Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

7 minut temu, Gość Karolina napisał:

Icsi zwiększa ryzyko wad genetycznych ??

Też proszę o odpowiedź bo ja mam zalecone ICIS, SEPARACJA i FAMSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane, mam pytanie. Czy któraś z Was miała taki przypadek, że po in vitro,w wyniku przyjmowania tych wszystkich leków hormonalnych zrobiła jej się torbiel w piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
9 minut temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny może nie potrzebnie panikuje ale dzisiaj od południa pobolewa mnie podbrzusze nie są to jakieś mocne bóle czy skurcze, podobne  jak na @  zaczynam się martwić że coś złego się dzieje

Kochana to pewnie maluszek rośnie i się rozpycha, ja tez czasem czuję takie skurcze. Nie martw się, na pewno wszystko jest dobrze, niebawem USG i pewnie się uspokoisz jak zobaczysz swoje bejbi 😀😘

May, jesteś mega dzielna. Cieszy mnie to ze podjęłas odpowiednią decyzję na ten czas 😘  życzę duzo zdrówka dla Ciebie i Twojej rodziny! Trzymam kciuki za Twoją mame i chrześniaka i wierzę ze wszystko bedzie dobrze ❤❤ Wyslalam wiadomość na meila, mam nadzieję ze dojdzie. Jakby co to pisz to wyślę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny może nie potrzebnie panikuje ale dzisiaj od południa pobolewa mnie podbrzusze nie są to jakieś mocne bóle czy skurcze, podobne  jak na @  zaczynam się martwić że coś złego się dzieje

Może weź No spe?? Polez? Jak się nasili spróbuj z lekarzem się skontaktować . A powiedz bo ja już się kochana zgubiłam całkowicie który to tydz.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochana to pewnie maluszek rośnie i się rozpycha, ja tez czasem czuję takie skurcze. Nie martw się, na pewno wszystko jest dobrze, niebawem USG i pewnie się uspokoisz jak zobaczysz swoje bejbi 😀😘

May, jesteś mega dzielna. Cieszy mnie to ze podjęłas odpowiednią decyzję na ten czas 😘  życzę duzo zdrówka dla Ciebie i Twojej rodziny! Trzymam kciuki za Twoją mame i chrześniaka i wierzę ze wszystko bedzie dobrze ❤❤ Wyslalam wiadomość na meila, mam nadzieję ze dojdzie. Jakby co to pisz to wyślę jeszcze raz

Mam taką nadzieję że to maluszek rośnie i tam wszystko się rozciąga, czytałam że takie bóle występują często i nie są groźne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, May1223 napisał:

Może weź No spe?? Polez? Jak się nasili spróbuj z lekarzem się skontaktować . A powiedz bo ja już się kochana zgubiłam całkowicie który to tydz.? 

Lezakuje dzisiaj dużo, tabletki nie brałam bo nie są to silne bóle, a jestem kochana w początku 9 tygodnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochana to pewnie maluszek rośnie i się rozpycha, ja tez czasem czuję takie skurcze. Nie martw się, na pewno wszystko jest dobrze, niebawem USG i pewnie się uspokoisz jak zobaczysz swoje bejbi 😀😘

May, jesteś mega dzielna. Cieszy mnie to ze podjęłas odpowiednią decyzję na ten czas 😘  życzę duzo zdrówka dla Ciebie i Twojej rodziny! Trzymam kciuki za Twoją mame i chrześniaka i wierzę ze wszystko bedzie dobrze ❤❤ Wyslalam wiadomość na meila, mam nadzieję ze dojdzie. Jakby co to pisz to wyślę jeszcze raz

Nie mam nic, dziwne ze te nasze wzajemne e mailem forum  nie dochodza🤔🤔 zobacze rano i dam znać najwyżej wymyślimy coś innego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochana to pewnie maluszek rośnie i się rozpycha, ja tez czasem czuję takie skurcze. Nie martw się, na pewno wszystko jest dobrze, niebawem USG i pewnie się uspokoisz jak zobaczysz swoje bejbi 😀😘

May, jesteś mega dzielna. Cieszy mnie to ze podjęłas odpowiednią decyzję na ten czas 😘  życzę duzo zdrówka dla Ciebie i Twojej rodziny! Trzymam kciuki za Twoją mame i chrześniaka i wierzę ze wszystko bedzie dobrze ❤❤ Wyslalam wiadomość na meila, mam nadzieję ze dojdzie. Jakby co to pisz to wyślę jeszcze raz

Ooooo jest e mail😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
18 minut temu, Gość Karolina napisał:

Icsi zwiększa ryzyko wad genetycznych ??

Karolina, Beta tak powiedziała mi pani doktor 😒 to podobno dlatego że jak taki plemnik sam ma dotrzeć i wbić się do komórki to musi być silny i raczej zdrowy. A lekarz wybierając sam plemnik i wstrzykując go do komórki jajowej widzi jak się porusza, jaką ma budowę ale nie jest w stanie sprawdzić genów jakie za sobą niesie. Tylko że te na prawdę słabe po prostu sie nie zapładniają potem a jeśli już to przestają się rozwijać.. te zapłodnione komórki które przetrwały a zwłaszcza dały się zamrozić i odmrozić powinny być oki. Tak mi to tłumaczyła i powiedziała że nie mam się aż tak przejmować bo to jest bezpieczna metoda i nadal małe ryzyko ale powiedziała że po prostu ma obowiązek mnie ostrzec. Ale wiadomo, ziarno w mojej głowie zostało zasiane i dręczyłam się tym do pierwszych badań prenatalnych 🙄 teraz już trochę mniej ale nadal się martwię i czekam na połówkowe 😂do 13 marca 🤦milion lat 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, May1223 napisał:

Nie mam nic, dziwne ze te nasze wzajemne e mailem forum  nie dochodza🤔🤔 zobacze rano i dam znać najwyżej wymyślimy coś innego 😘

Dobrze, probowalam z kilku kont wysłać, gdyby były spamy to przepraszam 😘 w razie czego jakby nie bylo oto moj mail lexy11@op.pl 😊

Ona dokładnie, odpoczywaj dużo i myśl tylko pozytywnie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, May1223 napisał:

Ooooo jest e mail😀

😀😀😂 udało się, jakby co przepraszam za spam 🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
6 minut temu, Gość Anana napisał:

Karolina, Beta tak powiedziała mi pani doktor 😒 to podobno dlatego że jak taki plemnik sam ma dotrzeć i wbić się do komórki to musi być silny i raczej zdrowy. A lekarz wybierając sam plemnik i wstrzykując go do komórki jajowej widzi jak się porusza, jaką ma budowę ale nie jest w stanie sprawdzić genów jakie za sobą niesie. Tylko że te na prawdę słabe po prostu sie nie zapładniają potem a jeśli już to przestają się rozwijać.. te zapłodnione komórki które przetrwały a zwłaszcza dały się zamrozić i odmrozić powinny być oki. Tak mi to tłumaczyła i powiedziała że nie mam się aż tak przejmować bo to jest bezpieczna metoda i nadal małe ryzyko ale powiedziała że po prostu ma obowiązek mnie ostrzec. Ale wiadomo, ziarno w mojej głowie zostało zasiane i dręczyłam się tym do pierwszych badań prenatalnych 🙄 teraz już trochę mniej ale nadal się martwię i czekam na połówkowe 😂do 13 marca 🤦milion lat 🙄

Jejku my chyba zawsze będziemy się już martwic 😁 taki nasz los. Cieszę sie ze się odezwalas i wszystko u Ciebie ok. Trzymam kciuki za polowkowe!! ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Lexy napisał:

Jejku my chyba zawsze będziemy się już martwic 😁 taki nasz los. Cieszę sie ze się odezwalas i wszystko u Ciebie ok. Trzymam kciuki za polowkowe!! ❤

Anana Ty jesteś dowodem na to, że można 🥰 jest dobrze i będzie dobrze 🥰 trzymam kciuki za Ciebie 🧸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Sylwiona napisał:

Kochane, mam pytanie. Czy któraś z Was miała taki przypadek, że po in vitro,w wyniku przyjmowania tych wszystkich leków hormonalnych zrobiła jej się torbiel w piersi?

Hej, czy tą torbiel dr zobaczył na USG? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
52 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Icsi zwiększa ryzyko wad genetycznych ??

Ja miałam Icsi, nie słyszałam takiego stwierdzenia. Lepiej się nie nakręcac bo wszędzie będziemy widzieć jakies zmartwienie, a uważam że i tak mamy ich sporo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
42 minuty temu, Ona2019 napisał:

Mam taką nadzieję że to maluszek rośnie i tam wszystko się rozciąga, czytałam że takie bóle występują często i nie są groźne 

Potwierdzam mnie w początkach ciąży bolał brzuch i to dosyć bardzo... też się stresowalam ale mój lekarz kazał mi brać nospe i się nie stresować bo to podobno caalkien normalne. Dopiero w 3 trymestrze przestał mnie boleć brzuch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

Potwierdzam mnie w początkach ciąży bolał brzuch i to dosyć bardzo... też się stresowalam ale mój lekarz kazał mi brać nospe i się nie stresować bo to podobno caalkien normalne. Dopiero w 3 trymestrze przestał mnie boleć brzuch. 

Dziekuje wiedziałam że jak napisze do was dziewczyny to wy szybko mnie uspokoicie, ból już znika bez tabletki i mam nadzieję że to było tylko chwilowe 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

Potwierdzam mnie w początkach ciąży bolał brzuch i to dosyć bardzo... też się stresowalam ale mój lekarz kazał mi brać nospe i się nie stresować bo to podobno caalkien normalne. Dopiero w 3 trymestrze przestał mnie boleć brzuch. 

Dziekuje wiedziałam że jak napisze do was dziewczyny to wy szybko mnie uspokoicie, ból już znika bez tabletki i mam nadzieję że to było tylko chwilowe 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Lexy dzięki 😘 no niestety zmartwień nie ma końca 😁a co u Ciebie?

Beta dziękuję 😘 nie trać wiary! Wszystko się da, tylko trzeba wierzyć 😊

Iryza, widziałam że u Ciebie i Twixów wszystko dobrze, baaardzo się cieszę 😘 wygłaskaj dziewczyny od cioci anany 😁powiedz, czy znalazłaś jakieś warte uwagi ciążowe/mamusiowe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
7 minut temu, Gość Anana napisał:

Lexy dzięki 😘 no niestety zmartwień nie ma końca 😁a co u Ciebie?

Beta dziękuję 😘 nie trać wiary! Wszystko się da, tylko trzeba wierzyć 😊

Iryza, widziałam że u Ciebie i Twixów wszystko dobrze, baaardzo się cieszę 😘 wygłaskaj dziewczyny od cioci anany 😁powiedz, czy znalazłaś jakieś warte uwagi ciążowe/mamusiowe forum?

Dziękuję u mnie wszystko dobrze, chyba.. tez się ciągle martwię🙈, w poniedziałek kolejne USG,mam nadzieję ze wszystko jest ok. w sumie zaraz kończymy 12tydz i niebawem prenatalne, i tez oczywiście stresik 😁 życzę dużo zdrówka 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
27 minut temu, Ona2019 napisał:

Dziekuje wiedziałam że jak napisze do was dziewczyny to wy szybko mnie uspokoicie, ból już znika bez tabletki i mam nadzieję że to było tylko chwilowe 😊

Mnie tez boli ale w sumie biorę to za dobry znak i czuje, że nowe życie się rozpycha delikatnie w brzuszku 😁 moja Pani Doktor mowi to samo. W razie co łykam No Spe i wszytsko wraca do normy 🤩 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Szczęśliwa- luteina w paczkomacie🤣

Dziewczyny mam jeszcze metypred 1 op i luteina doustna 2 opakowania do oddania. 

Anana - Twixy już od Cioci wyglaskane💕Kiedyś często glaskalam, ale teraz to już wogole na maxa🌱🌱Nie znikaj już proszę na tak dlugo😘 co do forum mamusiowego to kilka przejrzałam, nigdzie nie zagrzalam miejsca, nawet na 1 post się nie zatrzymałam, żeby się włączyć do rozmowy. Nie jestem wyznacznikiem, bo jak pomyślę o swojej drodze do ciąży, albo o którejkolwiek dziewczynie z naszego forum, to jakoś rozmowy o kocykach, muslinowych pieluchach i prywatnym porodzie za kupę hajsu jakoś do mnie nie przemawiają. Nie oceniam innych, tylko wiem, że to nie dla mnie. Wolę nasze forum. Czytam blog mamaginekolog i książki typu twoja ciąża tydzień po tygodniu. Może źle szukam, ale na pewno trafiam nie tam gdzie trzeba, jeśli chodzi o fora ciążowe. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Lexy stresik jest normalny, każda mama martwi się czy dzidzia jest zdrowa😊 dbaj o siebie i odpoczywaj. Trzymam mocno kciuki żeby badania wyszły dobrze, pewnie w poniedziałek dowiesz się kiedy dokładnie te badania, daj znać 😊

Iryza też czytam mamaginekolog i twoja ciąża 😁ja też na żadnym forum nie mogę się odnaleźć. Jakaś atmosfera dziwna🙄 Nasze forum jest najlepsze 😁nie udzielam się tu jednak zbytnio bo wiadomo, też wcześniej byłam dziewczyną która walczyła i nie miałam ochoty czytać o ciążach, rosnącym brzuchu, usg itd. teraz jedynie rozmawiam z siostrzenicą bo okazało się że ma termin 9 dni po mnie 😱 ale ona nie wie że ja po in vitro, poza tym u niej to wpadka, więc nie przeszła tego co ja, niczym się nie martwi, nawet nie wiedziała co to badania prenatalne 🙈 no nic, będę tu wpadać i trzymać jeszcze mocniej kciuki żeby wszystkim dziewczynom szybko się udało żebyśmy mogły zmienić to forum w mamusiowe 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
23 minuty temu, Gość Iryza napisał:

do forum mamusiowego to kilka przejrzałam, nigdzie nie zagrzalam miejsca, nawet na 1 post się nie zatrzymałam, żeby się włączyć do rozmowy. Nie jestem wyznacznikiem, bo jak pomyślę o swojej drodze do ciąży, albo o którejkolwiek dziewczynie z naszego forum, to jakoś rozmowy o kocykach, muslinowych pieluchach i prywatnym porodzie za kupę hajsu jakoś do mnie nie przemawiają. Nie oceniam innych, tylko wiem, że to nie dla mnie. Wolę nasze forum. Czytam blog mamaginekolog i książki typu twoja ciąża tydzień po tygodniu. Może źle szukam, ale na pewno trafiam nie tam gdzie trzeba, jeśli chodzi o fora ciążowe. 

 

Też czytam mamaginekolog 😀 serio uważam, że w fajny, przystępny sposób przekazuje naprawdę ciekawą wiedzę. A w ogóle apropo forum to nigdy nie myślałam, że będę coś czytać a tym bardziej gdzieś się udzielać Hehe mój partner do tej pory się dziwi jak widzi, że mam zakładkę z naszym forum otwartą 😅 wiecie, taka 'silna' dziewczyna, zero romantyzmu, siłownia, często męskie towarzystwo, dobra knajpa i dobry drink z koleżankami niekoniecznie typu 'rodzina i nic poza tym' itd. Nie ma miejsca na czułości 😉 A tu czytam codziennie co u kogo i się tym przejmuje 🤪 nawet mnie to zaskoczyło 😅 ale mi osobiście to naprawdę pomaga. Myślę, że stworzylysmy tu naprawdę dobrą atmosferę z miejscem na smutki i radości. Pełną wsparcia i dającą kopa kiedy trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 15.01.2020 o 14:40, Gość kaja napisał:

Aga, pamiętam że chyba jutro masz mieć wizytę kontrolną po zakończeniu antyków. Trzymam kciuki. Daj znać po wizycie co i jak 🙂

Ja jutro mam pierwsze USG po pozytywnym wyniku bety. Dziewczyny trzymajcie kciuki 🙂

 

 

 

6 godzin temu, Gość kaja napisał:

To jeśli przyrost jest prawidłowy to tylko troszkę czasu potrzeba. Ja miałam zarodek 5 dniowy. Dziewczyny widziałam bijące malusienkie serduszko dziś 😁 co za piękne uczucie i widok. Łzy szczęścia popłynęły nareszcie. ❤️

Takich łez każdej z Was życzę ! ❤️

Kaja, myslalam o Tobie i Twoim malenstwie. Nawet nie wiesz, jak sie ciesze 🙂  Tyle lez, trudu i bolu, ale bedziesz mama. I przeciez tylko to sie liczy❤️ Mam nadzieje, ze ja tez kiedy zobacze serduszko na usg - to moje wielkie marzenie.

Dziekuje, ze pamietalas o mojej wizycie - bylam dzis w klinice i jajniki wygladaja lepiej, Niestety, przyplatala mi sie jakas infekcja, dostalam leki, zrobili posiew, ale mam nadzieje, ze w niczym mi to nie przeszkodzi. Jak tylko dostane okres, mam zaczac brac tabletki i hodowac endometrium 🙂 tylko czas mi sie wlecze niemilosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
12 godzin temu, Gość Anana napisał:

Karolina, Beta tak powiedziała mi pani doktor 😒 to podobno dlatego że jak taki plemnik sam ma dotrzeć i wbić się do komórki to musi być silny i raczej zdrowy. A lekarz wybierając sam plemnik i wstrzykując go do komórki jajowej widzi jak się porusza, jaką ma budowę ale nie jest w stanie sprawdzić genów jakie za sobą niesie. Tylko że te na prawdę słabe po prostu sie nie zapładniają potem a jeśli już to przestają się rozwijać.. te zapłodnione komórki które przetrwały a zwłaszcza dały się zamrozić i odmrozić powinny być oki. Tak mi to tłumaczyła i powiedziała że nie mam się aż tak przejmować bo to jest bezpieczna metoda i nadal małe ryzyko ale powiedziała że po prostu ma obowiązek mnie ostrzec. Ale wiadomo, ziarno w mojej głowie zostało zasiane i dręczyłam się tym do pierwszych badań prenatalnych 🙄 teraz już trochę mniej ale nadal się martwię i czekam na połówkowe 😂do 13 marca 🤦milion lat 🙄

Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. Ciągle w strachu. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
9 godzin temu, Gość Aga napisał:

 

Kaja, myslalam o Tobie i Twoim malenstwie. Nawet nie wiesz, jak sie ciesze 🙂  Tyle lez, trudu i bolu, ale bedziesz mama. I przeciez tylko to sie liczy❤️ Mam nadzieje, ze ja tez kiedy zobacze serduszko na usg - to moje wielkie marzenie.

Dziekuje, ze pamietalas o mojej wizycie - bylam dzis w klinice i jajniki wygladaja lepiej, Niestety, przyplatala mi sie jakas infekcja, dostalam leki, zrobili posiew, ale mam nadzieje, ze w niczym mi to nie przeszkodzi. Jak tylko dostane okres, mam zaczac brac tabletki i hodowac endometrium 🙂 tylko czas mi sie wlecze niemilosiernie...

Przy infekcjach bardzo pomocny jest lacibios Femina. Ładnie odbudowuje florę bakteryjną i przynosi ulgę 🙂 Jest dość drogi ale warty ceny wg mnie. Po antykach okres przychodzi w miarę szybko 3-4 dni więc już niedługo:) teraz zacznie się już przygotowanie endometrium , wizyty kontrolne i czas szybciej poleci 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Beta napisał:

Hej, czy tą torbiel dr zobaczył na USG? 

Na USG było widać, ale mój ginekolog jeszcze tego nie widział. Pani dr , która robiła badanie powiedziała, że to efekt terapii hormonalnej przy in vitro,a w ciagu pół roku miałam 3 transfery,w więc zjadłam setki tych tabletek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
19 godzin temu, Gość Kinga1234 napisał:

Hej Dziewuszki ja już po transferze. To był 3 transfer i musi byc udany. 😊 

Karolina jak u Ciebie? Trzymam kciuki✊🤗

Miśka wydaje mi się że też podchodzisz w miarę spokojnie. Wierzę że teraz Ci sie uda zostać Mamą 😊

Ja też już dwa transfery mam za sobą i już wtedy dosyć się nastresowałam. Staram się podjeść tym razem troszkę spokojniej :) 

Trzymam kciuki żeby teraz Maluszek się zadomowił :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
11 godzin temu, Gość Anana napisał:

 

Iryza też czytam mamaginekolog i twoja ciąża 😁ja też na żadnym forum nie mogę się odnaleźć. Jakaś atmosfera dziwna🙄 Nasze forum jest najlepsze 😁nie udzielam się tu jednak zbytnio bo wiadomo, też wcześniej byłam dziewczyną która walczyła i nie miałam ochoty czytać o ciążach, rosnącym brzuchu, usg itd...

Udzielaj się jak najbardziej ! Dla mnie Wy kobietki , które już są w ciąży są ogromną nadzieją i dowodem że każda z nas kiedyś będzie cieszyła się tym stanem :) Więc nie uciekaj ! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×