Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy Wasze dzieci poszly dzis do szkoły?

Polecane posty

Gość Gosc

Bo moj nie, znaczy poszlismy i pocalowalismy klamke, nie bylo go przed swietami i nikt nam nie przekazal, ze sobie robia wolne. 

A za 1,5 tygodnia maja juz ferie. 

Nauczyciele tak strasznie narzekaja a wolne maja co chwile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój do przedszkola normalnie poszedł. Nawet między świętami jak się chciało to można było te dwa dni przyprowadzic. I szkoły też otwarte normalnie bo widzialam, że szli z plecaka i. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

U nas dzień wolny od zajęć dydaktycznych już dawno wpisany do librusa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj syn tez poszedł do przedszkola ale bardzo mało dzieci było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjjk

U moich dzieci normalnie szkola jes.

 

Dwie różne szkoły podstawowe w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Tak, moje dzieci poszły do szkoły i przedszkola. Mają normalne zajęcia dydaktyczne. 

Autorko, a Wy nie macie dziennika elektronicznego, w którym są takie informacje jak dni wolne, umieszczane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Na chwilę napisał:

Tak, moje dzieci poszły do szkoły i przedszkola. Mają normalne zajęcia dydaktyczne. 

Autorko, a Wy nie macie dziennika elektronicznego, w którym są takie informacje jak dni wolne, umieszczane? 

Dokladnie, troche sie zdziwilam , jest dziennik elektroniczny , loguje sie i widze kiedy wolne , kiedy sprawdziany , co na obiad , kiedy jakies wycieczki , co dzieci maja przyniesc ewentualnie do szkoly 

odpowiadajac autorce , nie , moje maja wolne do 7/1 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranna
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie, troche sie zdziwilam , jest dziennik elektroniczny , loguje sie i widze kiedy wolne , kiedy sprawdziany , co na obiad , kiedy jakies wycieczki , co dzieci maja przyniesc ewentualnie do szkoly 

odpowiadajac autorce , nie , moje maja wolne do 7/1 

 

Powiem więcej. U córki w przedszkolu ważne informacje są na bieżąco rozsyłane mailem czyli np o dniach wolnych, o dyżurach, wycieczkach. Raz w miesiącu pani dyrektor rozsyła plan zajęć na cały miesiąc. Więc dziwię się, że autorka nie zajrzała do dziennika elektronicznego. U syna w szkole codziennie znajdę w dzienniku najważniejsze informacje czyli przerobiony w danym dniu materiał, zadania domowe, sprawdziany, informacje od poszczególnych nauczycieli. Może autorce się po prostu zajrzeć nie chciało i teraz wielkie zdziwienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Bo moj nie, znaczy poszlismy i pocalowalismy klamke, nie bylo go przed swietami i nikt nam nie przekazal, ze sobie robia wolne. 

A za 1,5 tygodnia maja juz ferie. 

Nauczyciele tak strasznie narzekaja a wolne maja co chwile. 

Moze zacznij chodzic na zebrania i zagladaj do dziennika elektronicznego. Bo o tym ze w niektorych szkolach dzisiaj jest dniem wolnym to daawno trabia. Nikt nieprzekazuje tego na ostatnia chwile przed swietami bo niektorzy wyjezdzaja. 

Nie interesujesz sie tym co jest w szkole to sie nie dzie ze pocalowas klamke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas dzisiaj też wolne.  Byliśmy poinformowani o tym fakcie na zebraniu w październiku. Na dzienniku również ta informacja jest podana. Wystarczy wejsc w terminarz. Może to przeoczyłaś ? Raczej na ostatnią chwilę nikt nie wymyślił, że będzie to dzień wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Oczywiście, że nikt nie podaje takiej informacji na ostatnią chwilę. Dyrekcja ma do dyspozycji kilka dni w roku do wykorzystania jako dni wolne i takie informacje są podawane sporo wcześniej. Autorko, może zacznij się bardziej interesować zamiast narzekać na nauczycieli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Mój syn dzisiaj poszedł do przedszkola. U nas informacje są podawane na tablicy w szatni, oraz na Facebooku. Zawsze wczesniej, ok 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nam nie dali znac w ogole. Tylko dzieciom powiedzieli. 

Oczywiscie chodze na zebrania. 

Nie poinformowali o tym w librusie ani na stronie www. Ani przez e maila. 

To mala szkola na obrzezach miasta. 

Nauczycielka od pierwszej klasy, a sa w drugiej, nie pisze tez zadan domowych od poczatku chociaz byly prosby zeby to robila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I nie jestem taka glupia jak zakladaja panie powyzej. Sprawdzilam wszystko.

Jest 16 osob w klasie. Jak nie bylo tulko jego i jeszcze moze kogos to wystarczylo napisac lub zadzwonic. Tyle. A tu zero info, nigdzie. 

W calej szkole jest 200 osob moze zakladaja ze sie wszyscy znaja. Nie. Wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×