Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozczarowana

Mąż nie chce dziecka, a ja jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość Rozczarowana

Witam, przedstawię wam moj problem moze ktoras z was miala podobnie i będzie mogla sie wypowiedziec jak sprawa sie zakończyła. Otóż dowiedziałam się ze jestem w ciąży, staraliśmy się o dziecko ol roku. Mam niedoczynność tarczycy i lekarze mowili ze teraz się nie uda że trzeba czekac i próbować. Mąż cały czas mówił ze on chce dziecka nawet znalazl imię. I jak nie bylam jeszcze w ciazy to mówił śmiechem żartami że musze jesc za 2 bo Marcelina jest glodna. A jak sie dowiedzial ze jestem w ciazy to byl krzyk ze on nie chce mieć dzieci ze ich nie lubi. Ze nie wyobraża sobie zmiany zycia pod dziecko. Ze jest mu ze mna dobrze ale bez dziecka. Dobrze jak oboje pracujemy i nie musi sie martwić co bedzie jak ktores z nas straci pracę. Od 3 dni jak sie dowiedzial spi w drugim pokoju. Nie przytula mnie, nie odbiera moich telefonów jak idzie do pracy. Czuje się odrzucona i jest mi bardzo przykro. Czuje ze to moja wina ,bo rok temu bardzo się poklocilismy. Chciałam się rozstać, a moj mąż zadeklarował ze teraz jak mi tak zależy bedziemy sie starać o to dziecko. A teraz stwierdza ze mówił ze chce dziecka dlatego że ja tego chciałam. Juz nic nie rozumiem.  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×