Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

15 minut temu, Keffy napisał:

Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza i transferu w tym cyklu nie będzie... Będę mieć robiona histeroskooie aby zobaczyć w czym jest Przyczyn nie udanego transferu. Tak więc walczę dalej choć strasznie obawiam się tego badania... 

Kochana jestesmy z Tobą. Dobrze że nadają, dociekają jaka jest przyczyna. Dzięki temu jak będą wiedzieć co i jak to zaleczą, a transfer będzie udany 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zuzana napisał:

Kochana jestesmy z Tobą. Dobrze że nadają, dociekają jaka jest przyczyna. Dzięki temu jak będą wiedzieć co i jak to zaleczą, a transfer będzie udany 😘

Dzięki ☺️ no właśnie lekarz powiedział że nie chce tracić kolejnego zarodka i chce to sprawdzić. Ale pozytywne jest to że mam jeszcze 3 zarodku  1 blastocyste i 2 trzy dniowe. Więc musi coś z tego wyjść prędzej czy później 😅

Edytowano przez Keffy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Ola to wytrzymała jesteś ze tak długo czekasz z beta ☺️ lekarz Ci tak zalecił? Bo to będzie Twój 12dpt?

Moj mi powiedział że 9dpt mogę już spokojnie robić, jak byłam w ciąży z córką to robiłam 10dpt i beta była już 260 ☺️

Mi lekarz mówił że 10dpt, ale ze to wypadło w sobotę, to ustalił badanie i wizytę na poniedziałek. Czyli 12 dpt. Wariuje już... Zastanawiam się, czy nie zrobić bety przed weekendem, w piątek. Oszaleję.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

Dziewczyny wyszła mi opryszczka na ustach. W grudniu mam mieć stymulację. Myślicie, że to może być jakiś problem? Czy ja już warjuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Keffy napisał:

Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza i transferu w tym cyklu nie będzie... Będę mieć robiona histeroskooie aby zobaczyć w czym jest Przyczyn nie udanego transferu. Tak więc walczę dalej choć strasznie obawiam się tego badania... 

Keffy spokojnie 🙂 ja miałam zabieg histeroskopi. Jest pod znieczuleniem i nic nie boli pózniej. Wiec niemasz czego się obawiać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
34 minuty temu, Keffy napisał:

Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza i transferu w tym cyklu nie będzie... Będę mieć robiona histeroskooie aby zobaczyć w czym jest Przyczyn nie udanego transferu. Tak więc walczę dalej choć strasznie obawiam się tego badania... 

Bardzo ważne aby nie tracić szans. Myślę, że warto poczekać i mieć większe szanse. Keffy wiesz, że my kobiety mamy sił ponad miarę więc i histeroskopie przetrwasz dla upragnionego celu. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Keffy napisał:

Dzięki ☺️ no właśnie lekarz powiedział że nie chce tracić kolejnego zarodka i chce to sprawdzić. Ale pozytywne jest to że mam jeszcze 3 zarodku  1 blastocyste i 2 trzy dniowe. Więc musi coś z tego wyjść prędzej czy później 😅

Napeweno wyjdzie i to u kazdej z nas. Ja czekam ba kwiecień, maj bo wtedy zaczniemy z dofinansowania procedurę. Z tej co mieliśmy 1 zarodek ktory się nie przyjął:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

Małagosia daj znać jak będziesz miała jakieś wieści. Kibicuję Ci z całych sił, tym bardziej, że leczymy się w tym samym miejscu. Twoje powodzenie to też szansa dla mnie. Jak wogóle się czujesz? Trzymam kciuki za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
2 minuty temu, Zuzana napisał:

Napeweno wyjdzie i to u kazdej z nas. Ja czekam ba kwiecień, maj bo wtedy zaczniemy z dofinansowania procedurę. Z tej co mieliśmy 1 zarodek ktory się nie przyjął:-(

Zuzanna a jaki jest problem u Ciebie? Przepraszam jak pisałaś ale tyle nas tu że nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Akszeinga napisał:

Zuzanna a jaki jest problem u Ciebie? Przepraszam jak pisałaś ale tyle nas tu że nie pamiętam...

Bo nie da się wszystkiego zapamiętać. Mąż ma słabe nasienie. A ja obnizone AMH 0.93. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 minutę temu, Zuzana napisał:

Bo nie da się wszystkiego zapamiętać. Mąż ma słabe nasienie. A ja obnizone AMH 0.93. 

A tak, teraz pamiętam Twoje wpisy. Kwiecień szybko przyjdzie ani się obejrzysz. Ważne że masz na co czekać. W końcu musi być dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Dziewczyny wyszła mi opryszczka na ustach. W grudniu mam mieć stymulację. Myślicie, że to może być jakiś problem? Czy ja już warjuje?

Ja tez tak kochana wariowalam 2 dni temu. 5dpt wyskoczyła mi na wadze opryszczka. Myślałam że oszaleję z niepokoju. Ale całe szczęście ta opryszczka nie jest groźna jeśli już wcześniej Ci wyskakiwala. Najgorzej jeśli to pierwszy raz. Wtedy na pewno musisz się wstrzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 godzinę temu, Keffy napisał:

Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza i transferu w tym cyklu nie będzie... Będę mieć robiona histeroskooie aby zobaczyć w czym jest Przyczyn nie udanego transferu. Tak więc walczę dalej choć strasznie obawiam się tego badania... 

Dobra decyzja z histeroskopia. Też miałam po pierwszym nieudanym transferze. Nie masz się czego obawiac - będziesz spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Akszeinga napisał:

Małagosia daj znać jak będziesz miała jakieś wieści. Kibicuję Ci z całych sił, tym bardziej, że leczymy się w tym samym miejscu. Twoje powodzenie to też szansa dla mnie. Jak wogóle się czujesz? Trzymam kciuki za Ciebie!!!

Akszeinga czekam dziś na meila od nich jak sytuacja z małymi :). Dam znać. Czuje się już lepiej. Mam jakimi jeszcze troszkę obolałe ale jest Ok. Teraz przez 10dni biorę duphaston ma wyciszenie ich właśnie. Cudownego dnia i będę dawać znać 😘🍀🍀🍀✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziewczyny, 

Wasi mężowie używają jakiś suplementów na poprawę nasienia ?? Jeśli tak to jakich i czy jest poprawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny, 

Wasi mężowie używają jakiś suplementów na poprawę nasienia ?? Jeśli tak to jakich i czy jest poprawa??

Bierze lek na receptę. Poza nim wit D, cynk plus Selen to jest jedna tabletka do tego wit C. Ograniczył kawę tylko 2 dziennie.  Rzucił fajki i pomimo ze i tak ma kiepskie nasienie to jest lepsze niż półtora roku temu jak pierwszy raz zrobił. Zawszeto coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny, 

Wasi mężowie używają jakiś suplementów na poprawę nasienia ?? Jeśli tak to jakich i czy jest poprawa??

Mój bral Profertil 1.5 miesiąca, ilość i ruchliwość poszła w górę, morfologia nie ale sam lekarz powiedziała że to trzeba suplementowac co najmniej 3 miesiące żeby były efekty w morfologii, niestety cena jest kosmiczna 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny jakie mialyscie dawki luteiny przed transferem?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
55 minut temu, Ona2019 napisał:

Cześć dziewczyny jakie mialyscie dawki luteiny przed transferem?? 

Luteina dopochwowo 3x1 i duphaston 3x1 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Ona2019 napisał:

Cześć dziewczyny jakie mialyscie dawki luteiny przed transferem?? 

Ja miałam od 12.11 do 15.11 2x1 a od 16.11 do dnia transferu 3x1. Później zrobiłam badania prodesteronu i zwiększył mi lekarz do 3x2. Dzisiaj zrobiłam betę strasznie się boję 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Ona2019 napisał:

Cześć dziewczyny jakie mialyscie dawki luteiny przed transferem?? 

Hej ja 5 dni przed transferem miałam 2x 1  luteinę dopochwowo dopiero od dnia transferu weszłam na 3x2 i doustnie i dopochwowo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Lexy napisał:

Luteina dopochwowo 3x1 i duphaston 3x1 😘 

Ja też takie mam dawki 😉ten sam doktorek, jak tam samopoczucie?? 

 

4 minuty temu, Kasiula616 napisał:

Ja miałam od 12.11 do 15.11 2x1 a od 16.11 do dnia transferu 3x1. Później zrobiłam badania prodesteronu i zwiększył mi lekarz do 3x2. Dzisiaj zrobiłam betę strasznie się boję 😞

Nie martw się kochana trzymam kciuki żeby była piękna beta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
12 minut temu, Kasiula616 napisał:

Ja miałam od 12.11 do 15.11 2x1 a od 16.11 do dnia transferu 3x1. Później zrobiłam badania prodesteronu i zwiększył mi lekarz do 3x2. Dzisiaj zrobiłam betę strasznie się boję 😞

Trzymam mocno kciuki aby była wysoka 😊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, malagosia napisał:

Keffy spokojnie 🙂 ja miałam zabieg histeroskopi. Jest pod znieczuleniem i nic nie boli pózniej. Wiec niemasz czego się obawiać 🙂 

Uff... Dziękuję trochę jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kasiula616 napisał:

Ja miałam od 12.11 do 15.11 2x1 a od 16.11 do dnia transferu 3x1. Później zrobiłam badania prodesteronu i zwiększył mi lekarz do 3x2. Dzisiaj zrobiłam betę strasznie się boję 😞

Kasiula będzie dobrze. Trzymam kciuki!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewuszki... Mało się tu udzielam ale jestem z każdą z Was i mocno trzymam za rękę... Chyba poczekam na męża jak wróci z pracy, żeby wyniki sprawdzić. To nasz drugi transfer. Mamy jeszcze jednego bąbelka na feriach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a czy każda z Was miała zlecone po transferze badanie poziomu progesteronu i estradiolu? U mnie zlecili tylko betę 15 dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, May1223 napisał:

Dziewczyny a czy każda z Was miała zlecone po transferze badanie poziomu progesteronu i estradiolu? U mnie zlecili tylko betę 15 dpt

U mnie tylko Progesteron co trzy dni. W razie za niskiego lekarz powinien zwiększyć dawkę luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kasiula616 napisał:

U mnie tylko Progesteron co trzy dni. W razie za niskiego lekarz powinien zwiększyć dawkę luteiny

Ok dzięki. Żałuję ze wybrałam akurat ta klinikę jednak zrobiłam to z polecenia mojego ginekologa. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale jak porównuje Wasz kontakt z lekarzem i zainteresowanie to jestem zdziwiona 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, Ona2019 napisał:

Cześć dziewczyny jakie mialyscie dawki luteiny przed transferem?? 

Cykl sztuczny 3×1 do transferu dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×