Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Elo
Dnia 11.04.2019 o 15:26, Ptaczka napisał:

 

Mam pytanie do dziewczyn które ostatnio dostały paczkę za urodzenie dziecka czy w środku miałyście jakąś zabawkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja123

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magm

Do wygrania bon z rossmana ;)

Polecam

 

https://leadmy.pl/p/mCDa/l0z3/7pnc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaa

W paczce dla noworodka nie było zabawki. Tylko pieluszki, krem, oliwka, szampon. I list gratulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez dostaliście filtr do wody zamiast butelek z woda na okres letni dla pracowników???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Tez dostaliście filtr do wody zamiast butelek z woda na okres letni dla pracowników???

Tak to juz na prawie wszystkich sklepach.. oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oszczednosci oszczednosciami, ale ile mniej plastiku. Mi podoba się taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Mnie też podoba się taka opcja. Od razu oszczędności... otóż nie moje Panie, bardziej ekologicznie. Plus dla firmy! Fajna inicjatywa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurpisz

MK znów na bani . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Kto to mk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi
8 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Kto to mk??

Moczymorda i Kobieciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfnb
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Oszczednosci oszczednosciami, ale ile mniej plastiku. Mi podoba się taka opcja.

Pieprzysz takie głupoty że sie czytać nie chce.  Sa przepisy które nakazują zapenić pracownikom wodę pitną za darmo gdy temperatura  przez 3 kolejne dni wynosi ponad 25 stopni - chyba że w pomieszczeniu jest klima więc nie. Tak więc ten filtr to jedynie próba wyjścia z twarzą przez firmę bo zabierają wodę mówiąc macie klimatyzację, a na otarcie łez macie filtr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
2 godziny temu, Gość dfnb napisał:

Pieprzysz takie głupoty że sie czytać nie chce.  Sa przepisy które nakazują zapenić pracownikom wodę pitną za darmo gdy temperatura  przez 3 kolejne dni wynosi ponad 25 stopni - chyba że w pomieszczeniu jest klima więc nie. Tak więc ten filtr to jedynie próba wyjścia z twarzą przez firmę bo zabierają wodę mówiąc macie klimatyzację, a na otarcie łez macie filtr

Nikt nie zabiera wody. Masz pić teraz z kranu i to tyle ile Ci się podoba, a nie wyliczone 0,5l na osobe dziennie. Pomysł z filtrem na ogromny plus. Zacznij interesować się ekologią i tym co się dzieję wokół Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Jak komuś nie podoba się pomysł firmy, to w czym problem? Woda to nie jakieś dobro luksusowe, przed pracą można sobie kupić... Najlepiej na wszystko narzekać. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość ela napisał:

Nikt nie zabiera wody. Masz pić teraz z kranu i to tyle ile Ci się podoba, a nie wyliczone 0,5l na osobe dziennie. Pomysł z filtrem na ogromny plus. Zacznij interesować się ekologią i tym co się dzieję wokół Ciebie.

właśnie ze zabiera wodę, bo nie kazdy mimo filtru lubi kranówę. a poza tym sa jeszcze osoby, które lubią wodę gazowaną. A butelki wystarczy segregowac i oddawac osobno tak jak folię z dostaw. Oszczędności jak zwykle szukane na sklepach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Nati napisał:

Jak komuś nie podoba się pomysł firmy, to w czym problem? Woda to nie jakieś dobro luksusowe, przed pracą można sobie kupić... Najlepiej na wszystko narzekać. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma! 

" Woda to nie jakieś dobro luksuwowe?" a czym twoim zdaniem jest woda? bez niej nie ma niczego. Oczywiście moge sobie kupic wodę, moge sobie kupic długopis, papier do ksero, prać fartuchy, zdzierac po 3 pary butów w ciągu roku i jeszcze na koniec z usmiechem na twarzy podziękowac ze mnie zatrudnili. Na wszystkim co dotyczy sklepów oszczedzają ale zeby wysłać np 3 cenki promocyjne kurierem to juz oszczedzac nie trzeba a przerciez jak kurier jedzie ztym 3 cenkami to tez spala benzynę i zatrówa srodowisko. Niech oszczędzają a ale z sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Licz się że słowami prostaku,pieprzyć to możesz potrawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieprawdopodobne, żeby Rossmann pracownikom wodę zabierał a dawał czajniki z filtrem, żenada i wstyd. Ten co to wymyślił w centrali powinien awansować na kolejne stanowisko. Bo chyba taki jest kierunek działania by ludzi myślących zastępować i promować korporacyjnymi bezrefleksyjnymi szczurami ukierunkowanymi wyłącznie na cel.  Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Licz się że słowami prostaku,pieprzyć to możesz potrawę.

Chyba cała rodzina nad tymi mądrościami myślała bo jedna osoba tylu pierdół w zdaniu by nie zdołała napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxc
Dnia 23.05.2019 o 08:15, Gość Kula napisał:

Impreza firmowa za 2-3 miliony złotych, gdzie na koszt firmy centrala i kierownicy mają niezłą zabawę.

Zlikwidować Centaura!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość gość napisał:

właśnie ze zabiera wodę, bo nie kazdy mimo filtru lubi kranówę. a poza tym sa jeszcze osoby, które lubią wodę gazowaną. A butelki wystarczy segregowac i oddawac osobno tak jak folię z dostaw. Oszczędności jak zwykle szukane na sklepach. 

Dokladnie...Ja kranówy nie wypiję nawet 10 razy przefiltrowanej.Tez jestem zwolenniczką wody gazowanej.Biorac pod uwagę ilosc pracowników i ilość wypijanej wody to filtr trzeba wymieniac co kilka dni.Rossmann to SYF...Nie da sie tu juz nirmalnie pracować.Jedno wielkie DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Licz się że słowami prostaku,pieprzyć to możesz potrawę.

Prostak to pieprzył Twoją starą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A skąd informacje ze filtr jest zamiast wody butelkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Wodę dostajemy przez 2-3 miesiące w roku, bo taki mamy klimat. Moje pytanie: a co przepraszam wielkie przeciwniczki filtra piłyście przez pozostałe miesiące? Same musiałyscie kupić sobie wodę, więc gdzie jest problem, żeby nadal ja kupować, jeśli nie smakuje filtrowana kranówka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Nati napisał:

Wodę dostajemy przez 2-3 miesiące w roku, bo taki mamy klimat. Moje pytanie: a co przepraszam wielkie przeciwniczki filtra piłyście przez pozostałe miesiące? Same musiałyscie kupić sobie wodę, więc gdzie jest problem, żeby nadal ja kupować, jeśli nie smakuje filtrowana kranówka? 

Problem jest w tym, że w cywilizowanych firmach woda dla pracowników jest za darmo kiedy jest gorąco. Tak trudno pojąć? czy przyszły rok zaowocuje zniknięciem papieru toaletowego z WC w ramach oszczędności?  Kolejna zmiana gruby pampers na kasie... nie przesadziłam będzie cienki, o dwa rozmiary za mały... wszystko w ramach oszczędności i dla dobra pracownika. A takie ...ki dalej będą szczekać.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak nas przeczyści po tych kranówkach to zaraz się L4 posypią i po premii inwentaryzacyjnej i też oszczędności dla firmy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Nati napisał:

Wodę dostajemy przez 2-3 miesiące w roku, bo taki mamy klimat. Moje pytanie: a co przepraszam wielkie przeciwniczki filtra piłyście przez pozostałe miesiące? Same musiałyscie kupić sobie wodę, więc gdzie jest problem, żeby nadal ja kupować, jeśli nie smakuje filtrowana kranówka? 

Przez pozostałe miesiące, przez kilka lat pracy nigdy nie kupowałam wody, bo zwyczajnie jej nie piłam. Tu chodzi o gorące miesiące, wakacyjne, gdy np. za plecami, za szyba mamy ponad 40 st w sloncu, a z pleców się leje. W pozostałych miesiącach jest zwyczajnie chłodno i nie odczuwa się taakiego pragnienia. Pije się kawę, herbatę, by się rozgrzac, czy obudzić. A jeszcze są regiony o tragicznej wodzie, twardej i metnej, nawet po przegitiwaniu niesmacznej. Zresztą ktoś wspomniał o gazowanej itd. i o przepisach. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Dla niektórych świat się kończy na rossku i jego "wspaniałym" traktowaniu pracowników. Taak, z wdzięczności trzeba może bić modły na kolanach.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie była informacja ze filtr jest zamiast wody????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Właśnie było jakieś pismo ze nie będzie butelek z woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja nie będę piła wody z kranu przez wasz durny pomysł z filtrem. To jest już przegięcie pałki. Pracodawca ma obowiązek zapewnić w okresie letnim pracownikowi wodę. A dlaczego ja mam kupować wtedy z własnych pieniędzy?!! Z jakiej racji. Nie dość że wypłaty to jedna wielka kpina to jeszcze mam sama sobie kupować wodę. A jeśli nie chcą to nich dolicza nam do wypłaty. Te durne oszczędności.!!!!!!!!!!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×