Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aleksandra1996

Grupa wsparcia Dieta HCG 2019

Polecane posty

Cześć Ola,

trzy lata to rzeczywiście długo, to dobrze, że wrócisz do pracy bo faktycznie siedzieć w domu z córeczką mimo, że fajnie ale na  dłuższą metę musi być Ci ciężko. To taki etap w życiu i bardzo fajny i bardzo trudny. Ale kiedyś się kończy i znowu "odzyskujemy siebie", chociaż nasze dzieci ciągle są bardzo ważne a nawet najważniejsze to w końcu możemy zrobić też coś tylko dla siebie ;-))). A nie boisz się powrotu do pracy po takim długim czasie ????

Co do wagi to dzisiaj minus 0,1 czyli ważę dokładnie 68,00 kg (razem minus 7 kg) . Teraz już dieta bez kropli i stabilizacja. Zobaczymy co będzie :-)))) A jak u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😊

ja pragnę wrócić do pracy tak bardzo ze niczego tak mi teraz nie potrzeba jak powrotu do ludzi 😁

u mnie dziś -0,4 czyli już jest 69,4 kg mam nadzieje ze waga będzie nadal tak szybko spadała jak teraz 😊 super brawo wytrwałas i osiągnęłaś cel teraz to już etap stabilizacji na którym dasz radę oczywiście 😊 

u mnie dziś kolejne pokusy bo moja mała kończy 3 latka będzie tort i znowu dużo jedzenia ale jakoś mnie to nie rusza i oby przeżyć dziś to już całkiem będę nie do pokonania  😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O!!! To 100 lat dla Twojej córeczki :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ola,

jak dzisiaj ? U mnie minus 0,5 co jest o tyle dziwne, że wczoraj zjadłam sporo więcej niż można było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😊 u mnie -0,1 kg ale 6 dni do okresu zobaczymy jak będzie jutro najważniejsze ze spada mi waga codziennie coś 😊 

o widzisz to super ze nadal waga spada a jak się czujesz bez kropli nie jesteś głodna ?😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalnie głodna. Chyba jeszcze rzeczywiście te krople/kulki mnie trzymają bo czuję się całkiem ok. Wczoraj zjadłam zabójczo dużą porcję kurczaka na parze z warzywami, po jakimś czasie myślałam , że pęknę - chyba żołądek mi się skurczył :-) Teraz popijam zielona herbatę i jest ok.

Dobrze, że waga Ci spada, nawet odrobinę, albo nawet stoi w miejscu - byle nie rosła :-) to powolutku dotrzesz do swojej wymarzonej. Ja nie mogę doczekać się kiedy będę mogła w końcu poćwiczyć trochę bo mam wrażenie , że strasznie zgnuśniałam  (tak mówi moja babcia :-))))  ). ale mam taka straszna ochotę od razu dać sobie w kość - jakaś Chodakowska albo co, a nie joga czy jakiś pilates. Na szczęście za tydzień Barcelona - będziemy latać po mieście  i okolicach całe dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się marzy poćwiczyć ale jeszcze 3 tygodnie nic nie robienia przede mną 😳

jesz już według tej książki co kupiłaś czy jeszcze według kuracji hcg?😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ola,

Staram się jeść jeszcze według diety hcg a każdym razie bez tłuszczu i cukru no i oczywiście węglowodanów ale zwiększyłam trochę liczbę kalorii. Ale już od dzisiaj zamierzam zwiększać liczbę kalorii stopniowo tak żeby od przyszłego tygodnia stosować już 1500 kcal i będę pewnie wykorzystywała przepisy z tej książki bo tam są zbilansowane całodniowe posiłki, do każdego posiłku jest podana wartość energetyczna a poza tym można zamieniać śniadania, obiady itp między poszczególnymi dniami jak czegoś nie lubię :-)

Ważę 67,5 dzisiaj bez zmian :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😊 ja jak będę już na dniach bez kropli to mam zamiar te 3 dni trzymać jeszcze 500 kcal później zwiększę do 800 kcal później wskoczy 1000 kcal codziennie będę starała się zwiększać 😊 

a u mnie dziś znowu -0,1🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Mam nadzieje ze do poniedziałku mi spodnie 0,7 żeby było równe 7 kg na minusie 😊 nie załamuje się ta waga wręcz przeciwnie widzę duża zmianę w ciele ale twarz muszę nawilżać niestety maskę wczoraj kupiłam nawadniająca bo jak zawsze miałam twarz idealna jak pupcia dzidziusia tak teraz 🤦🏻‍♀️ Jakaś kaszka mi się zrobiła wkur***** jestem jak nie wiem , muszę się na duch zapisać do kosmetyczki ja zabieg na twarz bo aż przerażona jestem 😳

ale jest jeden plus matko kochana jaka ja mam talie zero boczków ja takiej talii nie miałam przy wadze 66 kg jak mam przy 69 kg szok 😱 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiesz czytałam gdzieś, że ta nasza dieta ze względu na całkowitą eliminację węglowodanów, tłuszczy i cukrów jest jednocześnie dietą mocno oczyszczającą. Dlatego zdarza się , że wszelkie toksyny z ciała wychodzą przez skórę i dlatego czasem pojawiają się na twarzy albo ramionach itp. jakieś wypryski, zaczerwienienia, kaszki itp. To bardzo dobry objaw , że organizm się oczyszcza.Jeżeli chcesz mu w tym procesie pomóc to dobrze jest robić sobie kąpiele z dodatkiem soli - zdaje się , że w Twojej książce Anne Hild poleca jakąś konkretną sól ale moim zdaniem może być każda tylko dobrej jakości bez jakiego syfu dodanego. No i oczywiście pić ziołowe herbatki.  

Co do talii to super - czasem waga nie pokazuje tyle ile figura właśnie. Jakoś się ten tłuszczyk przemieszcza i ląduje tam, gdzie powinien :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morska jak najbardziej ;-)

 

"Sól morska

Sól morska jest bogata w minerały, dlatego poprawia wygląd skóry (zmiękcza ją i wygładza), ułatwia złuszczanie martwego naskórka, a ponadto pobudza krążenie krwi. W tej grupie produktów znajdziemy kosmetyki zarówno drobno-, jak i gruboziarniste (stosując te drugie, musimy uważać, aby przypadkowo nie porysować wanny). Szczególnie popularna jest sól z Morza Martwego, która zmniejsza dolegliwości alergiczne, reumatyczne, łagodzi objawy trądziku różowatego, łuszczycy oraz wspomaga walkę z cellulitem "

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ola,

Jak dzisiaj? Trzymasz się? Jestem pełna podziwu dla Ciebie, że postanowiłaś wytrwać aż 42 dni. I nie dlatego nawet, że dieta jest ciężka bo w sumie to nie jest ale dlatego , że jest monotonna.

Ja dzisiaj mogę teoretycznie zjeść już coś innego. Myślałam więc i myślałam aż w końcu zrobiłam kurczaka na parze i brokuły😅🤣😀- jakoś się przyzwyczaiłam do takiego jedzenia i nie mam ochoty na nic tłustego czy słodkiego 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo 😊 trzymam się mimo ze dziś nie spadło nic ale umieram bo 5 dni do okresu i mam bóle kręgosłupa i podbrzusza a o głowie to już nie będę wspominała taka spuchnięta jestem i tak mnie wszystko boli ze aż wzięłam dziś przeciwbólowe 😫

a co do diety to jakoś mi zbytnio to nie przeszkadza ze taka monotonna jestem mam swój ulubiony obiad i jem go od ponad tygodnia codziennie ten sam tylko zmieniam sobie kolacje codziennie inna i albo jabłko albo pomarańcza i paluszki grissini, 3 tygodnie minęły nim się obejrzałam kolejne tez zleca , od poniedziałku biorę się za pakowanie do Polski a ze wracam na stałe to mam tego pakowania a mam łatwo się przywoziło przez 4 lata gorzej będzie wywieźć 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Wiec tydzień zleci mi migiem i już zostaną dwa w Polsce wiadomo a to do kosmetyczki a to na paznokcie a to fryzjer a to rzęsy a to zakupy tez tydzień zleci , kolejny będę w górach to już całkiem poleci i tak będzie migiem koniec tych 42 dni😂 zostaną kolejne 42 stabilizacji 🤦🏻‍♀️ Ale jak dałam radę już 3 tygodnie to dam kolejne 3 i kolejne 6 a co 😁 

a mnie do słodkiego ciągnie bo ten cholerny okres na dniach dostanę i bym zjadłam wszystko a żeby się pocieszyć to oglądam jakieś ...yczne filmiki na insta gdzie robią słodkie przyszłości popatrzę popatrzę i mi przechodzi hahaha 😂

tortu urodzinowego nie odpuszczę o nie nie 😬 a tak odbiegając od tego wszystkiego to wczoraj miała kryzys aż siedziałam i płakałam bo może i chudnę ale wydaje mi się ze tylko z cyferek🤷🏻‍♀️ Nie mogłam wcisnąć zada w spodnie w które chciałam taka byłam zła ze szok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ola, jesteś bardzo fajną młodą laską i chciałabyś szybko, szybko..😅. A tu niestety na efekty trzeba troszkę poczekać. Poza tym pisałaś, że talia Ci wróciła więc nie tylko cyferki. Widzisz się codziennie więc  nie dostrzegasz efektów ale uwierz mi , że gdyby zobaczył Cię ktoś kto widział Cię 3 tyg. temu to by zauważył różnicę. Poza tym masz dostać okres , masz więc zespół napięcia i wszystko widzisz bardziej negatywnie. Też tak mam - wszystko mnie wkurza a najbardziej ja sama, wpadam w euforię a za chwilę siedzę i płaczę. Zaopiekuj się sobą, zrób dla siebie coś fajnego, masz prawo źle się czuć i masz prawo płakać ze złości. Nie jesteśmy w końcu siłaczkami tylko normalnymi ludźmi .

A co do spodni to przed okresem strasznie się puchnie nawet jak tego nie czuć więc to nie jest dobry moment na wbijanie się w ulubiony ciuch🤣🤣🤣zobaczysz, za tydzień wejdziesz w nie bez problemu.

Jak dla mnie to Ty jesteś bardzo dzielna. Fajnie też , że wracasz do Polski chociaż Szwajcaria to fajne miejsce do życia i wychowywania dzieci ale w Polsce będziesz miała pewnie większe możliwości rozwoju zawodowego itp.😅No i mi przypomniałaś że tez powinnam umówić się na paznokcie😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze ja jestem w gorącej wodzie kąpana szybko przyszły kg tez bym chciała żeby tak szybko uciekły 😂😂 ale cóż nie ma nic w przeciągu tygodnia bo żarłam znacznie dłużej sama na to zapracowałam 🤦🏻‍♀️

A co do Szwajcarii to ja nigdy z tym krajem przyszłości nie wiązałam , w sumie to miałam być tu tylko rok bo przyjechałam do siedzenia z dziećmi ale zaszłam w ciąże i tak zostaliśmy tu bo zawsze coś i coś i tak odkładaliśmy wyjazd stad a teraz ja postawiłam na swoim i jak powiedziałam ze wracam z mała do Polski to wracam a mój mąż na razie jeszcze tu zostaje 😫 postawienie domu kosztuje wiec coś za coś młodzi jesteśmy i chcemy coś swojego bo tak wrócić do Polski i wynajmować to nie chce 🤨 i co do wychowania tu dziecka kiedy miałaby iść do szkoły tu to ja sobie nie wyobrażam tego kompletnie , napatrzyłam się już na płacz na omdlenia mojej chrześnicy kiedy z nią siedziałam i kiedy musiała iść do szkoły , nie chce takiej traumy robić swojej córce, ja tez jestem strasznie związana z rodzina a żadne pieniądze nie oddadzą mi tych straconych lat tutaj wiec najbardziej na świecie pragne wracać do Polski 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ola,

myślę sobie, że Jesteś naprawdę bardzo dzielna. Podziwiam takich młodych ludzi, którzy wyjeżdżają za granice pracować. Na pewno lekko nie jest ale zdobyłaś dużo doświadczeń, usamodzielniłaś się, pewnie nauczyłaś niemieckiego. Wszystko to Ci się w życiu przyda. Jesteście z mężem młodzi, wszystko przed Wami :-))) A jak dieta ? U mnie dramat bo zepsuła mi się waga. A ta, którą zamówiłam (ta co waży i jeszcze pokazuje te wszystkie parametry) ciągle jeszcze nie doszła. No i teraz nie wiem czy jest ok czy nie. na wszelki wypadek uważam więc co jem i nie objadam się. Zresztą - sama zobaczysz - objadanie się nie jest możliwe bo jak zjem cokolwiek to zaraz jestem najedzona, chyba żołądek mi się skurczył.

A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😊 dziękuje Ci za miłe słowa 😊 

a co do diety to waga nadal stoi ale przeziębienie mnie złamało tak ze szok inhalacje robie żeby tylko nie brać żadnych tabletek na gardło bo to cukier 😫 ale jak zaczęłam dietę zrobiłam zdj dziś zrobiłam dla porównania i jest ogromna różnica jaka ja byłam tłusta masakra 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Aż wstyd , wszystko idzie w dobrym kierunku mam nadzieje ze przeziębienie mi przejdzie a i okres się zacznie no i te kg znowu zaczną lecieć w dol , a co do jedzenia to ja nawet teraz się najadam strasznie tymi porcjami dziś jak zjadłam kolacje to myślałam ze pęknę 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ola, jak tam dzisiaj, lepiej się już czujesz ? A jak waga?

U mnie chyba ok, nie mam wagi więc się nie ważę :-) W sobotę jadę do Barcelony na tydzień więc zważę się pewnie dopiero po powrocie jak mi nową wagę wyślą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😊 wczoraj spadło mi 0,3 ale dziś znowu waga stoi jestem przeziębiona praktycznie nie wstaje z łóżka bo słabo mi jak tylko przejdę kilka kroków , robie inhalacje z soli , pije herbatę z cytryna dziennie to chyba z 10 , kupiłam tez tabletki ma gardło bez cukru prawie całe opakowanie zjadłam już a gardło nadal boli mam nadzieje ze obejdzie się bez lekarza 😵 

ooo to ci nie zazdroszczę bo ja mimo ze miałam dziś nie stawać na wagę i tak stanęłam ale tylko się wkur***** jeszcze bardziej niż jestem i tyle z mojego stawania .

w sobotę i ja wyjeżdżam z tym ze do Polski i mam nadzieje ze do tego czasu mi przejdzie bo muszę zmieniać męża i tez kierować ale coś mi się wydaje ze nie dam chyba rady 😳😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZASDLACIEBIE

Cześć,

zapraszam Was na nowe forum poświęcone ekstremalnemu zrzucaniu wagi ;)

Forum jest darmowe i wolne od reklam suplementów i innych

Zarejestrować się może każdy kto interesuje się tematyką odchudzania

Można prowadzić swój dziennik odchudzania

Forum opiera się na zasadzie grupy wsparcia

Każdy Użytkownik może dodać swoją wagę i cel jaki chce osiągnąć istnieje możliwość komentowania postępów innych odchudzających się dodawania swoich diet i ćwiczeń

oto link:

http://www.ekstremalne-odchudzanie.oxn.pl

 

Po przyjęciu na forum, zyskasz dostęp do działów takich jak
- Dzienniki odchudzania
-Diety
-Co robić by pokonać głód
-Co zrobić gdy nadchodzi WILCZY NAPAD
-Dlaczego warto być szczupłą osobą
-Najlepsze Ćwiczenia
-Zdrowe Przepisy
-Niskokaloryczne Przepisy
-Filmiki i Zdjęcia motywacyjne
i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Iva 🙂 jak tam etap stabilizacji ? Trzymasz wagę ? Czy może jeszcze Ci spadła ? U mnie obecnie -10 kg 😁 jeszcze chciałabym 5 kg zrzucić ale już wolno mi leci a jestem do końca tygodnia tylko na diecie od poniedziałku stabilizacja może na stabilizacji uda mi się zrzucić te 5 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ola !  10 kg to wspaniale !

U mnie waga stoi ale i jem już prawie zupełnie normalnie. Oczywiście staram się nie przesadzać. Mąż kupił mi rower stacjonarny więc jeżdżę codziennie około 1h dziennie.  A w Barcelonie bardzo dużo chodziliśmy (ale jedliśmy też sporo :-)), teraz jestem trochę przeziębiona ale jak tylko zrobi się cieplej (gdzieś na początku marca) zamierzam trochę przycinać (dieta 1500kcal i więcej ćwiczeń) żeby jeszcze trochę schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka🙂 

super ze trzymasz wagę a co do jedzenia i chodzenia to powiem ci ze wyjeżdżając w sobotę z domu ważyłam o ponad 1 kg więcej niż dziś jak wracam z gór a zgrzeszyłam raz bo próbowałam ich piwa regionalnego smakowego po łyczku i oscypka bo jak można nie spróbować tego będąc w górach musiałam 😀mam trochę wyrzuty sumienia ale raz się żyje zrobię stabilizację i lecę dalej wykupuje dietę i treningi i działam idę tez na zabieg na te swoje nieszczęsne uda i pozbędę się nareszcie kompleksu 🤦🏻‍♀️ I zastanawiam się jak przeprowadzić ten etap stabilizacji czy tak jak napisane jest w książce ze powoli wprowadzać produkty których nie jadłam przez te 6 tygodni czy może spróbować kupić ta książkę co ty 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETA  HCG

SA rózne protokoły tej diety nie trzeba sie katowac brakiem tłuszczu czy nabiału -jest protokól ten sprzed 50 lat gdzie tłuszcz był złem -jest teraz tez 3.0  gdzie zjada sie do 800 kcal -w tym dobre tłuszcze -masło(nie mixy) olej ( ne oliwe) mieso,zielone warzywa  a efekty sa duzo lepsze niz na diecie bez tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja pamiętam jak feralnego sylwestra pare lat temu też postanowiłam schudnąć i wiecie co ? udało mi się

Nie było łatwo, próbowałam wiele sposobów, specyfików i diet, ale koniec końców bardzo dużo schudłam.

Założyłam bloga o tym jak mi się udało --- >  dietalux.wordpress.com

Jeśli któraś z was chce znać mój sekret to zapraszam do czytania 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam pytanie jestem 9 dni na diecie hcg, schudlam 3 kilo ale wczoraj i dzis waga stoi, czy Wam tez sie tak zdarzalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×