Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

21 minut temu, Gość Monia napisał:

@Malgosia 

Jak tam u Ciebie? Gotowa na transfer? ☺️ Bierzesz gonal f? Czy inne zastrzyki? Masz jeszcze jakaś wizytę przed transferem? 

Hejka! 
gotowa do działania!!! 🙂 

gonal brałam do punkcji tylko :). Teraz biorę estrofem, luteinę dopochwowo i metypred :). Już żadnej wizyty przed :). 
szefowi już powiedziałam ze biorę l4 po. 

 

mam dreszczyk emocji 🙂 

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane!!!

prosze Was o porady co robić przed transferem 🙂 mój pierwszy 🍀🍀🍀 co można jeść, pic jako dodatek. Ananas Juz oczywiście jest 😁

 

czekam na Wasze złote rady ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Iryza napisał:

MAGS ja jestem po wycięciu mięśniaków, niestety pojawił się przy punkcji drugi, ale gin mówiła, że go olewamy bo jest tak umiejscowiony, że nie przeszkadza. Ichyba miała rację, bo jak na razie wszystko dobrze. 

Bardzo się cieszę, że jesteś nadal na macie, ZUCH DZIEWCZYNA💕21 stycznia trzymam Cię za rękę, jestem z Tobą, my tego dnia mamy badanie echo serc maluchów. Damy radę🥑💗

Iryza a ile miałaś mięśniaków i jak one były duże? Ja niestety mam 5 i bardzo małe i nie chcą lekarze ich mi usunąć...Wyniki mam wszystkie dobre i mąż tak samo a ciąży brak 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
11 minut temu, malagosia napisał:

Dziewczyny kochane!!!

prosze Was o porady co robić przed transferem 🙂 mój pierwszy 🍀🍀🍀 co można jeść, pic jako dodatek. Ananas Juz oczywiście jest 😁

 

czekam na Wasze złote rady ♥️

Małgosiu ja jeszcze oprócz ananasa piłam siemię lniane i propolis 🙂 Starałam się jeść dużo zdrowych rzeczy - owoce, warzywa i raczej stroniłam od glutenu. Ale nie tak w 100%. Poprostu ograniczałam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Szczęśliwa jesteś? Halo, halo. @ wysłałam na adres madziula20@gmail.com, taki podałaś i cisza. Martwie się, więc odezwij się proszę😘

Dziewczyny Do oddania nadal czeka luteina podjęzykową i metypred😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
34 minuty temu, malagosia napisał:

Dziewczyny kochane!!!

prosze Was o porady co robić przed transferem 🙂 mój pierwszy 🍀🍀🍀 co można jeść, pic jako dodatek. Ananas Juz oczywiście jest 😁

 

czekam na Wasze złote rady ♥️

Z mojego doświadczenia wynika że pierwszy transfer różne cuda min ananas orzechy i witaminy wynik pozytywny teraz drugi transfer bez cudów tylko kwas foliowy i też wynik pozytywny także nie ma chyba reguły jak ma się udac to i tak się uda😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
5 minut temu, Gość Iryza napisał:

Szczęśliwa jesteś? Halo, halo. @ wysłałam na adres madziula20@gmail.com, taki podałaś i cisza. Martwie się, więc odezwij się proszę😘

Dziewczyny Do oddania nadal czeka luteina podjęzykową i metypred😉

Proszę spróbuj jeszcze raz bo nic nie dostałam 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Kochane czy nie ma ktoras z Was na zbyciu luteiny dopochwowej na zbyciu?? Chetnie odkupie bo ten Lutinus jest okropnie drogi u mnie w aptece (270zl 😲) a do nastepnej wizyty jeszcze 2 tygodnie 😑

No niestety jest drogi ja ostatnio w aptece za 4 opakowania zapłaciłam ponad 1000zl 😱 ale czego się nie robi aby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
7 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Proszę spróbuj jeszcze raz bo nic nie dostałam 😣

Nie musisz prosić, mi zależy żeby Ci te leki wysłać więc będę próbowała do skutku😍😍poszedł @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
47 minut temu, Agata29 napisał:

Iryza a ile miałaś mięśniaków i jak one były duże? Ja niestety mam 5 i bardzo małe i nie chcą lekarze ich mi usunąć...Wyniki mam wszystkie dobre i mąż tak samo a ciąży brak 😞 

Mięśniak miałam 2 duże. Pierwszy wielkości dużej pomarańczy, drugi jak mandarynka. Niebezpieczne bo uszypulowane, czyli na takich nitka h, latały po całej macicy. Cieli mi brzuch na kilkanaście cm. Teraz mam stacjonarny, w ścianie macicy, nie przeszkadza podobno. Ta sama gin mnie operowala co mi robiła in vitro. Przy uszypulowanych się nie zgodziła zrobić transferu, teraz przy zwykłym zrobiła i się udalo. Z tego co wiem nie wszystkie mięśniaki trzeba operować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
13 godzin temu, Mags1706 napisał:

IRYZA💫💫💫I nie poddalam sie✊🤗✊🤗✊🤺🤺🤺walcze dalej. Dzisiaj przylecialam do Polski I juz mam ustalony termin 2transferu: 21 stycznia😁😁😁😁🤰🤰🤰 jak zwykle sterta lekow I czekanie przede mna. Zauwazylam, ze inaczej podchodze do 2 transferu . Juz nie tak emocjonalnie I zyje normalnie a nie wszystko krecilo sie w okol tylko jednego. Dzisia Miami wizyte. Progesteron i estradiol ok. Endometrium okolo 7.5-8 mm ale lekarz martwi sie o stan macicy🤔🤔🤔 Miesniaki I zrosty.

Bedziemy robic naciecie otoczki ( laserowe) I embryo glue.

Dziewczyny... gratuluje tym, ktorym sie udalo. Trzymam kciuki za 'staraczki' I dziekuje ze jestescie 💗💕💗

Mags mam to samo, ale dziś jużdzień przed transferem zaczełam znowu świrować ;( i wszystko czytać i sprawdzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
5 godzin temu, Gość Monia napisał:

Dziewczynki moje kochane oiwiedzcie czy to normalne że dzień po transferze mam skurcze macicy? Takie dość mocne. Stałam w kolejce w sklepie to myślałam że padne🙄

I drugie pytanie, kiedy po transferze można zrobić betę? Dr mi dopiero kazał 10 dnia do transferze, przecież ja nie wytrzymam tyle😯🤔

Monia weź nospe. I jak.masz to relanium . Co beta zależy co Miałaś transferowane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
5 godzin temu, Gość GośćIga napisał:

Cześć . Jestem nowa, ale czytałam Wasze wpisy od trzech dni . Jestem w podobnej sytuacji , właśnie skończyłam symulację, jutro o 9/20 mam pick up. Wtorek transfer. Strasznie się boję. Mam syna 12 letniego , rok temu urodziłam martwa córeczkę , a w związku z tym ze nikt nie umiał powiedzieć jak to się stało zrobiliśmy szereg badań aby więcej to się nie powtórzyło . Okazało się, ze mam macice jednorozna i dlatego jest problem z ponownym zajściem w ciąże . Na córeczkę tez czekałam ponad 8 lat...a ze mam już ponad 35 . Dzięki , ze jesteście ❤️

P. S czy ktoś leczy się w Gdańsku ?

Ja invicta Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Kochane czy nie ma ktoras z Was na zbyciu luteiny dopochwowej na zbyciu?? Chetnie odkupie bo ten Lutinus jest okropnie drogi u mnie w aptece (270zl 😲) a do nastepnej wizyty jeszcze 2 tygodnie 😑

Mam 1 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Aga, pamiętam że chyba jutro masz mieć wizytę kontrolną po zakończeniu antyków. Trzymam kciuki. Daj znać po wizycie co i jak 🙂

Ja jutro mam pierwsze USG po pozytywnym wyniku bety. Dziewczyny trzymajcie kciuki 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
6 godzin temu, Gość GośćIga napisał:

Cześć . Jestem nowa, ale czytałam Wasze wpisy od trzech dni . Jestem w podobnej sytuacji , właśnie skończyłam symulację, jutro o 9/20 mam pick up. Wtorek transfer. Strasznie się boję. Mam syna 12 letniego , rok temu urodziłam martwa córeczkę , a w związku z tym ze nikt nie umiał powiedzieć jak to się stało zrobiliśmy szereg badań aby więcej to się nie powtórzyło . Okazało się, ze mam macice jednorozna i dlatego jest problem z ponownym zajściem w ciąże . Na córeczkę tez czekałam ponad 8 lat...a ze mam już ponad 35 . Dzięki , ze jesteście ❤️

P. S czy ktoś leczy się w Gdańsku ?

Hej, ja też lecze się w gdansku invicta , u dr hajdusianka.. To było nasze pierwsze podejście, dziś jestem 7dpt i w ciazy 🤗😍. Lekarz super, znający się na rzeczy. W jakbyś chciała więcej info to pisz milenac1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kaja za Ciebie też trzymam kciuki, jutro ważny dzień😘niech widok będzie piekny🌱🌱🌱🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość kaja napisał:

Aga, pamiętam że chyba jutro masz mieć wizytę kontrolną po zakończeniu antyków. Trzymam kciuki. Daj znać po wizycie co i jak 🙂

Ja jutro mam pierwsze USG po pozytywnym wyniku bety. Dziewczyny trzymajcie kciuki 🙂

 

 

Kaja właśnie myślałam o Tobie 😚 utrzymam mocno mocno kciuki ! Ja tak samo jutro pierwsze USG ♥️ na którą masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
6 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Kochane czy nie ma ktoras z Was na zbyciu luteiny dopochwowej na zbyciu?? Chetnie odkupie bo ten Lutinus jest okropnie drogi u mnie w aptece (270zl 😲) a do nastepnej wizyty jeszcze 2 tygodnie 😑

Hejka ja mam do odsprzedania luteinę progesteronu 100 mg 60 tabletek dopochwowych za 60 zł z przesyłką 😉 jak ktoś chętny to proszę dać znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
41 minut temu, Gość Iryza napisał:

Kaja za Ciebie też trzymam kciuki, jutro ważny dzień😘niech widok będzie piekny🌱🌱🌱🌱

Dziękuję 🙂 Nie mogę się doczekać a zarazem boje się czy wszystko jest dobrze.

41 minut temu, Izka87 napisał:

Kaja właśnie myślałam o Tobie 😚 utrzymam mocno mocno kciuki ! Ja tak samo jutro pierwsze USG ♥️ na którą masz ?

Jutro na 14:30 to będzie 25 dpt a u Ciebie ?  Mam nadzieję że obie zobaczymy piękny widok naszych maluchów ❤️ jakie to musi być wzruszające 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Szczęśliwa może Ty się do mnie odezwij skoro moje @do Ciebie nie dochodzą, 26korona@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
4 godziny temu, malagosia napisał:

Hejka! 
gotowa do działania!!! 🙂 

gonal brałam do punkcji tylko :). Teraz biorę estrofem, luteinę dopochwowo i metypred :). Już żadnej wizyty przed :). 
szefowi już powiedziałam ze biorę l4 po. 

 

mam dreszczyk emocji 🙂 

No tak, ja zapomniałam że Ty już dawno po punkcji, bo transfer z mrożaczka. 

A co do transferu to się nic nie stresuj, idzie szybciutko, nic nie boli☺️ A wyjdziesz stamtąd jak byś już wygrała🍀 Same mile emocje... ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

Kaja za Ciebie też trzymam kciuki, jutro ważny dzień😘niech widok będzie piekny🌱🌱🌱🌱

Cześć Iryza 😊 ja Ci napisałam mail chyba z 2 tygodnie temu i tez nie mam odpowiedzi. Może jakaś awaria pocztowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

Jestem po wizycie dzidziuś ma się dobrze ma całe 3mm i piękne malusienkie serduszko🥰🥰🥰po krwawieniu ani śladu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Kochane moje wirtualne Przyjaciółki bardzo Wam dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Niestety mój stan jest taki, że gdyby nie fakt że uczestniczę w programie dofinansowania do invitro to zrezygnowalabym z całej procedury. Okazało się ze mój mąż ma wywalone na to wszystko. Nie będę się zagłębiać w szczegóły bo nie warto. Trzeba dalej ciągnąć ten wózek pod górę.

Dziękuję za waszą obecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

Hejka ja mam do odsprzedania luteinę progesteronu 100 mg 60 tabletek dopochwowych za 60 zł z przesyłką 😉 jak ktoś chętny to proszę dać znać 

 

48 minut temu, Gość kaja napisał:

Dziękuję 🙂 Nie mogę się doczekać a zarazem boje się czy wszystko jest dobrze.

Jutro na 14:30 to będzie 25 dpt a u Ciebie ?  Mam nadzieję że obie zobaczymy piękny widok naszych maluchów ❤️ jakie to musi być wzruszające 🤗

U mnie 23dpt na 9;50 mam nadzieję że będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

Hejka ja mam do odsprzedania luteinę progesteronu 100 mg 60 tabletek dopochwowych za 60 zł z przesyłką 😉 jak ktoś chętny to proszę dać znać 

To jest lutinus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Monia napisał:

No tak, ja zapomniałam że Ty już dawno po punkcji, bo transfer z mrożaczka. 

A co do transferu to się nic nie stresuj, idzie szybciutko, nic nie boli☺️ A wyjdziesz stamtąd jak byś już wygrała🍀 Same mile emocje... ☺️

Powiem Ci Monia ze narazie nie opuszcza mnie taka zdrowa ekscytacja tym :). Tak bardzo bym chciała żeby się udało ♥️♥️♥️
 

a Ty jak tam? Jak się czujesz??? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
15 minut temu, Tunessia napisał:

Cześć Iryza 😊 ja Ci napisałam mail chyba z 2 tygodnie temu i tez nie mam odpowiedzi. Może jakaś awaria pocztowa? 

O losie, bardzo Cię przepraszam😘nie wiem co z tą pocztą bo służbowe wskakują normalnie. Ze Szczesliwą już udało się skontaktować, a Twoją wiadomość odnalazlam😉, zaginęła mi z własnej winy właśnie pośród spamu z pracy. Obiecuję, że odpiszę😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
18 minut temu, Izka87 napisał:

To jest lutinus ?

Hej to jest luteina dopochwowa... Są różne nazwy tego leku nie nazywa się on lutinus tylko luteina progesteronum 100 mg jak chcesz to ci zdjęcie wyślę na emaila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×