Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sama

pytanie do 30 letnich singielek jak Wyobrażacie sobie swoją przyszłość za 10 lat

Polecane posty

Gość Sama

ja pewnie już nikogo na stałe Nie poznam dzieci chciałam mieć wcześniej teraz to już raczej będzie za późno jak Wyobrażacie sobie dalej życie spędzanie czasu co będziecie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Podroze, ksiazka, od czasu do czasu spotkania z kolezankami singielkami. O ile sie takie zostana ale glownie praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudoznik

zapytaj sie tych wszystkich matek, ojcow  których dzieci zostały mordercami, zlodziejami, gwalcicielami, bo tych ktorzy zabili wlasna matke czy ojca nie zapytasz. 

Pewnie myslisz ze dzieci sa tylko ladne, dobre i grzeczne. 

Nie, to z malych ludzi wyrastaja psychopaci, mordercy. 

Zawsze możesz wyobrazic sobie siebie jako 40latka, ktora pcha wozek inwalidzki z chorym dzieckiem. 

Mile widoki? 

Odpowiadajac na pytanie. 

Bede miec 38lat za 10 lat i mam nadzieję, ze moj pies nadal bedzie żył, a jak umrze to poswiece rok na podróże a potem adoptuje kolejnego :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę dla ciebie pies ważniejszy od ludzi, w domu wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Chudoznik napisał:

zapytaj sie tych wszystkich matek, ojcow  których dzieci zostały mordercami, zlodziejami, gwalcicielami, bo tych ktorzy zabili wlasna matke czy ojca nie zapytasz. 

Pewnie myslisz ze dzieci sa tylko ladne, dobre i grzeczne. 

Nie, to z malych ludzi wyrastaja psychopaci, mordercy. 

Zawsze możesz wyobrazic sobie siebie jako 40latka, ktora pcha wozek inwalidzki z chorym dzieckiem. 

Mile widoki? 

Odpowiadajac na pytanie. 

Bede miec 38lat za 10 lat i mam nadzieję, ze moj pies nadal bedzie żył, a jak umrze to poswiece rok na podróże a potem adoptuje kolejnego 🙂

Jakie wychowanie zapewnisz swoim dzieciom, takie one będą w przyszłości. Mnie rodzice dobrze wychowali, Ciebie nie do konca, bo po tym co napisałaś masz jakiś deficyt umysłowy. Dlatego lepiej abys dzieci nie miala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakie wychowanie zapewnisz swoim dzieciom, takie one będą w przyszłości.

Bardzo uproszczone i błędne przekonanie. Niestety, ale na to, jakie dzieciaki okażą się w przyszłości decyduje od groma czynników zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Rodzice mogą się starać wychować jak najlepiej, ale ostatecznie nie mają nawet połowy udziału w kształtowaniu nowego człowieka.

Odpowiadając na pytanie Autorki - będę sobie żyła dokładnie tak samo dobrze, jak w chwili obecnej. Chyba, że mnie jakaś choroba dopadnie, to postaram się przetrwać. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Za 10 lat wszystko bedzie super, jeszcze lepiej niz teraz. Wiekszosc szczesliwym mezatek z malymi dziecmi bedzie juz rozwiedziona, wiec skonczy sie trucie dupy typu "n a ty kiedy w koncu zalozysz rodzine".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie jest

mam facetow na seks kiedy chce, zonatych tez, teraz zarbiam 5,600 na reke, podrozuje po swiecie, jest coraz lepiej, seks kiedy chce i z kim chce, 4 dni temu skonczylam 30stke 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość fajnie jest napisał:

mam facetow na seks kiedy chce, zonatych tez, teraz zarbiam 5,600 na reke, podrozuje po swiecie, jest coraz lepiej, seks kiedy chce i z kim chce, 4 dni temu skonczylam 30stke 🙂

Oj tam, oj tam. Rano się przebudzisz, po erotycznym śnie chętka cię wzięła, złapałabyś  żeby sobie GO zaaplikować ... a obok pustka. I co? D.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Nie wiem, chyba zaczne oszczędzać na stare lata : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam koleżankę, która po trzydziestce myślała, że jej życie się odmieni i znajdzie sobie super faceta. Teraz jest po czterdziestce i jak była sama tak jest dalej. Jest bardzo sfrustrowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marawstala napisał:

Nie wiem, chyba zaczne oszczędzać na stare lata : )

 Mara na co? Dębowa jesionka z urzędu ci się należy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Kalisz napisał:

 Mara na co? Dębowa jesionka z urzędu ci się należy :d

 Kalisz a co Ty masz miedzy nogami  dziure czy kutasa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
15 minut temu, Kalisz napisał:

 Mara na co? Dębowa jesionka z urzędu ci się należy :d

Na jakis luksus .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 Kalisz a co Ty masz miedzy nogami  dziure czy kutasa?????

Ciąg smugę chłopcze, pisze się DZIURĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyobrażam sobie fajnego mę

ża i dziecię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mam koleżankę po rozwodzie że starym dziadem. Faceta zostawila jak to zapuszkowali w pace. Wielka miłość się skończyła. Teraz szuka byle z kasa wskakuje im do łóżka dają prezenty. A jak ma nadzieję że coś z tego będzie to słyszy że jest zbyt pretensjonalna i takich jak ona mają na peczki. Chociaż prawdę jej powiedza. Na normalnego nie spojrzy bo albo za biedny albo jej się taki szybko nudzi

 A później płacze że nie może sobie życia ułożyć. Schemat powtarzany regularnie. Do 40 jej tak zleci. A później już żaden na nią nie spojrzy i nawet nie będzie chciał bzyknac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Co kooorwa wszystkie macie z tymi podróżami? To bardziej lub mniej świadome szukanie choooja do dooopy! Albo cygańskie geny włóczęgi... Jedno i drugie to kiepski materiał na żonę 🤠

A przed 40 łapiecie największego frajera w mieście 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×