Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Czy uważacie, że szczytem niektórych jutuberek jest chwalenie się zagranicznym mężem?

Polecane posty

Gość gosc

Czy te dziewczyny mają jakieś kompleksy? Mam na myśli kanał "Joanna 99" itp. Zawsze jak ta Joanna wstawia jakiś filmik z mężem, to oczywiście wpisuje, że jest z "MY KOREAN HUSBAND". Generalnie zauważyłam, że sporo kobiet, które związały się z Azjatami lubi to podkreślać na każdym kroku. Dlaczego tak jest? Jakoś raczej nikt się nie spuszcza nad polskim, czy niemieckim mężem, ale jak to Azjata, a najlepiej Koreańczyk czy Japończyk to już trzeba to podkreślać na każdym kroku. Czyżby to fanki k-popu czy anime, które od lat marzą o Azjacie, wreszcie spełniły swoje fantazje, dlatego chwalą się tym tak często i nachalnie? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Potem przyjeżdża taki Koreańczyk do Polski i bzyka co popadnie. 😄 Swego czasu na grupie kpopowej jedna dziewczyna przestrzegała przed pewnym Koreańczykiem mieszkającym w Polsce, który rozkochiwał w sobie młode dziewczyny, rozdziewiczał, a potem porzucał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Bogusia napisał:

Rzuciła Cię dla niego?

Jestem kobietą i nikt mnie nie rzucił. xD Dziwi mnie tylko spust nad tymi Azjatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo ta kultura generalnie kreuje przystojnych, nienagannie zachowujących się mężczyzn. Spójrzcie na pierwszą lepszą koreańską czy japońską dramę. Pełno w niej przystojniaków, których nie uświadczysz na ulicach w Europie, w dodatku grzeczni i ułożeni. Potem naogladaja sie takie dziewczyny tych dram i myślą, że każdy Azjata to chodzący ideał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😍😍😍😍

Mam chłopaka Białorusina, to prawie jak Azjata, ma oczy na połowę skośne, na połowę europejskie. 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Był tu kiedyś podobny temat "Jutuberki w zwiazkach z Azjatami", czy cos w tym stylu. Kilka osob zauwazylo wtedy, ze te dziewczyny bez zastanowienia przejmuja kulture meza, tzn. gotuja potrawy kraju, z ktorego pochodzi, zachwycaja sie jego pochodzeniem, etc. Ale to nie tylko z Azjatami tak jest. Spojrzcie chociazby na zwiazki Polek z muzulmanami - przewaznie to ona przyjmuje jego religie i zwyczaje. Zobaczcie tez jak Amerykanin omotal pewna frutariankie, ktora nie uczy dzieci polskiego. Polki maja straszne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololo

fuu, mnie się ta uroda w ogóle nie podoba

już wolałabym Murzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość 😍😍😍😍 napisał:

Mam chłopaka Białorusina, to prawie jak Azjata, ma oczy na połowę skośne, na połowę europejskie. 😆

Ale wyglada bardziej jak Mongol czy Japonczyk? Zauzwżylam, ze niestety polonczenie osoby bialej z takim typowym azjata typu chinczyk, japonczyk, etc. nie zawsze fajnie wychodzi. Moze wyjsc taki Keanu Reeves, ale moze tez niestety kartoflana mordka z malutkimi oczkami. Znam taka rodzine, ktora ma dalekie korzenie azjatyckie, wygladaja jakby mieli zespol Downa. Moze dlatego Japonczycy i Koreanczycy tak niechetnie wiaza sie z obcokrajowcami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Bogusia napisał:

A co Twoja płeć ma do tego? Skoro masz ból düpy, to znaczy, że vlogerki osiągnęły swój cel. O ile miały 😉

Nie mam bolu dupy tylko beke z typiar, ktore sa pod butem swojego chlopa. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose

W czym wam przeszkadzają związki Polek z obcokrajowcami? Są szczęśliwe więc się chwalą, to normalne że chcą się jak najwięcej dowiedzieć o kulturze i zwyczajach ukochanej osoby, zaakceptować wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, bella napisał:

Azjaci są dla osób niemieszkających w Azji tak podobni do siebie, że ona musi podpisywać, że to KOREAN bo inaczej widzki mogłyby pomyśleć, że to chińczyk lub japończyk 😉 Niestety, my, osoby niemające styczności z kulturą azjatycką na co dzień nie jesteśmy w stanie rozróżnić.

Można rozróżnić, chyba masz problem z oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, bella napisał:

Azjaci są dla osób niemieszkających w Azji tak podobni do siebie, że ona musi podpisywać, że to KOREAN bo inaczej widzki mogłyby pomyśleć, że to chińczyk lub japończyk 😉 Niestety, my, osoby niemające styczności z kulturą azjatycką na co dzień nie jesteśmy w stanie rozróżnić.

Nie zgadzam się, wystarczy tylko oglądać azjatyckie programy. Jak ktoś słucha koreańskiej muzyki, ogląda japońskie seriale i chińskie filmy to bez problemu odróżni, ba nawet można się domyślić skąd jest dana osoba, czy z Chin, czy z Japonii, Wietnamu, etc. Kwestia przywyczajenia mózgu do "obcych" rysów twarzy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Rose napisał:

W czym wam przeszkadzają związki Polek z obcokrajowcami? Są szczęśliwe więc się chwalą, to normalne że chcą się jak najwięcej dowiedzieć o kulturze i zwyczajach ukochanej osoby, zaakceptować wszystko. 

Mi to nie przeszkadza, też nie lubię Polaków, ale ślepe zapatrzenie w obcokrajowca normalne nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😍😍😍😍😍
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale wyglada bardziej jak Mongol czy Japonczyk? Zauzwżylam, ze niestety polonczenie osoby bialej z takim typowym azjata typu chinczyk, japonczyk, etc. nie zawsze fajnie wychodzi. Moze wyjsc taki Keanu Reeves, ale moze tez niestety kartoflana mordka z malutkimi oczkami. Znam taka rodzine, ktora ma dalekie korzenie azjatyckie, wygladaja jakby mieli zespol Downa. Moze dlatego Japonczycy i Koreanczycy tak niechetnie wiaza sie z obcokrajowcami. 

Taki bardziej Kazach rzekłabym. 🤣 Jak się śmieje, to mu prawie oczu nie widać i wtedy mówię do niego „chińczyk”. Ale kogo to interesuje... 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czy te dziewczyny mają jakieś kompleksy? Mam na myśli kanał "Joanna 99" itp. Zawsze jak ta Joanna wstawia jakiś filmik z mężem, to oczywiście wpisuje, że jest z "MY KOREAN HUSBAND". Generalnie zauważyłam, że sporo kobiet, które związały się z Azjatami lubi to podkreślać na każdym kroku. Dlaczego tak jest? Jakoś raczej nikt się nie spuszcza nad polskim, czy niemieckim mężem, ale jak to Azjata, a najlepiej Koreańczyk czy Japończyk to już trzeba to podkreślać na każdym kroku. Czyżby to fanki k-popu czy anime, które od lat marzą o Azjacie, wreszcie spełniły swoje fantazje, dlatego chwalą się tym tak często i nachalnie? Co o tym myślicie? 

Bo to się klika. Tak samo jak klikają się tytuły "co [Włoch/Hiszpan/Japończyk..] myśli o Polsce!?" , " [Włoch/Hiszpan/Japończyk..] testuje polskie słodycze!!!" , "uczę [Włocha/Hiszpana/Japończyka..] mówić po polsku! " itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjsjsj

ale z ciebie glupia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaa

Maciek z klanu ma Tatę Azjatę :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😍😍😍😍😍

Muszę zacząć nagrywać filmy na juciub z moim chłopem. Już widzę te tysiące subów i miliony na koncie. Myślicie, że połączenie Polka i Białorusin będzie miało wzięcie na juciubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej Ty
Przed chwilą, Gość Taaaaaa napisał:

Maciek z klanu ma Tatę Azjatę :classic_rolleyes:

Ale Ryśka z Klanu to Ty szanuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaa
1 minutę temu, Gość Ej Ty napisał:

Ale Ryśka z Klanu to Ty szanuj. 

Rysiek, to też jego tata :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, superGość napisał:

Bo to się klika. Tak samo jak klikają się tytuły "co [Włoch/Hiszpan/Japończyk..] myśli o Polsce!?" , " [Włoch/Hiszpan/Japończyk..] testuje polskie słodycze!!!" , "uczę [Włocha/Hiszpana/Japończyka..] mówić po polsku! " itd.

Tak wiem, ale nachalna promocja swoich zagranicznych mezow wystepuje glownie u Polek w zwiazkach z Azjatami. Takie tytuly mi nie przeszkadzaja, przeszkadza mi tylko, ze robia to milion razy i w tak nachalny sposob.

Weronika Turszczynska miala chlopaka Chinczyka i nie spamowala nim na kazdym kroku. Da się? Da sie, tylko niektore laski tego nie ogarniaja. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szuszowa też ma zagranicznego męża, i ta aż ze Zgierza, wysoki, przystojny, społecznik, młody polityk, abstynent, szczyt jej marzeń, która z nas jej nie zazdrości, co dziewczyny?! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Taaaaaa napisał:

Maciek z klanu ma Tatę Azjatę :classic_rolleyes:

Nie bez powodu zespol Downa nazywany jest mongolizmem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Szuszowa też ma zagranicznego męża, i ta aż ze Zgierza, wysoki, przystojny, społecznik, młody polityk, abstynent, szczyt jej marzeń, która z nas jej nie zazdrości, co dziewczyny?! 😉

Przynajmniej dobrze, że się poznały na Polakach i wolą zagranicznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaa
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie bez powodu zespol Downa nazywany jest mongolizmem. 

To Maciek ma zespół?:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Mi to nie przeszkadza, też nie lubię Polaków, ale ślepe zapatrzenie w obcokrajowca normalne nie jest. 

tak ślepe zapatrzenie nigdy nie jest dobre, ale też nie maja powodu niczego ukrywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaa
1 minutę temu, Bogusia napisał:

Tak. Gra w nim na klawiszach.

a gadaja, że dwóch ojców nie wychowa dobrze dziecka, a tu masz...  klawisze powiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spooo
2 minuty temu, Bogusia napisał:

Tak. Gra w nim na klawiszach.

Maciek był niedawno w Kanadzie, szyszki zbierał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość 😍😍😍😍😍 napisał:

Muszę zacząć nagrywać filmy na juciub z moim chłopem. Już widzę te tysiące subów i miliony na koncie. Myślicie, że połączenie Polka i Białorusin będzie miało wzięcie na juciubie?

Obawiam się, że nie. Polki nie lecą na chłopaków ze wschodu. 😉 

Największe branie miałbyś z Włochem lub Hiszpanem - 90% miałoby kisiel w gaciach, z Koreańczykiem - kejpoperki by szalały, z Japończykiem - otaku. Może być też Amerykanin, Anglik albo Skandynaw - zawsze to przystojniejszy i lepszy od Polaka. Arab Turek też, ale pojawiłoby się mnóstwo hejtów ze strony narodowców. Na Białorusina popytu raczej nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Nie bez powodu zespol Downa nazywany jest mongolizmem. 

narzeczony/mąż siostry Sexmasterki, Słodkiej Ady, jest Mongołem, z Mongolii 😎, czy ma zespół, tego nie wiem 😉, ale jest brzydki jak kupa, za to pewnie musi być mocno dziany, bo obie siostrzyczki bardzo lubią pieniążki, poza tym egzotyczny mąż lepiej wygląda na instagramie, co przekłada się na liczbę wyświetleń, a te na współprace, zresztą dla Azjatów biała kobieta to też trofeum, którym mogą się pochwalić na zebraniach towarzysko-biznesowych z kolegami, pewnie gdyby mogli, powiesili by taką na ścianie 🙂,  więc takie układy są czysto ekonomiczne, no, łóżkowo-ekonomiczne, nie doszukiwałabym się tam żadnej głębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×