Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

dejka - aha tez tak myslalam i jednak zrobilam i jest dobbrez z ta grzywa;p. Bloto do wlosow z firmy powitanie z afryka naprawde zajebiste;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejka
aha...."Błoto powitalne z Afryką" taka nazwa tak?? i gdzie mozna zdobyc ten produkt??!!:) drogi ?? jakich uzywasz oprocz tego błotka szamponów odżywek?? odpisz...paaa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam serię tych kosmetyków \"pożegnanie z afryką\", ale nie wiedziałam że są tez do włosów...jak sie stosuje to błoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10587&recenzja=170989 moja metoda jest taka że po umyciu włosów, rozczesuję je (chociaż wcześniej nie robiłam tego często-bo puszyły mi się włosy, i wydawało mi się że nie mam po takim rozczesaniu ładnych loków- ale od dnia kiedy siostra mi poleciła tą piankę Wellaflex do włosów kręconych-to jest rewelacja.Tylko niestety trzeba mieć na to sporo czasu rano- a ja codziennie wstaję do pracy i czasem mi sie nie chce:) Najładniej mi to wychodzi w weekendy:). I nie suszę suszarką ani ręcznikiem absolutnie nie wycieram- bo wtedy się plączą-tylko dosłownie\"wciskam\" piankę we włosy i formują mi się śliczne loki....polecam ją- nie jest droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powitanie z afryka bloto ja placilam w naturze 13 cos. I do tego kupilam sobie tez 6 szamponow w saszetkach powitanie z afryka z glinka(tylko to drogo wychodzi bo saszedka bodajze 2.70)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejka
janet205-mam takie pytanie co do tej pianki Wellaflex:) a wiec kiedy ja wcierasz w te loczki??odrazu po umyciu czy jak wyschną?? ja przed kazdym myciem rozczesuje włoski, potem myje:) no a potem drugi raz po umyciu czesze i nakladam odzywke...i zawijam włosy w turban ręcznikeim i wtedy nie są takie splątane:) trzymam z 10 minutek:) też bardzo dobry sposób:)polecam..:D wiooleta-dziekuje za odpowiedz:) a tu dziewczynki podam wam link do mojego konta na fotka.pl i powiecie mi jakie fryzury by do mnie pasowały:)jeśli w ogóle macie jakieś pomysły;)) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WasIaaa*
Heyy lAsKii;** Skoro trzymamy się razem (my pokręone);P no to myśle, że mi pomożecie;* Cio proponujecie, aby moje kręcone włoski (tzn. mam takie falisto-kręcone) bardziej się kręciły>> aby loczki były sprężyste?? Piszcie wszystkie szczegóły - jak używacie pianki, jaka to pianka, czy moczycie przed jej nałożeniem włoski, a może żel bardziej pokręca włoski?? czy suszycie łepek po umyciu>>?? ProooSZZZZZZEEEEEEeeee PomÓÓÓÓÓÓÓÓżŻŻŻŻŻŻCiEEEE!!! KoSIaM Wass;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikii
hej co mam zrobic chciałabym miec ładne kręcone włosy a takie mam tylko po umyciu a gdy wyschna to jest siano:(nie kręcone ani nie proste no moze z góry proste puszące się!!!:( używam różnych preparatów może w tym jest problem ze mam bardzo dużo włosów:(i nie byłam z rok u fryzjera bo zapuszczam:/i nie wiem czy iść bo boje sie ze znowu mnie krótko obetną a ja chce miec długie włosy :( jak myślicie jeśli powiem fryzjerce ze chce podciąć koncówki i jak piszecie wycieniowac to nie skróci mi ich bardzo a może po obcięciu lepiej beda mi sie włosy układały.....czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa olcia
mam to błotko troszke pomaga a jest moze jeszcze cos co pomaga włosom??? i sa ładne i spręzyste a nie sianowate ??? odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co stosujecie, zeby nie bylo szopy, ani efektu zbitych pianka wlosow? ja mam wlosy krecone, kiedys bardziej, teraz musze im pomagac, by byly loki, ale sa takie nijakie.. mam teraz szampon i odzywke nivea do fal i lokow, ale g. dziala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nervusek24 -dla mnie ten szampon to najgorsze gowno zaczely mi po nim wlosy wypadac masowo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze taki problem,że jak umyje włosy i je wytre,a staram sie naprawde ostrożnie,żeby nie porobiły mi sie jakies kołtuny t o jedna kzawsze sie robia mimo wszystko. Po bokach mam wytarte włosy które juz zaczynaja sie krecić a na górze na samym czubku głowy stoi taki wielki kołtun i póxniej musze rozczesywać palcami,żeeby go nie było. Jak wycierac włosy,żeby nie robiło sie nic takiego, bo to naprawde beznadziejnie wyglada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalada
nervusek 24 - Uzywam Head@shoulders z ekstraktem z zielonej herbaty-delikatnie oczyszcza wlosy. Czasami nakladam po szamponie odzywke do splukiwania, zeby latwiej rozczesac. Rozczesuje, pozniej wgniatam pianke WELLI - superskret (troche usztywnia) i pianke NIVEA do kreconych - razem. Pochylam glowe i ugniatam wlosy, zeby krecily sie od nasady. Podnosze glowe jeszcze troche pianki, ugniatam i gotowe. Moje loki wygladaja najlepiej jak ide z wilgotnymi wlosami do lozka. Rano troche je potarmosze-pogniote, zwilze woda i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasetka_1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasetka_1989
Cześć:-)Moje włosy są po prostu okropne! Zaczne od tego, że moja kumpela uczy się za fryzjerkę. Postanowiław więc, że to właśnie ona obetnie mi włosy. To był największy bład w moim życiu. Scieła mnie stanowczo za krótko! Teraz wyglądam koszmarnie. Nie znam żadnych fajnych fryzur i dlatego wyglądam okropnie. Poza tym mam duży problem z robieniem przedziałka. Nie wiem co i jak?! Najlepsze jest to, że mam rudy odcień włosów. To z kolei zawdzięczam kiepskiej farbie do włosów. Chciałabym się znowu pofarbować, ale się boje, że znowu wyjdą mi rude! Poza tym i tak są już wystarczająco zniszczone. Proszę Was, pomóżcie mi! Jak mam o nie dbać, jakiej farby użyć i jak się czesać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka-1991
Witajcie! Ja również mam kręcone włosy...Powiem wam, że je kocham nigdy nie prostowałam i nie robuiłam innyych głupot...Moje koleżanki z klasy majaproste, szybko się im tłuszczą i wogóle, zawsze mi mówią, że chciałyby mieć takie kręcone, piekne włosy jak ja :) A musze powiedziec ża mamna głowie za przeproszeniem szopę...Czyli duzo tych loczków, wszystkim siepodobają moje kręcone włosy i naprawdę wyglądam w nich wspaniale...Ja uzywam wszamponu do włosów kręconych Nivea Hair Care Skręt Fal I Loków oraz szampon Pantene PRO-V Bruette Expressions (jestem szatynką) i musze powiedzieć, że mam bardzo piękne włosy. Cieszcie się, że macie kręcone a nie byle jaki proste, oklapnięte i tłuste-włosy kręcone nie tłuszczą sie tak często jak prost. Zreszta ostatnio jeden chłopak powiedzieł mi że dziewczyny z kręconymi włosami są sto razy ładniejsze od tych z prostymi :) :) :) Widzicie? Warto mieć kręcone włosy...:) Pozdrawiam wszystkie z kręconymi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie! jestem posiadaczka kreconych wlosow. ich dlugosc jest prawie do pasa. chcialabym je znacznie skrocic i wycieniowac. i tu pojawia sie problem. napiszcie prosze jak cieniuje sie takie wlosy. na co mam zwrocic uwage u fryzjera, aby mnie nie oszpecil. wiem, ze nie powinno sie ich cieniowac zyletka ani degazowac. czy jest cos wiecej o czym powinnam wiedziec? doadm, ze mam juz swoje ulubione kosmetyki do wlosow,a i fryzjer nie bedzie z pierwsze lapanki. jednak mam zle doswiadczenia i chcialabym wiedziec przed czym ewentualnie uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diamond
Też jestem posiadaczką kręconych włosów! Nie wiadomo czy sie cieszyć czy się smucić! Jak do tej pory mam dziwne włosy( grzywke fajnie się kręci(baranki normalnie :P) nawet bez używania jakich kolwiek kosmetyków. Natomiast reszta włosów jest falowana, a pod spodem włosów od głowy znowu kręciołki, ale mniejsze niż na grzywce.Masakra! Wkurza mnie to! :|Teraz kupiłam sobie ODPOWIEDNIE KOSMETYKI ZOBACZYMY CO Z TEGO WYJDZIE!! Buziexy zakręcone :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojejujej
Hejj kobietki:) Ja tez mam kręcone włosy.. ojj ile ja się przez te włosy wściekałam ... :p Zawsze je nienaiwdziłam, prostowałam od jakiś 3 lat... teraz miałam b. zniszczone, ale przestałam prostowac, nakłada,m odzywki i je regeneruje:) kondycja moich włoskow jest już o niebo lepsza, zaczynam sie przyzwyczajać do takich włosów... Ale na imprezy itp itd i tak musze miec wyprotowane.. hihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)ja również mam kręcone włoski i nawet są one w dobrej kondycji.Ale chciałabym zmienić nieco fryzurkę.Obecnie mam włosy za ramiona leciutko pocieniowane a marzą mi się pocieniowane od góry z prostą, czesaną na bok grzywką.Szukam dobrego fryzjera-stylisty,który umie się zająć KRęCONYMI włosami i\" spełni moje marzenie\".Dodam,że jestem z Wrocławia!Pozdrawiam wszystkie zakręcone!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
Ja tez mam krecone wlosy ale bardzo suche po prostowaniu :(. Chcialam sie dowiedziec co robicie z grzywka??? Prostujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam pocieniowane i to mocno na calej dlugosci (najkrotsze sa do konca ucha, a najdluzsze do polowy plecow)(juz odrosly:P) i oczyciscie grzywka na bok ktora PROSTUJE. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :D Posiadam naturalne kręcone włosy i odkąd pamiętam zawsze mnie strasznie wnerwiały. Zaczęły mi sie skręcać kiedy zaczęłam dojrzewać, przeżywałam wtedy horror. Tak ich nienawidziłam! W sumie w ogóle nie umiałam ich pielęgnować, robiłam z nimi okropne rzeczy. Mialam falowane u góry a na dole zwijały się w korki (bo rozczesywałam je po umyciu, kiedy były już suche - BŁĄD!). Zaczęło sie prostowanie włosów, bo nie potrafiłam sie pogodzić z tym, że moje sie skręcają (a raczej beznadziejnie puszą). W końcu postanowiłam odstawić prostownicę. Myłam włosy na noc, zwykłymi szamponami, budziłam się rano i kiedy patrzałam w lustro to miałam ochotę umrzeć. Włosy były okropne. U góry proste, na dole zaś spuszone siano. Wnerwiłam się i kupiłam piankę z Sunsilka i codziennie przed szkołą wstawałam, myłam włosy, nakładałam piankę i suszyłam suszarką. Przez to często spóźniałam się do szkoły, a - niestety, efekt mnie nie zadowolił. Doszłam do wniosku, że pianki są do niczego! (I nadal tak uważam :D) Nie lubię kiedy włosy są takie posklejane i w ogóle, były niemiłe w dotyku. Poza tym jestem zbyt leniwa żeby cackać się z jakimiś piankami. Więc je odstawiłam. No i pewnego dnia postanowiłam znowu umyć włosy na noc. Pamiętam, że zawsze po umyciu bardzo niedelikatnie wycierałam włosy o ręcznik a potem robiłam tzw \"turban\" (jasny gwint, kolejny OGROMNY błąd!) i szlam spać. Teraz postanowiłam nie robić żadnych turbanów a włosy wycierać bardzo delikatnie. Kupiłam sobie szampon i odżywkę do podkreślania fal i loków. Po umyciu delikatnie je wytarłam, potem rozczesałam szerokim grzebieniem a następnie pochyliłam głowę i ugniatałam palcami. Następnie położyłam się do łóżka z mokrymi włosami, nie leząc na nich, tylko unosząc je do góry, znaczy się na poduszkę. Starałam się na nich nie leżeć. Rano wstałam i co ujrzałam? Ładnie skręcone włosy :) Byłam w szoku! Takie szczegóły a tak zmieniły moje włosy. Potem wystarczyło je tylko lekko przeczesać palcami i od czasu do czasu \"potrzepać\" głową (bo kurczę, mimo wszystko włosy szybko mi się oklapują, chciałabym żeby te skręty były bardziej trwałe, może wiecie co na to poradzić? Tylko proszę, nie pianki! :D) No i od tego czasu robie tak regularnie. Włosy myje codziennie lub co drugi dzień. Nie mam może jakichś super korków, ale są ładnie pofalowane, gdzieniegdzie się pokręcą, nie wygląda to źle, a przynajmniej na pewno lepiej niż kiedyś :] Włosy są miękkie i miłe w dotyku, nie puszą się. No i niech tak na razie zostanie. Cieszę się, że wreszcie znalazłam na nie jako taki sposób :D Pozdrawiam wszystkie pokręcone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyk
ja mam wlosy krecone a po wysluszeniu szope ale odkad uzywam balsamu sunsilk w fioletowym opakowaniu moje wlosy sa super mam tylko zakrecone koncowki jest supeeeer!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia Loczek
Witam wszystkie zakręcone! Trafiłam tu z tego samego powodu co i Wy. Również mam kręcone włoski i tysiące problemów związane z nimi. Pierwsza rada to pokochać je! Takie już są i zamiast narzekać powinnyśmy się cieszyć, że naturalnie się skręcają i dodają uroku. Gdy już się przekonamy, że nie jest to straszną tragedią mieć busz na głowie trzeba o nie zadbać. W tym niestety specjalistką nie jestem. KAŻDY produkt do włosów kręconych jest dobry i każdy sposób jednak ...... nie na długo. Po czasie włosy uodparniają się dlatego trzeba co jakiś czas zmienić stosowane przez nas kosmetyki. Używam zawsze szampon nivea do kędziorków. Zmieniam jedynie piankę lub odżywkę. Przede wszystkim po myciu trzeba je porządnie wykręcić, nałożyć Nasze specyfiki i zostawić takie mokrusieńkie do wyschnięcia. Radziłaym zarzucić ręcznik na ramiona żeby spływająca z nich woda nie zalała mieszkania sąsiada. Mam zamiar wypróbować serię Matrix, o której dowiedziałam się na tym forum. Napisze jak działa o ile w ogole zadziała.. PYTANKO DO KĘDZIERZAWYCH: jesteście tak samo zakręcone w życiu jak na głowie (czy jestem jedyna) ????? Pozdrowionka dla Loczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naname
Witam Kędziorki :) Moje włoski to również nie lada wyzwanie. Są leciutko wycieniowane, długość - trochę za ramiona, jest ich dużo, równocześnie jednak są bardzo lekkie, co przysparza troszkę kłopotów. Mianowicie: po umyciu są miękkie i puszyste, jednak nie chcą formować się w zgrabne loczki. Kiedy taki efekt staram się uzyskać stosując różnorakie kosmetyki przeznaczone specjalnie do włosów kręconych, przeciążają całą fryzurę, i na głowie robi mi się niezbyt atrakcyjna piramidka. Czy któraś z Was ma/miała taki problem i jak sobie z nim radzi? Irytuje mnie też fakt, że włosy kręcą się dopiero od okolicy uszu - na czubku głowy są proste jak drut. Czy mogłybyście mi pomóc i w tym miejscu? :) A oto, co robię z moimi loczkami: *Włoski myję zawsze trzymając głowę w dół, kierując strumień wody 'pod włos', żeby podnieść je od samej góry *Używam szamponu Nivea, z serii do włosów kręconych (mniej więcej co dwa - trzy dni) *Nakładam odżywkę Nivea z tej samej serii, po czym od razu ją spłukuję (a może powinnam odczekać? co Wy na to?) *Po umyciu ugniatam je troszkę rękami, po czym uformowane loczki zawijam w ręcznik (nadal przy opuszczonej głowie) *Po około 10 minutach zdejmuję ręcznik i nakładam troszkę pianki Wellaflex (nie z serii Superskręt, tylko tą 'Energetyzującą Piankę do Loków' w złotej butelce) *Nigdy nie traktuję ich suszarką, tylko czekam aż wyschną (zajmuje im to jednak troszkę czasu - od 1,5 do 2 godzin) *Nigdy również nie kładę się z mokrymi, a nawet lekko wilgotnymi włosami Kosmetyki, które wypróbowałam: *Pianka Nivea 'Skręt Fal i Loków' - totalna porażka, włosy nie formowały się w loczki, tylko sklejały w ni to falowane, ni to proste pasma, a efekt 'piramidki' był nie do zniesienia *Mleczko Sunsilk (zielone) - pół na pół, nie pogarszało mi fryzury, jednak nie przynosiło widocznych efektów (włosy były co prawda troszkę bardziej nawilżone) Po przeczytaniu tego tematu spróbowałam również potraktować włoski jedwabiem Gliss Kur wymieszanym z wodą. Skręt jest bardziej widoczny, jednak loczków jest cała masa, która optycznie zwiększa objętość moich włosów, no i wracam do efektu 'piramidki', jako, że, jak już wspomniałam, loczki mam od połowy. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naname
Ach, zapomniałabym - jeśli chodzi o czesanie, to robię to tylko przed myciem - tak, żeby nie miało wpływu na fryzurę, ale nie dawało szans żadnym kołtunom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×