Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

tofx - powiem Ci ze ja tez mam katastrofe z losami moje koncowki nie sa rozdwojone, a roztrzepione nawet na 5 czy 6 czesci. Najgorsze sa te wlosy pod spodem(kolo szyji) tam mam calkiem zniszczone. Te z wierzchu sa w dobrym stanie. I mysle ze moje maja poprostu taka tendencje z racji, ze to wlos krecony(suchy) i zadne specyfiki mi nie pomagaja, a probowalam naprawde duzo rzeczy. Co do skrzypu, to zaczynam myslec ze to pic na wode, mi jedynie poprawil sie stan paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
No to ja myślałam że po obcięciu sianko mi nie zniknęło ale jednak się pomyliłam> Nareszcie mogę chodzić w rozpuszczonych i mi się już tak nie puszą jak kiedyś. Zmieniłam też szampon i jak na razie jest nieźle. Musze sobie tylko jeszcze brylantyne kupić albo wosk no i jakoś to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka
CO do puszenia itp. to ja też tak miałam. Moja włosy są bardzo suche, i nic nie pomagało. No ale fryzjerka poleciła mi krem do włosów, taki od fryzjera za bodajże 35 złotych. I rzeczywiscie niedługo kupuję następny, i wszystkim innym też polecam kremy do loków. Są wtedy sprężyste, nie widac suchości i puchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziuurka
dziewczyny, czy ktoras z was ma grzywke? jesli tak, to jak sie ona sprawuje przy kreconych wlosach. ja mam wlosy krecone i cienkie i nie wiem czy bedzie mi taka grzywka sprawiac klopoty, a chcialabym cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
magdziuurka: a ja mam grzywe nad oczy ale ją zapuszczam bo nie chce mi sie już codziennie prostować ;] teraz cały czas chodze w opasce i mam ją spiętą do góry ale jeśli chodzi o takie proste grzywki to nawet polecam bo fajnie to wygląda - kręcone włosy i prosta grzywa ;] Tylko że ja jestem strasznie leniwa i jak mam wstawać wcześniej żeby ją wyprostować to wole włożyć opaske i dłużej pospać ;p Dosyć długo miałam grzywke na bok potem tą zwykłą i w sumie to jest fajne tylko wiesz... przygotuj sie na prostowanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka
ja tez mam krecone wlosy ! i w ogole nie jestem zadowolona z tego powodu bo czesto po umyciu robi mi sie tak zwana szopa nie wiem jak sobie poradzic z tym problem a chce bardzo chodzic w rozpuszczonych wlosach niedawno bylam u fryzjera zcienowala mi wlosy i na poczatku bylam zadowolona ale po jakimś czasie zowu nie wiem co mam z tymi wlosami zrobic. Prostuje je choc wlosy bardzo sie niszcz i staram sie tego unikac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaa
hejka ! Mam na imie Kasia i mam proste włosy, więc nie mam problemu z lokami! ! Dlatego mówię wam ja prostuje sobie....i fajnie układam grzywke na bok a z boku przypinam spinką!!!! extra to wygląda! Polecam !! Pozdrawiam Kasiulek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! Tylko nie prostować! Loczki są piękne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
zgadzam sie z One.!! trzeba o nie poprostu dbać i je pokochać ;d ja już to chyba zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka lbn
tez mam krecone wloski, dlugie i ciemne. Ostatnio wymyslilam sobie ze zrobie grzywke ale nie mam pojecia jak je obciac zeby to jakos wygladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha13
nie przeczytałam wszystkich wypowiedzi, ale odniosę się do tych, w któryh dziewczyny narzekały na loczki. mam kręcone włoski koloru blond. UWIELBIAM JE!!!!!! nie wyobrażam sobie żebym nie miała kręconych włosów. zaczęły mi się kręcić 7 lat temu. Dzieki nim mam powodzenie u przystojnych facetów. mam nadzieje że zawsze będą mi się kręcić. Nie wiem jak można ich nie kochać, tyle dziewczyn nam zazdrości a co ja tu widzę? narzekanie jakieś? podobno faceci wolą kędziorki, a dziewczyny, które je mają są bardziej seksowne. Ja tam widze same plusy. No może jest jeden malutki problem, jak wcześniej ktoś pisał, trochę się puszą jak jest wilgotno na dworzu, nawet nie musi padać deszcz, wystarczy , że będzie wilgotne powietrze. a do moich kochanych loczków stosowałam wiele kosmetyków, począwszy od zwykłych żeli - odradzam, poprzez mleczko Sunsilk zielone, dalej - guma do włosów z Joanny. teraz natomiast od dobrych 2 lat używam PASTY do włosów z Joanny i jest super. nakładam ją po umyciu, czekam aż wloski wyschną ( trochę to schodzi, mam długie włosy i potzrebują do wyschnięcia dobre 5 godzin, nie suszę ich suszarką ), potem je "gniotę" i jest super. LOCZKI SĄ PIĘKNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati.....
jak myslicie? czy jesli moje wlosy sa pocieniowane i do tego jak je zepne na noc w kitke to rano sa takie pofalowane (a z natury proste) to czy jesli uzyje odzywki do kreconych wlosow to beda sie bardziej krecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha13
raczej nie, spróbuj ale wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMM
Wisze ze nie tylko ja mam problem z kreconymi wlosami:) Sa krecone i nic sie na to nie poradzi pamietam ze ja tez sie ich wstydzilam bo ludzie zawsze sie na mnie patrzyli i mnie to bardzo peszylo wiec nie zostawalo mi nic innego jak je wiazac w kucyk po umyciu zawsze sie krecily ale po rozczesaniu...zalamka szopa taka ze sie w drzwi nie miescilam z nimi;p ale juz je ogarnelam wycieniowalam i naprawde ładnie wygladaja jesli chdzi o kosmetyki do wlosow kreconych to zdecydowanie odradzam zele i pianki tez to przerabialam....i efekt zawsze taki sam czyli beznadzieja polecam wosk do wlosow i ogilnie kosmetyki ktore natluszczaja bo wtedy loki staja sie sprezyste i piekne i kazdy kosmetyk ktory sie na nie naklada nalezy wgniatac we wlosy efekt super:Ppozdrawiam wszystkich pokreconych;p;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMM
agatka lbn nie rob tego nie rob grzywki ja mialam i to byl moj najwiekrszy blad w zyciu krecona na grzywki sie nie nadaja naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
sucha13: mam pytnanko... jeśli włosy schną ci około 5 godzin to znaczy że myjesz je wieczorem. Czyli jak się obudzisz to też masz takie fajne loki?? bo ja myję włosy rano i czekm aż wyschną :( bo gdybym umyła wieczorem to rano katastrofa... może spróbuje tego co ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
sucha13: jeszcze jedno pytanie bo zapomniałam wyżej napisać ;] masz grzywke?? jeśli nie to jak masz zrobiony przedziałek?? z boku?? bo właśnie sie wybieram do fryzjera i nie wiem jak mam zrobić przedziałek żeby te włosy się fajnie układały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha13
do ...ania... ja myję zawsze w dzień, niegdy wieczorem, nie byłoby tego efektu. najpóźniej trzeba myć do godz. 16.00 wtedy spać kładę się już z wyschniętymi. często myje je w południe, ale nigdy wieczorem. nie mam grzywki i nie chcę jej mieć. wydaje mi się, że lepiej jak się ma długą. ja mam grzywkę takiej samej długości co reszta włosów (do pasa) a przedziałek - robie cały czas zygzag, nie są wtedy mocno przyklepane u nasady.i naprawdę jestem zadowolona z moich włosków. i narazie nie było jeszcze osoby która powiedziałaby że jest coś nie tak z nimi. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
sucha13: aha.. dzięki za rade ;] trochę zdziwiło mnie to że napisałaś że masz włosy do pasa... ja chciałam zapuszczać ale stwierdziłam że to nie ma sensu bo czym one są dłuższe tym się mniej skręcają ;/ dlatego mam króciótkie :( pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha13
no do pasa. a czemu takie zdziwione jesteście? chciałabym żeby jeszcze bardziej się kręciły, to może je trochę podetne, ale tak mi szkoda je podcinać, strasznie długo musiałam je zapuszczać, wolno mi rosną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
sucha13: no ja jestem zdziwiona że po pierwsze zapuściłaś tak długie a po drugie to że ci się super kręcą... ja kiedys zapuszczałam i miałam dosyć długie ale im dłuższe tym mniej się skręcały i te loki były żałosne dlatego ścięłam a jeżeli ty przy takiej długości masz świetne loczki to poprostu respekt dla twoich włosków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucha13 pytam bo to moje marzenie. Ja osobiscie proboje zapuscic, al ejest trudne, poniewaz jest to wlos krecony czyli nawet nie iwdac ze rosnie... Masz moze zdjecie wlosow? Bylabym wdzieczna:)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha13
dziewczyny. jak wam to powiedzieć....nie mam takich mocnych sprężyn, miałam jak zaczęły mi się kręcić ( w okresie dojrzewania ) to były takie sprężynki. u nasady mi się nie kręcą, a na końcach mam takie loczki, sprężynki. Wy to pewnie macie całe kręcone - i to dla waszych włosów respekt:). marzy mi się żeby i mi kręciły się od nasady, no ale takie już mam. nie ma co narzekać i tak mi się podobają. niestety nie mam zdjęcia, ale może jakieś sobie cykne i pokarze ok? a moze jak je podetne to wtedy będę miała jeszcze bardziej kręcone. zobaczy się pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucha13 masz racje nie kreca sie bo sa juz ciezkie, powiem Ci ze tez mam problem z tym ze nie si enie chca od nasady krecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxP
heh a ja niestety nie mam problemu zeby mi się od góry kręciły:p mam za to takie sprezyny ze ciezko mi je okielznac;p ale myje zawsze wieczorem bo tez mi długo schna tez tak kolo 5 godzin chociaz mam takie do łopatek i akbym rano umyla to nie wiem o ktorej bym z domu mogla wyjsc czasem tylko w lato w dzien:) włosy krecone wolniej rosna bo co urośnie to się skręci:P ja myje zwyklym szamponem rozczeuje tylko jak są mokre potem nakładam trochę jedwabiu zeby tak troche je odżywic i obciążyć (taki jedwab dostaniecie u fryzjerki za ok. 10zl ale duzo taniej wychodzi zamowic go na allegro polecam ten http://www.allegro.pl/item345569832_jedwab_biosilk_farouk_15_ml_zabezpieczony_orginal.html) a potem duuuuuuzo pianki zeby sie nie szopiły heh obojętnie jaka i nie czekam az wychną tylko kłade się z mokrymi spać to one się troche przyklepią przez sen i rano wstaję i mam... szopę:PP heh ale nie jest tak zle efekt jest nawet niezly a jak się później spuszą to troche odżywki kładę i jest ok:D kiedys nie lubiłam swoich włosów bo ciągle miałam szopę ale odkąd doszłam żeby ich nie czesać tylko jak są mokre to wyglądają dużo lepiej i mi się podobają xDxDxD ale ludzie i tak ie zawsze z nich smieli:P juz mi to nie przeszkadza bo przynajmnie jestem inna i ie wyróżniam:D i do którejś która napisała że śpi na wałku z koca: nie śpij! lepiej następnego dnia zwiąż włosy i nie będzie widać szopy;P znalazłam nawet fajne spięcie prawie koka którego łatwo zrobić i fajnie wygląda na kręconych włosach sama takie robie i wyglada super! http://fryzury.w-krakowie.info/upiecie-dlugich-wlosow-proste/#more-39 A tak naprawdę tylko nam się wydaje że dużo nam ich wypada bo czeszemy je żadziej niż ci co mają proste (ja tylko po umyciu) i tylko wtedy maja okazje żeby wypaść a tym co mają proste częściej bo częściej czeszą i jaby tak policzyć to na jedno wyjdzie:) co ma wypaść to i tak wypadnie pozdro dla wszystkich pozytywnie ZAKRĘCONYCH:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena257
Słuchajcie kobiety z kręconymi włosami. jest kilka zasad, których trzeba przestrzegać. Po pierwsze włosy kręcone muszą być dobrze ostrzyżone - wycieniowane (nie ma sensu żałować na dobrego fryzjera bo dobre cięcie to połowa sukcesu). Włosy kręcone sa z natury suche więc trzeba uzywac szmponów nawilżających lub specjalnych do włosów kręconych polecam szampon i odzywkę NIVEA. Włosy kręcone suszymy suszarką z dyfuzorem- nie będze wtedy roztrzepanej szopy, jeśli nie mamy dyfuzora obowiązkowo suszymy włosy mając głowę schyloną i ugniatamy je. Nie uzywamy żeli ani pianek bo dodatkowo wysuszają włosy (wyjątek paianka z woskiem wella). Sugeruję równiez czesanie włosów tylko wtedy kiedy je myjemy. Jeśli chodzi o kosmetyki do stylizacji to polecam TIGI CATWALK (ok 49 zł na allegro albo schwartzkopf loopy trochę tańsze). Ja mam kręcone włosy stosouję się do tego co napisałam i moje loki wyglądaja rewelacyjnie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena257
wiooleta jeśli nie kręcą się u nasady tzn, że już są za cięzkie i musisz je skrócić - najlepiej pocieniować, wiem co mówię bo mam to samo z moimi włosami. Optymalna długość dla takich włosów to do ramion i pocieniowane od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha13
do magdalena 257. nie do końca muszę się z tobą zgodzić, mi nigdy nie kręciły się od nasady i nic na to nie mogłam i nie mogę poradzić. niektórym się kręcą , a niektórym nie. jak miałam trochę krótsze do ramion - nie kręciły się od nasady, tak samo teraz jak mam do pasa nie kręcą się od nasady. końcóweczki są rewelacyjne. a suszarki nie używam w ogóle, po co jeszcze bardziej je wysuszać , pozwalam im schnąć samym, bez pomocy suszarki. nie wiem myślę że jeszcze bardziej były by suche. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena257- Jestem przyszla fryzjerka to wiem duzo na temat wlosow, a szczegolnie swoich hehe i wiem co dla nich dobre. Poprostu od zawsze krecily sie mniej od nasady i nie azne to jest czy sa krotkie czy dlugie... Heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×