Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iryza
 

 

Już wiem. Omega med optima forte teraz. Przepraszam za pomylkę, ale tabletki mam rozłożone na kolejne dni i nie mam już opakowania stąd blad😉

 

Mags jest godz. 15. Już niedługo, wytrzymasz, jesteśmy z Tobą. Moje urwiski od Cioci Mags pozdrowione, wyglaskane i tez czekają na dobre wieści, coś czuję że radosne fikołki będą🤣🤣🤣🤣

Izulka otulacz kupowałaś czy uważasz za zbędny? 😘 Jeju, tego tyle jest ze można zwariowac🤯🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
 

Mi powiedział żebym brała wszystko do 13 tc dlatego napisałam do was, ale będę mu ufać bo przecież on się na tym zna 😉tym bardziej że zdecydowałam żeby to on prowadził moja ciąże 😁

No pewnie, warto ufać swojemu lekarzowi. A chodzisz dalej do naszego doktorka czy zmieniłaś? 😊

Iryza dokladnie tyle tego jest masakra, tym bardziej ze musisz sie zaopatrzyć dla dwóch maluszków 😁❤ ja tez bym chciala juz coś kupić, cokolwiek..czesto oglądam ciuszki, ale narazie wstrzymuje się bo nie znam jeszcze płci, a poza tym chyba jeszcze za wcześnie, ciagle gdzieś ta niepewność we mnie siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No pewnie, warto ufać swojemu lekarzowi. A chodzisz dalej do naszego doktorka czy zmieniłaś? 😊

Iryza dokladnie tyle tego jest masakra, tym bardziej ze musisz sie zaopatrzyć dla dwóch maluszków 😁❤ ja tez bym chciala juz coś kupić, cokolwiek..czesto oglądam ciuszki, ale narazie wstrzymuje się bo nie znam jeszcze płci, a poza tym chyba jeszcze za wcześnie, ciagle gdzieś ta niepewność we mnie siedzi...

Zostałam u naszego doktorka tylko że już nie jeżdżę do kliniki tylko do przychodni tam gdzie przyjmuje prywatnie nie wiem ale jakoś poczułam do niego sympatię i zaufanie i jakoś on mnie potrafi uspokoić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
 

Zostałam u naszego doktorka tylko że już nie jeżdżę do kliniki tylko do przychodni tam gdzie przyjmuje prywatnie nie wiem ale jakoś poczułam do niego sympatię i zaufanie i jakoś on mnie potrafi uspokoić 😁

To dobrze, ja tez jakoś zawsze miałam do niego zaufanie 😊 i z chęcią bym u niego została,  ale mieszkam ok70km od Wrocławia, to trochę daleko. Zostalam u swojego gin w miescie, który z resztą skierował mnie do Invimedu i tez jest dobrym specjalistą, a przy tym przesympatyczny i naprawdę ma podejście. Grunt to mieć dobrego lekarza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak dziewczyny wczorajszy wieczór, noc i nas poranek to był jakiś film, takie sytuacje się nie zdarzają a jednak ❤ 

 

 

Teraz niech nam ta beta rośnie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To dobrze, ja tez jakoś zawsze miałam do niego zaufanie 😊 i z chęcią bym u niego została,  ale mieszkam ok70km od Wrocławia, to trochę daleko. Zostalam u swojego gin w miescie, który z resztą skierował mnie do Invimedu i tez jest dobrym specjalistą, a przy tym przesympatyczny i naprawdę ma podejście. Grunt to mieć dobrego lekarza 😉

Ja do naszego doktorka mam ponad 100 km ale u mnie w mieście niestety nie ma takiego lekarza u którego czula bym się spokojnie, więc przyczepilam się do doktorka i nie żałuję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
 

Już wiem. Omega med optima forte teraz. Przepraszam za pomylkę, ale tabletki mam rozłożone na kolejne dni i nie mam już opakowania stąd blad😉

 

Mags jest godz. 15. Już niedługo, wytrzymasz, jesteśmy z Tobą. Moje urwiski od Cioci Mags pozdrowione, wyglaskane i tez czekają na dobre wieści, coś czuję że radosne fikołki będą🤣🤣🤣🤣

Izulka otulacz kupowałaś czy uważasz za zbędny? 😘 Jeju, tego tyle jest ze można zwariowac🤯🙉

Iryzka zastanawiałam się nad otulacz em ale w końcu nie zakupiłam go bo pełno innych rzeczy trzeba było kupić i nie żałuję że nie kupiłam bo mała i tak cały czas jest zawinięta w pieluszkę i rożek bo jest stabilna w tym a otulacz jest miękki i trzeba dodatkowo malucha do rozka dać. Jest to fajny gadżet ale nie jest konieczny. 

Kupiłam za to do łóżeczka taki kokon niemowlęcy i to jest fajne bo mała w nim sobie leży i jest otoczona z każdej strony miękkim materiałem. Chociaż od 2 tyg. Śpi z nami w łóżku bo wtedy przesypia nam cała noc z przerwami na jedzonko. Ale ten zakup uważam za udany 😉

Mogę też polecić fajny smoczek z firmy bibs on wygląda trochę jak te smoczki lizaki które w dzieciństwie każda z nas pewnie jadła hehe ale jego kształt przypomina sutka i bobasa fajnie uspakaja. A dodatkowo jak malej ulewa się po jedzeniu to dzięki temu że smoczek nie przylega do buźki córcia nie ma żadnych odparzeń ani pryszczykow 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie uwierzycie!!! 

Lekarz nie spojrzał na moje wyniki!! Rozumiecie to? Pomylił się!!

B-HCG 28!

PROGESTERON 10.3

ESTRADIOL 141 

9 dzień po transferze 3 dniowego mrożaczka 

 

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już wiem. Omega med optima forte teraz. Przepraszam za pomylkę, ale tabletki mam rozłożone na kolejne dni i nie mam już opakowania stąd blad😉

 

Mags jest godz. 15. Już niedługo, wytrzymasz, jesteśmy z Tobą. Moje urwiski od Cioci Mags pozdrowione, wyglaskane i tez czekają na dobre wieści, coś czuję że radosne fikołki będą🤣🤣🤣🤣

Izulka otulacz kupowałaś czy uważasz za zbędny? 😘 Jeju, tego tyle jest ze można zwariowac🤯🙉

Iruza ja mam otulacze z Tula. I jak dla mnie działają cuda i nie żałuję zakupu. Z resztą miałam manię na Tule i mamy też nosidło, jak młody był mały mieliśmy chustę super się to sprawdziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
 

 

Lexy ja się bardzo długo wstrzymywałam przed zakupem czegokolwiek. Z ubrankami ruszyłam niedawno. Od 5 miesiąca zaczęłam kompletować kosmetyki, pieluszki itp, ale w małych ilościach. Też bałam się zapeszyć. Wcześniej dużo oglądałam w necie. Wkońcu pomyślałam sobie, że kiedy jak nie teraz. Za każdy dzień ciąży dziękuję, tyle lat na to czekałam. Wreszcie mogę wybierać dla swoich dzieci, a nie wiecznie jako prezenty od cioci. To też oczywiście było cudowne, ale wiadomo o co mi chodzi. Mam nadzieję, że wszystko nadal bedzie ok, ale tyle lat niepowodzeń nauczyło mnie pokory. Mocno wierzę, że już niedługo będziemy mieli w domu 2 śliczne dziewczynki, ale wiadomo strach nie opuszcza. 

Mags jeszcze niecałe 2  godzinki😘

Izulka wszystko zanotowano, dzieki😘ciąg dalszy pytań nastąpi🤣🤣🤣

Keffy dzięki za info o otulaczu. Dlaczego pytam wogole... Mąż widział rożki i mówi,, wszystko ładnie pięknie, a jak będę was odbierał ze szpitala to w tych rozkach do fotelika to chyba nie?,, 🤣🤣🤣 i w necie znalazł gdzieś te otulacze, ale ostudzilam jego zapał,  tłumacząc, że najpierw ,, risercz,, u Dziewczyn na forum😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lexy ja się bardzo długo wstrzymywałam przed zakupem czegokolwiek. Z ubrankami ruszyłam niedawno. Od 5 miesiąca zaczęłam kompletować kosmetyki, pieluszki itp, ale w małych ilościach. Też bałam się zapeszyć. Wcześniej dużo oglądałam w necie. Wkońcu pomyślałam sobie, że kiedy jak nie teraz. Za każdy dzień ciąży dziękuję, tyle lat na to czekałam. Wreszcie mogę wybierać dla swoich dzieci, a nie wiecznie jako prezenty od cioci. To też oczywiście było cudowne, ale wiadomo o co mi chodzi. Mam nadzieję, że wszystko nadal bedzie ok, ale tyle lat niepowodzeń nauczyło mnie pokory. Mocno wierzę, że już niedługo będziemy mieli w domu 2 śliczne dziewczynki, ale wiadomo strach nie opuszcza. 

Mags jeszcze niecałe 2  godzinki😘

Izulka wszystko zanotowano, dzieki😘ciąg dalszy pytań nastąpi🤣🤣🤣

Keffy dzięki za info o otulaczu. Dlaczego pytam wogole... Mąż widział rożki i mówi,, wszystko ładnie pięknie, a jak będę was odbierał ze szpitala to w tych rozkach do fotelika to chyba nie?,, 🤣🤣🤣 i w necie znalazł gdzieś te otulacze, ale ostudzilam jego zapał,  tłumacząc, że najpierw ,, risercz,, u Dziewczyn na forum😉

Iryza, marze o zakupach , urzadzaniu pokoju I wymianie doswiadczen .... ja wiem, ze jest taki przesad, zeby nie kupowac nic ale....jezeli wierzymy w Boga I Jego pomoc, to nie mozemy wierzyc w zabobony 🤗🤗🤗  a zreszta z ciaza blizniacza nie jest tak samo jak z pojedyncza. Nigdy nie wiadomo jak sie bedziesz czula I kiedy moga dziewczynki przyjac na Swiat, wiec musisz byc gotowa. Zazdroszcze Ci tych cudnych wyborow I zakupow I nie moge sie doczekac moich. Iryzka.... a co z imionami dla panienek? 👩‍👧‍👦

Edytowano przez Mags1706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Iryzka masz rację strach nie odpuszcza, a po porodzie ponoć jest jeszcze większy 😆 kochana nic sie nie martw, za niedługo będziesz tulila swoje dziewczynki ❤❤ i mam nadzieję ze kazda z nas tego doświadczy🍀🙏 dołączam się do pytania odnośnie imion 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Beta spadla a 8.65  na 6.19.......😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 dlaczego ???.

Mags a progesteron też spadł? Kurcze nie wiem co napisać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
 

Beta spadla a 8.65  na 6.19.......😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 dlaczego ???.

Kiedyś też miałam taki incydent(inseminacja)lekarz powiedział że zarodek się zagnieździl ale doszlo do mikroporonienia 😣bardzo mi przykro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Beta spadla a 8.65  na 6.19.......😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 dlaczego ???.

Mags, skontaktuj się od razu z lekarzem, mam nadzieję, że masz taką możliwość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

😓Strasznie mi przykro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muffin kurczę już widzę twoja mine jak Ci lekarz powiedział o pomyłce!😘😂 super! 

Mags.... 😥😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Mags tak bardzo mi przykro 😭 nie wiem co napisać, żadne słowa Ciebie teraz nie pocieszą😔😔😔...Kochana skonsultuj to koniecznie z lekarzem... ściskam Ciebie bardzo mocno i płaczę razem z Tobą ❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie nie jest sprawiedliwe najpierw daje nadzieje później ja zabiera.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Mags1706 przykro mi... dużo siły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Czekamy latami na cud... Okrutny los... A niech to... trafi. Mags❤️ tak bardzo chciałam, żeby się udało, nie wiem jak Cię Kochana pocieszyć, więc po prostu w tej chwili trzymam Cię za rękę... Nie puszczam... łzy płyną jak grochy... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Beta spadla a 8.65  na 6.19.......😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 dlaczego ???.

😥 Mags przykro mi.

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
 

Lexy ja się bardzo długo wstrzymywałam przed zakupem czegokolwiek. Z ubrankami ruszyłam niedawno. Od 5 miesiąca zaczęłam kompletować kosmetyki, pieluszki itp, ale w małych ilościach. Też bałam się zapeszyć. Wcześniej dużo oglądałam w necie. Wkońcu pomyślałam sobie, że kiedy jak nie teraz. Za każdy dzień ciąży dziękuję, tyle lat na to czekałam. Wreszcie mogę wybierać dla swoich dzieci, a nie wiecznie jako prezenty od cioci. To też oczywiście było cudowne, ale wiadomo o co mi chodzi. Mam nadzieję, że wszystko nadal bedzie ok, ale tyle lat niepowodzeń nauczyło mnie pokory. Mocno wierzę, że już niedługo będziemy mieli w domu 2 śliczne dziewczynki, ale wiadomo strach nie opuszcza. 

Mags jeszcze niecałe 2  godzinki😘

Izulka wszystko zanotowano, dzieki😘ciąg dalszy pytań nastąpi🤣🤣🤣

Keffy dzięki za info o otulaczu. Dlaczego pytam wogole... Mąż widział rożki i mówi,, wszystko ładnie pięknie, a jak będę was odbierał ze szpitala to w tych rozkach do fotelika to chyba nie?,, 🤣🤣🤣 i w necie znalazł gdzieś te otulacze, ale ostudzilam jego zapał,  tłumacząc, że najpierw ,, risercz,, u Dziewczyn na forum😉

Iryzka do fotelika mam taki specjalny kocyk z dziurami na pasy. Więc może o czymś takim pomysl na wyjście ze szpitala. 

Co do otulacza to pewnie Keffy ma lepszą wiedzę w tym zakresie bo testowała na swoim dzidziuniu 😉

fajnie że możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami i zapoznać się z opiniami różnych kobitek w zakresie różnych rzeczy czy to wyprawkowych czy zdrowotnych 😉

A właśnie co do imion to już pewnie coś tam macie w planach co? 

Ja długo nie chciałam nikomu mówić jak mała będzie miała na imię... Teraz to w sumie nie wiem dlaczego, przecież to i tak niczego by nie zmieniło nawet gdyby coś poszło nie po mojej myśli... 

No ale to chyba normalne u staraczek po procedurze in vitro... 

 

A i tak dla śmiechu to przypomniało mi się jak mój mąż zadał mi pytanie czy jeżeli nasze dziecko jest z mrożonego oocytu to czy będzie zahartowane i czy dzięki temu nie będzie chorowało? Hahahah rozbawił mnie tym fest hehe 😉 ach te chłopy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie uwierzycie!!! 

Lekarz nie spojrzał na moje wyniki!! Rozumiecie to? Pomylił się!!

B-HCG 28!

PROGESTERON 10.3

ESTRADIOL 141 

9 dzień po transferze 3 dniowego mrożaczka 

 

Muffin! Gratulacje!!!! Kamien spadl nam z serca!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
 

Beta spadla a 8.65  na 6.19.......😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 dlaczego ???.

Mags, bardzo uwaznie obserwowalam Cie na tym forum, i z kazdym Twoim wpisem zaczynalam Cie lubic coraz bardziej i bardziej. Jestes dobra, szczera i kochana dziewczyna. Nie zaslugujesz na to co sie stalo. Dzisiejszy spadek bety wspolodczuwam z Toba tak jak swoj wlasny nieudany transfer. Jest mi tak cholernie przykro Moja Kochana. Nie chce sie zyc na takim niesprawiedliwym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jestem zalamana. Nie wiem co powiedziec I jak sobie z tym poradzic... nie myslalam, ze tak mnie to uderzy. Myslalam ze jestem mocniejsza ale jednak NIE!!! 

Dostalam od Boga taki podarunek,ktory zdecydowal zabrac jednak.... bol jest nie do opisania. Wracam jutro do domu I bede lizac rany. Teraz czeka mnie nastepna operacja w Krakowie na moje miesniaki I wroce pozniej po moje 2 ostatnie zamrozone blastocysty.....ta operacja to ostatnia nadzieje, ze zarodki, ktore sie zagniezdzaja beda mialy podloze do rozwoju. Odstawilam leki I musze to przezyc... 

Zycze Wam wszystkiego co najlepsze I dziekuje ze bylyscie dla mnie tak wielkim oparciem. Jestescie Kochane. 💗💗💗

Edytowano przez Mags1706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×