Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Czy uważacie, że szczytem niektórych jutuberek jest chwalenie się zagranicznym mężem?

Polecane posty

Gość 😍😍😍😍😍
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Obawiam się, że nie. Polki nie lecą na chłopaków ze wschodu. 😉 

Największe branie miałbyś z Włochem lub Hiszpanem - 90% miałoby kisiel w gaciach, z Koreańczykiem - kejpoperki by szalały, z Japończykiem - otaku. Może być też Amerykanin, Anglik albo Skandynaw - zawsze to przystojniejszy i lepszy od Polaka. Arab Turek też, ale pojawiłoby się mnóstwo hejtów ze strony narodowców. Na Białorusina popytu raczej nie ma. 

Zatem muszę zmienić chłopa. Obawiam się jednak, że on nie będzie zadowolony. 

Dziękuję za radę. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, bella napisał:

No to piszę, że do osób nie mających styczności z kulturą azjatycką.. a oglądanie chińskich filmów i koreańskiej muzyki już się do takowej styczności zalicza, przy czym jestem skłonna stwierdzić, że jest to hobby dosyć małego procenta Europejczyków.

25 minut temu, Gość gość napisał:

Może kiedyś tak było, teraz bardzo dużo Europejcyków interesuje się chociażby mangą, anime czy k-popem. Bilety na k-popowe koncerty sprzedaja sie jak swieze buleczki, zreszta wejdz sobie na jakakolwiek kpopowa grupe na FB, pelno tam uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No to prawda, że Polacy mają straszne kompleksy. Jak oglądam na youtube co obcokrajowcy sądzą/ wiedzą/ lubią/ myślą o Polsce/ Polakach/ polskim jedzeniu/ języku itp. albo jakiś dziennikarz męczy celebrytów wiedzą o Polsce to czuję straszną żenadę. Dla mnie to takie żebranie o akceptację i jakieś miłe słowo. Dzisiaj w radiu jako ważne wydarzenie podali, że jakaś brytyjska gazeta napisała żałobie w Polsce. Taki krzyk rozpaczy "jestem, żyję, zauważ mnie". Wydaje mi się, że często Polacy czują się nieistotni na świecie, że nasz język i kultura są nieważne i dlatego zainteresowanie kogoś z zagranicy może być dla niektórych szczytem marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😍😍😍😍😍
1 minutę temu, bella napisał:

Polecam Australijczyka :P

Zraniłyście moje serce, moje marzenia o milionach legły w gruzach. Może chociaż przyśnią mi się te hajsy i poczuję się jak juciuberka w snach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
51 minut temu, Gość ololo napisał:

fuu, mnie się ta uroda w ogóle nie podoba

już wolałabym Murzyna

No ja tak samo uwazam. Nigdy nie rozumialam fascynacji azjatycka kultura, ich jedzeniem. A ci ich mezowie zimne ryby, przeciez to nie zycie z takim. O wiele chetniej zwiazalabym sie z jakims Europejczykiem, np. Grekiem lub Hiszpanem. Albo chociazby Niemcem, po sasiedzku, niz z azjata. Zbyt duza roznica kulturowa, dla mnie nie do pogodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość gość napisał:

narzeczony/mąż siostry Sexmasterki, Słodkiej Ady, jest Mongołem, z Mongolii 😎, czy ma zespół, tego nie wiem 😉, ale jest brzydki jak kupa

Niby z ktorej strony on jest brzydki? 😄  To jego zdjecie: instagram. com/p/Bq2ZLE5g6NB (usuńcie spacje przed com). Bardzo przystojny chłopak. ❤️  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość gość napisał:

dla Azjatów biała kobieta to też trofeum, którym mogą się pochwalić na zebraniach towarzysko-biznesowych z kolegami, pewnie gdyby mogli, powiesili by taką na ścianie

Nieprawda, zalezy dla jakiego Azjaty, ale dla Koreańczyka czy Japończyka to nie jest powód do dumy. Oni są strasznymi rasistami, żaden wysoko postawiony mężczyzna stamtąd nie zwiąże się z białą. Poza tym oni mają wyższy iloraz inteligencji, dla nich zwiazek z biala osoba = glupsze dziecko. Postrzegaja bialych tak jak Polacy murzynow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość jaa napisał:

No ja tak samo uwazam. Nigdy nie rozumialam fascynacji azjatycka kultura, ich jedzeniem. A ci ich mezowie zimne ryby, przeciez to nie zycie z takim. O wiele chetniej zwiazalabym sie z jakims Europejczykiem, np. Grekiem lub Hiszpanem. Albo chociazby Niemcem, po sasiedzku, niz z azjata. Zbyt duza roznica kulturowa, dla mnie nie do pogodzenia.

Hiszpanie są okropni, traktują Polki jak służące. Wydaje im się, że jak kobieta jest z Polski to od razu zacofana niewolnica, z ktora mozna robic, co sie chce. Poza tym sa strasznie leniwi i  roochaja co popadnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nieprawda, zalezy dla jakiego Azjaty, ale dla Koreańczyka czy Japończyka to nie jest powód do dumy. Oni są strasznymi rasistami, żaden wysoko postawiony mężczyzna stamtąd nie zwiąże się z białą. Poza tym oni mają wyższy iloraz inteligencji, dla nich zwiazek z biala osoba = glupsze dziecko. Postrzegaja bialych tak jak Polacy murzynow. 

Nope. To dotyczy głównie Amerykanów i Europejczyków zachodnich. Z Polkami się chętniej wiążą, jak Japonczyk jest na polonistyce to przewaznie jako powod podaje chec posiadania żony z Polski. Rasisci sa wszedzie, a mlode pokolenie ma tez inny obraz swiata, wiec nie jest tak zle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, bella napisał:

Bilety na Justina Biebera też sprzedają się jak świeże bułeczki a jednak nie każdy go słucha. Mi nie chodzi o to, że "prawie żadnej europejczyk się nie interesuje", tylko o to, że jest ich zdecydowana mniejszość:

Europa ma ok 750 mln mieszkańców. Jeśli tylko 10 albo 20%  a nawet 30% wszystkich mieszkańców interesuje się k-popem to jest to wystarczająca liczba ludzi, aby obsadzić wszystkie k-popowe grupy na fb i wyprzedać bilety na koncert ale nadal jest to mniejszość 🙂

 

Dużo, bo polską kulturą się tak nikt nie interesuje. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość jaa napisał:

fuu, mnie się ta uroda w ogóle nie podoba

już wolałabym Murzyna

Murzyni to nieroby, czesto maja HIV i inne wenerki, puszczaja sie na potege, w dodatku śmierdzą (takie geny, których Azjaci przeważnie nie mają :P). To juz lepszy inteligentny, pachnacy i zadbany, pracowity Azjata, niz smierdzacy leniwy Murzyn z niskim IQ. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscg
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

narzeczony/mąż siostry Sexmasterki, Słodkiej Ady, jest Mongołem, z Mongolii 😎, czy ma zespół, tego nie wiem 😉, ale jest brzydki jak kupa, za to pewnie musi być mocno dziany, bo obie siostrzyczki bardzo lubią pieniążki

Ona jest z nim juz ponad 7 lat. On nie jest brzydki, kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh

Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie dupy Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin z Afryki czy tam z Arabii właśnie, wykształceni, tak więc wiecie, oni mogą Wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny, a Polacy co Wam mogą zaoferować? Podarte gacie i te ich śmierdzące mordy? A Murzyn czy Arab słuchajcie, ciała mają napięte, oni wyglądają jak dzieła Fidiasza, jak Apollini, rozumiecie? Same mięso na nich, skóra napięta, pory niezatkane, pachną świetnie. Jak się Arab albo Murzyn nawet nie umyje przez miesiąc to, Polak to śmierdzi zaraz po umyciu, a Arab czy Murzyn zawsze pachnie takim piżmem jak jest brudny. Tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, bo białasy to śmiecie, dawajcie czarnym, dawajcie Arabom. Tak więc wiecie, i dzieci będą ładniejsze, i te ich zęby, i w ogóle, i siła fizyczna... przecież taki Arab czy taki Murzyn to Polaczka na...i i Polaczek nawet nie będzie wiedział gdzie on ma ...alać, zniszczy białego śmiecia błyskawicznie. Ja wiem, bo sam jestem czarny, tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, dawajcie tylko czarnym i Arabom, to jest po prostu przyszłość dla Was, rozumiecie? A najlepiej jakby te s...ysyny białasy się na to patrzyły, to dla nich będzie taka męka, że jak ten czarny czy Arab śmie Was brać od tyłu, ale ja wiem że Wy to lubicie, dlatego dziewczyny jeszcze raz: nie dawajcie białym śmieciom, dawajcie czarnym i Arabom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Murzyni to nieroby, czesto maja HIV i inne wenerki, puszczaja sie na potege, w dodatku śmierdzą (takie geny, których Azjaci przeważnie nie mają :P). To juz lepszy inteligentny, pachnacy i zadbany, pracowity Azjata, niz smierdzacy leniwy Murzyn z niskim IQ. xD

Niskie IQ to akurat masz Ty, stwierdzając po Twoim poście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjsjsj

Szczytem mozliwosci niektorych kobiet jest dawanie dupy. Tylko do tego sie nadaja te polykaczki spermy. Chca sie dowartosciowac wiec kùrwia sie z obcokrajcami, zeby pokazac znajomym z osiedla ze cos osiagnely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkk

Morda w kubeł, ściery niemyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, bella napisał:

No to piszę, że do osób nie mających styczności z kulturą azjatycką.. a oglądanie chińskich filmów i koreańskiej muzyki już się do takowej styczności zalicza, przy czym jestem skłonna stwierdzić, że jest to hobby dosyć małego procenta Europejczyków.

Tak, można rozróżnić jeśli ma się pojęcie jakimi cechami wyglądu charakteryzuje się dany naród. Ja nie wiem po czym odróżnić Chińczyka od Koreańczyka bo nie interesuję się tymi kulturami.

W takim razie po co zabierasz głos w sprawie na której się nie znasz, sama napisałaś że się tym nie interesujesz. To trochę aroganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hony
Dnia 19.01.2019 o 23:35, Gość ololo napisał:

fuu, mnie się ta uroda w ogóle nie podoba

już wolałabym Murzyna

ja też 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

znam taka ktora chwalila sie tym, ze zostala zona (we vlogu juz jestem zona). Przeciez w Polsce,  kobieta bez meza to wstyd dla rodziny. (Tak jak w Azji.) O samodzielnosci nie bede pisac, bo przez ostatnich 20 lat  walczac o rownouprawnienie ktore wasze matki mialy, cofnelyscie sie o co najmniej 80 lat do tylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttt

Ja tam tego nie widzę. Oglądam na YT tylko Polki w związkach z obcokrajowcami i np taka Emilia z JaCiDamJaponia swojego męża pokazuje tylko w masce konia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2019 o 23:22, Gość gosc napisał:

Czy te dziewczyny mają jakieś kompleksy? Mam na myśli kanał "Joanna 99" itp. Zawsze jak ta Joanna wstawia jakiś filmik z mężem, to oczywiście wpisuje, że jest z "MY KOREAN HUSBAND". Generalnie zauważyłam, że sporo kobiet, które związały się z Azjatami lubi to podkreślać na każdym kroku. Dlaczego tak jest? Jakoś raczej nikt się nie spuszcza nad polskim, czy niemieckim mężem, ale jak to Azjata, a najlepiej Koreańczyk czy Japończyk to już trzeba to podkreślać na każdym kroku. Czyżby to fanki k-popu czy anime, które od lat marzą o Azjacie, wreszcie spełniły swoje fantazje, dlatego chwalą się tym tak często i nachalnie? Co o tym myślicie?

moze nie ma nic innego do zaoferowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko jutuberek ale tyczy się to wszystkich Polek mieszkających za granicą. Jestem kilku lat we Francji i to tragedia co się dzieje. Wszystkie Polki są w związkach z Francuzami, nie znam ani jednej która jest singielką (oprócz mnie). I tak samo na insta musi być hashtag my french boy.... A tak naprawdę Francuzi to najbardziej żałośni faceci jakich znam i straszni rasiści. Mimo, że są w związkach z Polkami to i tak na boku zdradzją je na potęgę ze swoimi rodaczkami. Są przystojni , dobrze ubrani ale inteligencją nie grzeszą. Kobiety a szczególnie te pochodzące z zagranicy traktują bardzo przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×