Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Dziękuję Wam wszystkim, jesteście kochane 😘

Dam znać jutro jak beta 🙏

Wiedziałam że to będzie właśnie Ten Jedyny! Cudowna wiadomość. Trzymam kciuki i czekamy tylko na dobre wieści! Nie ma innej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
23 godziny temu, Gość Ola napisał:

Hej dziewczyny ja tez jestem z endomedrioza mialam raz laparoskopie i okazalo sie ze mialam torbiel czekoladowa czyli endonedrioza,poza ta torbiela nic wiecej nie bylo. Ogolnie lekarze podejrzewaja zespol Luf ktory czesto jest przy tej chorobie. Nigdy nie udalo mi sie zajsc naturalnie w ciaze jestem po 2 juz transferze 8dpt robilam bete ale jeszcze nic nie bylo wiec pewnie klapa.... jak u Was zdiagnozowali endomedrioze?

Mnie zdiagnozowali na stole operacyjnym po rozcięciu mnie do operacji wyrostka. Okazało się że wyrostek zdrowy a crp roslo jak szalone! Zaczeli szukac i zobaczyli ma lewym jajniku torbiel czekoladową rozlaną juz po częsci a na prawym zespól policystycznych jajników. Po tej operacji miałam tyle zrostów że 5 lat później kolejny lekarz ledwo zrobił mi laparoskopie. Taka pajęczyna we mnie była.. Ale podali mi hyalobarier  i chyba jest ok pod tym względem. Niestety aktualnie (czyli po 2 latach od laparoskopii ) mam na prawym jajniku jakąś torbielkę która nie rośnie ale dziś byłam na wizycie i wykryli mi na lewym nową torbiel. Załamka po prostu 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
6 godzin temu, Gość Akszeinga napisał:

Moje amh 0.55, jedyne pocieszenie że TSH i FSH w miarę ok. Mam bardzo zniszczone jajniki przez operacje. To będzie moje pierwsze in vitro. A Ty jakie masz amh? 

A jaka jesy norma? Teraz nie pamiętam ale mam poniżej normy. Bodajże 0.64 . Tsh na poziomie 2.0 to chyba nie  jest źle.  Fsh też w  porządku. Ale widzę że U mnie nie działa w ogóle lewy jajnik po pierwszej operacji. Chyba za bardzo mi go wycieli (nie robił tego ginekolog tylko zwykły chirurg) . Jedyne co to torbiel teraz mam na tym jajniku. Moja jedyna szansa to prawy jajnik.  A jajowody oczywiście niedrozne.. 🤦‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
5 godzin temu, Gość Ola Ana napisał:

Dziewczyny czy ktoras z Was miala zabieg histeroskopi z wycinkiem,wlasnie dostalam takie zlecenie od lekarza po nieudanym transferze...

Ja miałam w sierpniu histeroskopię przed 1 transferem. Powodem było nagłe plamienie-miesiączka w środku cyklu. Bardzo się cieszę że zrobiłam to badanie bo wyszły mi polipy. Na szczęście nie endometrialne. Ale usunęli mi je. Gdybym podeszła do transferu bez histeroskopii to wtedy ma pewno szansa powodzenia zmalałaby do minimum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ana
58 minut temu, Gość Paulina napisał:

Mnie zdiagnozowali na stole operacyjnym po rozcięciu mnie do operacji wyrostka. Okazało się że wyrostek zdrowy a crp roslo jak szalone! Zaczeli szukac i zobaczyli ma lewym jajniku torbiel czekoladową rozlaną juz po częsci a na prawym zespól policystycznych jajników. Po tej operacji miałam tyle zrostów że 5 lat później kolejny lekarz ledwo zrobił mi laparoskopie. Taka pajęczyna we mnie była.. Ale podali mi hyalobarier  i chyba jest ok pod tym względem. Niestety aktualnie (czyli po 2 latach od laparoskopii ) mam na prawym jajniku jakąś torbielkę która nie rośnie ale dziś byłam na wizycie i wykryli mi na lewym nową torbiel. Załamka po prostu 😞

Biedna 😔 to pewnie mialas wtedy skret torbieli i sie rozlala. A moze te co masz teraz to takie tzw proste i sie same wchlona. Lekarz Ci opisal jakie one moga byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ana
55 minut temu, Gość Paulina napisał:

Ja miałam w sierpniu histeroskopię przed 1 transferem. Powodem było nagłe plamienie-miesiączka w środku cyklu. Bardzo się cieszę że zrobiłam to badanie bo wyszły mi polipy. Na szczęście nie endometrialne. Ale usunęli mi je. Gdybym podeszła do transferu bez histeroskopii to wtedy ma pewno szansa powodzenia zmalałaby do minimum..

Moze niech lepiej sprawdza przed nastepnym transferem. Na usg nic nie widac zeby cos tam bylo ale nigdy nie wiadomo moze zrosty czy polipy i juz jest utrudnienie. Wczesniej mialam zabieg ale kolposkopie bo cytologia zla wychodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Dziewczyny gratuluję tym co się udało 😍Trzymam kciuki za te które nadal dzielnie walczą 😘 jestem z wami prawie codziennie, ale już się tak nie udzielam 🤷 czekam na info od Iryzki i Majami, martwi mnie że się nie odzywają ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Patrycja i Kasiula616

Trzymam kciuki dziś za piękne bety i czekamy na info 😊✊✊🌱🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Iwonkja napisał:

Patrycja i Kasiula616

Trzymam kciuki dziś za piękne bety i czekamy na info 😊✊✊🌱🥑

Ja się dziewczynki dołączam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zuzana napisał:

Ja się dziewczynki dołączam 😘

No to ja rowniez dolaczam sie do kciukow za wysokie bety. 

Dziewczynki, o ktorej testujecie? 😘

Edytowano przez Mags1706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Krew już oddana o 7 rano bo nie mogłam spać 😁

W drodze powrotnej zajechałam po jeszcze jeden test i dziś już druga kreska bardzo wyraźna 😊

Teraz czekam na wyniki bety, mają być do 15.🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Krew już oddana o 7 rano bo nie mogłam spać 😁

W drodze powrotnej zajechałam po jeszcze jeden test i dziś już druga kreska bardzo wyraźna 😊

Teraz czekam na wyniki bety, mają być do 15.🙏

To bardzo szybko sikaniec Ci wyszedł! 😀 widać twardy zawodnik Ci się trafił i szybko się zadomowil😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
9 godzin temu, Gość Ola Ana napisał:

Biedna 😔 to pewnie mialas wtedy skret torbieli i sie rozlala. A moze te co masz teraz to takie tzw proste i sie same wchlona. Lekarz Ci opisal jakie one moga byc?

Wiesz co nie wiem co miałam, nigdy bym nie pomyślała że to od jajników. Bo w lewym się rozlało A bolało mnie po prawej stronie typowo jak by to było od wyrostka i taka tez byla diagnoza. W tym kiedunku mnie rozkroili..

Mam nadzieję że to zwyczajne torbiele i że się wchłoną ale mój organizm jest dziwny i w 2016 też jak mi się torbiel zrobiła to była to prosta torbiel ale to czasu nie dało jej się wyleczyć i miałam w 2017 laparoskopie. I niby prosta a nic nie było w stanie jej wchłonąć czy wysuszyc.. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Patrycja , Kasiula , będą piękne wyniki 😊 nie może być inaczej ❤✊✊✊🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Krew już oddana o 7 rano bo nie mogłam spać 😁

W drodze powrotnej zajechałam po jeszcze jeden test i dziś już druga kreska bardzo wyraźna 😊

Teraz czekam na wyniki bety, mają być do 15.🙏

Czyli dziś już świętujemy razem z Tobą. Każda pozytywna beta jest dla nas pozostałych staraczek nadzieją na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Krew już oddana o 7 rano bo nie mogłam spać 😁

W drodze powrotnej zajechałam po jeszcze jeden test i dziś już druga kreska bardzo wyraźna 😊

Teraz czekam na wyniki bety, mają być do 15.🙏

Super wiadomość! Czyli o 15 czekamy tylko na wysokość bety 😉 bo bobas już na bank porządnie zadomowil się w twoim brzuszku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
23 godziny temu, Ola_ napisał:

Beta nie drgnęła nigdy. Nie doszło do implantacji. Tzn miałam zawsze zastrzyk z Pregnylu, więc przy pierwszych weryfikacjach beta była wyższa, ale to był efekt leku. Po drugim nieudanym transferze mialam badanie receptywności endometrium, badanie subpopulacji limfocytów, test UMA. Wszystko wychodziło ok. Lekarz dopatruje się przyczyny w samych zarodkach. Mają słabe otoczki, więc mają mniejsze szansę implantacji. Embriolog też to potwierdził. Jednak wszyscy twierdzą, że i słabsze zarodki się imolantują więc to trochę loteria. Nie wiem.. Mam wrażenie że nie mają już na nas pomysłu.. Zobaczymy czego się dowiemy na wizycie w poniedziałek. 

Skoro  słabiej się implantuja to może nacięcie otoczki ??? Wątpię, żeby aż 3 transfery i wszystko przez zarodki skoro ładnie się rozwijają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
18 godzin temu, Gość olaaaa napisał:

Cześć dziewczyny. Wczoraj miałam transfer, dzisiaj obudziłam się z bólem gardła... obawiam się, że może to spowodować niepowodzenie....  Odnośnie świąt chyba każda z nas ma podobnie i każda z nas marzy, że kolejne święta będą już z maluszkiem lub w oczekiwaniu na maluszka... to był by najpiękniejszy prezent.

Olaaa niekoniecznie organizm oslabiony to łatwiej o implantacje . Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
17 godzin temu, Gość Iwonkja napisał:

Dziewczyny mam takie pytanie, do crio w której dobie są zamrażane zarodki?  Czy to wszystko zależy od lekarza i kliniki? 

A nie uzgodniliscie z kekarzem jakie chcecie mieć  podawane?? Dziwne. Czasami to zależy od tego jak się rozwijają.  Ale ja osobiście uwazam ,że warto hodować do 5 doby. 3 pierwsze dni za rozwój odpowoada komorka jajowa w 4 dniu włączą się dopiero genetyka z plemnika.  A u nas problem z nasieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze bety!!! 😘 ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dzięki Dziewczyny za kciuki. 

Kasiula o której będziesz miała wynik?? 

Trzymam za nas ✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

A nie uzgodniliscie z kekarzem jakie chcecie mieć  podawane?? Dziwne. Czasami to zależy od tego jak się rozwijają.  Ale ja osobiście uwazam ,że warto hodować do 5 doby. 3 pierwsze dni za rozwój odpowoada komorka jajowa w 4 dniu włączą się dopiero genetyka z plemnika.  A u nas problem z nasieniem

Dzięki. Do crio będziemy podchodzić pierwszy raz. Jeśli będzie oczywiście co zamrozic. Poprzednim razem mieliśmy tylko jeden zarodek podany na świeżo. Teraz punkcja w styczniu jeśli wszystko pójdzie dobrze. Więc jeszcze nie rozmawialiśmy w której dobie mrozimy, a chciałam popytać jak według Was najlepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Dzięki Dziewczyny za kciuki. 

Kasiula o której będziesz miała wynik?? 

Trzymam za nas ✊✊✊✊

Sprawdzam co pięć minut. A teraz jeszcze jakiś błąd wyskoczył. Ostatnio miałam o 13 30 wynik.... Ale się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
16 minut temu, Kasiula616 napisał:

Sprawdzam co pięć minut. A teraz jeszcze jakiś błąd wyskoczył. Ostatnio miałam o 13 30 wynik.... Ale się denerwuje

Ja też ciągle sprawdzam i też się strasznie denerwuje 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, powiedzcie mi czy po stymulacji/punkcji? Tez Was tak bolały piersi??? 😐 mnie mocno bolą... i się zastanawiam czy to normalne. Czy to po zastrzykach? Po punkcji?  Czy po duphastonie który teraz biorę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malagosia napisał:

Dziewczyny, powiedzcie mi czy po stymulacji/punkcji? Tez Was tak bolały piersi??? 😐 mnie mocno bolą... i się zastanawiam czy to normalne. Czy to po zastrzykach? Po punkcji?  Czy po duphastonie który teraz biorę? 

Mnie bardzo bolały. Dopiero kilka dni po transferze przestały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×