Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Lexy
55 minut temu, Ona2019 napisał:

Ja też takie mam dawki 😉ten sam doktorek, jak tam samopoczucie?? 

 

Nie martw się kochana trzymam kciuki żeby była piękna beta 😘

Dziękuję bardzo dobre 😊 mam nadzieje ze u Ciebie też. 11.12 jadę do kliniki na USG już nie mogę sie doczekać. Wcześniej idę 6.11 do swojego gina u siebie w mieście, mam nadzieję ze będzie juz coś widać 🙏

1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Ja miałam od 12.11 do 15.11 2x1 a od 16.11 do dnia transferu 3x1. Później zrobiłam badania prodesteronu i zwiększył mi lekarz do 3x2. Dzisiaj zrobiłam betę strasznie się boję 😞

Trzymam mocno kciuki za Ciebie 😘😘

20 minut temu, May1223 napisał:

Dziewczyny a czy każda z Was miała zlecone po transferze badanie poziomu progesteronu i estradiolu? U mnie zlecili tylko betę 15 dpt

Ja miałam progesteron i estradiol tylko w dniu transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Lexy napisał:

Dziękuję bardzo dobre 😊 mam nadzieje ze u Ciebie też. 11.12 jadę do kliniki na USG już nie mogę sie doczekać. Wcześniej idę 6.11 do swojego gina u siebie w mieście, mam nadzieję ze będzie juz coś widać 🙏

Trzymam mocno kciuki za Ciebie 😘😘

Ja miałam progesteron i estradiol tylko w dniu transferu.

Wszystko będzie dobrze zobaczysz teraz już musi nie ma innej opcji, ja jakoś jestem taka dziwnie spokojna, dobrze że mam dużo pracy to nie mam też czasu myśleć 😉ale nie ukrywam że wtorku nie mogę się doczekać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
21 minut temu, Ona2019 napisał:

Wszystko będzie dobrze zobaczysz teraz już musi nie ma innej opcji, ja jakoś jestem taka dziwnie spokojna, dobrze że mam dużo pracy to nie mam też czasu myśleć 😉ale nie ukrywam że wtorku nie mogę się doczekać 😁

😘 czekam razem z Tobą. Powiedz ile zarodków bedziesz mieć transferowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Lexy napisał:

😘 czekam razem z Tobą. Powiedz ile zarodków bedziesz mieć transferowanych?

Jeden zarodek z racji wieku mam 29 lat o będzie to 5 dniowa blastka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Ja miałam od 12.11 do 15.11 2x1 a od 16.11 do dnia transferu 3x1. Później zrobiłam badania prodesteronu i zwiększył mi lekarz do 3x2. Dzisiaj zrobiłam betę strasznie się boję 😞

Kasiu trzymamy kciuki✊ musi być dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Gratuluje!!! I pozytywnie zazdroszczę 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Super gratuluję 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
21 minut temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Kasiula gratulacje! Mały bobas czy bobasy? ładnie sie zagnieździł/-ły 😉 a wynik progesteronu moim zdaniem jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Izulka87 napisał:

Kasiula gratulacje! Mały bobas czy bobasy? ładnie sie zagnieździł/-ły 😉 a wynik progesteronu moim zdaniem jest ok. 

Izulka bobas 🙂

Boję się jeszcze bo opryszczka mi wyskoczyła, cholerka jakby nie miała kiedy... Wcześniej już miałam, także mam nadzieję że nie zaszkodzi bąbelkowi. W sobotę robię powtórkę bety. Oby przyroslo odpowiednio... Macie rację, kobiety takie jak my nie potrafią się cieszyć. Tylko się cały czas boją. 

Izulka Ty juz zaraz będziesz miała dzidzie w domku dobrze kojarzę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
54 minuty temu, Ona2019 napisał:

Jeden zarodek z racji wieku mam 29 lat o będzie to 5 dniowa blastka 😁

Ja tez mialam 5 dniową blastkę 😊 będzie dobrze, na pewno zostanie już z Tobą ❤

42 minuty temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Super!!! Gratulacje kochana 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Gratulacje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dziewczyny czy ktoras podchodzila do invitro z paciorkowcem gr b w wymazie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Super wiadomość 😀

Gratulacje kochana 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Lexy napisał:

Ja tez mialam 5 dniową blastkę 😊 będzie dobrze, na pewno zostanie już z Tobą ❤

Super!!! Gratulacje kochana 😘😘

Ja mam taką nadzieję że się zadomowi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Gratuluję serdecznie 👏

Wynik piękny, powala na kolana 😍 jakiej klasy blastke miałaś? 

Jak ja bym chciała taki piękny wynik zobaczyć w poniedziałek 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Kasiula super informacja 😍😍 gratuluje!!!! ♥️♥️♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Izulka bobas 🙂

Boję się jeszcze bo opryszczka mi wyskoczyła, cholerka jakby nie miała kiedy... Wcześniej już miałam, także mam nadzieję że nie zaszkodzi bąbelkowi. W sobotę robię powtórkę bety. Oby przyroslo odpowiednio... Macie rację, kobiety takie jak my nie potrafią się cieszyć. Tylko się cały czas boją. 

Izulka Ty juz zaraz będziesz miała dzidzie w domku dobrze kojarzę? 

Tak. Dobrze kojarzysz. W poniedziałek idę na planowana cesarke 😉 tak się cieszę że to już tak blisko 😉 a zarazem mam stres czy dam radę z takim maluchem... 

Niebawem skończy się stres związany z ciąża i zacznie nowy hehe. 

Także przygotuj się kasiula bo pewnie będziesz wariowac jak ja w ciąży... To chyba normalne u kobiet po procedurze in vitro... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Gratuluję serdecznie 👏

Wynik piękny, powala na kolana 😍 jakiej klasy blastke miałaś? 

Jak ja bym chciała taki piękny wynik zobaczyć w poniedziałek 🙏

Miałam blastke 6 dniową klasy 4AA. Trzymam kciuki za Ciebie i za Olę w poniedziałek. 🙂

Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa. 

Izulka, tak to już u nas jest kobiety staraczki maja przekichane. Czekamy na wieści jak już będziesz z maluszkiem w domu. I nic się nie martw ze wszystkim sobie poradzisz :*,

Jejku oby w sobotę beta była na odpowiednim poziomie... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
1 minutę temu, Kasiula616 napisał:

Miałam blastke 6 dniową klasy 4AA. Trzymam kciuki za Ciebie i za Olę w poniedziałek. 🙂

Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa. 

Izulka, tak to już u nas jest kobiety staraczki maja przekichane. Czekamy na wieści jak już będziesz z maluszkiem w domu. I nic się nie martw ze wszystkim sobie poradzisz :*,

Jejku oby w sobotę beta była na odpowiednim poziomie... 

 

Będzie zobaczysz. Masz taki super wynik że innej obcji nie widzę! 

Ja mialam w 10 dniu znacznie niższy wynik. Fakt że miałam transferowany 3 dniowy zarodek. 

Super że coraz więcej z nas zaczyna cieszyć się powodzeniem! Oby tak dalej! 

Także laski głowa do góry i niech grudzień będzie szczęśliwym miesiącem z samymi dobrymi wiadomościami! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

Dziś mam 3 dzień rozwoju swoich zarodków. Dostałam plik i średnio rozumie o co tam chodzi 😐 ale chyba złe nie jest.... jakby ktoras z Was wypowiedziała się na ten temat będę bardzo wdzięczna :).

Uzyskane zarodki:

1 -3/8
2 -2/8c

3 -1/M

4 -1/M

5 -1/M

6 -1/M

7 -1/M

8 -2/8

9 -1/8c


Kryteria oceny:
1/ Pierwsza cyfra to ocena jakościowa zarodka.
Skala 1-4 gdzie zarodek z oceną 1 jest najlepszy, 2 dobrej jakości, 3 średniej jakości,
4 zarodek zatrzymany w rozwoju.
2/Druga cyfra to liczba komórek w zarodku.
3/Litera "c" oznacza że zarodek kompaktuje (usiłuje przejść do następnego etapu rozwoju,moruli). Zjawisko to podnosi jakość zarodka.
4/ "fr x %" jest to określenie stopnia fragmentacji zarodka, zjawiska niekorzystnego, obniżającego jakość zarodka. Im wyższy odsetek fragmentacji tym jakość słabsza.
5/Zarodek oceniony jako "x/M" to morula. Skala ocen: 1 najlepsza, 2 dobra, 3 średnia, 4 słaba jakość.

 

kurcze tylko tak z tylu głowy mam te poronienia... ale wierze ze teraz się uda!!! 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malagosia napisał:

Czesc dziewczyny!

Dziś mam 3 dzień rozwoju swoich zarodków. Dostałam plik i średnio rozumie o co tam chodzi 😐 ale chyba złe nie jest.... jakby ktoras z Was wypowiedziała się na ten temat będę bardzo wdzięczna :).

Uzyskane zarodki:

1 -3/8
2 -2/8c

3 -1/M

4 -1/M

5 -1/M

6 -1/M

7 -1/M

8 -2/8

9 -1/8c


Kryteria oceny:
1/ Pierwsza cyfra to ocena jakościowa zarodka.
Skala 1-4 gdzie zarodek z oceną 1 jest najlepszy, 2 dobrej jakości, 3 średniej jakości,
4 zarodek zatrzymany w rozwoju.
2/Druga cyfra to liczba komórek w zarodku.
3/Litera "c" oznacza że zarodek kompaktuje (usiłuje przejść do następnego etapu rozwoju,moruli). Zjawisko to podnosi jakość zarodka.
4/ "fr x %" jest to określenie stopnia fragmentacji zarodka, zjawiska niekorzystnego, obniżającego jakość zarodka. Im wyższy odsetek fragmentacji tym jakość słabsza.
5/Zarodek oceniony jako "x/M" to morula. Skala ocen: 1 najlepsza, 2 dobra, 3 średnia, 4 słaba jakość.

 

kurcze tylko tak z tylu głowy mam te poronienia... ale wierze ze teraz się uda!!! 
 

Masz wspaniałe zarodki. Tak myślę z tego co wnioskoluje po tej legendzie 🙂 będzie dobrze. Bardzo dużo ich masz gratuluję 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Gratuluję 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny Progesteron 41,1ng/ml beta 332mlU/ml!!!!!!!!! Nie wierzę!!!!! 10dpt

Kochane a progesteron możecie mi powiedzieć jaki mialyscie mniej więcej w tych dniach? Już napisałam do lekarza ale wiecie jak jest... 🙂 ale się trzesę cała 

Brawo, brawo, brawo🤰. Gratuluję😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiula gratuluję Ci z całego serca. Tym większy jest mój smutek, że wciaz gratuluję innym a sama zaliczam porażki..

Nie wytrzymałam i dziś pojechałam zbadać betę. 8dpt dwoch zarodków (5-dniowy i 6-dniowy) beta 1,4. Nie liczę na cud. Raczej spodziewam się w weekend miesiączki. Beta może być jeszcze nawet efektem Pregnylu z dnia transferu..

Wpadłam w jakąś histerię, serce pękło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ola_ napisał:

Kasiula gratuluję Ci z całego serca. Tym większy jest mój smutek, że wciaz gratuluję innym a sama zaliczam porażki..

Nie wytrzymałam i dziś pojechałam zbadać betę. 8dpt dwoch zarodków (5-dniowy i 6-dniowy) beta 1,4. Nie liczę na cud. Raczej spodziewam się w weekend miesiączki. Beta może być jeszcze nawet efektem Pregnylu z dnia transferu..

Wpadłam w jakąś histerię, serce pękło... 

O nie... 😞 ale 8 dpt to może dopiero startuje... Może jeszcze będzie dobrze zrób jeszcze w sobotę... Trzymam mocno za rękę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kasiula616 napisał:

O nie... 😞 ale 8 dpt to może dopiero startuje... Może jeszcze będzie dobrze zrób jeszcze w sobotę... Trzymam mocno za rękę 😘

Nie będę wariować.. Jestem na naturalnym cyklu, miesiączka wypada sobota-niedziela. Jeśli nie przyjdzie, to w poniedziałek zrobię betę tak jak było zaplanowane. Ale zamalo mnie to... 3 transfery... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Czesc dziewczyny!

Dziś mam 3 dzień rozwoju swoich zarodków. Dostałam plik i średnio rozumie o co tam chodzi 😐 ale chyba złe nie jest.... jakby ktoras z Was wypowiedziała się na ten temat będę bardzo wdzięczna :).

Uzyskane zarodki:

1 -3/8
2 -2/8c

3 -1/M

4 -1/M

5 -1/M

6 -1/M

7 -1/M

8 -2/8

9 -1/8c


Kryteria oceny:
1/ Pierwsza cyfra to ocena jakościowa zarodka.
Skala 1-4 gdzie zarodek z oceną 1 jest najlepszy, 2 dobrej jakości, 3 średniej jakości,
4 zarodek zatrzymany w rozwoju.
2/Druga cyfra to liczba komórek w zarodku.
3/Litera "c" oznacza że zarodek kompaktuje (usiłuje przejść do następnego etapu rozwoju,moruli). Zjawisko to podnosi jakość zarodka.
4/ "fr x %" jest to określenie stopnia fragmentacji zarodka, zjawiska niekorzystnego, obniżającego jakość zarodka. Im wyższy odsetek fragmentacji tym jakość słabsza.
5/Zarodek oceniony jako "x/M" to morula. Skala ocen: 1 najlepsza, 2 dobra, 3 średnia, 4 słaba jakość.

 

kurcze tylko tak z tylu głowy mam te poronienia... ale wierze ze teraz się uda!!! 
 

wygląda na to że jest dobrze, a nawet bardzo dobrze! Małgosia przecież jesteś w rękach specjalistów. Musisz uwierzyć, że w końcu się uda! A teraz jak widać wszystko jest na dobrej drodze. Trzymaj się kochana! Małgosia napisz mi proszę kiedy podpisuje sie umowę? Kurcze zastanawiam się tak dokładnie jak te wszystkie papiery wyglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

wygląda na to że jest dobrze, a nawet bardzo dobrze! Małgosia przecież jesteś w rękach specjalistów. Musisz uwierzyć, że w końcu się uda! A teraz jak widać wszystko jest na dobrej drodze. Trzymaj się kochana! Małgosia napisz mi proszę kiedy podpisuje sie umowę? Kurcze zastanawiam się tak dokładnie jak te wszystkie papiery wyglądają. 

Jak otrzymasz kwalifikacje a nawet już wizytę przed nią dostajesz umowę :). Żeby zabrać do domu, przeczytać i wypełnić z mężem. Co do kosztów to ja pytałam jeszcze o wszystko panie pielęgniarki. Tylko wiesz - kwoty nie pozna się nigdy dokładnej na początku bo trzeba zobaczyć ile będzie zarodków, ile będzie się mrozić itp. Ale ogólnie panie pielęgniarki przed wizyta jak zapraszają do siebie to spokojnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania :).  Ja miałam dwie umowy bo jeszcze o ten PGS. Ale na spokojnie wszystko jest tam czytelnie wypisane :).

 

kto Cię prowadzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
5 minut temu, malagosia napisał:

Jak otrzymasz kwalifikacje a nawet już wizytę przed nią dostajesz umowę :). Żeby zabrać do domu, przeczytać i wypełnić z mężem. Co do kosztów to ja pytałam jeszcze o wszystko panie pielęgniarki. Tylko wiesz - kwoty nie pozna się nigdy dokładnej na początku bo trzeba zobaczyć ile będzie zarodków, ile będzie się mrozić itp. Ale ogólnie panie pielęgniarki przed wizyta jak zapraszają do siebie to spokojnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania :).  Ja miałam dwie umowy bo jeszcze o ten PGS. Ale na spokojnie wszystko jest tam czytelnie wypisane :).

 

kto Cię prowadzi???

doc Milewicz. Znasz Go może? Ja u dr leczę się już długo i On też tam pracuje dlatego akurat ta klinika no i mam do Niego zaufanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×