Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

1 minutę temu, Dusia29 napisał:

 

5 dniowa blastka byla, chyba jutro pójdę;)

Czyli dołączasz do grona jutrzejszych testerek...eh, im bliżej tym stresik większy...znowu 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki trzymam kciuki za wszystkie testy w tym tygodniu 😍😍 jestem z Wami 🍀🍀🍀.

ja po usg... lekarz mówi ze pecherzyki pięknie rosną. Narazie mamy 8. Wiec niestety jeszcze do niedzieli muszę pozostać na Gonalu 😒. W czwartek kolejne usg. A jutro mam konsultacje z embriologiem. Niewiem co na tej wizycie będzie  nigdy takiej nie miałam 🙊🙊🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Wyzdrowiejesz kochana. Pij mleko z masłem, duzo herbaty z cytryną. Bo tabletki nie wiem czy możesz przed transferem. Może napisz do lekarza. Kochana dzwonili już ile się zapłodniło?

Nie dzwonili, powiedzieli mi wczoraj ze będą dzwonić w środę więc czekam jak na szpilkach 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Wyzdrowiejesz kochana. Pij mleko z masłem, duzo herbaty z cytryną. Bo tabletki nie wiem czy możesz przed transferem. Może napisz do lekarza. Kochana dzwonili już ile się zapłodniło?

Nie dzwonili, powiedzieli mi wczoraj ze będą dzwonić w środę więc czekam jak na szpilkach 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
57 minut temu, Dusia29 napisał:

 

5 dniowa blastka byla, chyba jutro pójdę;)

To super,  trochę nas jutro będzie testowiczek 😀 fajnie, razem będzie bam raźniej. Jutro nasz szczęśliwy dzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
2 minuty temu, Gość Lexy napisał:

To super,  trochę nas jutro będzie testowiczek 😀 fajnie, razem będzie bam raźniej. Jutro nasz szczęśliwy dzien!!!

Trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieje ze Majami naprawdę odczarowala listopad i jutro będą wysokie bety 💪✊✊✊✊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, Tunessia napisał:

Ja na testowanie też jeździłam rano. Mam godzinę drogi do kliniki, mimo to wyjeżdżam 6.30 z domu i około 7.40 byłam już pod drzwiami gabinetu pobrań 😂 I wyniki były około 10-10.30. Także czekam na dobre wieści od Ciebie 🤗 i trzymamy z maluchami  kciuki 😊😊😊

Tunessia wygłaskaj dla mnie brzucholka ;)). Mam zamiar też tak być.  Budzik nastawiony .

 

Dusia już powinno coś być, jak będziesz robiła zbadaj też progesteron.

1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny pomóżcie, w sobotę ma być transfer a ja załapałam jakieś choróbsko, niedobrze mi i temperaturę mam, jak myślicie czy transfer dojdzie do skutku mimo to? 🤨

Wiesz co z tego co mi się wydaje ,to możesz zażywać paracetamol i witaminę c. Ale zadzwoń do kliniki i zapytaj. Jeszcze parę dni . Może szybko przejdzie i w sb tranfer.

6 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieje ze Majami naprawdę odczarowala listopad i jutro będą wysokie bety 💪✊✊✊✊😘

Lubię to !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
3 godziny temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny trzymam za was wszystkie ✊✊✊za te które mają już bejbisy w brzuszku i za te które testują ✊✊

Ja w poniedziałek mam wizytę i doktorek powie kiedy transfer 

Ona Kochana a powiedz mi, to Twoja pierwsza wizyta po nieudanym transferze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki ✊✊ Tak Was dużo teraz testuje w tym tygodniu  ❤ mam nadzieję że same ciąże się posypią, życzę Wam pięknych wysokich bet 🙏✊✊ dawajcie znać od razu jak tylko będziecie miały wyniki. Oby jutrzejsze i nastepne wieści potwierdzily ze Majami zapoczątkowała czas dobrej passy 🥑🌱❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieje ze Majami naprawdę odczarowala listopad i jutro będą wysokie bety 💪✊✊✊✊😘

jejku, Patrycja, presja przeogromna, ale o niczym innym nie marzę 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
27 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieje ze Majami naprawdę odczarowala listopad i jutro będą wysokie bety 💪✊✊✊✊😘

Dziękujemy 😘❤ ja tez wierzę że Majami odczarowała listopad i posypią sie same wysokie bety!!! Będzie dobrze❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
17 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki ✊✊ Tak Was dużo teraz testuje w tym tygodniu  ❤ mam nadzieję że same ciąże się posypią, życzę Wam pięknych wysokich bet 🙏✊✊ dawajcie znać od razu jak tylko będziecie miały wyniki. Oby jutrzejsze i nastepne wieści potwierdzily ze Majami zapoczątkowała czas dobrej passy 🥑🌱❤❤

😘😘😘❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Karolina napisał:

Tunessia wygłaskaj dla mnie brzucholka ;)). Mam zamiar też tak być.  Budzik nastawiony 

Maluchy uwielbiają głaskanie, także dziś je wygłaszczę za ciocię Karolinę 😉😊🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość Paulina napisał:

Ona Kochana a powiedz mi, to Twoja pierwsza wizyta po nieudanym transferze? 

Tak pierwsza wizyta po nieudanym transferze ale rozmawiałam z moim lekarzem zaraz po becie i w sumie to mnie namówił żebym spróbowała od razu przystąpić do następnej próby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
22 minuty temu, Tunessia napisał:

Maluchy uwielbiają głaskanie, także dziś je wygłaszczę za ciocię Karolinę 😉😊🤗

😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 godziny temu, majami napisał:

5 dniowa blastka? Mi wyszło już 7dpt 4 dniowej morulki...jutro 9dpt...powinno wyjść...oj cierpliwość nie jest naszą domeną 🙂

Majami a jaki miałaś pierwszy wynik bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Majami a jaki miałaś pierwszy wynik bety

18.7...zadzwonił lekarz i potwierdził implantacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
14 godzin temu, Zuzana napisał:

Wiem co czujesz. Wiem też, że tylko łatwo się mówi spokojnie nie martw się. Ale napewno was zakwalifikują nie martw się. A jakby co macie furtkę otwartą bo w styczniu tam gdzie ja z Patrycją masz wizytę  🙂

Oj tak. Zrozumie tylko ten kto musi to samo przeżywać😚. Dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny. Niedawno trafiłam na ten wątek i chciałabym do Was dołączyć. Widzę, że świetna tu atmosfera i ogromne wsparcie.

Ja dziś jestem po wizycie i od czwartku zaczynam zastrzyki. Będzie to moja druga procedura in vitro. Pierwsza miałam 4 lata temu, z której mamy córeczkę, a teraz chcielibyśmy aby miała rodzeństwo:) Czy jest wśród Was mamusia, która stara się o 2 dziecko? 

Trzymam za Was wszystkie kciuki, aby każda doczekała się wymarzonego bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
22 minuty temu, majami napisał:

Potem 75,4 a na ciąg dalszy...cóż, czekam do jutra...

Czyli jutro 3 cyfrowa beta,  a za 8 miesięcy bliźniaki 😍🥑🥑 nie ma innej opcji kochana, imiona już wybrane?? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
11 minut temu, Smakowita Nika napisał:

Witajcie dziewczyny. Niedawno trafiłam na ten wątek i chciałabym do Was dołączyć. Widzę, że świetna tu atmosfera i ogromne wsparcie.

Ja dziś jestem po wizycie i od czwartku zaczynam zastrzyki. Będzie to moja druga procedura in vitro. Pierwsza miałam 4 lata temu, z której mamy córeczkę, a teraz chcielibyśmy aby miała rodzeństwo:) Czy jest wśród Was mamusia, która stara się o 2 dziecko? 

Trzymam za Was wszystkie kciuki, aby każda doczekała się wymarzonego bobaska:)

Witaj, u nas zawsze mega wsparcie 😘 w końcu dążymy do tego samego. Trzymam kciuki również za Ciebie aby Twoja druga procedura okazała się również owocna jak pierwsza 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Smakowita Nika napisał:

Witajcie dziewczyny. Niedawno trafiłam na ten wątek i chciałabym do Was dołączyć. Widzę, że świetna tu atmosfera i ogromne wsparcie.

Ja dziś jestem po wizycie i od czwartku zaczynam zastrzyki. Będzie to moja druga procedura in vitro. Pierwsza miałam 4 lata temu, z której mamy córeczkę, a teraz chcielibyśmy aby miała rodzeństwo:) Czy jest wśród Was mamusia, która stara się o 2 dziecko? 

Trzymam za Was wszystkie kciuki, aby każda doczekała się wymarzonego bobaska:)

Witam i trzymam kciuki 🙂 . Gdzie się leczysz? Powodzenia  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny pomóżcie, w sobotę ma być transfer a ja załapałam jakieś choróbsko, niedobrze mi i temperaturę mam, jak myślicie czy transfer dojdzie do skutku mimo to? 🤨

Zalecam stosowanie wszystkich dobrych rad przedstawionych na forum a będzie dobrze 😀. Przeziębienie 😷 minie do soboty. Będzie transfer, będziemy czekać na super wysoka betę 😃

Jutro mam dzień wolny i...  Od rana trzymam kciuki za wszystkie Laski, które szczególnie jutro będą tego potrzebowały 🤛✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
7 godzin temu, Madziallena31 napisał:

Wow dzięki, że mówisz, to naprawdę kombinują. Próbuje teraz wyszukać o dofinansowaniu do leków, kto się może na to załapać.

Madziallena 31Na leki łapią sie wszyscy o dobrym AMH ewentualnie opcja TSH . Ja leki mam refundowane na podstawie TSH. My na te chwilę wydaliśmy 9000 tyś A jeszcze transfer nie oplacony dopiero w czwartek w tym są leki, badania ,cala stymulacja i punkcja. Przechodzimy procedure w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ale to był ciężki dzień.. Dziś miałam wizytę, przyszły wyniki posiewu. Wyszły jakieś bakterie. Jutrzejszy transfer był zagrożony. Mon lekarz + drugi lekarz (ordynator) + Pani z laboratorium decydowali co przy tym wyniku robić. Ostatecznie transfer będzie. Dostałam antybiotyk. Bezpieczny. I w osłonie antybiotyku będą podane 2 zarodki. Szaleństwo... Dziś jeszcze miałam badanie kurczliwosci macicy. Nie ma wskazań do wlewu. Dużo dziś bylo emocji, dużo nerwów, stresu... Boję się. Wolałabym wiedzieć że jest wszystko ok. A tu takie przeciwności. Lekarze uspokoili nas, że nie ma ryzyka, w przeciwnym wypadku odradzaliby transfer. No nic, trzeba zaufać.

Trzymajcie kciuki. To nasze trzecie podejście i pierwszy raz 2 zarodki. Ja będę modlić się za Wasze bety. Piszcie, będę podnosić się na duchu Waszymi wynikami 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
32 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Zalecam stosowanie wszystkich dobrych rad przedstawionych na forum a będzie dobrze 😀. Przeziębienie 😷 minie do soboty. Będzie transfer, będziemy czekać na super wysoka betę 😃

Jutro mam dzień wolny i...  Od rana trzymam kciuki za wszystkie Laski, które szczególnie jutro będą tego potrzebowały 🤛✊

😘🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
23 minuty temu, Gość Ola napisał:

Ale to był ciężki dzień.. Dziś miałam wizytę, przyszły wyniki posiewu. Wyszły jakieś bakterie. Jutrzejszy transfer był zagrożony. Mon lekarz + drugi lekarz (ordynator) + Pani z laboratorium decydowali co przy tym wyniku robić. Ostatecznie transfer będzie. Dostałam antybiotyk. Bezpieczny. I w osłonie antybiotyku będą podane 2 zarodki. Szaleństwo... Dziś jeszcze miałam badanie kurczliwosci macicy. Nie ma wskazań do wlewu. Dużo dziś bylo emocji, dużo nerwów, stresu... Boję się. Wolałabym wiedzieć że jest wszystko ok. A tu takie przeciwności. Lekarze uspokoili nas, że nie ma ryzyka, w przeciwnym wypadku odradzaliby transfer. No nic, trzeba zaufać.

Trzymajcie kciuki. To nasze trzecie podejście i pierwszy raz 2 zarodki. Ja będę modlić się za Wasze bety. Piszcie, będę podnosić się na duchu Waszymi wynikami 🙂

 

Ola trzymam kciuki za Ciebie ✊✊🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×