Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Anana
40 minut temu, malagosia napisał:

Dziewuszki a mamy tu kogoś na forum komu się udało? 
mam jakieś gorsze dni i szukam dobrego słowa 😞 🍀

Malagosia, mi się udało, tzn chyba bo wizyta dopiero 21 listopada. Ale 3 sikańce pozytywne, jedna beta też 👍zdaje się że jestem ostatnia której się udało w listopadzie, po mnie już chyba nikomu, to takie dołujące.. ale nie może się ciągle nie udawać! Teraz mam nadzieję że dla równowagi posypią się ciąże na naszym forum 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kasia83.1 napisał:

Ja znam kilka par, którym udało się za pierwszym razem. Widocznie tak musiało być. Strach jest zawsze i o wszystko. Człowiek decydując się na coś, chce aby wyszło dobrze. Niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu. Może właśnie Ty przelamiesz tą złą passę, która ostatnio zawładnęła tym forum?

Życzę tego każdej z Nas!!! 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Anana napisał:

Malagosia, mi się udało, tzn chyba bo wizyta dopiero 21 listopada. Ale 3 sikańce pozytywne, jedna beta też 👍zdaje się że jestem ostatnia której się udało w listopadzie, po mnie już chyba nikomu, to takie dołujące.. ale nie może się ciągle nie udawać! Teraz mam nadzieję że dla równowagi posypią się ciąże na naszym forum 💕

Gratuluje i trzymam kciuki za fasolkę!!! 🍀 tak! Oby karta się odwróciła teraz dla wszystkich! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malagosia napisał:

Życzę tego każdej z Nas!!! 🍀

Ja też i mocno trzymam kciuki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
57 minut temu, malagosia napisał:

Dziewuszki a mamy tu kogoś na forum komu się udało? 
mam jakieś gorsze dni i szukam dobrego słowa 😞 🍀

Nam się udało w 1 transferze, niemniej ja siedzę jak na szpilkach, bo pierwsza naturalna ciąże poronilam i boję się powtórki, będę pewnie spokojniejsza po 12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
20 minut temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny  mam pytanie w jakim odstępie mialyscie kolejny transfer po nieudanej próbie? 

Mój lekarz mówił że jak się nie uda to w następnym cyklu już możemy próbować znowu. Ale wydaje mi się że to zależy od organizmu🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Milka napisał:

Nam się udało w 1 transferze, niemniej ja siedzę jak na szpilkach, bo pierwsza naturalna ciąże poronilam i boję się powtórki, będę pewnie spokojniejsza po 12tc

Trzymam kciuki!!! Wypoczywaj i dużo pozytywnych endorfin teraz!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234
38 minut temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny  mam pytanie w jakim odstępie mialyscie kolejny transfer po nieudanej próbie? 

Ja mialam raz transfer świeżaczka, potem w kolejnym cyklu kriotransfer. Niestety oba nieudane. Po każdym mogłam podchodzic od razu do kolejnego. To zależy też czy masz mrozaczki czy nie oraz czy lekarz chce jakieś dodatkowe badania. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Ja mialam raz transfer świeżaczka, potem w kolejnym cyklu kriotransfer. Niestety oba nieudane. Po każdym mogłam podchodzic od razu do kolejnego. To zależy też czy masz mrozaczki czy nie oraz czy lekarz chce jakieś dodatkowe badania. Powodzenia 

Mam mrozaczki i jestem po nieudanym transferze i lekarz chce od razu w tym cyklu przystąpić do kolejnego transferu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Ona2019 Moj lekarz też mówił że szkoda czasu, żeby czekać. Mi sie nie udało za 2 razem, ale Tobie sie na pewno uda. Mi sie uda teraz za trzecim podejściem😊 myśl pozytywnie i działaj. Jak lekarz nie widzi przeciwwskazań to ja bym pochodziła. Trzymam kciuki😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Kinga1234 napisał:

Ona2019 Moj lekarz też mówił że szkoda czasu, żeby czekać. Mi sie nie udało za 2 razem, ale Tobie sie na pewno uda. Mi sie uda teraz za trzecim podejściem😊 myśl pozytywnie i działaj. Jak lekarz nie widzi przeciwwskazań to ja bym pochodziła. Trzymam kciuki😊

To będzie też moje 3 podejście i też myślę że będzie szczęśliwe zakończenie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Ona2019 w naszym przypadku do trzech razy sztuka. Zakladam sie o sok z ananasa ze nam sie uda😊 ja prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę miala 3 podejscie. jestem spokojna i gotowa na to nowe życie😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kasiula616 napisał:

Werka super 🙂 ja mam 18.11 transfer już w poniedziałek. Trochę po Was 🙂 będziemy razem swirowac 🙂 i czekać. Teraz idę na zwolnienie do czasu oznaczenia bety. Oby tylko mrozaczki się pięknie rozmrozily 🙂

Noo... to czekanie  najgorsze  do oznaczenia  tej bety  😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kasiula616 napisał:

Estrofem ja biorę do dzisiaj tj 12dc i od jutra luteine do dnia transferu i później od dnia transferu znowu estrofem i cała reszta. Dziwnie że mi przerwał estrofem. Wy bierzecie ciągle do transferu? 

Ja biore estrofem  od 2 dc do transferu  i nadal 2 tyg  jeszcze  po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Wiem pamiętam kochana 😘 czekałam aż się odezwiesz. Trzymam mocno kciuki za nas i za każdą z Was 😘😘Będziemy sobie razem czekać 😁 ja mam zrobic bede 25.11 to jest 12dpt, nie wiem czy ja tyle wytrzymam...🙈

Dziękujemy  kochana  😚 my też za was trzymiemy  mocno kciuki i za nasze  kochane  dziewczyny  z forum 😍 nam kazała Pani  Dr zrobić  betę w 10 dpt  czyli 22.10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Muffin napisał:

Niestety beta 0 😭

Taki mi przykro  kochana  :( :* trzymaj się i walcz  dalej  o swoje szczęście  ;* ;* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane, mam nadzieje ze jutro o tej porze  będę  sobie leżeć  w łóżeczku  z moim kochanym  mężem  i naszym maleństwem w brzuszku. Transfer  zaplanowany  na 13:40 ;) Trzymajcie za nas mocno  kciuki 😚 i jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę  o modlitwę  w naszej  intencji, żeby tym razem się udało i to każdej  z nas !! Żeby  teraz były  na tym forum  same  pozytywne  nowiny  !!! Bo przyznam szczerze, że dołujące  są ostatnio  te wiadomości  które  dziewczyny przekazują  :( :( 

Iryzka  weź  odczaruj tu swoją pozytywną energią to nasze forum  !! Wróżko  ty nasza  !!! głaszcz brzusio  w intencji  nas wszystkich !!! potrzebujemy  cie kochana  ;* 

Zaraz  po transferze, zdam wam jutro relacje   ;D 

Buziaki  ;* 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Muffin... 😘😐😓Przytulam z całego serca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Werka 1993 napisał:

Kochane, mam nadzieje ze jutro o tej porze  będę  sobie leżeć  w łóżeczku  z moim kochanym  mężem  i naszym maleństwem w brzuszku. Transfer  zaplanowany  na 13:40 😉 Trzymajcie za nas mocno  kciuki 😚 i jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę  o modlitwę  w naszej  intencji, żeby tym razem się udało i to każdej  z nas !! Żeby  teraz były  na tym forum  same  pozytywne  nowiny  !!! Bo przyznam szczerze, że dołujące  są ostatnio  te wiadomości  które  dziewczyny przekazują  😞😞

Iryzka  weź  odczaruj tu swoją pozytywną energią to nasze forum  !! Wróżko  ty nasza  !!! głaszcz brzusio  w intencji  nas wszystkich !!! potrzebujemy  cie kochana  ;* 

Zaraz  po transferze, zdam wam jutro relacje   ;D 

Buziaki  ;* 

Werka, trzymam mocno kciuki zaciśnięte, myślami jestem dziś z Tobą 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Werka 1993 napisał:

Kochane, mam nadzieje ze jutro o tej porze  będę  sobie leżeć  w łóżeczku  z moim kochanym  mężem  i naszym maleństwem w brzuszku. Transfer  zaplanowany  na 13:40 😉 Trzymajcie za nas mocno  kciuki 😚 i jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę  o modlitwę  w naszej  intencji, żeby tym razem się udało i to każdej  z nas !! Żeby  teraz były  na tym forum  same  pozytywne  nowiny  !!! Bo przyznam szczerze, że dołujące  są ostatnio  te wiadomości  które  dziewczyny przekazują  😞😞

Iryzka  weź  odczaruj tu swoją pozytywną energią to nasze forum  !! Wróżko  ty nasza  !!! głaszcz brzusio  w intencji  nas wszystkich !!! potrzebujemy  cie kochana  ;* 

Zaraz  po transferze, zdam wam jutro relacje   ;D 

Buziaki  ;* 

Kochana jestem z Tobą  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Werka 1993 napisał:

Kochane, mam nadzieje ze jutro o tej porze  będę  sobie leżeć  w łóżeczku  z moim kochanym  mężem  i naszym maleństwem w brzuszku. Transfer  zaplanowany  na 13:40 😉 Trzymajcie za nas mocno  kciuki 😚 i jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę  o modlitwę  w naszej  intencji, żeby tym razem się udało i to każdej  z nas !! Żeby  teraz były  na tym forum  same  pozytywne  nowiny  !!! Bo przyznam szczerze, że dołujące  są ostatnio  te wiadomości  które  dziewczyny przekazują  😞😞

Iryzka  weź  odczaruj tu swoją pozytywną energią to nasze forum  !! Wróżko  ty nasza  !!! głaszcz brzusio  w intencji  nas wszystkich !!! potrzebujemy  cie kochana  ;* 

Zaraz  po transferze, zdam wam jutro relacje   ;D 

Buziaki  ;* 

Trzymam mocno kciuki ✊✊🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Werka 1993 na pewno się uda. Trzymam kciuki. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Werka trzymam kciuki. Dzis Twój/ Wasz dzień!

Edytowano przez Kasia83.1
Literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Czary mary🧚‍♀️🧚‍♂️ hokus pokus 💥💫niech ten smutny listopad przemieni się w szczęśliwy miesiąc udanych transferów, wysokich bet i by wreszcie nad naszym forum zapłonęła szczęśliwa gwiazda. ⭐🌟⭐🌟Idź precz zła auro, nie chcemy Cię tu😠😠😠😠😠⛈️⛈️⛈️⛈️🌀A kysz💥💥

Werka robię co mogę, TWIXY wyglaskany, tłumacze im, czemu tak często ich tam masuję, mówię,, cicho tam Maluchy, czaruje teraz,, I są cicho i pomagają😘😘

Modlitwa z mojej strony jak najbardziej płynie dziś w Twojej intencji🥑🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta
Dnia 2.05.2019 o 08:27, Kama napisał:

Hej. Ja mialam krotki protokół na przelomie marca i kwietnia. Nie takie straszne mysle to bylo. Troszke rzeczywiście mi sie przytylo okolo 6kg, ale 3kg juz spadlo, bo jestem w 6 tygodniu ciazy liczac od ostatniej miesiączki, i nie mam wcale apetytu. Pierszy transfer i udany. Trzymam kciuki i napewno sie uda. 😊😊😊

Witaj, jakie leki po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa89

Kochane ja również za wszystkie trzymam mocno kciuki oby listopad był dla nas jednak szczęśliwy . Ja zaraz lecę na betę - pewnie domyślacie się ile to mnie stresu kosztuje - czy tym razem beta nie będzie tylko 0 a początkiem cudownego poczęcia ... tego sobie i waż życzę z całego serducha ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Aa89 napisał:

Kochane ja również za wszystkie trzymam mocno kciuki oby listopad był dla nas jednak szczęśliwy . Ja zaraz lecę na betę - pewnie domyślacie się ile to mnie stresu kosztuje - czy tym razem beta nie będzie tylko 0 a początkiem cudownego poczęcia ... tego sobie i waż życzę z całego serducha ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Zaciskam kciuki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Aa89 napisał:

Kochane ja również za wszystkie trzymam mocno kciuki oby listopad był dla nas jednak szczęśliwy . Ja zaraz lecę na betę - pewnie domyślacie się ile to mnie stresu kosztuje - czy tym razem beta nie będzie tylko 0 a początkiem cudownego poczęcia ... tego sobie i waż życzę z całego serducha ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Jestem z Tobą 🙂

Werka!!! 🙂 wypij meliske 🙂 trzymam kciuki za wszystkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Aa89 napisał:

Kochane ja również za wszystkie trzymam mocno kciuki oby listopad był dla nas jednak szczęśliwy . Ja zaraz lecę na betę - pewnie domyślacie się ile to mnie stresu kosztuje - czy tym razem beta nie będzie tylko 0 a początkiem cudownego poczęcia ... tego sobie i waż życzę z całego serducha ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Musi sie udac bo przez źle wiesci doła łapię i trace dla siebie nadzieję. Czekam tylko na pozytywne bety  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Werka 1993 napisał:

Kochane, mam nadzieje ze jutro o tej porze  będę  sobie leżeć  w łóżeczku  z moim kochanym  mężem  i naszym maleństwem w brzuszku. Transfer  zaplanowany  na 13:40 😉 Trzymajcie za nas mocno  kciuki 😚 i jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę  o modlitwę  w naszej  intencji, żeby tym razem się udało i to każdej  z nas !! Żeby  teraz były  na tym forum  same  pozytywne  nowiny  !!! Bo przyznam szczerze, że dołujące  są ostatnio  te wiadomości  które  dziewczyny przekazują  😞😞

Iryzka  weź  odczaruj tu swoją pozytywną energią to nasze forum  !! Wróżko  ty nasza  !!! głaszcz brzusio  w intencji  nas wszystkich !!! potrzebujemy  cie kochana  ;* 

Zaraz  po transferze, zdam wam jutro relacje   ;D 

Buziaki  ;* 

Pomodliłam się za Ciebie 🍀 do dzieła mała!!!! ✊🏼✊🏼✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×