Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Lexy
Przed chwilą, Gość Izulka87 napisał:

W invimed wrocław też jest podstawowym i obowiązkowym badaniem. 

No ja sie właśnie leczę we wro w Invimedzie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

I w Parens Ci je kazali wykonać czy sa,ma je zrobiłaś? 

Dr. Janeczko jak drugi raz poroniłam to zasugerował to badanie. Gdzieś 480zl płaciliśmy z mężem.

 

a kto Cię prowadzi tam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
27 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Na stronie mojej kliniki nie pisze zeby ono było obowiązkowe ale teraz to ja już nic nie wiem. Może trzeba a mój lekarz poprostu zapomniał? Ma tyle na głowie. 

Mi powiedzieli że po poronieniach często zaleca się te badanie, bądź jak w rodzinie były jakieś choroby genetyczne. Jestem po 3 nieudanych transferach, lekarz nie dawał mi zaleceń na te badanie. Też mam rozpoznanie endometriozy jak Ty, dlatego dopatrują się póki co że przyczyna niepowodzeń to poprostu endometrioza...jeśli tym razem mi się nie powiedzie, będę prosiła o dodatkowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
10 godzin temu, Gość Akszeinga napisał:

Tak już wiem gdzie kupię. Tylko musze się przejechać do Krakowa po niego 😉 no a kawałek mam. Dziś nieczynne więc jutro wycieczka przed pracą. Czy powinnam coś specjalnego jeść, pić, jakieś rady dziewczyny? 

Ja biorę folian firmy Solgar. 50 tabletek cena 53-57 zł za opakowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa89

Dziewczyny dziś 7dpt nie wytrzymałam i Zrobilam test o wykrywalności 10 pink test niestety zobaczyłam jedna kreskę :((( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa89
13 godzin temu, Gość Akszeinga napisał:

Czy możesz napisać coś jeszcze o tej nietolerancji glutenu? Jakie badanie to wykrywa?

Kochana to badanie to wykrywanie celiakii HLA- DQ2 i DQ8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziewczyny,

Jakieś rady ?? W czwartek mam transfer. Stresuje się.  To moja pierwsza procedura i powoli chyba zaczynam świrować. Obecnie biorę estrofem i luteine dopochwowo. Myślicie że mogę je razem aplikować ?? Zauważyłam,że luteina słabo się rozpuszcza zostaję biały proszek ,też tak miałyście??

Wcześniej mam jeszcze test uma, na kurczliwosc macicy , jeśli wyjedzie słabo to wlew z azbestnu , nie do końca pamiętam nazwę. 

Po transferze raz dziennie prolutex i przez 3 dni relanium. Jakie leki wy brałyście ??

Na co zwrócić uwagę przed transferem w 14 dniu cyklu progesteron 0.05 . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Aa89 napisał:

Dziewczyny dziś 7dpt nie wytrzymałam i Zrobilam test o wykrywalności 10 pink test niestety zobaczyłam jedna kreskę :((( 

Kochana poczekaj jeszcze pare dni. To za wcześnie. Wiem ze nie jest łatwo bo ja tez nieraz chciałam wcześniej zrobić. Teraz jest ważne pozytywne nastawienie!!  🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Dziewczyny a nie wiecie czy upławy mogą byc problemem podczas in vitro? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
11 godzin temu, Gość Lexy napisał:

No ja sie właśnie leczę we wro w Invimedzie 😊

A u którego lekarza jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
2 godziny temu, Gość Aa89 napisał:

Dziewczyny dziś 7dpt nie wytrzymałam i Zrobilam test o wykrywalności 10 pink test niestety zobaczyłam jedna kreskę :((( 

Aa89 a ilu dniowy miałaś zarodek? Najszybciej test sikany polecam zrobić w 12-13 dniu chociaż uważam że to tylko generuje niepotrzebny stres... Jak nie możesz już wytrzymać to w 10 dniu zrób sobie z krwi beta hcg.

I nie martw się ale 7 dzień to zdecydowanie za szybko na test zarówno sikany jak i beta hcg 😉 buziaczki i uszy do góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzisiaj wynik bety, krew oddana czekam na telefon. Chociaż test zrobiłam jeszcze w 12 dpt i niestety jedna kreska 😔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny,

Jakieś rady ?? W czwartek mam transfer. Stresuje się.  To moja pierwsza procedura i powoli chyba zaczynam świrować. Obecnie biorę estrofem i luteine dopochwowo. Myślicie że mogę je razem aplikować ?? Zauważyłam,że luteina słabo się rozpuszcza zostaję biały proszek ,też tak miałyście??

Wcześniej mam jeszcze test uma, na kurczliwosc macicy , jeśli wyjedzie słabo to wlew z azbestnu , nie do końca pamiętam nazwę. 

Po transferze raz dziennie prolutex i przez 3 dni relanium. Jakie leki wy brałyście ??

Na co zwrócić uwagę przed transferem w 14 dniu cyklu progesteron 0.05 . 

Hej. Ja aplikowalam jednocześnie estrofem i lutinus. Lutinus potwornie wyciekał, ale to normalne. Luteina może zostawia taki osad, zapytaj lekarza. 

Po transferze brałam Lutinus 3x1, Estrofem 3x1, Prolutex 1x1 i przez 3 dni Relanium i No spę. 

Nie stresuj się. Transfer to chyba najprzyjemniejsza część całej procedury. Wszystko będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Muffin napisał:

Dziewczyny dzisiaj wynik bety, krew oddana czekam na telefon. Chociaż test zrobiłam jeszcze w 12 dpt i niestety jedna kreska 😔 

Trzymam kciuki, testem się nie stresuj. Najważniejszy wynik bety. Daj znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
47 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

A u którego lekarza jesteś? 

Już pisalam wczesniej. U dr.Lachowskiego 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
15 minut temu, Muffin napisał:

Dziewczyny dzisiaj wynik bety, krew oddana czekam na telefon. Chociaż test zrobiłam jeszcze w 12 dpt i niestety jedna kreska 😔 

Czekamy razem z Tobą i trzymamy kciuki 😊😊❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny,

Jakieś rady ?? W czwartek mam transfer. Stresuje się.  To moja pierwsza procedura i powoli chyba zaczynam świrować. Obecnie biorę estrofem i luteine dopochwowo. Myślicie że mogę je razem aplikować ?? Zauważyłam,że luteina słabo się rozpuszcza zostaję biały proszek ,też tak miałyście??

Wcześniej mam jeszcze test uma, na kurczliwosc macicy , jeśli wyjedzie słabo to wlew z azbestnu , nie do końca pamiętam nazwę. 

Po transferze raz dziennie prolutex i przez 3 dni relanium. Jakie leki wy brałyście ??

Na co zwrócić uwagę przed transferem w 14 dniu cyklu progesteron 0.05 . 

Mnie to czeka w środę, czyli jutro omg... ale bardzo sie cieszę i juz nie moge sie doczekać 😊😊😊 to estrofem sie bierze również dopochwowo??  Ja biorę aktualnie estrofem x2,  luteine x3 i duphaston x3, po transferze ma dojść jeszcze acard75 na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Muffin trzymam kciuki bardzo bardzo mocno🌱🌱🌱🌱

Lexy w ulotce estrofem jest dawkowanie doustne, ale mnie też lekarz kazał brać dopochwowo. Luteina rozpuszcza Ci się prawidłowo, njcsienoe martw, to co ma się z tabletki wchlonąć to się wchlonie. Też tak miałam. Badanie kurczliwości u mnie wyszło ok, czego i Tobie życzę😊spokojnie, będzie dobrze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
6 minut temu, Gość Iryza napisał:

Muffin trzymam kciuki bardzo bardzo mocno🌱🌱🌱🌱

Lexy w ulotce estrofem jest dawkowanie doustne, ale mnie też lekarz kazał brać dopochwowo. Luteina rozpuszcza Ci się prawidłowo, njcsienoe martw, to co ma się z tabletki wchlonąć to się wchlonie. Też tak miałam. Badanie kurczliwości u mnie wyszło ok, czego i Tobie życzę😊spokojnie, będzie dobrze😘

Nawet nie wiedzialam 😊 a Ty jak sie czujesz kochana? Który to już tydzień?? ❤

Obawiam sie tylko o to żeby nie zadzwonili wcześniej i żebym jutro planowo pojechala po odbiór mojej blalstki 🙏🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
1 godzinę temu, Gość Lexy napisał:

Już pisalam wczesniej. U dr.Lachowskiego 😊

Aj zapomniałam hihi tyle nas tu jest... 🤭😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny,

Jakieś rady ?? W czwartek mam transfer. Stresuje się.  To moja pierwsza procedura i powoli chyba zaczynam świrować. Obecnie biorę estrofem i luteine dopochwowo. Myślicie że mogę je razem aplikować ?? Zauważyłam,że luteina słabo się rozpuszcza zostaję biały proszek ,też tak miałyście??

Wcześniej mam jeszcze test uma, na kurczliwosc macicy , jeśli wyjedzie słabo to wlew z azbestnu , nie do końca pamiętam nazwę. 

Po transferze raz dziennie prolutex i przez 3 dni relanium. Jakie leki wy brałyście ??

Na co zwrócić uwagę przed transferem w 14 dniu cyklu progesteron 0.05 . 

Ja aplikowalam razem lutinus i estrofem, skoro się nie rozpuszcza czyli za płytko go aplikujesz. Użyj aplikatora, palcem nie są się tak daleko włożyć tabletki. Ja do aplikatora najpierw wkladalam estrofem potem lutinus i aplikowalam 2 tabletki na raz. Może dlatego masz niski progesteron bo nie może się wchlonąć tabletka, skoro się nie rozpuszcza do końca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Lexy napisał:

Mnie to czeka w środę, czyli jutro omg... ale bardzo sie cieszę i juz nie moge sie doczekać 😊😊😊 to estrofem sie bierze również dopochwowo??  Ja biorę aktualnie estrofem x2,  luteine x3 i duphaston x3, po transferze ma dojść jeszcze acard75 na noc.

Jaaa  tez mam  jutro  transfer  ;) mają dziś dzwonić na którą godzinę  mmamy  przyjechać  ;D 

Aktualnie  przyjmuje:

3x1 estrofem, 2x2 duphaston, na noc crinone żel i w pn. i czw. plastry  SYSTEM  50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Werka 1993 napisał:

Jaaa  tez mam  jutro  transfer  😉 mają dziś dzwonić na którą godzinę  mmamy  przyjechać  ;D 

Aktualnie  przyjmuje:

3x1 estrofem, 2x2 duphaston, na noc crinone żel i w pn. i czw. plastry  SYSTEM  50 😉

Werka super 🙂 ja mam 18.11 transfer już w poniedziałek. Trochę po Was 🙂 będziemy razem swirowac 🙂 i czekać. Teraz idę na zwolnienie do czasu oznaczenia bety. Oby tylko mrozaczki się pięknie rozmrozily 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Estrofem ja biorę do dzisiaj tj 12dc i od jutra luteine do dnia transferu i później od dnia transferu znowu estrofem i cała reszta. Dziwnie że mi przerwał estrofem. Wy bierzecie ciągle do transferu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziewczyny przed transferem jakie macie endometrium? Moje 9,9 mm. Lekarz chciał aby uroslo do 13 ale się nie udało. A no i który dc u Was? U mnie będzie w dniu transferu 18dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
15 minut temu, Werka 1993 napisał:

Jaaa  tez mam  jutro  transfer  ;) mają dziś dzwonić na którą godzinę  mmamy  przyjechać  ;D 

Aktualnie  przyjmuje:

3x1 estrofem, 2x2 duphaston, na noc crinone żel i w pn. i czw. plastry  SYSTEM  50 ;)

Wiem pamiętam kochana 😘 czekałam aż się odezwiesz. Trzymam mocno kciuki za nas i za każdą z Was 😘😘Będziemy sobie razem czekać 😁 ja mam zrobic bede 25.11 to jest 12dpt, nie wiem czy ja tyle wytrzymam...🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Wiem pamiętam kochana 😘 czekałam aż się odezwiesz. Trzymam mocno kciuki za nas i za każdą z Was 😘😘Będziemy sobie razem czekać 😁 ja mam zrobic bede 25.11 to jest 12dpt, nie wiem czy ja tyle wytrzymam...🙈

Lexy dasz radę 🙂 wszystkie damy radę i wytrzymamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
14 minut temu, Kasiula616 napisał:

Estrofem ja biorę do dzisiaj tj 12dc i od jutra luteine do dnia transferu i później od dnia transferu znowu estrofem i cała reszta. Dziwnie że mi przerwał estrofem. Wy bierzecie ciągle do transferu? 

Estrofem biorę do dnia transferu i potem do dnia w którym mam zrobic betę. U mnie endo ostatnio na wizycie bylo chyba 10mm i lekarz powiedzial ze jest idealne 😊 u mnie dzien transferu wypada na 17dc, jestem na krótkim protokole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
4 minuty temu, Kasiula616 napisał:

Lexy dasz radę 🙂 wszystkie damy radę i wytrzymamy 🙂

Nie mamy wyjscia 😀 ale damy radę, tylko musimy mysleć pozytywnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×