Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gosc

W hotelach a nie na centaurach ,pokojach hotelowych prawda kierowniczki co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

No tak łatwiej o awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wy nie macie się czym interesować tylko Centaurem??Wasze życie jest Aż tak nudne,by wsadzić nos w nie swoje sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Wrsw napisał:

Dziewczyny, proszę was o pomoc. Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z dopisywaniem godzin? Moja kierowniczka rozpisuje nam grafik na pierwsze dwa tygodnie miesiaca, czyli grafik na drugą połowę zostaje zwykle całkowicie zmieniony, ,,zapomina,, o wcześniej wprowadzonych preferencjach. Mało tego czy to prawda, że jeśli nie chce mieć godzin ponadwymiarowych to ma prawo przenieść nas na inny sklep, sugerując że nie możemy ich nie chcieć? Dziękuję za odpowiedź 

jezeli nie chcesz pracowac wiecej godzin niz twój etat to maz do tego całkowite prawo. Mam taka osobę na sklepie. A z dodawaniem godzin to jest tak np : do 23 maja układa się grafik na gołe etaty na czerwiec i po 5 czerwca dopisuje się godziny do puli godzin którą otrzymujemy z centrali. Oczywoiście preferencje które były wprowadzone do kompa maja byc uwzględnione, no chyba ze jest jakaś dramatyczna sytuacja na sklepie to kiero moze tego nie uwzglęnić. Ale u mnie zawsze wszycy maja uwzglewdnione preferncje. Więc niech ta twoja kiero tak nie podskakuje. Teraz jest rynek pracy pracownika i wszystko jest do zrobienia i uzgodnienia. Nie patyczkuj się, jak przegina to zgłoś to do KR a jak to nie pomoże to jeszcze wyżej. Nie ma co się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Wrsw napisał:

Dziewczyny, proszę was o pomoc. Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z dopisywaniem godzin? Moja kierowniczka rozpisuje nam grafik na pierwsze dwa tygodnie miesiaca, czyli grafik na drugą połowę zostaje zwykle całkowicie zmieniony, ,,zapomina,, o wcześniej wprowadzonych preferencjach. Mało tego czy to prawda, że jeśli nie chce mieć godzin ponadwymiarowych to ma prawo przenieść nas na inny sklep, sugerując że nie możemy ich nie chcieć? Dziękuję za odpowiedź 

jezeli nie chcesz pracowac wiecej godzin niz twój etat to maz do tego całkowite prawo. Mam taka osobę na sklepie. A z dodawaniem godzin to jest tak np : do 23 maja układa się grafik na gołe etaty na czerwiec i po 5 czerwca dopisuje się godziny do puli godzin którą otrzymujemy z centrali. Oczywoiście preferencje które były wprowadzone do kompa maja byc uwzględnione, no chyba ze jest jakaś dramatyczna sytuacja na sklepie to kiero moze tego nie uwzglęnić. Ale u mnie zawsze wszycy maja uwzglewdnione preferncje. Więc niech ta twoja kiero tak nie podskakuje. Teraz jest rynek pracy pracownika i wszystko jest do zrobienia i uzgodnienia. Nie patyczkuj się, jak przegina to zgłoś to do KR a jak to nie pomoże to jeszcze wyżej. Nie ma co się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa

czy są tu osoby u których testowany jest grafik układany z centrali i mogą uchylić rąbka tajemnicy jak to funkcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noo
Dnia 2.05.2019 o 20:15, Gość Jagoda napisał:

 

Co na tym centaurze 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy któraś z was orientuje się jakie są różnice w stawce godzinowej  kasjera ile mniejsza stawkę ma kasjer np w mniejszej miejscowości pod Wrocławiem od kasjera w Warszawie?

Dzięki za info

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość gość napisał:

jezeli nie chcesz pracowac wiecej godzin niz twój etat to maz do tego całkowite prawo. Mam taka osobę na sklepie. A z dodawaniem godzin to jest tak np : do 23 maja układa się grafik na gołe etaty na czerwiec i po 5 czerwca dopisuje się godziny do puli godzin którą otrzymujemy z centrali. Oczywoiście preferencje które były wprowadzone do kompa maja byc uwzględnione, no chyba ze jest jakaś dramatyczna sytuacja na sklepie to kiero moze tego nie uwzglęnić. Ale u mnie zawsze wszycy maja uwzglewdnione preferncje. Więc niech ta twoja kiero tak nie podskakuje. Teraz jest rynek pracy pracownika i wszystko jest do zrobienia i uzgodnienia. Nie patyczkuj się, jak przegina to zgłoś to do KR a jak to nie pomoże to jeszcze wyżej. Nie ma co się bać

Jezeli nie jestes z-ca i ks którzy mają zadaniowy czas pracy do mozesz miec dopisane godz nawet do pelnego etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajm
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czy któraś z was orientuje się jakie są różnice w stawce godzinowej  kasjera ile mniejsza stawkę ma kasjer np w mniejszej miejscowości pod Wrocławiem od kasjera w Warszawie?

Dzięki za info

 

w umowie masz przedziały odnośnie swojego stanowiska tzn stawka np 17,10 i przedział 17,10-17,60. większe przedziały przysługuja większym miejscowościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
25 minut temu, Gość ajm napisał:

w umowie masz przedziały odnośnie swojego stanowiska tzn stawka np 17,10 i przedział 17,10-17,60. większe przedziały przysługuja większym miejscowościom

Dobrze, że jest "np". Miejscowosc na płd Polski, kasjer na ostatnim aneksie do umowy 15-15.60 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja dawna kiero mówiła, że jedna kierowniczka a tym slynnym centaurze robiła "loda" pod stołem typowi.  Najgorsze , że to na imprezie, gdzie wszyscy się "bawili". Tragedia;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa

Cały dzień rozkladałam dostawę z piątku. Przyjechała jakaś kosmiczna, ponad 17 boksów zwykle 10. Mamy takie nadstany że nie można odnaleźć się w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa

Cały dzień rozkladałam dostawę z piątku. Przyjechała jakaś kosmiczna, ponad 17 boksów zwykle 10. Mamy takie nadstany że nie można odnaleźć się w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Moja dawna kiero mówiła, że jedna kierowniczka a tym slynnym centaurze robiła "loda" pod stołem typowi.  Najgorsze , że to na imprezie, gdzie wszyscy się "bawili". Tragedia;-/

Kierowniczki to pikuś. Ja słyszałam jak jedna z KR dobrze bawiła się z dyr AP. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakslow

...Czy możecie się zająć swoim życiem? Co was obchodzi co się dzieje na Centaurach was tam nie było więc nie wiecie nawet ile w tym jest prawdy czy w ogóle coś takiego się wydarzyło .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
Przed chwilą, Gość Brakslow napisał:

...Czy możecie się zająć swoim życiem? Co was obchodzi co się dzieje na Centaurach was tam nie było więc nie wiecie nawet ile w tym jest prawdy czy w ogóle coś takiego się wydarzyło .. 

a Ty jestes kierowniczką ze tak Ci to przeszkadza? Może o tobie mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakslow

Nie jestem kierowniczka . Tylko po co wkładać nos w nie swoje sprawy. Opanujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

No dokładnie bzdury pleciecie pogadajcie se o wypłatach tylko bez kwot bo nie wolno, o dupie marynie a nie kto komu loda robił. Zazdroscicie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzzi

Na centaurze zdecydowana większość bawi się grzecznie. Oczywiście jak w każdym środowisku są osoby które wykorzystają każdą sytuację żeby zerwać się z łańcucha na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

No niektórzy lubią sobie tu i tam skok w bok zrobić szkoda tylko  dzieci i żon czy mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lola
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kierowniczki to pikuś. Ja słyszałam jak jedna z KR dobrze bawiła się z dyr AP. 

Która taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódź
Dnia 15.05.2019 o 07:12, Gość Asystent napisał:

To zależy od HR. U nas w miejscowości po rozmowach HR z pracownikami zwolnili Ks który się opierniczal i wszystkie obowiązki zwalal na resztę.  No ale tu załoga całą się poskarzyla. A druga KS przeniesli na inny sklep bo też psula atmosferę.  Na tym drugim się poprawiła bo się zwolnienia boi.

A co zrobić, komu się poskarżyć na KR, której jedyną efektywną pracą jest roznoszenie plotek , dochodzenie i roztrząsanie prywatnych spraw pracowników? To jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość lola napisał:

Która taka?

BM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajm
Dnia 18.05.2019 o 11:27, Gość Gosciu napisał:

Dobrze, że jest "np". Miejscowosc na płd Polski, kasjer na ostatnim aneksie do umowy 15-15.60 zł. 

tak, tylko ja podałam podział asystenta bo taki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Buzzi napisał:

Na centaurze zdecydowana większość bawi się grzecznie. Oczywiście jak w każdym środowisku są osoby które wykorzystają każdą sytuację żeby zerwać się z łańcucha na maksa.

Ciekawa jestem czy pan M. K. da jak co roku popis swoich umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cvbnmkjgfd
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

BM

Chodzi ci o teraźniejszą kierownik sprzedaży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaka
Dnia 18.05.2019 o 19:18, Gość Wawa napisał:

Cały dzień rozkladałam dostawę z piątku. Przyjechała jakaś kosmiczna, ponad 17 boksów zwykle 10. Mamy takie nadstany że nie można odnaleźć się w magazynie.

Chcialabym miec dostawe 17 boksow, u nas ostatnio ciagle w przedziale 25-28 😖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 26

Kiedy będą podwyżki? Bo coraz więcej pracy. A wypłata stoi w miejscu. Nie ma wymówki że nie będzie podwyżki, bo firma zainwestowała duża kasę na programy. Skoro mają kasę żeby inwestować, to powinni docenić, że pracujemy jak osiołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impreza

A u nas była impreza dla pracowników regionu. Było nas 60 osób i kilka nie umiało się zachować. Kiero co się wymądzrza na cały region schowała się i porzygała 😀 inne też taczały się pod stołem albo migdaliły się do żonatych. Jazda na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×