Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

7 minut temu, Mags1706 napisał:

Beta, w ktorej klinice podchodzicie do in vitro?

Ja zazwyczaj lece z UK do Gdanska I albo zostaje w Gdyni w hotelu blisko kliniki lub jade do mojego Taty I tam sie zatrzymuje ale to 150 km od Gdyni wiec tez nie jest idealnie. W UK pracuje jako nauczyciel w szkole specjalnej. Mam bardzo duzy problem bo nauczyciel NIE moze wziac urlopu kiedy chce. Zostaje tylko termin ferii  a tego za wiele nie ma, zeby zgrac to z transferem.  Jest bardzo ciezko I bardzo drogo,  szczegolnie ze wszystkie leki sa na 100%... 

Beta napisz jak Ty sobie z tym radzisz 😘

Ja jestem dopiero na samym początku drogi. Na początku lutego zacznę brać tabletki anty i pod koniec lutego idę na wizytę do invikty w Gdańsku. Sama jeszcze nie wiem jak to wszystko uda się zorganizować ale mój dr mówi, że damy radę. 

Tymi lekami trochę się martwię bo dochodzą mnie słuchy, że bez refundacji są mega drogie. Ciekawe czy mój gin. w DE będzie mógł mi na coś przepisać receptę że zniżka... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Tunessia dzięki, że mnie wspierasz 💋. Jak będzie po dam znać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Beta napisał:

Ja jestem dopiero na samym początku drogi. Na początku lutego zacznę brać tabletki anty i pod koniec lutego idę na wizytę do invikty w Gdańsku. Sama jeszcze nie wiem jak to wszystko uda się zorganizować ale mój dr mówi, że damy radę. 

Tymi lekami trochę się martwię bo dochodzą mnie słuchy, że bez refundacji są mega drogie. Ciekawe czy mój gin. w DE będzie mógł mi na coś przepisać receptę że zniżka... 

 

U mnie w Anglii nic nie mozna zalatwic ani zakombinowac z lekami, a sa one na prawde drogie bez znizek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ona 2019❤️

Beta a czemu nie masz refundacji ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Ona 2019❤️

Beta a czemu nie masz refundacji ???

 

Nie mam ubezpieczenia w Polsce, mieszkam od 12 lat w Niemczech, ale nam fajnego gina w DE więc jak tylko będzie mógł to mi na pewno coś wypisze. Pytanie czy będzie mógł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
10 godzin temu, Gość Anana napisał:

Hej dziewczyny, wiecie czy jest możliwość transportu mrozaczków z fr do pl? Bardzo mnie to interesuje bo chcemy wrócić z mężem na stałe do pl a nie chcemy zostawiać tu naszych czterech ❄️

Cześć Anana ! Jak Ty się czujesz ? 😊 miło Cię widzieć 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość kaja napisał:

Dziękuję 🙂 Nie mogę się doczekać a zarazem boje się czy wszystko jest dobrze.

Jutro na 14:30 to będzie 25 dpt a u Ciebie ?  Mam nadzieję że obie zobaczymy piękny widok naszych maluchów ❤️ jakie to musi być wzruszające 🤗

U mnie jeszcze nie widać mam przyjść za tydzień 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
6 minut temu, Izka87 napisał:

U mnie jeszcze nie widać mam przyjść za tydzień 😔

A ktory to Twoj dzien po transferze? Spokojnie na pewno wszystko jest dobrze, moze maluch potrzebuje troszkę wiecej czasu żeby się pokazać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zuzana napisał:

Sylwia Luna ma rację.  Zobacz nasi mężowie badają się. Uczestniczą w tym. A moja kolezanka naeet nie mogła zaczać badania bo jej maż nie chciał zrobić badania nasienia nawet. Moze mąz tak to przezywa w sobie. Kochana mysl pozytywnie, jak coś wypłakuj się nam :-*

Ja też mam bardzo skrytego męża, ktoś mógłby pomyśleć, że mu nie zależy bo na wizyty chodzę zawsze sama, a w domu nie bardzo chce o tym rozmawiać i uważa, że się niepotrzebnie nakręcam. Ale wiem, że to mechdnizm obronny, on cierpi razem ze mna tak naprawdę, bo bardzo chce mieć dziecko. Wszystkie badania zrobił, płaci bez mrugnięcia okiem, po prostu nie potrafi pokazać emocji i zaangażowania. Ja tez większość ogarniam. Z drugiej strony może jedna osoba musi być spokojna i opanowana bo inaczej obojd zwariujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Lexy napisał:

A ktory to Twoj dzien po transferze? Spokojnie na pewno wszystko jest dobrze, moze maluch potrzebuje troszkę wiecej czasu żeby się pokazać 😘

To mój 23dpt miałam podanego 3dniowego zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .Iness napisał:

Ja też mam bardzo skrytego męża, ktoś mógłby pomyśleć, że mu nie zależy bo na wizyty chodzę zawsze sama, a w domu nie bardzo chce o tym rozmawiać i uważa, że się niepotrzebnie nakręcam. Ale wiem, że to mechdnizm obronny, on cierpi razem ze mna tak naprawdę, bo bardzo chce mieć dziecko. Wszystkie badania zrobił, płaci bez mrugnięcia okiem, po prostu nie potrafi pokazać emocji i zaangażowania. Ja tez większość ogarniam. Z drugiej strony może jedna osoba musi być spokojna i opanowana bo inaczej obojd zwariujecie? 

U mnie jest dokladnie tak samo. Przyzwyczailam sie do tego I rozumiem. Wiem, jak bardzo chce tego dziecka i to mi wystarczy. Jest to dosc ciezkie ale coz.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mags1706 napisał:

U mnie jest dokladnie tak samo. Przyzwyczailam sie do tego I rozumiem. Wiem, jak bardzo chce tego dziecka i to mi wystarczy. Jest to dosc ciezkie ale coz.... 

Może porozmawiaj z nim o tym? Choć pewnie już to wiele razy zrobiłaś. Bardzo kocham męża, jest cudownym człowiekiem i po prostu nauczyłam się to akceptować, ale są momenty, w których nie wytrzymuję i wygarniam mu, kończy się płaczem, chwilę jest lepiej, a potem znowu jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
18 minut temu, Izka87 napisał:

To mój 23dpt miałam podanego 3dniowego zarodka

Maluch może potrzebować wiecej czasu. A co było widać ? A betę badalas dziś ?

Ja zaraz zbieram się i wyjeżdżamy z mężem do stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
58 minut temu, Izka87 napisał:

To mój 23dpt miałam podanego 3dniowego zarodka

Miałaś podanego 3dniowego także spokojnie, ja wierzę, ze jest wszystko dobrze 😘 za tydzień zobaczysz swoje upragnione szczęście ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
2 godziny temu, Gość Miśka napisał:

Cześć Anana ! Jak Ty się czujesz ? 😊 miło Cię widzieć 😊

Hej Miśka! To miłe że mnie jeszcze ktoś tu pamięta 😁 czuję się bardzo dobrze, ciąża bezobjawowa.az się czasem zastanawiam czy na pewno jestem w ciąży 🙄 jestem po pierwszych badaniach prenatalnych i wszystko póki co ok. A jak Ty się czujesz? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
32 minuty temu, Gość Anana napisał:

Hej Miśka! To miłe że mnie jeszcze ktoś tu pamięta 😁 czuję się bardzo dobrze, ciąża bezobjawowa.az się czasem zastanawiam czy na pewno jestem w ciąży 🙄 jestem po pierwszych badaniach prenatalnych i wszystko póki co ok. A jak Ty się czujesz? Co u Ciebie?

Ciesz się , że tak dobrze się czujesz 😊 Ale Ty od samego początku raczej spokojnie to przechodziłaś 😊 Bardzo się cieszę że u Was wszystko dobrze.

My wracamy powoli do drugiej próby. W lutym będę się umawiać do mojej kliniki ale chcę spróbować u innego lekarza, może spojrzy na nas świeżym okiem :) Będę dawała znać na bieżąco 😊 Rośnijcie zdrowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Hej Dziewuszki ja już po transferze. To był 3 transfer i musi byc udany. 😊 

Karolina jak u Ciebie? Trzymam kciuki✊🤗

Miśka wydaje mi się że też podchodzisz w miarę spokojnie. Wierzę że teraz Ci sie uda zostać Mamą 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Hej Dziewuszki ja już po transferze. To był 3 transfer i musi byc udany. 😊 

Karolina jak u Ciebie? Trzymam kciuki✊🤗

Miśka wydaje mi się że też podchodzisz w miarę spokojnie. Wierzę że teraz Ci sie uda zostać Mamą 😊

Kinga trzymam kciuki! Pozytywne nastawienie to podstawa 🍀✊🏼🍀✊🏼
 

doatalas przy transferze jakieś leki uspokajające na skurcze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Małgosia mialam wlew przeciw skurczom takze podobno starczy na 72 h, potem jak cos mam brac nospe. Takze tu jestem spokojna w razie co😊

Dzieki🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Kinga1234 napisał:

Małgosia mialam wlew przeciw skurczom takze podobno starczy na 72 h, potem jak cos mam brac nospe. Takze tu jestem spokojna w razie co😊

Dzieki🤗

Ciekawe jak u mnie w klinice praktykują...

Monia, Akszainga?

jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Małgosia to jest dodatkowa procedura, u mnie nie wiadomo czemu sie nie udawało wcześniej wiec probujemy tak, bylo hsg, kariotypy, zarodki po rozmrozeniu dobrze rokujace(choc nasienie slabe) to teraz może skurcze... Koszt ok. 1 tpln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
17 minut temu, malagosia napisał:

Kinga trzymam kciuki! Pozytywne nastawienie to podstawa 🍀✊🏼🍀✊🏼
 

doatalas przy transferze jakieś leki uspokajające na skurcze? 

Małgosia w Parensie dają tabletkę na skurcze przed transferem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
48 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Hej Dziewuszki ja już po transferze. To był 3 transfer i musi byc udany. 😊 

Karolina jak u Ciebie? Trzymam kciuki✊🤗

Miśka wydaje mi się że też podchodzisz w miarę spokojnie. Wierzę że teraz Ci sie uda zostać Mamą 😊

Świetnie! Teraz kciuki zaciśnięte i czekamy na wysoką bete ❤✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Laseczki ja już po. Dziękuję za miłe słowa i kciuki. Podali mi blastke 4.1.1. Mam dwa mrozaczki tej samej jakości i czekamy jeszcze co z dwoma kolejnymi bo się ociagaja ;)). Jutro ma być coś wiadomo. Lekarz w dniu dzisiejszym kazał mi wziąść pół ampułki pregnylu, a tak biorę 3× 1 estrofem i 3×2 luteina.  Kinga mocno zaciskam za Ciebie 👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Karolina niech się ładnie zadomawiaja🙂✊

Wiki dzięki🙂 

Teraz wielkie odliczenie do bety😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
13 minut temu, Gość Karolina napisał:

Laseczki ja już po. Dziękuję za miłe słowa i kciuki. Podali mi blastke 4.1.1. Mam dwa mrozaczki tej samej jakości i czekamy jeszcze co z dwoma kolejnymi bo się ociagaja ;)). Jutro ma być coś wiadomo. Lekarz w dniu dzisiejszym kazał mi wziąść pół ampułki pregnylu, a tak biorę 3× 1 estrofem i 3×2 luteina.  Kinga mocno zaciskam za Ciebie 👊

Super, piekna blastka 😍 trzymam kciucki niech sie zadomowi ✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Kinga za Ciebie też trzymam mocne kciuki ✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Pati💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość Monia napisał:

Małgosia w Parensie dają tabletkę na skurcze przed transferem. 

Dzięki Monia ;* a potem nospa jak coś tak? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×