Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem sama.Proszę o jedną mądrą radę od każdego z Was.

Polecane posty

Gość gość

Co mi poradzicie drogie Panie i Panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta

Za mało napisałaś. Od ciebie jedno krótkie stwierdzenie, a oczekujesz spływu komentarzy. To nie przejdzie. Reakcja forumowiczów będzie mizerna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

4 minuty temu, lonelyman napisał:

A co tu radzić? . Życie toczy się dalej.

Nie wiem co, tutaj każdy lubi rady dawać;)

Może jakaś by do mnie przemówiła? ;)

4 minuty temu, Gość Lotta napisał:

Za mało napisałaś. Od ciebie jedno krótkie stwierdzenie, a oczekujesz spływu komentarzy. To nie przejdzie. Reakcja forumowiczów będzie mizerna. 

Chciałam jedno zdanie z mądrą radą,nie oceny.To różnica.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byś szukała kogoś, dla kogo będziesz ważna. Kto będzie chciał ciebie całą a nie tylko twojego ciała.

Wiele kobiet tu pisze o swoich problemach, po tym jak zgodziły się na seks bez zobowiązań, bo facet powiedział, że potrzebuje czasu, nie jest gotowy, a potem przez to cierpiały, bo wpadły w pułapkę, którą wielu nieuczciwych facetów zastawia, tj. dają nadzieję na coś więcej, ale w domyśle szukają tylko przygody i nie traktują kobiety na poważnie.

Dlatego szukaj mężczyzny, który będzie się z tobą liczył i cię szanował. Który będzie chciał nie tylko seksu, ale też spędzać z tobą każdą wolną chwilę, dzielić z tobą swój wolny czas, przeżywać wspólnie lepsze i gorsze chwile. Ktoś dla kogo będziesz częścią jego życia, a nie tylko przygodą, gdy akurat poczuje wzwód w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf

Idź jutro na zabawę sylwestrową. Może kogoś poznasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Narodowy, bardzo mądra rada,dziękuję:)

Alf, nie jestem nastolatką,sama się włóczyć nigdzie nie będę:P

Poza tym gdzie miałabym iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Samemu jest nudno.

Przyjdzie czas kiedy się człowiek obudzi i stwierdza,że chce kogoś mieć.

Tylko drugi człowiek może dać nam pełnię szczęścia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Narodowy napisał:

Byś szukała kogoś, dla kogo będziesz ważna. Kto będzie chciał ciebie całą a nie tylko twojego ciała.

Wiele kobiet tu pisze o swoich problemach, po tym jak zgodziły się na seks bez zobowiązań, bo facet powiedział, że potrzebuje czasu, nie jest gotowy, a potem przez to cierpiały, bo wpadły w pułapkę, którą wielu nieuczciwych facetów zastawia, tj. dają nadzieję na coś więcej, ale w domyśle szukają tylko przygody i nie traktują kobiety na poważnie.

Dlatego szukaj mężczyzny, który będzie się z tobą liczył i cię szanował. Który będzie chciał nie tylko seksu, ale też spędzać z tobą każdą wolną chwilę, dzielić z tobą swój wolny czas, przeżywać wspólnie lepsze i gorsze chwile. Ktoś dla kogo będziesz częścią jego życia, a nie tylko przygodą, gdy akurat poczuje wzwód w gaciach.

Piszesz jak baba. Każdy zdrowy facet potrzebuje seksu, a dziewczyna jest od tego, żeby zaspokajać jego potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf

Dlaczego sama? Na pewno masz jakichś znajomych. Możesz z nimi iść na Sylwestra. Moi znajomi zabrali kiedyś na potańcówkę ich koleżankę. Ona od kilu lat była wdową w wieku 50+. Na tej zabawie poznała fajnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Piszesz jak baba. Każdy zdrowy facet potrzebuje seksu, a dziewczyna jest od tego, żeby zaspokajać jego potrzeby.

Po prostu nie myślę kutasem w życiu. Co nie znaczy, że ktoś od razu jest babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież to jest prowo tego starego trolla, wy bando głupkowatych pelikanów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
14 minut temu, Narodowy napisał:

Byś szukała kogoś, dla kogo będziesz ważna. Kto będzie chciał ciebie całą a nie tylko twojego ciała.

Wiele kobiet tu pisze o swoich problemach, po tym jak zgodziły się na seks bez zobowiązań, bo facet powiedział, że potrzebuje czasu, nie jest gotowy, a potem przez to cierpiały, bo wpadły w pułapkę, którą wielu nieuczciwych facetów zastawia, tj. dają nadzieję na coś więcej, ale w domyśle szukają tylko przygody i nie traktują kobiety na poważnie.

Dlatego szukaj mężczyzny, który będzie się z tobą liczył i cię szanował. Który będzie chciał nie tylko seksu, ale też spędzać z tobą każdą wolną chwilę, dzielić z tobą swój wolny czas, przeżywać wspólnie lepsze i gorsze chwile. Ktoś dla kogo będziesz częścią jego życia, a nie tylko przygodą, gdy akurat poczuje wzwód w gaciach.

Nie wiem w jakim swiecie zyjesz. Czasy sie zmienily. Tylko nieliczni faceci chca glownie seksu. Co prawda sa oni najbardziej widoczni. Natomiast wspolczesne kobiety poniewaz nie potrzebuja juz mezszczyzn spotykaja sie glownie dla seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Alf napisał:

Dlaczego sama? Na pewno masz jakichś znajomych. Możesz z nimi iść na Sylwestra. Moi znajomi zabrali kiedyś na potańcówkę ich koleżankę. Ona od kilu lat była wdową w wieku 50+. Na tej zabawie poznała fajnego faceta. 

Nie bardzo.Nie lubię się wpraszać:p

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

staraj sie zawsze wygladac jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

staraj sie zawsze wygladac jak najlepiej

nawet jak grabisz liście w ogrodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Berutiel napisał:

nawet jak grabisz liście w ogrodzie 😄

Haha dokładnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whut
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Piszesz jak baba. Każdy zdrowy facet potrzebuje seksu, a dziewczyna jest od tego, żeby zaspokajać jego potrzeby.

kup se lalke do roohania, albo idz na dzifki... jesteś dnem a może i psychopatą... ludzie mają uczucia tez, ale do kogo ja piszę, do troglodyty który zapewne sam siebie nei lubi i pewnie nawet sie siebie brzydzi tak naprawdę ;/ nie, traktowanie ludzi jak rzeczy nie jest normalne, lecz się jeśli jeszcze nie jest za późno zakompleksieńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha dokładnie 🙂

zamiataj liście w szpilkach, w pełnym makijażu i w sukience :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm

Ktoś mi otatnio radził żeby pić zielone soki. Ale chyba wy nie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Narodowy napisał:

Po prostu nie myślę kutasem w życiu. Co nie znaczy, że ktoś od razu jest babą.

Większość twoich wypowiedzi jest kobiecych. Prawdopodobnie jesteś kobietą podszywającą się pod faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość whut napisał:

kup se lalke do roohania, albo idz na dzifki... jesteś dnem a może i psychopatą... ludzie mają uczucia tez, ale do kogo ja piszę, do troglodyty który zapewne sam siebie nei lubi i pewnie nawet sie siebie brzydzi tak naprawdę ;/ nie, traktowanie ludzi jak rzeczy nie jest normalne, lecz się jeśli jeszcze nie jest za późno zakompleksieńcu

Znowu jakaś aseksualna kłoda złości się na rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko - więcej inicjatywy, mniej bierności. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każda rada sięsprawdza

Ja jak osttatnio byłam mniej bierna,to facet przestał ze mną pisać.

Niby Panowie tutaj piszą,żeby kobiety wykazywały inicjatywe,ale w rzeczywistości od takich uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość nie każda rada sięsprawdza napisał:

Ja jak osttatnio byłam mniej bierna,to facet przestał ze mną pisać.

Niby Panowie tutaj piszą,żeby kobiety wykazywały inicjatywe,ale w rzeczywistości od takich uciekają.

Niby dlaczego mieliby uciekać? Przecież to nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dbaj o siebie, ćwicz ciało i umysł, wychodź do ludzi poznawaj mężczyzn, ale nie z myślą o związku na pierwszym miejscu. 

Złoto idzie do złota, a żelazo do żelaza - im lepsza staniesz się osobą tym lepsi mężczyźni będą się Tobą interesował.

17 minut temu, Gość nie każda rada sięsprawdza napisał:

Ja jak osttatnio byłam mniej bierna,to facet przestał ze mną pisać.

Niby Panowie tutaj piszą,żeby kobiety wykazywały inicjatywe,ale w rzeczywistości od takich uciekają.

I sądzisz, że akurat to, że wykazałaś większą aktywność w relacji ją zgubiło? Mogłobyć to cokolwiek łącznie z tym że odezwała się do niego jakaś kobieta która podobała mu się bardziej. A generalizowanie jednego przypadku na wszystkich to już kuriozum.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każda rada sięsprawdza
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Niby dlaczego mieliby uciekać? Przecież to nonsens.

Nie wiem dlaczego,ale piszę o swoich spostrzeżeniach.

 

3 minuty temu, Piaskun napisał:

Dbaj o siebie, ćwicz ciało i umysł, wychodź do ludzi poznawaj mężczyzn, ale nie z myślą o związku na pierwszym miejscu. 

Złoto idzie do złota, a żelazo do żelaza - im lepsza staniesz się osobą tym lepsi mężczyźni będą się Tobą interesował.

I sądzisz, że akurat to, że wykazałaś większą aktywność w relacji ją zgubiło? Mogłobyć to cokolwiek łącznie z tym że odezwała się do niego jakaś kobieta która podobała mu się bardziej. A generalizowanie jednego przypadku na wszystkich to już kuriozum.

 

Tak,myślę,że wbrew pozorom,to odstrasza.

 Inie jest to jeden przypadek.jeden tylko opisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To podaj choć jeden argument, dlaczego rzekomo odstrasza, bo to naprawdę głupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każda rada sięsprawdza

Bo natury nie oszukasz.

Tak jest skonstruowane od wieki wieków.

Kto to widział,aby pułapka goniła mysz.:P

Niestety moje dośw.to potwierdza.

A może Wam jest z tym wygodnie,że kobieta o Was zabiega,bo sami nie musicie się starać?

Mężczyźni są obecnie trochę zniewieściali ;) ( nie wszyscy)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość nie każda rada sięsprawdza napisał:

Nie wiem dlaczego,ale piszę o swoich spostrzeżeniach.

 

Tak,myślę,że wbrew pozorom,to odstrasza.

 Inie jest to jeden przypadek.jeden tylko opisałam:P

Cóż, dwie z relacji, które najmilej wspominam zaczęły się od tego, że to kobiety postanowiły się ze mną zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×