Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

2 godziny temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny ktore testuja pod koniec tygodnia!

jak sobie radzicie? U mnie jest coraz gorzej. Tesknie za domem ( jestem w PL u taty), doszukuje sie objawow I zaczynam sie bac. W nocy nie spie prawie wcale, boli mnie podbrzusze I boje sie testu.... mialam w planach isc  jutro na bete I progesteron ale nie ide.... nie mam odwagi🤔🤔🤔 glaszcze brzuch I nawijam jak najeta to dzidzi.czas mi sie dluzy niemilosiernie. Nadrobilam zaleglosci w tv, ksiazkach, YouTube itp. Co dalej ? To jeszcze 5 dni......

Mags trzymaj się dzielnie Kochana 💕 wiem jak ciężkie jest oczekiwanie ale dasz radę 💪 bo kto jak nie Ty? 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Beta napisał:

Mags trzymaj się dzielnie Kochana 💕 wiem jak ciężkie jest oczekiwanie ale dasz radę 💪 bo kto jak nie Ty? 🥰

Dziekuje Beta, Kochana jestes 🤗🥰😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Hej rano mnie bolał brzuch jak na okres więc byłam już na becie. 11dpt 3dniowego zarodka. Wyniki max jutro. Pan sobie przyżartował że przyszła mama bliźniaków wiec tego się trzymam😉 Trzymajcie kciuki✊Dziewczyny które testujecie w tym tygodniu niech moc forum bedzie z nami✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Kinga1234 napisał:

Hej rano mnie bolał brzuch jak na okres więc byłam już na becie. 11dpt 3dniowego zarodka. Wyniki max jutro. Pan sobie przyżartował że przyszła mama bliźniaków wiec tego się trzymam😉 Trzymajcie kciuki✊Dziewczyny które testujecie w tym tygodniu niech moc forum bedzie z nami✊

Trzymam za Ciebie kciuki ... powinna już Beta drgnąć! 

Dziewczyny dajcie znać czy poszlyscie na wyniki!! Trzymam kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Hej rano mnie bolał brzuch jak na okres więc byłam już na becie. 11dpt 3dniowego zarodka. Wyniki max jutro. Pan sobie przyżartował że przyszła mama bliźniaków wiec tego się trzymam😉 Trzymajcie kciuki✊Dziewczyny które testujecie w tym tygodniu niech moc forum bedzie z nami✊

Kinga trzymam kciuki!!! Ja jak nie spanikuje to Jutro testuje 🙊🍀🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Hej rano mnie bolał brzuch jak na okres więc byłam już na becie. 11dpt 3dniowego zarodka. Wyniki max jutro. Pan sobie przyżartował że przyszła mama bliźniaków wiec tego się trzymam😉 Trzymajcie kciuki✊Dziewczyny które testujecie w tym tygodniu niech moc forum bedzie z nami✊

Trzymam kciuki za piękna betę ✊✊✊✊😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kinga1234 napisał:

Hej rano mnie bolał brzuch jak na okres więc byłam już na becie. 11dpt 3dniowego zarodka. Wyniki max jutro. Pan sobie przyżartował że przyszła mama bliźniaków wiec tego się trzymam😉 Trzymajcie kciuki✊Dziewczyny które testujecie w tym tygodniu niech moc forum bedzie z nami✊

Kinga, trzymam mocno ✊✊✊ Dan znac jak tylko bedziesz cos wiedziala. 😘😘🤰🤰🤰🤰

40 minut temu, malagosia napisał:

Kinga trzymam kciuki!!! Ja jak nie spanikuje to Jutro testuje 🙊🍀🙏🏼

Malagosia, ja spanikowalam I nie poszlam na bete. Po rozmowie a moja siostra, doszlysmy do wniosku, ze optymalna opcja bedzie sroda poniewaz I tam musze robic w piatek wiec bede wiedziala czy I jak beta ewentualnie przyrasta. Robie w srode bete I progesteron a wyniki moze beda tego samego dnia poznym wieczorem ( nasza metropolia musi wysylac wyniki gdzies dlatego tak dlugo sie czeka) .

Boje sie strasznie ale tez wierze ze tym razem I do mnie usmiechnie sie szczescie. Bo czemu znowu nie ??? 

55 minut temu, May1223 napisał:

Trzymam za Ciebie kciuki ... powinna już Beta drgnąć! 

Dziewczyny dajcie znać czy poszlyscie na wyniki!! Trzymam kciuki 😘

😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mags myśle ze dobrze wybralas czekając. Wtedy już na pewno Beta musi urosnąć i będzie wiadomo więcej 😀 dużooo cierpliwości Ci zycze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mags1706 napisał:

Kinga, trzymam mocno ✊✊✊ Dan znac jak tylko bedziesz cos wiedziala. 😘😘🤰🤰🤰🤰

Malagosia, ja spanikowalam I nie poszlam na bete. Po rozmowie a moja siostra, doszlysmy do wniosku, ze optymalna opcja bedzie sroda poniewaz I tam musze robic w piatek wiec bede wiedziala czy I jak beta ewentualnie przyrasta. Robie w srode bete I progesteron a wyniki moze beda tego samego dnia poznym wieczorem ( nasza metropolia musi wysylac wyniki gdzies dlatego tak dlugo sie czeka) .

Boje sie strasznie ale tez wierze ze tym razem I do mnie usmiechnie sie szczescie. Bo czemu znowu nie ??? 

😘😘😘

Patrz jakie to śmieszne. Tyle człowiek czeka na ten moment a boi się go 😁. Ja mam w planie juto i czwartek (wtedy co doktor chciała) i jak coś to mam jeszcze sobotę na powtórkę. 
musimy wierzyć ze się nam uda!!! Mnie od rana pobolewa podbrzusze, ale nie jak na okres tylko tak ciągnie :/. Ale może to już moja głowa jakiś niby sygnały podsyła 😂 zwariuje 🙊

 

Czyli tez robisz w 8dpt? 

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, May1223 napisał:

Mags myśle ze dobrze wybralas czekając. Wtedy już na pewno Beta musi urosnąć i będzie wiadomo więcej 😀 dużooo cierpliwości Ci zycze 😘

Mysle, ze te 10 dni po transferze sa najtrudniejszymi a calego cyklu in vitro. Czekamy na cos, czego tak bardzo pragniemy a nie mamy zadnej pewnosci, ze ten czas zakonczy sie sukcesem a nie kolejny lzami.  

Czasami mysle, ze juz nie mam sily I nie dam rady dluzej czekac. I wtedy pojawia sie znowu jakas iskierka nadzieji, ktora pacha nas do przodu. 

1 minutę temu, malagosia napisał:

Patrz jakie to śmieszne. Tyle człowiek czeka na ten moment a boi się go 😁. Ja mam w planie juto i czwartek (wtedy co doktor chciała) i jak coś to mam jeszcze sobotę na powtórkę. 
musimy wierzyć ze się nam uda!!! Mnie od rana pobolewa podbrzusze, ale nie jak na okres tylko tak ciągnie :/. Ale może to już moja głowa jakiś niby sygnały podsyła 😂 zwariuje 🙊

Bede trzymala za Ciebie mocno kciuki jutro✊🤞🤗😁😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Kinga trzymam mocno mocno kciuki!!!✊✊✊🙏🙏🙏🍀🍀🍀Daj znać jak będziesz coś wiedzieć.

Mags - jasne, że uśmiechnie się do Ciebie szczęcie. Grunt to po prostu w to uwierzyć 😉🥰

Małgosiu w takim razie za Ciebie będę trzymać kciuki jutro 😉 Widzę, że dla Naszej dwójki jutro ważny dzień. Ja mam jutro pierwsze USG po pozytywnym wyniku bety. Też będę potrzebować jutro Waszego wsparcia bo bez tego nigdzie się nie ruszam 😂😁🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Wiki napisał:

Kinga trzymam mocno mocno kciuki!!!✊✊✊🙏🙏🙏🍀🍀🍀Daj znać jak będziesz coś wiedzieć.

Mags - jasne, że uśmiechnie się do Ciebie szczęcie. Grunt to po prostu w to uwierzyć 😉🥰

Małgosiu w takim razie za Ciebie będę trzymać kciuki jutro 😉 Widzę, że dla Naszej dwójki jutro ważny dzień. Ja mam jutro pierwsze USG po pozytywnym wyniku bety. Też będę potrzebować jutro Waszego wsparcia bo bez tego nigdzie się nie ruszam 😂😁🤩

Wiki, bedziemy trzymaly kciuki za Ciebie I Twoje pierwsze USG. wszystko bedzie dobrze, zobaczysz swoje malenstwo I bedzie to najszczesliwszy dzien pod sloncem !!!!! 👶👶👶😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez trzymam kciuki za wszystkie bety i USG w tym tygodniu 💕💕💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Hej dziewczyny.  Jestem po USG.

Wizytasię trochę opóźniła bo jak to w pon pełno studentów ...
O 13 wychodzę do domu  maluszek ma się dobrze , serduszko ładnie bije.
Dziad krwiak jeszcze jest , nawet jakby trochę w innym miejscu niż ostatnio no ale ponoć muszę go wyleżec i mam się zapisać na wizytę do mojego lekarza prowadzącego na ok 6.02 na wizytę kontrolną jak tam z dziadem sprawa wygląda . Więc na dzień dzisiejszy to tyle , mam nadzieję że żadnych plamien, krwawień już nie będzie bo jesteśmy na dobrej drodze.
Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa i kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kinga i ja czekam razem z Tobą na wyniki. Jestem pełna nadziei i wiary🌱🥑❤️

Dla mnie najtrudniejszy moment w in vitro to było otworzenie strony online z wynikami mojej bety. Wyświetlil się naglowek z imieniem i nazwiskiem, podstawowe dane o laboratorium i trzeba było przesunąć ekran w dół, żeby zobaczyć jaka beta. Moc strachu pamiętam do dziś, mimo, że parę miesięcy minęło. Brzuch mnie bolał, myślałam, że z nerw zwymiotuje. Rozumiem co czujecie, Wy w tamtym czasie bylyscie ze mną, w tym czasie jestem ja z Wami😘🌱Będzie dobrze❤️

Werka jak usg, miałaś czy dopiero będą robić? Daj znać bo stres ogromny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

To się nazywa w porę zapytać🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Wiki napisał:

Kinga trzymam mocno mocno kciuki!!!✊✊✊🙏🙏🙏🍀🍀🍀Daj znać jak będziesz coś wiedzieć.

Mags - jasne, że uśmiechnie się do Ciebie szczęcie. Grunt to po prostu w to uwierzyć 😉🥰

Małgosiu w takim razie za Ciebie będę trzymać kciuki jutro 😉 Widzę, że dla Naszej dwójki jutro ważny dzień. Ja mam jutro pierwsze USG po pozytywnym wyniku bety. Też będę potrzebować jutro Waszego wsparcia bo bez tego nigdzie się nie ruszam 😂😁🤩

Wiki oczywiście melduje moje wsparcie na jutro dla Ciebie ✊🏼✊🏼✊🏼☺️ Odrazu pisz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mags1706 napisał:

Wedlug mojej skromnej wiedzy, beta powinna sie juz zaczac podnosic. Sama nie wiem... nie chce narobic sobie zadnych nadzieji....🤔🤔🤔

Dziewczyny z wiekszym doswiadczeniem, mozecie nam doradzic,prosze??? 

U mnie już po wynikach w 5dpt lekarz gratulował wczesnej ciąży. Trzymam mocno kciuki za Was❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny biore anty. Dzis 21 ostatnia tabletka będzie wieczorem. Dzis mam wieczorem wizyte u kekarza i stymulacja. Nor.alnie okres 3 lutego powinien byc. Mam plame braxowa na wkladce jak  wzielam papierem to jakby krew. Martwie sie to okres tydzien wczesniej? Czy zaczne stymulacje czy za późno. Boże oby do 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Weronika napisał:

Hej dziewczyny.  Jestem po USG.

Wizytasię trochę opóźniła bo jak to w pon pełno studentów ...
O 13 wychodzę do domu  maluszek ma się dobrze , serduszko ładnie bije.
Dziad krwiak jeszcze jest , nawet jakby trochę w innym miejscu niż ostatnio no ale ponoć muszę go wyleżec i mam się zapisać na wizytę do mojego lekarza prowadzącego na ok 6.02 na wizytę kontrolną jak tam z dziadem sprawa wygląda . Więc na dzień dzisiejszy to tyle , mam nadzieję że żadnych plamien, krwawień już nie będzie bo jesteśmy na dobrej drodze.
Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa i kciuki 😘

Yaaaaaayyyyyyy brawo dla malego zolnierza, ktory tak dzielnie walczyl dla Mamusi!!!!!💗💕💓💗💓

Weronika, tak sie ciesze, ze wszystkobdobrze sir skonczylo. Kamien z serca ! 

Iryza, ja chyba dam siostrze wyniki do sprawdzenia, bo tak sie boje tego momentu 😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
24 minuty temu, Zuzana napisał:

Dziewczyny biore anty. Dzis 21 ostatnia tabletka będzie wieczorem. Dzis mam wieczorem wizyte u kekarza i stymulacja. Nor.alnie okres 3 lutego powinien byc. Mam plame braxowa na wkladce jak  wzielam papierem to jakby krew. Martwie sie to okres tydzien wczesniej? Czy zaczne stymulacje czy za późno. Boże oby do 19.00

Zuzana nie przejmuj sie, nawet jesli to okres to mysle ze i tak zaczniesz stymulację 😊

Ja tez dzis bede w Gamecie tylko pewnie troche wczesniej bo mam miec dzis pobraną krew do testu Pappa a w czwartek usg prenatalne. Strasznie sie boje... 🤨🙏

Trzymam mocno kciuki za Ciebie, daj znac po wizycie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Cześć dziewczyny 🙂 Czy jest wśród Was kobietka z Częstochowy? Ktoś czeka lub już korzystał z dofinansowania z tego miasta? Buziaki i pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Mags, malagosia trzymam kciuki za wasze bety✊✊

Wiki jutro Twoj dzień, na pewno będzie  mega wzruszający 😍😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Kinga jestesmy z Toba i trzymamy kciuki 😘

Mags, malagosia trzymam kciuki za wasze bety✊✊

Wiki jutro Twoj dzień, na pewno będzie  mega wzruszający 😍😘 

Weronika, jak dobrze słyszeć ze wszysyko z maluszkiem jest ok. Teraz wylezysz dziada i za niedługo nie będzie po nim śladu ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Dziewczyny biore anty. Dzis 21 ostatnia tabletka będzie wieczorem. Dzis mam wieczorem wizyte u kekarza i stymulacja. Nor.alnie okres 3 lutego powinien byc. Mam plame braxowa na wkladce jak  wzielam papierem to jakby krew. Martwie sie to okres tydzien wczesniej? Czy zaczne stymulacje czy za późno. Boże oby do 19.00

Teraz nie patrz na cykl sprzed tabletek anty. Krwawienie z odstawienia występuje po ok 3-5 dniach, więc to i tak nie 3 lutego. Spokojnie, wszystko zacznie się tak, jak lekarz zaplanował. Zobaczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Zuzana nie przejmuj sie, nawet jesli to okres to mysle ze i tak zaczniesz stymulację 😊

Ja tez dzis bede w Gamecie tylko pewnie troche wczesniej bo mam miec dzis pobraną krew do testu Pappa a w czwartek usg prenatalne. Strasznie sie boje... 🤨🙏

Trzymam mocno kciuki za Ciebie, daj znac po wizycie 😘

Oki trzymam kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kasia83.1 napisał:

Teraz nie patrz na cykl sprzed tabletek anty. Krwawienie z odstawienia występuje po ok 3-5 dniach, więc to i tak nie 3 lutego. Spokojnie, wszystko zacznie się tak, jak lekarz zaplanował. Zobaczysz. 

Dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Zuzana nie przejmuj sie, nawet jesli to okres to mysle ze i tak zaczniesz stymulację 😊

Ja tez dzis bede w Gamecie tylko pewnie troche wczesniej bo mam miec dzis pobraną krew do testu Pappa a w czwartek usg prenatalne. Strasznie sie boje... 🤨🙏

Trzymam mocno kciuki za Ciebie, daj znac po wizycie 😘

Patrycja w ktorej Gamecie leczysz sie ?? 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×