Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Emm933
6 minut temu, Gość Ewka napisał:

Patologia...

Patologia jest wtedy gdy dzieci chodzą brudne, nie mają co jeść albo rodzice piją itd. Ja niczego takiego nie zaznałam ani trójka mojego rodzeństwa. Ani moja córka też nie. Ma swój pokój, dobrze się uczy, ma ładne ubranka.. A zdecydowałam się na dziecko w takim wieku, bo mam problemy zdrowotne i lekarz powiedział, że mogę nie mieć potem szans na dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
3 minuty temu, Gość Emm933 napisał:

Patologia jest wtedy gdy dzieci chodzą brudne, nie mają co jeść albo rodzice piją itd. Ja niczego takiego nie zaznałam ani trójka mojego rodzeństwa. Ani moja córka też nie. Ma swój pokój, dobrze się uczy, ma ładne ubranka.. A zdecydowałam się na dziecko w takim wieku, bo mam problemy zdrowotne i lekarz powiedział, że mogę nie mieć potem szans na dziecko. 

Niedosc ze ty dziecko w tak mlodym wieku to jeszcze mama zafundowala ci brata w wieku twojego dziecka. Moze nie patologia ale bardzo nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
Przed chwilą, Gość Ann napisał:

Niedosc ze ty dziecko w tak mlodym wieku to jeszcze mama zafundowala ci brata w wieku twojego dziecka. Moze nie patologia ale bardzo nie na miejscu.

Cóż..mama jakby nie patrzeć jeszcze młoda... Mogła mieć jeszcze dziecko. Tak samo jak i ja. I szczerze nie widzę w tym nic złego 😁 Córka mówi do niej babciu a z moim bratem się bawi bardzo chętnie. Nawet mam lepiej, bo do mojej mamy chętniej jeździ niż do teściowej nawet na kilka dni, bo ma się z kim bawić... Jak miałam wybierać pomiędzy tym czy zrobię moją mamę młoda babcią a tym że mogę matką za 20-15 lat nie zostać to dla mnie sprawa była jasna. A jak dla mnie moja mama teraz ma 44 lata i nadal jest młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
4 godziny temu, Madzikkin napisał:

Wiem ponioslo mnie 😂 myslalam ze bedzie fajna dyskusja na poziomie 😄 a tu klapa sie zrobila weszlo pelno troli 🙂

ciesze sie ze wreszcie trafilas na dobra droge ze swoim zdrowiem 🙂 to polowa sukcesu do zdrowego i lepszego zycia 🙂

 

Mamy trochę trolli, ale zginą śmiercią naturalną jak ich olejemy 🙂 Swoją drogą naprawdę zastanawiam się, jakie potrzeby psychologiczne kierują ludźmi, którzy z czystej przyjemności drą koty z zupełnie nieznanymi osobami w necie. Rozumiem dyskusję, nawet zażartą, ale dyskusję. A takie czcze gadki i bezsensowne przepychanki? Po co to? Przecież to nic nie wnosi do życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjsnisbwuzb
2 minuty temu, Gość Emm933 napisał:

Cóż..mama jakby nie patrzeć jeszcze młoda... Mogła mieć jeszcze dziecko. Tak samo jak i ja. I szczerze nie widzę w tym nic złego 😁 Córka mówi do niej babciu a z moim bratem się bawi bardzo chętnie. Nawet mam lepiej, bo do mojej mamy chętniej jeździ niż do teściowej nawet na kilka dni, bo ma się z kim bawić... Jak miałam wybierać pomiędzy tym czy zrobię moją mamę młoda babcią a tym że mogę matką za 20-15 lat nie zostać to dla mnie sprawa była jasna. A jak dla mnie moja mama teraz ma 44 lata i nadal jest młoda.

Rozumiem twoja sytuacje i uwazam ze dziecko w tym wieku to nie problem. Ja sama jestem teraz w ciazy moi rodzice sa jeszcze mlodzi, ale ja bym miala do nich straszne wyrzuty ze zrobili mi rodzenstwo w momencie gdy ja przechodze swoja pierwsza ciaze i chce ich w roli dziadkow a nie ponownych rodzicow. Cala sytuacja wydaje mi sie byc conajmniej dziwna i niezreczna, no ale u Ciebie duze znaczenie miala tez choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Ale śmieci się tu rozpanoszyły, po co odpowiadacie takim trolom? 

 

Bella nie jesteś najstarsza 🙂 pisze Ci to starsza od Ciebie 😎

 

U mnie już po sprzątaniu, zaraz lecę do kosmetyczki i czekam aż mąż wróci i chcemy basen w ogrodzie rozstawic, dzieci już mnie męczą o to  😎 ale bez męża nie potrafiłabym tego złożyć, no dobra nie chceee mi się się ale to wiecie tylko Wy 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Moj to nie bekart tylko dziecko bardzo chciane i bardzo ucieszylo cala rodzine. 

Ps. Doracicie jakies fajne wozki, bo wlasnie wybieram? Aaa no tak, zapomnialam, wy nie mozecie zajsc w ciaze 😏

Ja stawiam na Bugaboo. Dla pierwszego dziecka miałam model cameleon, dla drugiego buffalo a teraz chyba zdecyduje się na bee5. Wcześniej kupiłam stelaże z edycji specjalnej - czarne, ale jednak za bardzo widać na nich rysy i chyba zwykle kupie. Mam ginekolog go ma i sobie chwali. Fajnie, że gondole kupuje się oddzielnie a siedzisko oddzielnie ale za to jest jeden stelaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Pół roku się starałaś i taka młoda? Powinnaś za pierwszym razem zajść. W sumie dobrze, że teraz się postaralisice bo z kolejnym możecie mieć problem, po 25 roku życia znacznie spada szansa na dziecko. Więc dobrze, że wcześnie zaczęliście się starać, bo w przyszłości może nie być kolorowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Mika napisał:

Pół roku się starałaś i taka młoda? Powinnaś za pierwszym razem zajść. W sumie dobrze, że teraz się postaralisice bo z kolejnym możecie mieć problem, po 25 roku życia znacznie spada szansa na dziecko. Więc dobrze, że wcześnie zaczęliście się starać, bo w przyszłości może nie być kolorowo 

Nie bede plakac zawsze myslalam o jedynaku, takim jak jestem ja. Wtedy wiecej dostanie, nie trzeba bedzie dzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie bede plakac zawsze myslalam o jedynaku, takim jak jestem ja. Wtedy wiecej dostanie, nie trzeba bedzie dzielic.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

wez już idź trollu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lasunia napisał:

Mamy trochę trolli, ale zginą śmiercią naturalną jak ich olejemy 🙂 Swoją drogą naprawdę zastanawiam się, jakie potrzeby psychologiczne kierują ludźmi, którzy z czystej przyjemności drą koty z zupełnie nieznanymi osobami w necie. Rozumiem dyskusję, nawet zażartą, ale dyskusję. A takie czcze gadki i bezsensowne przepychanki? Po co to? Przecież to nic nie wnosi do życia. 

Zginą zginą 🙂 tez mnie to ciekawi w pewnym sensie 🙂

14 minut temu, Gość Innka napisał:

Ale śmieci się tu rozpanoszyły, po co odpowiadacie takim trolom? 

 

Bella nie jesteś najstarsza 🙂 pisze Ci to starsza od Ciebie 😎

 

U mnie już po sprzątaniu, zaraz lecę do kosmetyczki i czekam aż mąż wróci i chcemy basen w ogrodzie rozstawic, dzieci już mnie męczą o to  😎 ale bez męża nie potrafiłabym tego złożyć, no dobra nie chceee mi się się ale to wiecie tylko Wy 😉 

 

Mega ze basen rozkladacie 😉 ja też rozlozylam niby dla dzieci od siostry ale sama dupe mocze a co! 😉 ciotce tez się należy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak półroczne starania kazda goownoara która się puści na imprezie później tak gada już widze jak twoja rodzina skacze z radości kiedy im to oświadczasz 

idź planuj to wesele na 200 osób (jakby to było coś niezwykłego)😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ta schizofreniczna kłamczucha może już sobie pójść? Nudzi mnie to już. Niech sobie sra na złoto czy co tam jeszcze i sobie stad idzie ile można jęczeć o swoim życiu. Masz super życie to idź i się nim ciesz. Z doświadczenia jednak wiem, ze krowa która muczy mało mleka daje. Szerokiej drogi, dobrego życia, gratulacje i inne takie, miłego drogiego wesela, wszyscy pojmują twoje szczęście, już nas nie katuj swoimi opowiastkami bo to jest jest grupa po to załóż sonie temat „ja, gwizda korporacji” i sobie tam pisz, jeju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak półroczne starania kazda goownoara która się puści na imprezie później tak gada już widze jak twoja rodzina skacze z radości kiedy im to oświadczasz 

idź planuj to wesele na 200 osób (jakby to było coś niezwykłego)😂😂😂

A kazda stara du** po 10 latach staran mowi ze zajely jej rok 😂 

No planuje. Juz wszystko porezerwowane, dzidzia w drodze. Czuje ruchy mojego malenstwa, usg w przyszlym tygodniu mam. Dzidzia szybko rosnie 😊 a dzisiaj piatek i spedze mily wieczor z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość Emm933 napisał:

Cóż..mama jakby nie patrzeć jeszcze młoda... Mogła mieć jeszcze dziecko. Tak samo jak i ja. I szczerze nie widzę w tym nic złego 😁 Córka mówi do niej babciu a z moim bratem się bawi bardzo chętnie. Nawet mam lepiej, bo do mojej mamy chętniej jeździ niż do teściowej nawet na kilka dni, bo ma się z kim bawić... Jak miałam wybierać pomiędzy tym czy zrobię moją mamę młoda babcią a tym że mogę matką za 20-15 lat nie zostać to dla mnie sprawa była jasna. A jak dla mnie moja mama teraz ma 44 lata i nadal jest młoda.

I chetnie sie bawi z wujkiem:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂😂😂😂
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A kazda stara du** po 10 latach staran mowi ze zajely jej rok 😂 

No planuje. Juz wszystko porezerwowane, dzidzia w drodze. Czuje ruchy mojego malenstwa, usg w przyszlym tygodniu mam. Dzidzia szybko rosnie 😊 a dzisiaj piatek i spedze mily wieczor z facetem.

Nie pie*rdol ja drugim w wieku 30 lat zaszłam za pierwszym razem. Widocznie jesteś uszkodzona, ze w tak w młodym wieku masz problemy 

masz tutaj swoj temat 

https://f.kafeteria.pl/temat-7572526-ja-cudowna-21-lat-w-ciazy-gwiazda-korporacji-zarabiam-35-tysiaca-reszta-ludzi-to-robaki-po-30-kobiety-nie-maja-prawa-zajsc-w-ciaze-jestem-jedynaczka-zgarne-cala-kase-moje-dziecko-rodzicie-mi-robia-wesele-na-200-osob/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale jestescie niektore durne kobiety. Temat o mnie nowy zaklada bo sie daje prowokowac. Nie bedzie dzis spala bo jej powiedzialam ile zarabiam. Hahha. Smiesza mnie takie jak ty. Uwazaj bo macica ci wypadnie i dzieci po 30 juz nie bedzie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
8 minut temu, Namaahmi napisał:

I chetnie sie bawi z wujkiem:)

 

Heheh dokładnie 🙂

W każdym razie chciałam swoją sytuacją pokazać i wyjaśnić, że każda kobieta ma prawo zostać matką kiedy chce i uważa za stosowne. I w wieku 19 lat i w wieku 40. A wyzywanie od gowniar w ciąży albo babcio-mamą jest nie na miejscu. Zwłaszcza , że nigdy nie wiadomo dlaczego kobieta podjęła taka a nie inną decyzję. I w niczym nie są gorsze matki 19 letnie od tych 40 letnich. Tym postem kończę tę dyskusję. 

Ps. Wiem, że te poprzednie posty na złość pisane żeby wywołać kłótnie, ale moje hormony wygrały i musiałam się wypisać na ten temat 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Normalnie jestem gwiazda ⭐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Te wcześniejsze wpisy jako Martyna, które kontynuowały głupią dyskusje z tym kimś to nie ja stara Martyna 

Dziewczyny myślcie o grupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
1 minutę temu, Gość Martyna napisał:

Te wcześniejsze wpisy jako Martyna, które kontynuowały głupią dyskusje z tym kimś to nie ja stara Martyna 

Dziewczyny myślcie o grupie...

Tu Martyna, dziewczyny zakladamy grupe gwiazda korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Madzik basen w takie upały to super sprawa 😎, moi rodzice mieszkają w bloku na samej górze i tam jest jak w piekarniku... Chcą klime instalować, ja mam i nie powiem super sprawa, nie wyobrażam sobie teraz bez niej życia ale nie mieszkam w bloku, ciekawe czy zgody spółdzielni nie muszą mieć. Dla starszych osób tak mieszkać to przekichana sprawa 😕 serce boli ze w takich upalach muszą siedzieć. 

Ale liczę że w miarę fajna pogoda będzie jeszcze jakiś czas bo urlopik się zbliża 😎 w zeszłym roku cały tydzień lał deszcz 🙄 w pracy żartowali że tylko zasłużeni dla narodu mieli pogodę 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innka o tak basen to cos pięknego w taka pogode 😉 no ja mieszkam w kamienicy a basen mamy na działce rekreacyjnej cale szczęście ze ja siostra i moi rodzice mamy wszyscy okolo 5 minu na nia 😉 teraz jak takie upaly to wszyscy w wolnej chwili tam siedzą 😄 bo w tych blokach 4 czy 3 piętro to juz katorga 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobra dziewczyny juz mi sie nie chce klocic, mozemy sie teraz zakolegowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dobra dziewczyny juz mi sie nie chce klocic, mozemy sie teraz zakolegowac?

😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość 😂😂😂 napisał:

😂😂😂😂😂😂😂

Serio mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Serio mowie

Tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Martyna napisał:

Tak 

Okej no to powiem wam ze ja to mam slaby dzien. Te upaly w ciazy sa nie do zniesienia, dziecko sie kreci, mi jest niewygodnie do tego puchna stopy 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Dziewczyny, mam propozycję - ta, która chce z nami zostać i poważnie (nie zawsze ;)) rozmawiać niech się zarejestruje i nie występuje jako gość. Resztę olewamy i błagam, nie odpisujcie na cokolwiek co napiszą nieznane osoby bez nicka! Inaczej zniszczy się nasza grupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Lasunia napisał:

Dziewczyny, mam propozycję - ta, która chce z nami zostać i poważnie (nie zawsze ;)) rozmawiać niech się zarejestruje i nie występuje jako gość. Resztę olewamy i błagam, nie odpisujcie na cokolwiek co napiszą nieznane osoby bez nicka! Inaczej zniszczy się nasza grupa!

A wiec jestem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×