Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuba

Współlokatorka na układ we Wrocławiu

Polecane posty

Gość Kuba

Hej, szukam współlokatorki we Wrocławiu, do 35lat, której wynajmę pokój w fajnym mieszkaniu na Krzykach na zamkniętym, luksusowym osiedlu, w zamian za układ. Jestem normalnym, zadbanym kolesiem, 30 lat, ale nie mam dziewczyny i pasuje mi to, ale nie chcę szukać byle jakich puszczalskich, żeby się z nimi jednorazowo przespać. Pasuje mi układ taki, że ja płacę za mieszkanie, nie przejmujesz się rachunkami, oszczędzasz sobie hajs, mamy relację kumpelską i np 2 razy w tygodniu zabawiamy się razem, wystarczy np sex oralny, czy handjob, nie koniecznie seks. Masz pytania, to pisz: K.kydrynski@gmail.com , dogadamy się 🙂 Pozdrawiam Kuba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi

Mam 20 lat i się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

spoko, to napisz na maila, pogadamy co i jak, sama zdecydujesz, czy masz ochotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Chętnie też przygarnąłbym pod swój dach jakiegoś pana typu bears ze sporym sprzętem. Ja uległy pasyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

...alaj podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Jestem beta bankomatem wiec mozecie tez mi srac do mordy a ja sie nie sprzeciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina
4 godziny temu, Gość Kuba napisał:

Hej, szukam współlokatorki we Wrocławiu, do 35lat, której wynajmę pokój w fajnym mieszkaniu na Krzykach na zamkniętym, luksusowym osiedlu, w zamian za układ. Jestem normalnym, zadbanym kolesiem, 30 lat, ale nie mam dziewczyny i pasuje mi to, ale nie chcę szukać byle jakich puszczalskich, żeby się z nimi jednorazowo przespać. Pasuje mi układ taki, że ja płacę za mieszkanie, nie przejmujesz się rachunkami, oszczędzasz sobie hajs, mamy relację kumpelską i np 2 razy w tygodniu zabawiamy się razem, wystarczy np sex oralny, czy handjob, nie koniecznie seks. Masz pytania, to pisz: K.kydrynski@gmail.com , dogadamy się 🙂 Pozdrawiam Kuba!

A MASZ duzego  tego banana i jak dlugo mozesz mnie urzyzywac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Uważajcie bo koleżanka była nagrywania i do tego misiala dawać innym kolegom właściciela mieszkania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Nie wkręcaj sobie jakiś krzywych akcji, chodzi mi zwykły koleżeński układ, nic więcej, Ty ustalasz granicę co możesz zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba
42 minuty temu, Gość nina napisał:

A MASZ duzego  tego banana i jak dlugo mozesz mnie urzyzywac

 

ile chcesz. Myślę, że sporego, mogę wysłać Ci fotki jak napiszesz na maila, jak dotąd wszystkie sobie chwaliły 🙂 Minetkę też robię ponoć bardzo dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda

Jak miałeś inne to jesteś zarażony?  Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ile cm? Nie wzrostu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

18cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

18cm w zwisie, 9cm jak stoi, tylko problem taki że rzadko mam wzwody niestety... wyżej komentarz mi urwało. To jakaś chętna na moją armatke? Może być przystojny facet tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

o rety, ale jesteś zabawny pajacu, masz 10 lat że cię bawią takie podszywy? wracaj do odrabiania lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

czlowiek wydaje sie powazny a ludzie sobie jaja robia i mysla, ze sa smieszni.  Takie ogloszenie proponuje w gazecie umiescic nie na forum, powodzenia abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×