylko ze zaskakiwałam na insemkach a po transferze nic 😞 

 

Kochana jestem z Tobą:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa
2 godziny temu, malagosia napisał:

 

 

Małgosiu strasznie mi przykro 💔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Małgosia przykro mi bardzo...😪

Dziewczyny gdzie przyjmuje dr Paśnik? Dzwonilam do salve medica w Warszawie oraz apc w Łodzi. Czy są jeszcze inne miejsca gdzie warto zadzwonić? bo na znanym lekarzu jest podane 5 miejsc(z czego 2 to na NFZ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malagosia😥😥 nie wiem co powiedziec....

Wiesz jak mi przykro. Myslalam ze na koniec tygodnia bedziemy swietowaly nasza wysoka bete razem . . . 

Ja tez dzisiaj niezbyt dobrze sie czuje. Bardzo bolalo mnie podbrzusze I znalazlam rozowe plamienie na wkladce😥 jutro ide robic badania o 8....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mags1706 napisał:

Malagosia😥😥 nie wiem co powiedziec....

Wiesz jak mi przykro. Myslalam ze na koniec tygodnia bedziemy swietowaly nasza wysoka bete razem . . . 

Ja tez dzisiaj niezbyt dobrze sie czuje. Bardzo bolalo mnie podbrzusze I znalazlam rozowe plamienie na wkladce😥 jutro ide robic badania o 8....

Kochana lez i wypoczywaj! Jutro Twój ważny dzień i będę trzymać kciuki z całych sił!!! Wierze ze Tobie się uda! Należy Ci się! ♥️😘🍀🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malagosia napisał:

Kochana lez i wypoczywaj! Jutro Twój ważny dzień i będę trzymać kciuki z całych sił!!! Wierze ze Tobie się uda! Należy Ci się! ♥️😘🍀🙏🏼

Dziekuje Gosiu 💕🙏🥰🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mags a ja jestem pewna ze Ci się uda i jutro będzie Beta aż do nieba!! 😘 Czekamy razem z Tobą 🍀✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malagosia, tak mi przykro 😞 mam nadzieję, że to nie prawda a jeśli jednak, to macie jeszcze kilka wojowników, więc na pewno niebawem się uda, tylko się nie poddawajcie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje za słowa wsparcia 😘♥️ Wypłakałam szybko to co się stało. W czwartek zgodnie z prośba lekarki zrobie jeszcze raz. Jak nie wyjdzie odstawiam leki. 
Nie poddamy się. Podejmiemy dalsza walkę. Mamy jeszcze 6 mroziaczkow. Ale napewno przed druga procedura chce dogłębniej pogadać z lekarka. Co ona myśli u dlaczego na dwóch inseminacjach zaskoczyłam a tu wogole. Zobaczymy co i jak.

nie opuszczam Was i wrócę mocniejsza, obiecuje. A teraz wezmę tylko oddech do dalszej walki 🍀🍀🍀🙏🏼✊🏼♥️♥️♥️

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, May1223 napisał:

Mags a ja jestem pewna ze Ci się uda i jutro będzie Beta aż do nieba!! 😘 Czekamy razem z Tobą 🍀✊✊

May1223 😘 modle sie o to kazdego dnia🙏dziekuje 🧡💛💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 27.01.2020 o 17:36, Gość Kinga1234 napisał:

I znowu się nie udało. 11 dpt beta poniżej 0,2. 3 transfer. Mam mrozaczki, ale slabszej klasy. No nic dziś z mężem siadamy i ustalamy co dalej. Niestety ale boje się, że maluchy po 3 dniu sie stopują w rozwoju (transfer 3 dnia zawsze był). U nas głównym problemem jest nasienie, a czytalam, że po 3 dniu do rozwoju wkracza plemnik. No nic tak miało być. Szkoda kolejnego Aniołka. Smuteczek. 

Kina bardzo mi przykro ostatnio  miałam to samo  dwa dnk przed Tobą wiem jak to jest ;(. Czemu nie hodują wam zarodków do 5 doby??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Małgosiu 😢😭 przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Wiki jak tam po USG?? ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Mags spokojnej nocy Ci życzę😘 i niech Marzenie się spełni💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Wiki mam nadzieję, że wszystko dobrze, odezwij się proszę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Cześć Dziewczyny! Niedawno wrociliśmy - i to cała paczką! Jest Nas czworo ❣ Ja, Mąż i dwa cudowne Twixy!!! Iryza możemy sobie przybić piątke 🤣👋❣ kolejna wizyta z serduszkiem w lutym 🥰 dziekuje za wsparcie i kciuki - jak zwykle jesteście niezawodne 😘

Małgosia bardzo mi przykro 😭Wiem jak to boli ale wiem też że nigdy nie można się poddawać i tej woli walki życzę Ci z całego serduszka i dwóch kreseczek na teście 

Kinga1234 jesli chodzi o doktora Pasnika to polecam Lodz APC. Dzwon tam codziennie po 18 bo wtedy maja potwierdzone terminy na kolejny dzień. Jak ktos zrezygnuje to jest miejsce do wzięcia 😊 mnie się zawsze udawało w przeciągu tygodnia wkręcić 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Aha! Co do dr Pasnika to jest jeszcze taka grupa na facebooku "Starając się z pomocą dr P." Można się tam zapisać i często dziewczyny zwalniają terminy 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Wiki napisał:

Cześć Dziewczyny! Niedawno wrociliśmy - i to cała paczką! Jest Nas czworo ❣ Ja, Mąż i dwa cudowne Twixy!!! Iryza możemy sobie przybić piątke 🤣👋❣ kolejna wizyta z serduszkiem w lutym 🥰 dziekuje za wsparcie i kciuki - jak zwykle jesteście niezawodne 😘

Małgosia bardzo mi przykro 😭Wiem jak to boli ale wiem też że nigdy nie można się poddawać i tej woli walki życzę Ci z całego serduszka i dwóch kreseczek na teście 

Kinga1234 jesli chodzi o doktora Pasnika to polecam Lodz APC. Dzwon tam codziennie po 18 bo wtedy maja potwierdzone terminy na kolejny dzień. Jak ktos zrezygnuje to jest miejsce do wzięcia 😊 mnie się zawsze udawało w przeciągu tygodnia wkręcić 😉

 

Wooow ale fajnie gratulacje mamuśka!🎊🎊🎊🥑♥️🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234
41 minut temu, Gość Karolina napisał:

Kina bardzo mi przykro ostatnio  miałam to samo  dwa dnk przed Tobą wiem jak to jest ;(. Czemu nie hodują wam zarodków do 5 doby??? 

Nie wiem, to była pierwsza punkcja i nikt ze mna o tym nie rozmawiał, dostalam info kiedy punkcja i tyle. Nie czytalam wcześniej forum itp. Teraz chce by rozmrożono wszystkie 3 pozostałe zarodeczki i hodować je do stadium blastocysty. Są gorszej klasy, trzech raczej nie można podac w Polsce, ale w razie co będę naciskać, że jak wszystkie dotrwaja to 1 zamrozimy. Myślałam też nad badaniem zarodka (pdg czy jakos tak). Zobaczę co lekarz powie, wizytę mam max w przyszłym tygodniu, chyba że coś się zwolni. Szukam też wolnego terminu do dr Paśnika. Działamy dalej. A Ty masz już dalszy plan? Przykro mi z powodu Twojego Aniołka... 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234
12 minut temu, Gość Wiki napisał:

Kinga1234 jesli chodzi o doktora Pasnika to polecam Lodz APC. Dzwon tam codziennie po 18 bo wtedy maja potwierdzone terminy na kolejny dzień. Jak ktos zrezygnuje to jest miejsce do wzięcia 😊 mnie się zawsze udawało w przeciągu tygodnia wkręcić 😉

 

Dziękuję za info. Zapisali mnie tam na listę rezerwową, poczekam z tydzień i będę dzwonić. Wiki gratuluję Twixów✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
16 minut temu, Gość Wiki napisał:

Cześć Dziewczyny! Niedawno wrociliśmy - i to cała paczką! Jest Nas czworo ❣ Ja, Mąż i dwa cudowne Twixy!!! Iryza możemy sobie przybić piątke 🤣👋❣ kolejna wizyta z serduszkiem w lutym 🥰 dziekuje za wsparcie i kciuki - jak zwykle jesteście niezawodne 😘

Małgosia bardzo mi przykro 😭Wiem jak to boli ale wiem też że nigdy nie można się poddawać i tej woli walki życzę Ci z całego serduszka i dwóch kreseczek na teście 

Kinga1234 jesli chodzi o doktora Pasnika to polecam Lodz APC. Dzwon tam codziennie po 18 bo wtedy maja potwierdzone terminy na kolejny dzień. Jak ktos zrezygnuje to jest miejsce do wzięcia 😊 mnie się zawsze udawało w przeciągu tygodnia wkręcić 😉

 

Wiki to cudowne wieści i podwójne szczęście 🍀🍀 😘😘❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Wiki napisał:

Cześć Dziewczyny! Niedawno wrociliśmy - i to cała paczką! Jest Nas czworo ❣ Ja, Mąż i dwa cudowne Twixy!!! Iryza możemy sobie przybić piątke 🤣👋❣ kolejna wizyta z serduszkiem w lutym 🥰 dziekuje za wsparcie i kciuki - jak zwykle jesteście niezawodne 😘

Małgosia bardzo mi przykro 😭Wiem jak to boli ale wiem też że nigdy nie można się poddawać i tej woli walki życzę Ci z całego serduszka i dwóch kreseczek na teście 

Kinga1234 jesli chodzi o doktora Pasnika to polecam Lodz APC. Dzwon tam codziennie po 18 bo wtedy maja potwierdzone terminy na kolejny dzień. Jak ktos zrezygnuje to jest miejsce do wzięcia 😊 mnie się zawsze udawało w przeciągu tygodnia wkręcić 😉

 

Wiki!!!!!!!! Nie wierze, jakie ogromne szczescie Cie spotkalo! Jak cudownie. Nie tylko 1 ale 2 szczescia. Powiedz jaka byla Twoja rekacja oraz meza?? Czy podejrzewalas, ze to beda blizniaki? 

Mam nadzieje, ze rozpoczelas ta cudowna passe I ja do niej dolacze jutro z moja piekna beta! 💚💛🧡 sciskam Cie I gratuluje z calego serca. To bylo od zawsze moje marzenie👶👶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Milka napisał:

Keffy a jakie miałaś wskazania, żeby je brać? 

Lekarz powiedział że to pozwala lepiej zagnieździć się zarodków i przez 12 tygodni troszkę pomaga w utrzymaniu ciąży. Chodzi o przepływ krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Mags kciuki zaciśnięte ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Wiki napisał:

Cześć Dziewczyny! Niedawno wrociliśmy - i to cała paczką! Jest Nas czworo ❣ Ja, Mąż i dwa cudowne Twixy!!! Iryza możemy sobie przybić piątke 🤣👋❣ kolejna wizyta z serduszkiem w lutym 🥰 dziekuje za wsparcie i kciuki - jak zwykle jesteście niezawodne 😘

Małgosia bardzo mi przykro 😭Wiem jak to boli ale wiem też że nigdy nie można się poddawać i tej woli walki życzę Ci z całego serduszka i dwóch kreseczek na teście 

Kinga1234 jesli chodzi o doktora Pasnika to polecam Lodz APC. Dzwon tam codziennie po 18 bo wtedy maja potwierdzone terminy na kolejny dzień. Jak ktos zrezygnuje to jest miejsce do wzięcia 😊 mnie się zawsze udawało w przeciągu tygodnia wkręcić 😉

 

Super gratuluję podwójnego szczęścia 😁😁😚😚😚😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Wiki przybijam piątkę✋Twixy s@ super❤️❤️bardzo bardzo się cieszę🤣🤣🤣🤣

Wczoraj wstawiłam naszą pierwszą pralkę śpioszków, (szykujemy się powoli) na suszarce wyglądają cudnie, mąż jak wrócił z pracy i to zobaczył to powiedział,, fajny widok,, 🤣I tego widoku we własnym domu życzę każdej z nas, niech się wkońcu spełnią Marzenia . 🌱🥑😘

MAGS jest godz. 5.54 za ok. 2 godzinki testujesz. Wysyłam pozytywną energie😉❤️

Do Dziewczyn, które się wybierają do  Docenta Pasnika--mam nadzieję, że pomoże Wam tak jak mnie, czyli od razu z diagnozą i leczeniem trafiony zatopiony🤰💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×