Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Lexy
38 minut temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny, co radzicie w kwestii podania 1 lub 2 zarodkow? Nie daje mi to spokoju. Boje sie,ze zmniejszam swoje szanse na ciaze w moim wieku I stanie macicy. Gameta w Gdyni podobno bardzo sporadycznie podaje 2. Transfer juz za 2 tygodnie ( na sztucznym cyklu) . Doradzcie prosze lub podzielcie sie swoimi opiniami.

U mnie lekarz zalecał transfer jednego zarodka, bo tak jest bezpieczniej!, więc posluchaliśmy go i to był chyba strzał w 10 😊 w następny piątek ide na pierwsze USG.

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma lub miala miesniaki? Ja mam 3 mięsniaki z czego największy ma ok 3cm. Bardzo boję się ze mogę nie utrzymać ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Kiedys natknęłam sie na taką informację ze transfer dwóch zarodków  może zmniejszyć szanse na zajście w ciążę o ponad jedną czwartą, jeśli jeden z zarodków jest w gorszym stanie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ana
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

U mnie lekarz zalecał transfer jednego zarodka, bo tak jest bezpieczniej!, więc posluchaliśmy go i to był chyba strzał w 10 😊 w następny piątek ide na pierwsze USG.

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma lub miala miesniaki? Ja mam 3 mięsniaki z czego największy ma ok 3cm. Bardzo boję się ze mogę nie utrzymać ciąży...

Moja kolezanka miala duzo miesniakow najwiekszy 7cm lekarz jej powiedzial ze nigdy nie zajdzie w ciaze a zaszla nagle fakt po 7 latach staran ale sie udalo naturalnie i wszytsko bylo ok urodzila w terminie. 

Gratulacje super ze Ci sie udalo 🙂 jaki zarodek mialas transferowany? Za ktorym razem Ci sie udalo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, Gość Ola Ana napisał:

Moja kolezanka miala duzo miesniakow najwiekszy 7cm lekarz jej powiedzial ze nigdy nie zajdzie w ciaze a zaszla nagle fakt po 7 latach staran ale sie udalo naturalnie i wszytsko bylo ok urodzila w terminie. 

Gratulacje super ze Ci sie udalo 🙂 jaki zarodek mialas transferowany? Za ktorym razem Ci sie udalo? 

Dziękuję bardzo😘 pocieszylas mnie. Mialam podaną 5 dniową blastkę, to było moje pierwsze podejście, puki co udane 🙏🙏❤  pierwszą ciążę poroniłam dlatego trochę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Wiecie co sie dzieje z Majami? Wiem ze miała pierwsze USG w tym tyg. Mam nadzieję ze wszystko u niej dobrze ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Wiecie co sie dzieje z Majami? Wiem ze miała pierwsze USG w tym tyg. Mam nadzieję ze wszystko u niej dobrze ❤

Właśnie nic się nie odzywa 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziewczyny zrobiłam sikanca, jest druga kreska, bladziutka ale jest 😁

Jutro idę na betę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
4 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny zrobiłam sikanca, jest druga kreska, bladziutka ale jest 😁

Jutro idę na betę! 

Patrycja super wiadomosc! ❤ przypomnij który to dzień po transferze? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Lexy dziś 6 dpt 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny zrobiłam sikanca, jest druga kreska, bladziutka ale jest 😁

Jutro idę na betę! 

Kochana bardzo się cieszę i czekamy na wynik bety 🙂 hura 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 minutę temu, Zuzana napisał:

Kochana bardzo się cieszę i czekamy na wynik bety 🙂 hura 😘

Ja też się tak bardzo cieszę ale też tak bardzo się boję tej jutrzejszej bety 🤦‍♀️😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
4 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Lexy dziś 6 dpt 😊

Super! To bardzo szybko. Mi lekarz kazał zrobić dopiero po 2 tygodniach bo wtedy dopiero wynik jest pewny, ale też bęzie kusić wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Tak mnie natchnelo dziś na ten test bo czułam ciągle takie dziwne uderzenia gorąca i lekkie zawroty głowy, proszę trzymajcie jutro kciuki 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
11 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Lexy dziś 6 dpt 😊

Trzymam kciuki za jutrzejszą bete, na pewno bedzie dobrze. Daj znać jutro jaki wynik 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
1 godzinę temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny, co radzicie w kwestii podania 1 lub 2 zarodkow? Nie daje mi to spokoju. Boje sie,ze zmniejszam swoje szanse na ciaze w moim wieku I stanie macicy. Gameta w Gdyni podobno bardzo sporadycznie podaje 2. Transfer juz za 2 tygodnie ( na sztucznym cyklu) . Doradzcie prosze lub podzielcie sie swoimi opiniami.

Ja leczę się w Gamecie w Gdyni i mój lekarz powiedział, że nie praktykują podawania 2 zarodków. Ja miałam jeden podany, mimo, że byłam zdecydowana na 2, ze wzg na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja też się tak bardzo cieszę ale też tak bardzo się boję tej jutrzejszej bety 🤦‍♀️😁

Będziemy trzymać kciuki i zaraz pomodlę się. Czekam ze stresem jak na swój wynik. Jak Tobie potwierdzi sie będę miała większą  nadzieję u siebie 🙂 . Zrob jutro będziesz spokojniejsza 🙂 . Bo lekarz kazał w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja też się tak bardzo cieszę ale też tak bardzo się boję tej jutrzejszej bety 🤦‍♀️😁

Patrycja po transferze kazali brac jakies leki? Pytam z ciekawości bo potem ja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Tak, kazał w poniedziałek ale zrobię jutro i w poniedziałek powtórzę żeby zobaczyc czy przyrasta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Tak mnie natchnelo dziś na ten test bo czułam ciągle takie dziwne uderzenia gorąca i lekkie zawroty głowy, proszę trzymajcie jutro kciuki 🙏

Super Patrycja!!!! Trzymam kciuki z całego serca 🍀✊🏼🍀✊🏼 Wspaniała wiadomosc! Jest mocny jak ta szybko się pokazuje 😊😊😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Zuzana biorę duphaston 3x1, estrofem 3x1, luteine dopochwowa 2x2 i acard 75mg 😊

Po transferze brałam też sobie magnez i jadłam oczywiście ananasa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
2 minuty temu, malagosia napisał:

Super Patrycja!!!! Trzymam kciuki z całego serca 🍀✊🏼🍀✊🏼 Wspaniała wiadomosc! Jest mocny jak ta szybko się pokazuje 😊😊😊

Dzięki kochana, już wychodził z otoczki jak był transfer to może dlatego tak szybko, ale zobaczymy jeszcze jak beta wyjdzie, boję się jeszcze cieszyć 🤦‍♀️😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Tak, kazał w poniedziałek ale zrobię jutro i w poniedziałek powtórzę żeby zobaczyc czy przyrasta 😉

Masz rację:-) a teraz odpoczywaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ola Ana napisał:

Hej mialam transfer niedawno i chcialam aby podano 2 zarodki ale sie nie zgodzili poniewaz jestem przed 35 rokiem zycia i zarodki sa dobrej jakosci. Obawiaja sie ciazy blizniaczej ktora jest ryzykowna dlatego chca podawac 1 tak mi powiedziano. Moze porozmawiaj ze swoim lekarzem i sie zgodza. A ile masz zarodkow? Jak ocenione? 

Ja mam 43 lata I moje zamrozone zarodki sa klasy 4 AA ( 2szt. ) 4BA I 4BB. Trzy z nich 5dniowe I jeden 6dniowy.

56 minut temu, Gość Lexy napisał:

U mnie lekarz zalecał transfer jednego zarodka, bo tak jest bezpieczniej!, więc posluchaliśmy go i to był chyba strzał w 10 😊 w następny piątek ide na pierwsze USG.

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma lub miala miesniaki? Ja mam 3 mięsniaki z czego największy ma ok 3cm. Bardzo boję się ze mogę nie utrzymać ciąży...

 

Gratuluje Lexy. U mnie powodem odroczenia transferu byly miesniaki. Mam ich 6 I 2 a nich sa wpuklajace w macice co powoduja jej deformacje. Mialam usunity jeden I teraz bede podchodzic do transferu. Boje sie jak nie wiem...

Edytowano przez Mags1706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja też się tak bardzo cieszę ale też tak bardzo się boję tej jutrzejszej bety 🤦‍♀️😁

Patrycja to czekamy jutro razem!! 🙂 muszę sprawdzić czy u mnie przyrasta odpowiednio... też się boję strasznie 

Edytowano przez Kasiula616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny zrobiłam sikanca, jest druga kreska, bladziutka ale jest 😁

Jutro idę na betę! 

Patrycja, trzymam mocno ✊ za Ciebie. 

Wierzyc w swoj sukces to jego polowa. Uda sie !!! Bedziesz miala piekny prezent swiateczny dla calej rodziny 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kasiula616 napisał:

Patrycja to czekamy jutro razem!! 🙂 muszę sprawdzić czy u mnie przyrasta odpowiednio... też się boję strasznie 

Trzymam kciuki:-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziękuję Wam wszystkim, jesteście kochane 😘

Dam znać jutro jak beta 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Dziękuję Wam wszystkim, jesteście kochane 😘

Dam znać jutro jak beta 🙏

Powodzenia 😀 trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
44 minuty temu, Mags1706 napisał:

Ja mam 43 lata I moje zamrozone zarodki sa klasy 4 AA ( 2szt. ) 4BA I 4BB. Trzy z nich 5dniowe I jeden 6dniowy.

Gratuluje Lexy. U mnie powodem odroczenia transferu byly miesniaki. Mam ich 6 I 2 a nich sa wpuklajace w macice co powoduja jej deformacje. Mialam usunity jeden I teraz bede podchodzic do transferu. Boje sie jak nie wiem...

Będzie dobrze, musi być i nie ma innej opcji!! 😊 życzę Ci aby Twoje marzenia się spełniły. Wierzę ze każda z nas osiągnie swój upragniony cel ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Lexy napisał:

Będzie dobrze, musi być i nie ma innej opcji!! 😊 życzę Ci aby Twoje marzenia się spełniły. Wierzę ze każda z nas osiągnie swój upragniony cel ❤

Dziekuje bardzo I trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×