Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zauważ mnie

Już niedługo kolejny samotny Sylwester:(

Polecane posty

Gość Zauważ mnie
1 godzinę temu, brokeninside87 napisał:

Autorze Zauważ mnie, jak tam? trochę Ci pomogła rozmowa na kafe? tulasek i wszystkiego tygrysiego na Nowy Rok!

Jejku, pamiętałaś o mnie, to bardzo miłe🙂 Tak, pomogła, na pewno krok w dobrą stronę został zrobiony. A dziś? Jeszcze o 19 było kiepsko ze mną, ale postanowiłem dać sobie wycisk i pobiegać, żeby nie myśleć o samotności. Wymęczyłem się. I bardzo dobrze, he he. Teraz tylko kąpiel, stopery do uszu i spać😉 Dziękuję, również przytulam tygryska o dobrym sercu i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku🐯😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Zauważ mnie napisał:

Jejku, pamiętałaś o mnie, to bardzo miłe🙂 Tak, pomogła, na pewno krok w dobrą stronę został zrobiony. A dziś? Jeszcze o 19 było kiepsko ze mną, ale postanowiłem dać sobie wycisk i pobiegać, żeby nie myśleć o samotności. Wymęczyłem się. I bardzo dobrze, he he. Teraz tylko kąpiel, stopery do uszu i spać😉 Dziękuję, również przytulam tygryska o dobrym sercu i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku🐯😊

wow wow:) to super:) po tygrysiemu tak pobiegać dla energii, a potem jebać to, będzie lepiej;) wszystkiego dobrego i rześkiego pierwszego dnia roku i Twojego nowego życia😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Zauważ mnie napisał: Jejku, pamiętałaś o mnie, to bardzo miłe Tak, pomogła, na pewno krok w dobrą stronę został zrobiony. A dziś? Jeszcze o 19 było kiepsko ze mną, ale postanowiłem dać sobie wycisk i pobiegać, żeby nie myśleć o samotności. Wymęczyłem się. I bardzo dobrze, he he. Teraz tylko kąpiel, stopery do uszu i spać Dziękuję, również przytulam tygryska o dobrym sercu i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku  X wysraj się przed snem i też napisz jak było 😱

Leżaczku, zachowuj maniery 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Tak to widzę tygrys jak ktoś żyje i pisze o codziennych czynności. Kąpiel spać ... zajrzeć do lodówki i domestos do kibla wlać. Co za dzień dzisiejszy 😱😙

cóż,

więcej wyrozumiałości,

nie każdy ma takie szczęście jak Ty  codziennie przeżywając przygody mrożące krew w żyłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Połowa ludzi co tu pisała pewnie jeszcze zdycha na kacu, hyhyhyhyhy. A druga połowa może zdechła realnie, łącznie z tryniem i autorem🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2018 o 08:43, Gość Zauważ mnie napisał:

Który to już w moim 35 letnim życiu? Nie pamiętam, żebym spędził go inaczej niż siedząc samemu w domu. I tym razem pogrążony w smutku będę gapił się w komputer, podczas gdy inni spędzą ten czas ze swoimi przyjaciółmi, dziewczynami. Zwykle staram się nie myśleć o swoim losie przegrańca, lecz są dni w roku, kiedy rozklejam się zupełnie. Święta, Sylwester, to czas w którym przygnębienie doskwiera  najbardziej, to podsumowanie kolejnego roku w samotności. Ktoś taki jak ja po raz kolejny uświadamia sobie, że był, jest i zawsze będzie nikim. Nawet nie wiem jak to jest mieć dziewczynę, całować się, przytulać... Nienawidzę Sylwestra, nienawidzę życia, nienawidzę siebie. Zdechnę sobie w samotności. Oby jak najszybciej. Tak tylko chciałem się pożalić 😢

Kurde, jakbym o sobie czytał😔 Ciekawe co stało się z autorem? Pewnie skończył jak ja, albo rzeczywiście wyciągnął kopyta w samotności. Wszak przegrywy rzadko odbijają się od dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×