Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

58 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Zuzana mąż mi mowi ze to chyba Ty siedzialas pod gabinetem jak przyszlismy do kliniki??? 😀

Pytam czy jest pewien ale mowi ze nie do konca a Ty chyba mialas na 19???

Byłam tam już od 18 prostoz pracy wiec możliwe ze ja. Szkoda ze nie podeszliście 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
13 minut temu, Zuzana napisał:

Byłam tam już od 18 prostoz pracy wiec możliwe ze ja. Szkoda ze nie podeszliście 😉

On mi powiedział ze nie jest pewien ale tak mu sie wydaje bo was widzial chyba jak mialam punkcję, chcialam zagadac ale jak wyszlam z pobrania to juz Cie nie bylo 🤔

A co powiedzial lekarz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Patrycja napisał:

On mi powiedział ze nie jest pewien ale tak mu sie wydaje bo was widzial chyba jak mialam punkcję, chcialam zagadac ale jak wyszlam z pobrania to juz Cie nie bylo 🤔

A co powiedzial lekarz? 

Dziś biorę ostatnią anty 21 sztukę. Od jutra zastrzyki gonapeptyl wieczorem. 12 lutego kontrola u docent. I 12 lutego wieczorem bemfora dołączam. 17 lutego do naszego doktora monitoring. Jak pojdzie ok to 24 lutego punkcja. Mam nadzieję że będzie ok. 6 komorek moga zaplodnic i podać tylko 1 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 minutę temu, Zuzana napisał:

Dziś biorę ostatnią anty 21 sztukę. Od jutra zastrzyki gonapeptyl wieczorem. 12 lutego kontrola u docent. I 12 lutego wieczorem bemfora dołączam. 17 lutego do naszego doktora monitoring. Jak pojdzie ok to 24 lutego punkcja. Mam nadzieję że będzie ok. 6 komorek moga zaplodnic i podać tylko 1 😞

To ja tak samo mialam. A czemu masz kontrole u docent? Nie bedzie go?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Patrycja napisał:

To ja tak samo mialam. A czemu masz kontrole u docent? Nie bedzie go?? 

Tak 12 lutego nie bedzie go powiedział. W poniedziałek mam nadzieję że juz beda wyniki kariotypów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Magda napisał:

Zuzana mam podobnie jak Ty - koncze powoli tabsy anty, jutro mam wizyte i dowiem sie jakie beda kolejne terminy, pewnie nam punkcja podobnie jakos wypadnie;)

Razem będzie raźniej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Magda napisał:

Zuzana mam podobnie jak Ty - koncze powoli tabsy anty, jutro mam wizyte i dowiem sie jakie beda kolejne terminy, pewnie nam punkcja podobnie jakos wypadnie;)

Razem będzie raźniej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kinga1234 napisał:

Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia. Pierwszy raz kiedy się poryczałam... Wcześniej się trzymałam jakoś. Jutro umowię wizyte w klinice i będziemy walczyć dalej. Mamy już jakiś plan z mężem, bo czytajac Wasze komentarze wiem, że jest taki ktoś jak Dr Paśnik i pewnie sie do niego zgłosimy. My mamy to szczęście, że mamy środki i możliwość dofinansowania kolejnych prób. Najbardziej mi żal z Nas tych, dla których to finanse są największą przeszkodą. Ale twarde sztuki z Nas, żyjemy na co dzień tak jak inni, mając parę dużych zmartwien i jednoczesnie tak wielkie marzenie... życzę Nam jego spełnienia💚

Bardzo mi przykro że tak się stało, ale jesteś silna kobieta i wierzę że wszystko będzie dobrze, dobrze że się nie poddajesz i walczysz dalej o wasze szczęście życzę Ci wszystkiego co najlepsze 😙❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Kinga1234 napisał:

I znowu się nie udało. 11 dpt beta poniżej 0,2. 3 transfer. Mam mrozaczki, ale slabszej klasy. No nic dziś z mężem siadamy i ustalamy co dalej. Niestety ale boje się, że maluchy po 3 dniu sie stopują w rozwoju (transfer 3 dnia zawsze był). U nas głównym problemem jest nasienie, a czytalam, że po 3 dniu do rozwoju wkracza plemnik. No nic tak miało być. Szkoda kolejnego Aniołka. Smuteczek. 

Przykro mi kochana  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kinga1234 napisał:

Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia. Pierwszy raz kiedy się poryczałam... Wcześniej się trzymałam jakoś. Jutro umowię wizyte w klinice i będziemy walczyć dalej. Mamy już jakiś plan z mężem, bo czytajac Wasze komentarze wiem, że jest taki ktoś jak Dr Paśnik i pewnie sie do niego zgłosimy. My mamy to szczęście, że mamy środki i możliwość dofinansowania kolejnych prób. Najbardziej mi żal z Nas tych, dla których to finanse są największą przeszkodą. Ale twarde sztuki z Nas, żyjemy na co dzień tak jak inni, mając parę dużych zmartwien i jednoczesnie tak wielkie marzenie... życzę Nam jego spełnienia💚

Bardzo mi przykro że tak się stało, ale jesteś silna kobieta i wierzę że wszystko będzie dobrze, dobrze że się nie poddajesz i walczysz dalej o wasze szczęście życzę Ci wszystkiego co najlepsze 😙❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Beta napisał:

Zuzana, czy mogłabyś mi napisać jak lekarz wyznaczył Ci dalsze terminy? Ja dopiero  za ok tydzień zacznę brać anty i kombinuje jak koń pod górę jak wszystko poukładać. 

Dziś biorę ostatnią tabletkę anty. Jutro czyli 28 styczeń wieczorem zaczynam zastrzyki gonapeptyl. 12 lutego mam monitoringi usg krew pobiorą i pewnie wieczorem 12 lutego juz zacznę zastrzyki bemfora. 17 zapisana jestem na kolejny monitoring. Potem ustalą kiedy następny. Na monitoring i pobranie krwi nie musisz być na czczo wiec i po poludniu mozesz sie zapisać. Ja 12 lutego mam rano a 17 po południu wizytę. Zastrzyki wybierz pote byc mniej wiecej o tej konkretnej porze mogla robi. Ja bede o 21 to wtedy napewno juz w domu bede. Jak wszystko ok pojdzie to punkcja 24 lutego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

To ja tak samo mialam. A czemu masz kontrole u docent? Nie bedzie go?? 

Bede sie modlić aby Twoje wyniki Patrycja wyszły dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Kinga1234 napisał:

I znowu się nie udało. 11 dpt beta poniżej 0,2. 3 transfer. Mam mrozaczki, ale slabszej klasy. No nic dziś z mężem siadamy i ustalamy co dalej. Niestety ale boje się, że maluchy po 3 dniu sie stopują w rozwoju (transfer 3 dnia zawsze był). U nas głównym problemem jest nasienie, a czytalam, że po 3 dniu do rozwoju wkracza plemnik. No nic tak miało być. Szkoda kolejnego Aniołka. Smuteczek. 

Biedna nasza.... u nas tak samo jest... mam niedrożne jajowody i to jest oficjalna przyczyna ale jednak powstawały zdrowe komórki i było 6 zarodków które dotrwały do 3 doby później zostały  dwa ... tez myśle ze to wina nasienia bo mamy słabe chociaz nie tragiczne 😥 złap oddech i Wałcz dalej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Kinga1234 napisał:

I znowu się nie udało. 11 dpt beta poniżej 0,2. 3 transfer. Mam mrozaczki, ale slabszej klasy. No nic dziś z mężem siadamy i ustalamy co dalej. Niestety ale boje się, że maluchy po 3 dniu sie stopują w rozwoju (transfer 3 dnia zawsze był). U nas głównym problemem jest nasienie, a czytalam, że po 3 dniu do rozwoju wkracza plemnik. No nic tak miało być. Szkoda kolejnego Aniołka. Smuteczek. 

Kinga trzymaj sie. Musi w koncu kazdej z nas sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2020 o 21:55, Madziallena31 napisał:

Ola leczysz sie w salce medica w Warszawie?

Procedurę in vitro i wszystko co z tym związane (również lekarza prowadzącego) mam w klinice Invicta w Warszawie. W Salve Medica miałam konsultacje z polecanym immunologiem. 

Dnia 26.01.2020 o 20:58, malagosia napisał:

Ja na początku tez myślałam o immunologi ale narazie odpuscialam ten temat... zobaczymy jął teraz będzie. Kurczę nie kojazd żadnego lekarza u Nas od tego 😕 może pogadaj ze swoim prowadzącym? 

Ja mogę ze swojej strony polecić Docenta Paśnika. Przyjmuje w Łodzi i można go też złapać w Warszawie w Salve Medica. Ja dziś żałuję, że tak długo się zbierałam do tego spotkania. 4 zarodki "zmarnowaliśmy" na próby, które nie miały szans powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Kinga tak bardzo mi przykro 😭 dzisiaj płaczę razem z Tobą, ale wierzę ze los sie do Ciebie uśmiechnie i ze następna próba będzie tą szczęśliwa ❤❤

Patrycja, na pewno będzie wszystko dobrze na badaniach 😘 fajnie ze będziesz miała wszystko od razu, ja w środę dopiero mam odebrac wyniki z pappa, daj znac jak będziesz juz po USG, trzymam kciuki✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234
2 godziny temu, May1223 napisał:

Biedna nasza.... u nas tak samo jest... mam niedrożne jajowody i to jest oficjalna przyczyna ale jednak powstawały zdrowe komórki i było 6 zarodków które dotrwały do 3 doby później zostały  dwa ... tez myśle ze to wina nasienia bo mamy słabe chociaz nie tragiczne 😥 złap oddech i Wałcz dalej😘

Tak miało być... Dziś łapie oddech, jutro dzwonię, umawiam wizyty itd. 

Dziękuję każdej z Was za słowa wsparcia i trzymam za Was mocno kciuki✊ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234
2 godziny temu, May1223 napisał:

Biedna nasza.... u nas tak samo jest... mam niedrożne jajowody i to jest oficjalna przyczyna ale jednak powstawały zdrowe komórki i było 6 zarodków które dotrwały do 3 doby później zostały  dwa ... tez myśle ze to wina nasienia bo mamy słabe chociaz nie tragiczne 😥 złap oddech i Wałcz dalej😘

Tak miało być... Dziś łapie oddech, jutro dzwonię, umawiam wizyty itd. 

Dziękuję każdej z Was za słowa wsparcia i trzymam za Was mocno kciuki✊ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zuzana napisał:

Dziś biorę ostatnią tabletkę anty. Jutro czyli 28 styczeń wieczorem zaczynam zastrzyki gonapeptyl. 12 lutego mam monitoringi usg krew pobiorą i pewnie wieczorem 12 lutego juz zacznę zastrzyki bemfora. 17 zapisana jestem na kolejny monitoring. Potem ustalą kiedy następny. Na monitoring i pobranie krwi nie musisz być na czczo wiec i po poludniu mozesz sie zapisać. Ja 12 lutego mam rano a 17 po południu wizytę. Zastrzyki wybierz pote byc mniej wiecej o tej konkretnej porze mogla robi. Ja bede o 21 to wtedy napewno juz w domu bede. Jak wszystko ok pojdzie to punkcja 24 lutego .

Bardzo Ci dziękuję za tą rozpiskę 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
17 godzin temu, Mags1706 napisał:

 Ja pare dni przed Toba 💕

Mags ja trzymam mocno kciuki za Ciebie, a dokładnie którego testujesz?

Wam wszystkim dziewczyny dziękuję za wsparcie i przykro mi bardzo, że kolejna z nas przeżywa rozczarowanie, Kinga trzymaj się, jesteśmy z Tobą!

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Mags ja trzymam mocno kciuki za Ciebie, a dokładnie którego testujesz?

Wam wszystkim dziewczyny dziękuję za wsparcie i przykro mi bardzo, że kolejna z nas przeżywa rozczarowanie, Kinga trzymaj się, jesteśmy z Tobą!

 

 

Hej Ola, ja wedlug planu powinnam testowac w piatek, co bedzie 10dpt. Zaplanowalam jednak zrobic pierwsza bete I progesteron jutro( 8dpt) ,zeby zobaczyc ewentualny przyrost bety. 

 

Tak sie boje!!!! 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
2 minuty temu, Mags1706 napisał:

 

Będę myśleć o Tobie jutro, trzymać kciuki i czekać na (mam nadzieję pozytywny) wynik. Znam ten strach... na razie jestem jeszcze spokojna, ale z każdym dniem stres będzie coraz większy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ola_ napisał:

Procedurę in vitro i wszystko co z tym związane (również lekarza prowadzącego) mam w klinice Invicta w Warszawie. W Salve Medica miałam konsultacje z polecanym immunologiem. 

Ja mogę ze swojej strony polecić Docenta Paśnika. Przyjmuje w Łodzi i można go też złapać w Warszawie w Salve Medica. Ja dziś żałuję, że tak długo się zbierałam do tego spotkania. 4 zarodki "zmarnowaliśmy" na próby, które nie miały szans powodzenia. 

Ja z invicta przeniosłam się do salve medica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny krew oddana. Proszę o Wasze wsparcie 😊

Edytowano przez malagosia
Literowki
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
16 minut temu, malagosia napisał:

Dziewczyny krew oddana. Proszę o Wasze wsparcie 😊

Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki i modlę się żeby beta poszybowała w górę 🙏✊🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wiki napisał:

Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki i modlę się żeby beta poszybowała w górę 🙏✊🍀

🙏🏼☺️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małgosia moja imienniczko trzymam mocno kciuki za Twoje szczęście!!! 🤞🤞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
19 minut temu, malagosia napisał:

Dziewczyny krew oddana. Proszę o Wasze wsparcie 😊

Malagosia, jestesmy z Tobą i trzymamy za Ciebie mocno kciuki ✊✊  dzisiaj głaszczę brzuszek cały dzień i przesyłam pozytywne fluidy 🍀🍀🍀🍀 czekamy na pozytywne wieści 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Lexy napisał:

Malagosia, jestesmy z Tobą i trzymamy za Ciebie mocno kciuki ✊✊  dzisiaj głaszczę brzuszek cały dzień i przesyłam pozytywne fluidy 🍀🍀🍀🍀 czekamy na pozytywne wieści 😘

♥️🙏🏼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×