Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Jagoda

Marta nie kradnij perfum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urlop na żądanie należy się każdemu tak jak normlny urlop ,więc nie ma prawa zabrać premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Mam pytanie, będąc pracownikiem wieloletnim i będąc w luxmedzie .. chce zapisać się do lekarzy porobić badania itd, czy normalnie mnie przyjmą? Czy jednak będę płacić za wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Urlop na żądanie należy się każdemu tak jak normlny urlop ,więc nie ma prawa zabrać premii

Dokładnie, są różne sytuacje losowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASWQ
Dnia 28.04.2019 o 18:33, Gość Dagda napisał:

Są wnioski :) wprowadzili je w 2018r. Jak nie wypełnisz dziecko nie dostaje żadnej paczki ani wyprawkowej ani na święta :) nie wprowadzaj w bla

Dzięki :)

To jak będę w okolicy sklepu to zajdę po  druczek.

Mam nadzieję, że dziewczyny mi znajdą, bo u nas już ponad rok żadnych narodzin nie było, więc jeszcze pewnie wtedy dziewczyna nie musiała nic wypełniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiek
15 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Mam pytanie, będąc pracownikiem wieloletnim i będąc w luxmedzie .. chce zapisać się do lekarzy porobić badania itd, czy normalnie mnie przyjmą? Czy jednak będę płacić za wizytę ?

Musisz skontaktować się z placówką majcą umowa z luxmedem. Lekarz z usługi którego chcesz skorzystać też musi mieć umowę z luxmedem. Wtedy za wizytę nie płacisz i za badania też nie. Weź też pod uwagę że nie wszystkie badania masz w pakiecie. Najlepiej rejestrujac sie, poprostu zapytac czy masz to badanie bezplatne w ramach luxmed  lub sprawdz sobie zakres badan na erossie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
18 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Mam pytanie, będąc pracownikiem wieloletnim i będąc w luxmedzie .. chce zapisać się do lekarzy porobić badania itd, czy normalnie mnie przyjmą? Czy jednak będę płacić za wizytę ?

Proponuje pobrać aplikacje portal pacjenta z luxmed, tam przy rejestrowaniu się na badania/do lekarza zawsze pojawia się komunikat czy dana usługa jest w abonamencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Dziewczyny, słyszalyscie o najnowszych zwolnieniach? Posypały się głowy KR  i nawet wyżej. Zdradzi ktoś jakiś szczegół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Aaa napisał:

Dziewczyny, słyszalyscie o najnowszych zwolnieniach? Posypały się głowy KR  i nawet wyżej. Zdradzi ktoś jakiś szczegół?

To chyba shit ...wkręcasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
18 godzin temu, Gość Aaa napisał:

Dziewczyny, słyszalyscie o najnowszych zwolnieniach? Posypały się głowy KR  i nawet wyżej. Zdradzi ktoś jakiś szczegół?

Słyszałam od naszej kadrowej że zwolnili dyrektora Pawłowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 minutę temu, Gość Gabi napisał:

Słyszałam od naszej kadrowej że zwolnili dyrektora Pawłowskiego.

Jest to możliwe, na workplace jak się wyszuka to nazwisko to jest informacja 'konto dezaktywowane'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

A swoją drogą to ciekawe że zwalniają dyrektora naszego działu a my nie mamy żadnej oficjalnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhhbbhb

Sr@m wam do ryj@ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
51 minut temu, Gość Uhhbbhb napisał:

Sr@m wam do ryj@ 

Czyżby Pan Prezes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fghjhfd

Ciekawe kto będzie następny??? Może Prezes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Zwolnić wszystkich co wymyślili dostępność półkową 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsjdjdhd

W maju będzie c&c nocne zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie  podoba mi się minimalizacja godzin, ale DP jest ok. Osobiście wolę loauty robić na kolektorze niż wersję papierową. Pozdrawiam wulgarne dziewczyny, które wiecznie narzekają i marudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
Dnia 3.05.2019 o 11:44, Gość ASWQ napisał:

Dzięki 🙂

To jak będę w okolicy sklepu to zajdę po  druczek.

Mam nadzieję, że dziewczyny mi znajdą, bo u nas już ponad rok żadnych narodzin nie było, więc jeszcze pewnie wtedy dziewczyna nie musiała nic wypełniać...

Nic nie wypełnialam dodatkowego i dostałam wyprawkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Gruba przesada z tymi reklamami w telewizji... co nie przełącze kanału tam reklama rossmanna dosłownie co 5 minut! Szczerze? Już rzy.gam nimi... Ciekawe ile na to kasy poszło... A nam pracownikom wszystko powoli małymi kroczkami ucinają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Gabi napisał:

A swoją drogą to ciekawe że zwalniają dyrektora naszego działu a my nie mamy żadnej oficjalnej informacji.

przecież od ponad pół roku dyrektorem działu sprzedaży jest Piotr Sokół. Była o tym nawet mowa na spotkaniach w kinie, na których on sam się pojawiał. I była oficjalna informacja dotycząca tej zmiany, podobnie jak była informacja o nowych stanowiskach w dziale sprzedaży... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościa
10 godzin temu, czarna 3 napisał:

Nie  podoba mi się minimalizacja godzin, ale DP jest ok. Osobiście wolę loauty robić na kolektorze niż wersję papierową. Pozdrawiam wulgarne dziewczyny, które wiecznie narzekają i marudzą.

Czarna, a jak robisz layout na spinki na kolektorze, jak zdejmujesz lub przesuwasz produkt na poz. np. 65, gdy jest 16 haków i podobne pytanie do layoutu np AA. Może masz jakiś sposób,  chetnie poczytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek
5 godzin temu, Gość Gościa napisał:

Czarna, a jak robisz layout na spinki na kolektorze, jak zdejmujesz lub przesuwasz produkt na poz. np. 65, gdy jest 16 haków i podobne pytanie do layoutu np AA. Może masz jakiś sposób,  chetnie poczytam. 

W punkt!!ktoś kto piszę że layout na kolektorze jest super to jest idi***który nigdy nie robił layoutu na spinki skarpetki itp.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania123

Ja robię na kartce przeklikujac kolektor. I są u nas osoby, które robią na kolektorze a inne na kartkach. Najważniejsze że mają być zrobione dokładnie. Przy samych kolektorach zostają często dziury, bo kolektor nie uwzględnia wszystkich zmian. Poza tym robienie layouty to porządek na półkach, dorabianie brakujących cen, wymiana listw, uzupełnianie brakujących separatorów, a nie tylko wstawienie nowości. Czas wyznaczony przez centrale na dany layout czasami bywa śmieszny. Miejcie swój rozum. Zaczął się maj, zaczęły się gole etaty. Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghfdfg
7 godzin temu, Gość Tadek napisał:

W punkt!!ktoś kto piszę że layout na kolektorze jest super to jest idi***który nigdy nie robił layoutu na spinki skarpetki itp.!!

..i szafy kolorówki ;] powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aadddd

Kiedy będą znowu nocne zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
13 godzin temu, Gość Aadddd napisał:

Kiedy będą znowu nocne zakupy?

Nie wiadomo, napewno nie w maju, mozliwe ze to jednorazowa akcja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Myślicie, że 9 będzie już pensja? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajm
10 godzin temu, Gość Klara napisał:

Myślicie, że 9 będzie już pensja? 🙂

raczej tak. nie pamiętam żebym kiedykolwiek miała równo 10-tego dnia miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedy będzie wypłata? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×