Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość maartynkaa
anusia100892-sliczne masz te wloski tez bym takie chciala miec :) moje sa troszeczke dluzsze i mniej sie kreco ale wydaje mi sie ze to wlasnie przez ta dlugosc no ale cos za cos nie mozna miec super skretu i dlugich wloskow ;) a to zdjecia mnie i mojej fryzurki: www.maartynkaa16.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuniunia
dziewczynki i ja mam krecone wloski bardzo je lubie i kazdy mi ich zazdrosci;p sposob by wygladaly ladnie to nie czesac ich na sucho a jedynie po umyciu:) po umyciu nakladam odzywke Hegron z woskiem kosmetycznym ( 1L kosztuje ok 7zl!! do nabycia nawet w sieci sklepow Lewiatan:) ) ulatwia niebywale rozczesywanie pozniej pianka do kreconych wlosow np welli i suszenie z jednoczesnym ugniataniem ich:)) wazna sprawa jest chyba sciecie wlosow...mocno wycieniowane i niezbyt dlugie poprawiaja skret i wygladaja jak prawdziwe sprezynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoczekP
Witam wszystkich! Szczerze przyznam, ze po przeczytaniu kilku wypowiedzi mam wrazenie, ze poranek kazdej dziewczyny z kreconymi wlosami wyglada tak samo jak i moj :| pianki szmanki i bog wie co jeszcze:P to pomaga nawet bardzo. Moje wlosy podnosza sie maja bardziej skrecony kształt. Od dziecka mialam slaczki na glowie, nie zeby mnie to nie cieszylo ale mam PROOOOOoOoOO.. BLEM:pp przez duze P:ppp Otoż, oczywisie nie neguje preparatow do włosow kreconych, szczegolne uznanie dla ''NIVA''! Jednak ostatnio powaznie zastanawiam sie nad trwała na wlosy krecone. Wszyscy wokoł odradzaja mi moj pomysł : '' zniszczysz sobie wlosy, pozniej zrobi Ci sie tylko i wylacznie wielkie siano na glowie... trzeba bedzie je ciagle krecic i krecic na papilotach...'' Mam długie włosy poza ramiona nie chce ich scinac jednak one nie kreca sie tak jakby chciala w gornych czesciach parti głowy, w tym miejscu sa opadle i oklapłe. Czy ktoras z was probowała juz trwała majac krecone wlosy dla lepszego efektu? Czy nie jest to duzym problemem i faktycznie bez papilotow juz calkiem nie chca sie krecic ??? Uprzejmie prosze o odpowiedz i z gory dziekuje:)))) sie rozpisalam:P I pamietajcie to co krecone to najpiekniejsze:P ups Szekspir ze mnie nie wyrosnie :DDDD Do przeczytania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkallaxx
ja stosuje tylko utrwalacz do wlosow loreal i nawet pomaga nie mam bardzo bujnie krecone wlsoy ale po umyciu robi mi sie baranek i wtedy nie wiem co robic ale od jakiegos czasu zostawiam je normalnie.a jak wususze je suszarko to wygladaja jak u murzynki hehe.nie raz prostuje ale to na jakos okazje zeby cos sobie zmienic na codzien mam krecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Tez mam krecone wlosy,niemal takie jak Ania,moje sa troche dluzsze.Jestem z nich dumna. Do Loczek-na boga nie rob trwalej,ja kiedys jako malolata sobie zrobilam,jak zobaczylam sie w lustrze to byl koszmar,jedno wielkie siano.Uwierz mi,a zanim odrosly minelo bardzo duzo czasu. Pozdrawiam wszystkie zakrecone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh joasia-76 kiedy tu robilas ta trwala? 20 lat temu? to sie nie dziwie ze zniszczylas wlosy ja nosze trwala i jakos nie widze zeby byly zniszczone....a w najblizszym czasie zamierzam powtorzyc bo odrosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszne by bylo robic trwala w wieku 12 lat!? Robilam jakies 10 lat temu.Moje wlosy na tym ucierpialy,pisze jak bylo.Zreszta wystarczy zapytac dobrego fryzjera,zaden nie poleci trwalej na krecone wlosy. Jezeli masz falowane wlosy to co innego,ale na krecone osobiscie mowie NIE!Ale oczywiscie to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o klapniete wlosy,pomoze suszarka z dyfuzorem i pianka,do wlosow kreconych.Jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze to sprawa indywidualna, a draznia mnie koiety ktore wypisuja na forach \'robilam trwala w latach 80 i spalilam wlosy szczerze odradzam!\' a od tego czasu wiele sie zmienilo ,ale one nie majac o tym pojecia dalej wypisuja to samo a prawda jest taka ze trwala nie niszczy wlosow bardziej niz np rozjasnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze tobie kochana,cofnij sie do szkoly podstawowej.Z matematyka u ciebie kiepsko.A jak ci sie cos nie podoba to po co wchodzisz na forum.Pozatym ja nic nikomu nie zakazuje.Ale mowie jak by moglo sie to skonczyc. Zresztą normalna osoba,mając krecone wlosy nie robi trwalej,no bo niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
LoczekP: co to tej trwałej to sie nie znam bo nigdy o tym nie myślałam ;P nie mam zamiaru tego robić ;] ale wydaje mi sie że masz taki sam problem jak ja miałam... z dołu ci się kręcą a z góry są raczej fale taa?? no to wejdź sobie na moją fotke --> http://www.fotka.pl/profil/anusia100892 i na pierwszym zdjęciu jak się uważnie przyjrzysz to z dołu mam loczki a z góry - NIE!! to zdjęcie i tak jest ucięte ale wyżej mam jeszcze większe fale a nie loki ;/ i nie wiedziałam co mam z tym zrobić dlatego je dość mocno pocieniowałam ;] powiedziałam fryzjerce: "mocno pocieniować, ale tak, żeby można było zrobić kucyk" (chodziło mi o to żeby mi nie wypadały z kucyka, bo to zależy jak fryzjerka zrozumie słowo " mocno";d) bałam się trochę że będą mi odstawały ale jak już widzisz na drugim zdjęciu nie jest tak źle... trochę odstają ale już się przyzwyczaiłam a co najważniejsze to to, że mi sie z góry pokręciły... może nie aż tak bardzo ale mi sie podoba bo wcześniej to normalnie masakra... jasze musze dodac że to zdjęcia było robione po szkole wieć ponad pół dnia zchodziłam w rozpuszczonych no i sie rozwaliły dlatego tam odstają ;( troszke sie rozpisałam... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze kobieto ze ty musisz cofnac sie razem ze mna, ale na lekcje jezyka polskiego po podstawy czytania ze zrozumieniem sie klaniaja! no wiec postaram ci sie jakos wytlumaczyc, ze po pierwsze moja poprzednia wypowiedz nawet w najmniejszym stopniu nie odnosila sie do ciebie, to bylo UOGOLNIENIE i przyklad z zycia wziety nijak odnoszacy sie do ciebie a ty znow z tym swoim wiekiem wyskakujesz-wiec powtarzam TO NIE BYLO O TOBIE. A kolezanka chciala zrobic sobie cos z wlosami u nasady to chyba nie powod zeby ja od nienormlanych wyzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuniunia
dziewczynki i ja mam krecone wloski bardzo je lubie i kazdy mi ich zazdrosci;p sposob by wygladaly ladnie to nie czesac ich na sucho a jedynie po umyciu:) po umyciu nakladam odzywke Hegron z woskiem kosmetycznym ( 1L kosztuje ok 7zl!! do nabycia nawet w sieci sklepow Lewiatan:) ) ulatwia niebywale rozczesywanie pozniej pianka do kreconych wlosow np welli i suszenie z jednoczesnym ugniataniem ich:)) wazna sprawa jest chyba sciecie wlosow...mocno wycieniowane i niezbyt dlugie poprawiaja skret i wygladaja jak prawdziwe sprezynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ty namolna jestes.Juz widze te twoje kudly postrzepione i sianowate.Zapisz sie juz do fryzjera zebys nie czekala za dlugo. Ja mimo wszystko niepolecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od nienormalnych to nie "Loczek"nazwalam....Bo ona jeszcze nic nie zrobila tak glupiego,tylko sie dziewczyna radzi. Ty lepiej nie dawaj takich rad,skoro nie masz pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi w ogole?? moje wlosy, moja sprawa i dla twojej wiadomosci nie sa spalone i wybacz ale jestem bardziej obeznana w temacie. po co wypowiadac sie na tematy o ktorych sie nic nie wie??jesli ma ktos takie zyczenie niech robi sobie trwala jesli a jesli nie niech nie robi i nie obraza przy tym innych, ja wyrazilam swoje zdanie, a sa teraz takie plyny ktore wlosow nie niszcza . uczepilas sie mnie jak rzep za przeproszeniem, co cie w ogole obchodza moje wlosy ty masz takie zdanie ja mam takie uszanuj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i pisz sobie tu co tam jeszcze chcesz na moj temat, ja przez grzecznosc nie odpowiem, bo dziewczyny chca podyskutowac kulturalnie o metodach ukladania wlosow, a nie wyczytywac naszych klotni, wiec ja proponuje zakonczyc dyskusje, a i przez grzecznosc jako osobie duzo mlodszej nie wypada mi ortografii wypomniac, ale poziom twoich wypowiedzi.....jak na osobe po 30...ale zawsze przy braku argumentow najlepiej zaslonic sie chamstwem niczym gimnazjalistka w panterce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto kogo chce obrazic,to ty sie czepilas mnie,a nie ja ciebie. Wyrazilam swoje zdanie na ten temat,ty sie czepilas moich uwag-kto cie o to prosil. Trzeba bylo wyrazic swoja opinie i juz,a nie sie mnie czepiasz i obrazasz smierdzielu! No tak,jak to bywa z malolatami,chca mniec zawsze racje,wspulczuje twojej matce,ma sie z toba nie ma co. Wiec koncze to bezsensowna dyskusje. Zegnam malolate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika - kręcona
wiatm miłe Panie! co mogę zrobic z moimi kreconymi włosami tzn one sa takie dziwne są mniej wiecej sredniej długosci prawie do ramion sa suche zniszczone niewiem jakich preparatow mam uzywac u nasady moje włosy sa proste nie kreca sie zupelnie :( natomiast tak mniej wiecej od połowy one zaczynają sie kręcić i niewiem co mam z tym zrobic... :( chcę aby moje włoski były lścniące i sprężyste no i co najwazniejsze aby całe zaczeły sie krecic co mam zrobic pomózcie proszę :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dla twojej wiadomosci to mieszkam sama wiec nie ma ze mna problemu, a ja tylko odnioslam sie o ogolu a ty wbilas sobie do lba ze to o tobie co bezskutecznie usiluje tobie wytlumaczyc;/ wspolczuje ci bardzo, taka stara a tak zakompleksiona i prymitywna, az nie chce mi sie wierzyc zeby osoba w twoim wieku uzywalam takich wyrazow gdy braknie argumentow, no chyba ze zmyslilas wiek, no ale coz musza byc tacy ludzie jak ty zeby docenic tych inteligentych Pozdrawiam i papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika-krecona nawilzaj je jak mozesz, a po umyciu jak juz beda prawie suche wetrzyj wosk ewentualnie odzywke do wlosow kreconych np zielonego sunsilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjj
a co mi poradzicie na to ze wlosy krecone z reguly ciezkie na gorze sa oklapniete i malo ciekawe jak je podniesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sprobuj na walki, potem je zdejmij odchyl glowe do dolu i spryskaj u nasady lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sprobuj na walki, potem je zdejmij odchyl glowe do dolu i spryskaj u nasady lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena789
Ja też mam kręcone włosy. czyałam Wassze sposrzeżenia i chcialam powiedzieć że jeśli chodzi o tego typu włosy to lepiej żeby były pocieniowane, lepeij się wtedy układają, natpmiast jeśli chodzi o to na jakiej sługości mają być cieniowane to już zalezy od rodzju włosów. Jeśli któraś ma włosy ciężkie i loki są grube wtedy polecam krótszą fryzurę. jeśli macie włosy cienkie bardziej lekkie i puszyste będa wyglądały lepiej jeśli będą dłuższe. Polecam równiez maskę do włosów suchych (bo kręcone z reguły takie są ) INEBRYA natomiast do stylizacji włosów rewelacyjny jest krem do włosów kręconych CATWALK TIGI - to do tych grubych i cięzkich a dol lekkich i puszystych UPTIGHT TIGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
Jejku, ja natomiast jestem zrozpaczona tym co mam na głowie: suche siano. Do tego stosowałam tą odżywkę z Pantin Pro-V skręt loków i fal i nie wiem dlaczego ale mi się straszne wiechecie porobiły. Jedwab urzywam już od 2 czy 3 lat ale w sumie nic mi on nie dał. Z pewnością duzy wpływ na moje włosy miało to, ze kiedyś się odchudzałam i to dość drastycznie. Wcześniej miałam piękne włoski, a potem zrobiły mi się straszne. Mama mówiłam mi żebym obcięła, ale powiedziałam że mam zbyt długie i tego nie zrobiłam. Teraz baaaardzo żałuję. W sumie to zostało mi tylko kilka takich suchych pasm. Umówiłam się na tą sobotę do fryzjerki. Zobaczę co ona mi poradzi na te kłaki. A tak za 2 lata planuję obciąć się na chłopaka, może wtedy się te włosęta całkowicie zregenerują. A jeśli chodzi o to co na nie próbowałam no to zacznę od szamponu Joanna z miodem i mlekiem- nic nie pomaga, tylko ładnie pachnie. Szampon i odżywka z dave do suchych włosów nic mi nie dała. Teraz mam Garnier Fructis nutri gładki szampon i maseczka, ale efektów dodatnich nie ma. Do tego ta odżywka z Pantin mi wysuszyła włosy i się takie szorstkie zrobiły. Teraz mam zamiar wypróbować z Gliss Kura. Może to coś da. A jak nie, to nie wiem co mam czynić z tymi kudłami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
a ja wreszcie zaczęłam chodzić w rozpuszczonych włoskach ;D znalazłam świetny sposób, żeby mi sie fajnie ułożyły ;) Rano po umyciu nie siedze 2 godziny i nie czekam aż wyschną tylko... ide spać na godzinke ;] śpie na kości potylicznej (nie wiem czy to sie tak nazywa ale chodzi o tą część głowy zaraz nad szyją) a włosy mam spuszczone w dół ;] najwygodniej to nie jest ale już sie przyzywyczaiłam ;] to jest troche dziwny sposób ale jak siedze i czekam aż wyschną, to sie nie chcą fajnie ułożyć tylko sterczą na wszystkie strony i musze zrobić kucyk ;/ ale od jakiegoś czasu po umyciu włosów ide spać ze spuszczonymi w dół włosami, po godzinie się budze i są pięknie ułożone ;] potem jeszcze muszą podeschnąć i est naprawde fajnie ;) a przynjamniej się wyśpie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
Byłam dziś właśnie u fryzjerki i wycieniowała mi włoski. Miałam długie włosy niemalże po tyłek a teraz mam takie krótkie do ramion. Szkoda tylko ze dalej się puszą jak się puszyły. W sumie nic mi to obcięcie nie pomogło.Mam jedynie krótsze włosy. Ale fryzjerka powiedziała mi ze żeby mi się tak nie puszyły to powinnam sobie brać gumą lub brylantyną. Ale czy aby nie zniszczą mi i tak już zniszczonych włosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofx
Przeczytalam wszystkie wasze rady, ale jakoś nie chcą się one odnoscić do moich włosów, czuję się jak jakiś ewenement. Mam bardzo kręcone wlosy , jak miałam krótkie i wycieniowane upinałam je, teraz jak mam długie też je upinam bo wyglądaja po prostu okropnie. Chciałabym w koncu rozpuscic włosy, ale żaden z moich pomysłów mi w tym nei pomógł. Moje włsoy są ciężkie i mam ich naprawde duzo. Non stop niszczą mi się końcówki. Używam jedwabiu roznych odzywek nawilzaczy pianek, lykalam skrzyp. Chciałabym strasznie coś zniemić z włosami ale nie wiem jak a do fryzjerki boję się póść bo prawda jest taka ze nei ma zbyt wielu dobrych fryzjerek ktore maja jakies pojęcie o takich wlosach ( kiedys poszlam podciac koncowki a 15 cm wlosow zostalo na podlodze w salonie) a skoro zapuszczam wlosy to na kreconych nie widac rezulatu zapuszczania z dnia na dzien. Musze jescze pwoiedziec ze mam grzywke na bok, z ktorej sie bardzo ciesze, bo nie jest taka typowo krecona tylko jest falowana, i nie wiem dlaczego reszta moich wlosow nie chce byc taka. Moze mi doradzicie co zrobic zeby wlosy byly bardziej falowane niz krecone ( musze powiedziec ze szerokie walki odpadaja - bo kilka minut po tym jak je zdejme znowu mam siano na glowie). Pasuja mi tez wlosy prose ale nei chce niszczyc wlosow, wiec prosze was o rade co zrobic zeby nadac moim wlosom jakis wyglad a przede wsyztskim zeby ich nie zwiazywac non stop pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×