Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

2 testowania za nami, cały czas monitoring owulacji u ginekologa i w domu mikroskopem owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki to ja. Witam bardzo długo tu nie zaglądałam. Mamy za sobą rok, mocno burzliwy i pełen wrażeń. Pomału się wszystko stabilizuje A Niunia robi się grzeczniejsza  🙂🙂🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

caly czas się staramy, teraz monitorujemy moją plodność dzięki Afrodyta Smart, stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja dziś nie dostałam @ a test negatywny. Czekam do jutra/do soboty na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, będzie ktoś miał do odsprzedania lek letrozol(Femara, Aromek, Lametta)? Mój mail: bydgru@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej moja @ ma przyjść za 7 dni ale nie chce jej otwierać drzwi 😜 staram się 2 cykl i po dniach płodnych mam występują u mnie tak jakby zakwasy zawsze gdy sobie coś zjem wczoraj wieczorem wypiłam lampkę wina i zaczął boleć mnie brzuch nie wiem czy to jakieś znaki czy wariuje. We wigilię mam zamiar zrobić sobie test może bedzie niespodzianka na święta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Bardzooo dlugo nie logowałam się... corka ma 33 miesiące a ja burze w życiu.... Na 33 miesiące życia Naszej córci to pewnie te 3 miesiące przespałam... co wątpię w to. Jest mi źle, marzę o spokojnej nocy, przespanej u boku córci. Bardzo mi tego brakuje. 

Widzę,że ten temat nie jest już odwiedzany, komentowany.... pozdrawiam wszystkie kobietki. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow zapomniałam o tym wątku już.

Ania a mała je jeszcze pierś? Często budzi się e nocy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że wątek umarł już śmiercią naturalną 😍 a tu dostaje powiadomienia na maila 🤣🤣 

To teraz piszcie co u was? 

Nam się w końcu udało i młoda właśnie skończyła rok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedługo minie 2 lata. Aż trudno uwierzyć ile tu rozmów było i jak dawno temu to było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×