Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marta

Czy możliwe jest zajście w ciążę kilka dni przed okresem?

Polecane posty

Jestem w 8 miesiącu ciąży. Przez całą ciążę zmagam się z problemem, mianowicie mój narzeczony uważa, że dziecko nie jest jego. Dlaczego? Ostatnią miesiączkę miałam 7 kwietnia, przez cały kwiecień nie uprawialiśmy z narzeczonym seksu, dopiero 1 maja doszło między nami do stosunku. Nie dostałam okresu, 7maja zrobiłam test ciazowy, był negatywny. Za tydzien powtórzyłam test i wyszedł pozytywny. Narzeczony uważa, że to nie jego dziecko, ponieważ nie mogłabym zajść w ciążę przed okresem... Zdarzyła się w kwietniu sytuacja, że imprezowalam bez narzeczonego, ale wydaje mi się, że wszystko pamiętam i go nie zdradziałam, natomiast teraz po jego ciągłym wmawianiu mi ze to nie jego sama zaczynam wątpić czy to możliwe ze zaszłam w ciążę przed okresem. Proszę jakąś poradę :( 

Dodam jeszcze, że miesiączki miałam często nieregularne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Moja koleżanka postanowiła się nie zabezpieczać z chłopakiem, bo byka dzień przed okresem. Michalinka ma teraz 4 latka i jest śliczna 🤗 Natura jest przewrotna. Natomiast mija siostra starała się o dziecko 2 lata i bardzo uważała, żeby uprawiać seks tylko w dni płodne i żeby nie tracić energii w pozostałe dni. Raz wyszli z mężem na imprezę i w noc przed dostaniem okresu ich poniosło. I hop, udało się 🤗 wyrzuciła wszystkie książki do kosza, odnośnie zapełnienia itp. Jak jestem rozluźniona, to twój organizm chcąc niechcąc szaleje. Są przypadki, że w trakcie okresu dochodziło do zapłodnienia. Natury się nie oszuka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Oczywiście, że tak. Zwłaszcza, że masz nieregularne cykle. Przecież ty tak naprawdę nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć daty owulacji, bo w jednym miesiącu będziesz mieć książkowo jakiś tydzień po miesiączce, a w następnym 3 tygodnie po miesiączce, bo cykl 40 dni. Tak naprawdę nigdy nie wiesz, kiedy jesteś przed miesiączką. Ten głupi chuj niech się lepiej doinformuje, a nie leci, bo tak ma ma być. Kobieta to nie maszyna. Z resztą maszyny też się psują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hop

Test za zaufanie, poziom hard. Co za imbecyl  z narzeczonego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Teraz patrzę, że według kalendarzyka cyklu 30 dyniowego, to ty nie byłaś przed okresem, tylko kilka dni po przewidywanej owulacji. Z tego wynika, że twoja owulacja przesunęła się o 4-5 dni, a jajko też swoje żyje. Pokaż ten post temu debilowi, bo ty wcale nie zaszłaś w ciążę przed miesiączką. Dzień, dwa przed to się nazywa przed, ale nie kuźwa cały tydzień. Druga sprawa, musi być super czuły test, żeby wykrył kilkudniową ciążę, bo trzeba doliczyć dni do implantacji, które też różnie bywają. Kretyn do kwadratu tylko cię stresuje, a to ma cholernie duży wpływ na płód. Jeszcze się okaże, że po urodzeniu będzie skóra zdarta z tego idioty i choćby chciał to się nie wyprze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi kochani 😍 Uspokoiliście mnie baaardzo 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedno rzuciło mi się w oczy, wydaje mi się że go nie zdradziłam, ty tak serio? A co do tematu, pewnie że można i nie jest to żaden cud 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze jest szansa zajść w ciąże przed okresem, tak samo w trakcie okresu. Swoją drogą jeżeli chcecie uprawiać seks gdy macie okres to polecam używać tamponów beppy- są bez sznureczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam miesiączkę 7 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym 30 grudnia z finałem w środku następną powinnam mieć 7 stycznia czy mogło dojść do zapłodnienia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Karo1994 napisał:

Dostałam miesiączkę 7 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym 30 grudnia z finałem w środku następną powinnam mieć 7 stycznia czy mogło dojść do zapłodnienia? 

Zrób jutro test to się dowiesz...

Ale mało prawdopodobne, bo owulacja jest 14 dni przed miesiączką, czyli tydzień przed Waszym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2022 o 18:39, Foko Loko napisał:

Zrób jutro test to się dowiesz...

Ale mało prawdopodobne, bo owulacja jest 14 dni przed miesiączką, czyli tydzień przed Waszym seksem.

Wczoraj powinnam dostać okres a go nie dostałam dziś też go nie było czy to możliwe że moglam zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Karo1994 napisał:

Wczoraj powinnam dostać okres a go nie dostałam dziś też go nie było czy to możliwe że moglam zajść w ciążę?

Zrób test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Karo1994 napisał:

Wczoraj powinnam dostać okres a go nie dostałam dziś też go nie było czy to możliwe że moglam zajść w ciążę?

Jak sie uprawia seks bez zabezpieczenia to zawsze jest mozliwosc, ze sie zajdzie w ciaze. Owulacja czasem moze sie przesunac. Jak juz Ci napisala Foko Loko- zrob test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia 30-31 grudnia kochałam się z narzeczonym finał był w środku 7 stycznia powinnam dostać okres a dziś jest 13 stycznia 38dc a miesiączki jak nie było tak nie ma wczoraj późnym wieczorem robiłam test ciążowy wynik był negatywny czy możliwe że mogę być w ciąży a test zrobiłam za szybko albo owulacja mi się przesunęła o tyle dni ? 

Edytowano przez Karo1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Karo1994 napisał:

Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia 30-31 grudnia kochałam się z narzeczonym finał był w środku 7 stycznia powinnam dostać okres a dziś jest 13 stycznia 38dc a miesiączki jak nie było tak nie ma wczoraj późnym wieczorem robiłam test ciążowy wynik był negatywny czy możliwe że mogę być w ciąży a test zrobiłam za szybko albo owulacja mi się przesunęła o tyle dni ? 

Test jest wiarygodny w dniu spodziewanej miesiączki. Jak się stresujesz możesz zrobić betę z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią miesiączkę miałam 15.01.2022  po miesiączce kochałam się z narzeczonym do 25 dnia cyklu tylko 21 się nie kochaliśmy cykle mam 33 dniowe okres powinnam dostać w środę czyli za 5 dni dziś zrobiłam test ciążowy wynik był negatywny od 2 dni bolą mnie piersi mam tkliwe i wydaje mi się że mi urosły wczoraj miałam biegunkę a nic takiego nie zjadłam czy mogę być w ciąży i czy to były dni płodne? Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karo1994 napisał:

Ostatnią miesiączkę miałam 15.01.2022  po miesiączce kochałam się z narzeczonym do 25 dnia cyklu tylko 21 się nie kochaliśmy cykle mam 33 dniowe okres powinnam dostać w środę czyli za 5 dni dziś zrobiłam test ciążowy wynik był negatywny od 2 dni bolą mnie piersi mam tkliwe i wydaje mi się że mi urosły wczoraj miałam biegunkę a nic takiego nie zjadłam czy mogę być w ciąży i czy to były dni płodne? Pomożecie?

1. Test ciążowy jest miarodajny w dniu spodziewanej miesiączki

2. Jakbyś nawet była w ciąży, to na takim etapie ani tkliwe piersi ani biegunka nie są jej objawem.

3. Poczekaj na dzień spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×