Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Paulina

Werka ✊🌱✊🌱✊🌱 niech się ładnie wgryzie w Ciebie maleństwo i rośnie dzielnie, powodzenia! 😊

Aa88 dawaj znać od razu jak będziesz znała wyniki. Trzymam mocno kciuki za piękną betę ✊✊✊✊✊✊✊✊🙏🙏🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
13 godzin temu, Gość Aga napisał:

Kochane, listopad chyba rzeczywiście jest pechowy. Ja wciąż jestem w trakcie stymulacji. Na USG dzisiaj pojawiły się cztery nowe pęcherzyki, czyli w sumie mam ich 24. Po sprawdzeniu hormonów, lekarz zmniejszył mi dawkę leków i powiedział, że najprawdopodobniej będzie zbyt wysokie ryzyko hiperki, żeby robić świeży transfer 😔. Także nawet nie mam daty punkcji, a już wiem, że pewnie nici z transferu. Jutro kolejne USG i wszystko się okaże 

Aga A może nie dojdzie do żadnej hiperki i transfer się odbędzie po punkcji na świeżaczkach 🙏 życzę Ci tego z całego serca ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dziewczyny a czy jest wśród Was taka która miała transfer z torbielem na jajniku? Jeśli tak to jak sie zakończył? Szczęśliwie? I w ogóle jak u Was, które macie endometriozę? Udalo Wam się za pierwszym razem przy tej chorobie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Składam modlitwę 🙏za dzisiejsze transfery. Powodzenia dziewczynki.

Aa89 za Ciebie też ale w kwesti pozytywnej bety🙏.

Tunessia dziękuję za informację.  Rozumiem ,że to wyniki bety ?? Była już w 3 dpt ??

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Werka, Aa89 trzymam kciuki ✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
14 godzin temu, Gość Aga napisał:

Kochane, listopad chyba rzeczywiście jest pechowy. Ja wciąż jestem w trakcie stymulacji. Na USG dzisiaj pojawiły się cztery nowe pęcherzyki, czyli w sumie mam ich 24. Po sprawdzeniu hormonów, lekarz zmniejszył mi dawkę leków i powiedział, że najprawdopodobniej będzie zbyt wysokie ryzyko hiperki, żeby robić świeży transfer 😔. Także nawet nie mam daty punkcji, a już wiem, że pewnie nici z transferu. Jutro kolejne USG i wszystko się okaże 

Aga u mnie podobna sytuacja 🤨 wczoraj podgląd i 21 pęcherzyków, dr mówi że mogłoby być mniej ale "taka już moja uroda że tyle produkuje". Jutro kolejny podgląd a w poniedziałek punkcja, na razie nic nie mówił o odroczeniu transferu ale coś czuję że to wisi w powietrzu 😣

Jakie bierzesz leki i w jakiej dawce?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Werka powodzenia na transferze! Wszystko na pewno się uda będę z Tobą myslami😘

Aa89 przynieś piękna betę! Musi być dobrze! Trzymam kciuki ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ona my po nieudanym transferze podchodziliśmy do kolejnego od razu. Bez przerwy. Teraz przed trzecim była przerwa z uwagi na poszerzona diagnozę. Ale w listopadzie kolejny transfer, pewnie w przyszłym tygodniu.

Werka, trzymam za Ciebie mocno kciuki. Dużo przeszłaś, oby to był szczęśliwy finał.

Aa89, czekam na dobre wieści od Ciebie!

Dziewczyny odczarujcie ten depresyjny listopad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Ola napisał:

Ona my po nieudanym transferze podchodziliśmy do kolejnego od razu. Bez przerwy. Teraz przed trzecim była przerwa z uwagi na poszerzona diagnozę. Ale w listopadzie kolejny transfer, pewnie w przyszłym tygodniu.

Werka, trzymam za Ciebie mocno kciuki. Dużo przeszłaś, oby to był szczęśliwy finał.

Aa89, czekam na dobre wieści od Ciebie!

Dziewczyny odczarujcie ten depresyjny listopad!

Wczoraj też po rozmowie z mężem zdecydowaliśmy, że podjedziemy od razu, nie będziemy czekać myślę że tym razem będzie dobrze ☺️

Werka, AA kciuki zacisniete ✊✊✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, no jestem po pierwszej weryfikacji (po podaniu dwóch 4 dniowych kropków)...i tak: beta 1,2, estradiol 4627, progesteron 17,70...czekam na telefon od lekarza, ma dzwonić po 15tej, ale chyba zamiast na telefon od niego, powinnam czekać na cud...

Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
8 godzin temu, Werka 1993 napisał:

Kochane, mam nadzieje ze jutro o tej porze  będę  sobie leżeć  w łóżeczku  z moim kochanym  mężem  i naszym maleństwem w brzuszku. Transfer  zaplanowany  na 13:40 ;) Trzymajcie za nas mocno  kciuki 😚 i jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę  o modlitwę  w naszej  intencji, żeby tym razem się udało i to każdej  z nas !! Żeby  teraz były  na tym forum  same  pozytywne  nowiny  !!! Bo przyznam szczerze, że dołujące  są ostatnio  te wiadomości  które  dziewczyny przekazują  :( :( 

Iryzka  weź  odczaruj tu swoją pozytywną energią to nasze forum  !! Wróżko  ty nasza  !!! głaszcz brzusio  w intencji  nas wszystkich !!! potrzebujemy  cie kochana  ;* 

Zaraz  po transferze, zdam wam jutro relacje   ;D 

Buziaki  ;* 

Jestem z Tobą i modlę się za każdą z nas!!!🙏🙏❤❤ daj znac koniecznie jak będziesz po transferze!! 😘 ja mam zaplanowany na godzinę 16 czyli troszkę później od Ciebie, a testowac mam dopiero 25.11, i nie wiem czy tyle wytrzymam 🙈 bede miala trsnsfer świeżej 5dniowej blastocysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
2 godziny temu, Gość Aa89 napisał:

Kochane ja również za wszystkie trzymam mocno kciuki oby listopad był dla nas jednak szczęśliwy . Ja zaraz lecę na betę - pewnie domyślacie się ile to mnie stresu kosztuje - czy tym razem beta nie będzie tylko 0 a początkiem cudownego poczęcia ... tego sobie i waż życzę z całego serducha ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Dziękujemy bardzo i za Ciebie również trzymamy kciuki 😘😘✊✊✊ daj znac jsk przyjdzie wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
18 minut temu, majami napisał:

Cześć dziewczyny, no jestem po pierwszej weryfikacji (po podaniu dwóch 4 dniowych kropków)...i tak: beta 1,2, estradiol 4627, progesteron 17,70...czekam na telefon od lekarza, ma dzwonić po 15tej, ale chyba zamiast na telefon od niego, powinnam czekać na cud...

Będzie dobrze!!!❤❤❤ a ktory to dzien po transferze?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:
20 minut temu, majami napisał:

Cześć dziewczyny, no jestem po pierwszej weryfikacji (po podaniu dwóch 4 dniowych kropków)...i tak: beta 1,2, estradiol 4627, progesteron 17,70...czekam na telefon od lekarza, ma dzwonić po 15tej, ale chyba zamiast na telefon od niego, powinnam czekać na cud...

Będzie dobrze!!!❤❤❤ a ktory to dzien po transferze?? 

Lexy, właściwie to niecałe 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

 

Tunessia dziękuję za informację.  Rozumiem ,że to wyniki bety ?? Była już w 3 dpt ??

 

 

 

 

 

Tak, to były moje wyniki bety po transferze 5 dniowej blastocysty. Ta pierwsza to lekarz powiedział, że był to efekt ovitrelle (przyjęłam 0,5 ampułki w dniu transferu wieczorem), a druga beta powiedział że świadczy o bardzo wczesnej ciąży ponieważ wzrosła o ponad 100%, a kolejna to już wiadomo ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
7 minut temu, majami napisał:

Lexy, właściwie to niecałe 4 dni

No to nie ma sie co martwić na zapas!!! Na pewno jest wszystko w porządku 😘😘 trzymam monco mocno kciuki za Ciebie😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Lexy napisał:

No to nie ma sie co martwić na zapas!!! Na pewno jest wszystko w porządku 😘😘 trzymam monco mocno kciuki za Ciebie😘😘😘

mocno mocno dziękuję ❤️, w sobotę już będzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Lexy napisał:

Jestem z Tobą i modlę się za każdą z nas!!!🙏🙏❤❤ daj znac koniecznie jak będziesz po transferze!! 😘 ja mam zaplanowany na godzinę 16 czyli troszkę później od Ciebie, a testowac mam dopiero 25.11, i nie wiem czy tyle wytrzymam 🙈 bede miala trsnsfer świeżej 5dniowej blastocysty.

Ja tez 5 dniową  blastke  ;* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje  ;* dziękuję  za tyle ciepłych  słów  !!! Jestem z wami całym  sercem  !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Werka 1993 napisał:

Ja tez 5 dniową  blastke  ;* 

Werka, Lexy, kieruję do Was cieplutkie myśli, sam transfer, jest wzruszający ale i troszkę rozczarowujący, bo trwa tylko chwilkę (ale musi, bo dzieciaczki nie lubią zmiany środowiska), także bierzcie maluchy do domu, grzecznie przyjmujcie leki i za parę  dni chwalcie się pięknymi wynikami. ❤️ dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, majami napisał:

Werka, Lexy, kieruję do Was cieplutkie myśli, sam transfer, jest wzruszający ale i troszkę rozczarowujący, bo trwa tylko chwilkę (ale musi, bo dzieciaczki nie lubią zmiany środowiska), także bierzcie maluchy do domu, grzecznie przyjmujcie leki i za parę  dni chwalcie się pięknymi wynikami. ❤️ dla Was

Dziekuje jesteś kochana!!!❤ 

Każda z Was jest wspaniała i wyjątkowa i wierze mocno w to, że w końcu doczekamy swojego upragnionego celu!!! Zasługujecie na to!!!!!❤❤❤

Werka który to Twoj transfer?? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, majami napisał:

Werka, Lexy, kieruję do Was cieplutkie myśli, sam transfer, jest wzruszający ale i troszkę rozczarowujący, bo trwa tylko chwilkę (ale musi, bo dzieciaczki nie lubią zmiany środowiska), także bierzcie maluchy do domu, grzecznie przyjmujcie leki i za parę  dni chwalcie się pięknymi wynikami. ❤️ dla Was

Dziękujemy raz jeszcze  ;* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Lexy napisał:

Dziekuje jesteś kochana!!!❤ 

Każda z Was jest wspaniała i wyjątkowa i wierze mocno w to, że w końcu doczekamy swojego upragnionego celu!!! Zasługujecie na to!!!!!❤❤❤

Werka który to Twoj transfer?? 😊

Drugi ;) pierwszy  był w sierpniu  ;* mam nadzieje  ze ten będzie szczęśliwy  ;* bo z tego co się naczytalam  na tych  wszystkich  forach, moło  kiedy  się udaje  za pierwszym  razem  ;/ nawet  mi to powiedziała  moja Pani  Dr. Ale z całego  serca  życzę  wszystkim  dziewczyną  żeby  udawało się za pierwszym  strzałem  ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Werka 1993 napisał:

Kochane, mam nadzieje ze jutro o tej porze  będę  sobie leżeć  w łóżeczku  z moim kochanym  mężem  i naszym maleństwem w brzuszku. Transfer  zaplanowany  na 13:40 😉 Trzymajcie za nas mocno  kciuki 😚 i jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę  o modlitwę  w naszej  intencji, żeby tym razem się udało i to każdej  z nas !! Żeby  teraz były  na tym forum  same  pozytywne  nowiny  !!! Bo przyznam szczerze, że dołujące  są ostatnio  te wiadomości  które  dziewczyny przekazują  😞😞

Iryzka  weź  odczaruj tu swoją pozytywną energią to nasze forum  !! Wróżko  ty nasza  !!! głaszcz brzusio  w intencji  nas wszystkich !!! potrzebujemy  cie kochana  ;* 

Zaraz  po transferze, zdam wam jutro relacje   ;D 

Buziaki  ;* 

Trzymam kciuki i modlę się:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
4 godziny temu, Gość Paulina napisał:

Aga A może nie dojdzie do żadnej hiperki i transfer się odbędzie po punkcji na świeżaczkach 🙏 życzę Ci tego z całego serca ❤

Dzięki Kochana, ale już wiem, że transfer odłożony 😔

4 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Aga u mnie podobna sytuacja 🤨 wczoraj podgląd i 21 pęcherzyków, dr mówi że mogłoby być mniej ale "taka już moja uroda że tyle produkuje". Jutro kolejny podgląd a w poniedziałek punkcja, na razie nic nie mówił o odroczeniu transferu ale coś czuję że to wisi w powietrzu 😣

Jakie bierzesz leki i w jakiej dawce?? 

Patrycja, brałam menopur 150 i Orgalutran 0.5ml. Potem zmniejszyli mi menopur do 75, drugi bez zmian. A Ty? W sumie stymulacja trwała 9 dni. Dziś 10 dnia biorę ostatnie zastrzyki.

Punkcję będę mieć w piątek. Zarezerwowali podwójna wizytę, bo mam tyle pęcherzyków. Nie wiem, czy się cieszyć, czy płakać. Liczą na ponad 20 jajeczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Aga ja mam codziennie pół ampułki gonapeptylu i Bemfole 225. Dziś będę miała 6 zastrzyk Bemfoli a punkcja w poniedziałek. A jak działa Orgalutran? Tak jak Gonapeptyl? Pytam bo nigdy go nie miałam. 

Czy lekarz już potwierdził że transfer będzie odlozony? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane  my juz po ;* jedziemy z naszym maleństwem do domu ;* mam nadzieje  ze moje wizję  prorocze  się spełnią  😍 ja ogólnie z natury  jestem człowiekiem, co całe życie myśli ciągle że  będzie źle  i że  się nie uda i ciągle ze będzie coś źle  i narazie nic mi nie wychodzi dobrze. Ale od kilku dni czuje taki przypływ  pozytywnych  myśli  ze się uda !! I mam nadzieje  ze tym razem w tej dobrej kwestii będę w końcu miała  rację, bo ja zawsze  sobie wróżę  złe  przepowiednie, więc  od dziś będę wróżyć  tylko dobre  !! Dla nas i dla was  !!! ;* ;* ;* ;* 

Edytowano przez Werka 1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Werka 1993 napisał:

Kochane  my juz po ;* jedziemy z naszym maleństwem do domu ;* mam nadzieje  ze moje wizję  prorocze  się spełnią  😍 ja ogólnie z natury  jestem człowiekiem, co całe życie myśli ciągle że  będzie źle  i że  się nie uda i ciągle ze będzie coś źle  i narazie nic mi nie wychodzi dobrze. Ale od kilku dni czuje taki przypływ  pozytywnych  myśli  ze się uda !! I mam nadzieje  ze tym razem w tej dobrej kwestii będę w końcu miała  rację, bo ja zawsze  sobie wróżę  złe  przepowiednie, więc  od dziś będę wróżyć  tylko dobre  !! Dla nas i dla was  !!! ;* ;* ;* ;* 

Cieszcie się tą chwilą, wreszcie rodzinka w komplecie, baaardzo się cieszę :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Werka 1993 trzymam kciuki😀 czy któraś z Was miala kroplówkę z czegos przeciw skurczom macicy (mowia na to wlew) ? Wyczytalam ze to moze trwac nawet 2 h. Jak to wyglada czy jest transfer przed, po czy w trakcie brania kroplowki? Pytanko mam jak jest wtedy z pełnością pecherza? (dla mnie to zawsze jest mega dyskomfort a ze wzgledu na budowe muszę mieć pelny do transferu). Jak możecie napiszcie, zawsze to spokojniejsza głowa jak coś człowiek wie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Aga ja mam codziennie pół ampułki gonapeptylu i Bemfole 225. Dziś będę miała 6 zastrzyk Bemfoli a punkcja w poniedziałek. A jak działa Orgalutran? Tak jak Gonapeptyl? Pytam bo nigdy go nie miałam. 

Czy lekarz już potwierdził że transfer będzie odlozony? 

 

Patrycja, lekarz powiedział, że na 90% odłożony. Potwierdzi ostatecznie dziś wieczorem, jak zobaczymy wyniki hormonów. Obiecał zadzwonić. Ale kazał się nastawić na mrożenie.

Jestem na krótkim protokole. Orgalutran to antagonista - powstrzymuje wyrzut LH. Biorę go od 6 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×