Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Teściowa kupuje mojemu dziecku ubranka za kilkaset złotych !

Polecane posty

Gość Gadzina
1 godzinę temu, Gość inez napisał:

Wieśniarki pewnie nawet nigdy nie widziały w polsce innego sklepu niż HM czy Pepco, to dla nich ubranko za kilka stów to szczyt luksusów 🙂

Ależ ja mieszkam w pałacu Buckingham, proszę cie i tylko Chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina

Autorko jesteś skąpa i wyrachowana, dlaczego sprzedajesz prezenty, oddaj je za darmo potrzebującym gdy dziecko wyrośnie, a teściowa całuj po rękach na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gadzina, czy  ty w ogóle czytałaś co ja pisałam ? Sprzedaje jak córka wyrośnie, czasami oddam  koleżance ale zazwyczaj nie ma takiej możliwości bo mamy dzieci w różnym wieku, więc nie potrzebne są jej letnie ciuchy jeżeli będa dobre na jej córkę w zimie. Ale no tak wg ciebie powinnam oddać biednym, żeby sobie mogli ubrać dzieciaki w kenzo i ralpha laurena a potem usiąść w tych pięknych ubrankach i zastanawiać się za co zjedzą kolacje. I dlaczego mam ją niby całować po rękach xD ? Nie jesteśmy biedni jakby mi zależało na takich prezentach to sama bym sobie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina
36 minut temu, Gość gosc napisał:

Gadzina, czy  ty w ogóle czytałaś co ja pisałam ? Sprzedaje jak córka wyrośnie, czasami oddam  koleżance ale zazwyczaj nie ma takiej możliwości bo mamy dzieci w różnym wieku, więc nie potrzebne są jej letnie ciuchy jeżeli będa dobre na jej córkę w zimie. Ale no tak wg ciebie powinnam oddać biednym, żeby sobie mogli ubrać dzieciaki w kenzo i ralpha laurena a potem usiąść w tych pięknych ubrankach i zastanawiać się za co zjedzą kolacje. I dlaczego mam ją niby całować po rękach xD ? Nie jesteśmy biedni jakby mi zależało na takich prezentach to sama bym sobie kupiła.

Jesteś wyjątkowo głupia i wredna, nie masz komu, oddaj do domu samotnej matki, czy domu dziecka, a nie tylko biedna jesteś skoro sprzedajesz ale i niedorozwój z ciebie na maksa. Teściowa Nic nie powinna kupować, pomagać można komuś kto na to zasługuje, kupuj sobie sama w szmateksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×